Hoşgeldiniz!

Kablo Videoları İzle

Jeneratör Görünümlü Süpürge 00:13
Jeneratör Görünümlü Süpürge 649.782 izlenme - 2 yıl önce Dayı içmiş olacak ki olayı çok farklı anlayıp süpürgenin elektrik kablosunu jeneratör zımbırtısı zannedip ha babam yardırıyor. Kısa ama anlık yardıarn bir videoyu jeneratör alev almadan beyni silip süpürüyoruz :)
Kedinin Kabloya Uzanma Mücadelesi 01:27
Kedinin Kabloya Uzanma Mücadelesi 41.031 izlenme - 4 yıl önce Kedinin Kabloya Uzanma Mücadelesi
Dag?ınık kablolar nasıl düzenlenir? 01:02
Dag?ınık kablolar nasıl düzenlenir? 1.463 izlenme - 2 ay önce
Arapların Elektrik Telleri ile Eğlencesi 00:40
Arapların Elektrik Telleri ile Eğlencesi 2.957 izlenme - 7 ay önce Arap yağı bulduğu zaman ... sürermiş. Farklı eğlenceler aradığı zamanda değişik şeyler keşfedermiş.
Elektrik 00:09
Elektrik 14.907 izlenme - 11 yıl önce yok böyle bir shey
Facebook Fabrikası 08:00
Facebook Fabrikası 4.381 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı olan Facebook'un mutfak kısmı diye tabir edeceğimiz alanında yani arka planında neler var , işleyiş nasıl sağlanıyor tüm bu veriler nasıl saklanıyor izleyelim...
Kablolara Dolanan Kedi 00:48
Kablolara Dolanan Kedi 2.535 izlenme - 4 yıl önce Kablolara Dolanan Kedi
 Amerikan Kelepçesinden 2 Saniyede Nasıl Kurtulunur 00:49
Amerikan Kelepçesinden 2 Saniyede Nasıl Kurtulunur 876 izlenme - 1 yıl önce Plastik kablo bağı olarak da bilinen zip bağı özellikle sağlamlığı ile anılır. Videoda zip bağını kolayca bakın nasıl koparıyor..
Kablo Döşeme 02:38
Kablo Döşeme 1.007 izlenme - 4 yıl önce Kablo Döşeme
2 Metrelik Yılan 12 Köyü Karanlıkta Bıraktı 01:13
2 Metrelik Yılan 12 Köyü Karanlıkta Bıraktı 55 izlenme - 3 hafta önce 12 köyü besleyen Sürügüden enerji hattında elektrik direğine çıkan, 2 metrelik yılan, iletim kabloları ve elektrik direği arasında akıma kapılarak telef oldu. Yılandan dolayı kısa devre oluşan hatta elektrik kesintisi oldu ve 12 köyün elektriği kesildi.
Dial-up Bağlantı Sesi 00:30
Dial-up Bağlantı Sesi 1.380 izlenme - 2 yıl önce Adsl hizmete girmeden önce mahkum olduğumuz o kahır sesi.bazen otuz-kırk kere denedikten sonra bile girilmez,girilsede bağlantının doluluğuna göre aynı dakika içinde 'çıt' sesi gelip düşebilirdiniz.o zamanlar çok zordu diye klişe bir laf söylemek istemezdim ama gerçekten zordu.counter-strike 350-400 ping aralığında oynanırdı,60mb bir dosya en az altı saatte çekilirdi o da gece bırakırsan ve bağlantı kopmazsa eğer.upload etme gibi bir durum yoktu bile varsada ben hatırlamıyorum gerçekten bir millet olarak zor günlerden geçerek gelmişiz.
Kablo Soyma Makinesi 00:27
Kablo Soyma Makinesi 1.105 izlenme - 4 yıl önce ASE Dış ticaeretin ithalını yaptığı makineler
Oya Ve Tığ İşi Kablo - Crochet Cable 03:23
Oya Ve Tığ İşi Kablo - Crochet Cable 1.107 izlenme - 3 yıl önce Oya Ve Tığ İşi Kablo - Crochet Cable En çok izlenen videoları yüksek ses ve görüntü kalitesi farkıyla izlesene.com'da izle!
Elektrik Kablolarıyla Şekil Yaparken Çarpılmak 00:56
Elektrik Kablolarıyla Şekil Yaparken Çarpılmak 524 izlenme - 2 yıl önce Abimiz burada sanırsam elektrik kabloları ile bize değişik görsel nitelikte bişeyler yapmaya calışmakta. Kamerasını hazırlamış çekim başlamış herşey güzel giderken ahh oda ne çarpılıveriyor birden.
Arıcısan Makina Motorlu Trencher-2005 00:38
Arıcısan Makina Motorlu Trencher-2005 2.966 izlenme - 8 yıl önce arıcısan makina 10 hp.dıesel marşlı trencheri üretimi yapmaktadır.damla sulama sistemleri ve peyzaj çalışmalarında işinizi kolaylaştıran ve hızlandıran dostunuz.www.aricisan.com
Elektrik Hattına Düşen Yıldırımın Kabloları Buharlaştırması 00:17
Elektrik Hattına Düşen Yıldırımın Kabloları Buharlaştırması 1.132 izlenme - 3 yıl önce İnsanoğlu olarak en çaresiz kaldığımız alan doğa olayları olsa gerek. Belkide en tartışılmaz ölüm biçimi, en şanssız insanları belirlediğimiz anları yaratırlar çoğu kez. Bu videoda da elektrik hattına düşen yıldırımın kabloları nasıl tuz buz ettiğini izleyeceksiniz. Allah beterinden saklasın diyelim efendim. İzleyelim..
rıdgıd