Hoşgeldiniz!

kablo

Jeneratör Görünümlü Süpürge 00:13
Jeneratör Görünümlü Süpürge 652.117 izlenme - 3 yıl önce Dayı içmiş olacak ki olayı çok farklı anlayıp süpürgenin elektrik kablosunu jeneratör zımbırtısı zannedip ha babam yardırıyor. Kısa ama anlık yardıarn bir videoyu jeneratör alev almadan beyni silip süpürüyoruz :)
Güldüren Tartışma: Ola Hani Kablo 00:48
Güldüren Tartışma: Ola Hani Kablo 15.252 izlenme - 8 ay önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerce tıklanma aldı. Köylü vatandaş ile kaçak elektrik kontrol ekibi arasındaki komik tartışma fenomen olmaya aday gösterildi.
Kedinin Kabloya Uzanma Mücadelesi 01:27
Kedinin Kabloya Uzanma Mücadelesi 41.076 izlenme - 4 yıl önce Kedinin Kabloya Uzanma Mücadelesi
Yüksek Gerilim Enerji Hattı Kablosunun Kesilmesi 01:09
Yüksek Gerilim Enerji Hattı Kablosunun Kesilmesi 4.083 izlenme - 4 ay önce ABD'de yüksek gerilimi enerji hattı onarımında çekilen görüntülerde kablonun kesildikten sonra ortaya çıkan büyük enerji arkı işçilerin yaşadığı tehlikeyi gözler önüne sermiş.
İniş Sırasında F-18'in Tellere Takılması 00:26
İniş Sırasında F-18'in Tellere Takılması 6.375 izlenme - 8 ay önce Uçak gemisine İniş gerçekleştirmekte olan F-18 tellere takılıyor. Ufak aksilik olsa da büyük bir problem olmadan iniş işlemi tamamlanıyor.
Dag?ınık kablolar nasıl düzenlenir? 01:02
Dag?ınık kablolar nasıl düzenlenir? 1.527 izlenme - 11 ay önce
Elektrik 00:09
Elektrik 14.920 izlenme - 11 yıl önce yok böyle bir shey
Arapların Elektrik Telleri ile Eğlencesi 00:40
Arapların Elektrik Telleri ile Eğlencesi 3.056 izlenme - 1 yıl önce Arap yağı bulduğu zaman ... sürermiş. Farklı eğlenceler aradığı zamanda değişik şeyler keşfedermiş.
Facebook Fabrikası 08:00
Facebook Fabrikası 4.452 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı olan Facebook'un mutfak kısmı diye tabir edeceğimiz alanında yani arka planında neler var , işleyiş nasıl sağlanıyor tüm bu veriler nasıl saklanıyor izleyelim...
Kablolara Dolanan Kedi 00:48
Kablolara Dolanan Kedi 2.545 izlenme - 4 yıl önce Kablolara Dolanan Kedi
Dial-up Bağlantı Sesi 00:30
Dial-up Bağlantı Sesi 2.047 izlenme - 3 yıl önce Adsl hizmete girmeden önce mahkum olduğumuz o kahır sesi.bazen otuz-kırk kere denedikten sonra bile girilmez,girilsede bağlantının doluluğuna göre aynı dakika içinde 'çıt' sesi gelip düşebilirdiniz.o zamanlar çok zordu diye klişe bir laf söylemek istemezdim ama gerçekten zordu.counter-strike 350-400 ping aralığında oynanırdı,60mb bir dosya en az altı saatte çekilirdi o da gece bırakırsan ve bağlantı kopmazsa eğer.upload etme gibi bir durum yoktu bile varsada ben hatırlamıyorum gerçekten bir millet olarak zor günlerden geçerek gelmişiz.
Kablo Döşeme 02:38
Kablo Döşeme 1.041 izlenme - 5 yıl önce Kablo Döşeme
Ola Hani Kablo 00:51
Ola Hani Kablo 324 izlenme - 8 ay önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerce tıklanma aldı. Köylü vatandaş ile kaçak elektrik kontrol ekibi arasındaki komik tartışma fenomen olmaya aday gösterildi.
 Amerikan Kelepçesinden 2 Saniyede Nasıl Kurtulunur 00:49
Amerikan Kelepçesinden 2 Saniyede Nasıl Kurtulunur 907 izlenme - 2 yıl önce Plastik kablo bağı olarak da bilinen zip bağı özellikle sağlamlığı ile anılır. Videoda zip bağını kolayca bakın nasıl koparıyor..
Ola Hani Kablo 00:48
Ola Hani Kablo 409 izlenme - 8 ay önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntüyü izliyoruz efenim.
Kablo Soyma Makinesi 00:27
Kablo Soyma Makinesi 1.112 izlenme - 5 yıl önce ASE Dış ticaeretin ithalını yaptığı makineler
Elektrikçi ile Amca'nın Tartışması - Ola Hani Kablo 00:48
Elektrikçi ile Amca'nın Tartışması - Ola Hani Kablo 178 izlenme - 8 ay önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerce tıklanma aldı.
Televizyon Ve Uydu Kablosunu Kanal İle Saklama Kroşe İle Sağlamlaştırma Kablo Saklama Aparatı 04:43
Televizyon Ve Uydu Kablosunu Kanal İle Saklama Kroşe İle Sağlamlaştırma Kablo Saklama Aparatı 161 izlenme - 8 ay önce Televizyon ve Uydu Kablosunu Kanal ile Saklama Kroşe ile Sağlamlaştırma Kablo Saklama Aparatı Emre Bolat Elektrik Mühendisi Arayabilirsiniz Aykut Öğretmen Kanalından aradığınızı belirtmeniz yeterlidir. Telefon: 9 0212 503 7787 GSM: 9 0532 169 3056 Tuna Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Sahibi Emre Bolat Dijitürk Yada Uydu Anten Hattı Nasıl Döşenir Dışarıdan Kablo Nasıl İçeri Çekilir Detayları İle Bize Anlattı. TUNA ELEKTRİK ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ Fatih cad. 5.sokak No 16 B Bahçelievler İstanbul Telefon: 9 0212 503 7787 GSM: 9 0532 169 3056 Emre Bolat Elektrik Mühendisi Arayabilirsiniz Aykut Öğretmen Kanalından aradığınızı belirtmeniz yeterlidir. Kabloları gizleme kablo kanalı,kablo saklama aparatı,kroşe ile sağlamlaştırma,kabloları saklama,yapışksnlı kablo saklama kanalı,elektrikçi Hem derli toplu bir görünüm sağlamak hem de birisinin takılıp düşmesini önlemek için kabloların düzgün bir biçimde gizlenmesi iyi
Arıcısan Makina Motorlu Trencher-2005 00:38
Arıcısan Makina Motorlu Trencher-2005 2.977 izlenme - 9 yıl önce arıcısan makina 10 hp.dıesel marşlı trencheri üretimi yapmaktadır.damla sulama sistemleri ve peyzaj çalışmalarında işinizi kolaylaştıran ve hızlandıran dostunuz.www.aricisan.com
Elektrik Kablolarıyla Şekil Yaparken Çarpılmak 00:56
Elektrik Kablolarıyla Şekil Yaparken Çarpılmak 584 izlenme - 2 yıl önce Abimiz burada sanırsam elektrik kabloları ile bize değişik görsel nitelikte bişeyler yapmaya calışmakta. Kamerasını hazırlamış çekim başlamış herşey güzel giderken ahh oda ne çarpılıveriyor birden.
' Ola Hani Kablo ' 01:57
' Ola Hani Kablo ' 62 izlenme - 4 ay önce
Elektrik Hattına Düşen Yıldırımın Kabloları Buharlaştırması 00:17
Elektrik Hattına Düşen Yıldırımın Kabloları Buharlaştırması 1.279 izlenme - 3 yıl önce İnsanoğlu olarak en çaresiz kaldığımız alan doğa olayları olsa gerek. Belkide en tartışılmaz ölüm biçimi, en şanssız insanları belirlediğimiz anları yaratırlar çoğu kez. Bu videoda da elektrik hattına düşen yıldırımın kabloları nasıl tuz buz ettiğini izleyeceksiniz. Allah beterinden saklasın diyelim efendim. İzleyelim..
Canlı Yayında Telefon Gelince Sapıtan Sunucu 01:36
Canlı Yayında Telefon Gelince Sapıtan Sunucu 1.370 izlenme - 3 yıl önce Kaçkar TV'de canlı yayında telefon gelince, dekor olsun diye konulan kablosuz (kablolu) telefonu açan sunucu abimiz ve iki eliyle bir telefonu yayına aktaramayan teknik ekip.
rıdgıd sr-20 hatkablo/borutespit dedektörü 01:26
rıdgıd sr-20 hatkablo/borutespit dedektörü 1.802 izlenme - 8 yıl önce dünyanın lider tesisat ekipmanları üreticisi rıdgıd'den yine dünyanın en iyi hat tespit dedektörü. her türlü kablolar tvtelekomelektrikdatakom v.s. ve metal olan boruların konumu güzergahı ve derinliği ile beraber çok hassas ve hızlı bir şekilde tespit edilebilir.kullanımı çok kolay bu cihazı diğer standart dedektörlerden ayıran bir çok özelliğe sahiptir. 3 boyutlu anten yapısıyönlendirme antenleri ile hedefe yönlendirmesınırsız frekans ayarıpusula ekranı ile bilgiler tek ekranda.
kablo kanalı üretim hattı ve kablo kanalı kodlama 05:01
kablo kanalı üretim hattı ve kablo kanalı kodlama 1.655 izlenme - 7 yıl önce çok hatlı üretim yapan makinalarda bir adet inkjet yazıcıyla kodlama yapabilmek için tasarlanmış modüler traverse sistemidir. bu üniteyle dokunmatik ekrandan giriş yapılarak hat saylarını hat üzerindeki bekleme ve kodlama süresini hatlar arasındaki geçiş süresi ve hızlarını ayarlamak mümkündür. bu ayarlar ile her hat sayısındaki üretim hattına ve her türlü hızdaki üretim hattına kolayca entegre edilebilir.modüler traversing sisteminin tasarımcısı ve ilk üreticisi ment endüstriyel otomasyon’dur
Ev İçinden Kablo Geçirmek - Rize 02:08
Ev İçinden Kablo Geçirmek - Rize 657 izlenme - 3 yıl önce Rize’nin İkizdere İlçesi’nde yeni bir ev inşa etmek isteyen 70 yaşındaki Mustafa Çilo, evi yapacağı yamaçtaki arsanın üzerinden geçen telefon kablolarının kaldırılması için yaptığı başvuruya cevap alamayınca ilginç bir çözüm yolu buldu. iki katlı evi alt kat penceresinden içeri giren kabloları, salonu, odaları ve tavanı geçip çatıdan dışarı çıkacak şekilde inşa ettirdi.
Dünyanın En Basit ve Küçük Treni Nasıl Yapılır? 01:36
Dünyanın En Basit ve Küçük Treni Nasıl Yapılır? 399 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en küçük treni nası yapıldığın bir kaç basit materyallerle nasıl ortaya çıktığını izleyelim.
Sosyal Medyayı Sallayan Video: Ola Hani Kablo? 00:48
Sosyal Medyayı Sallayan Video: Ola Hani Kablo? 137 izlenme - 8 ay önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerde tıklanma aldı.
Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları - Vavien 00:22
Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları - Vavien 442 izlenme - 3 yıl önce Zaman zaman cep telefonlarına gelen reklam mesajlarına, verilebilecek en içten tepkiyi Celal (Engin Günaydın) veriyor. İzliyoruz...
sekab kablo 03:29
sekab kablo 556 izlenme - 8 yıl önce sekab kablo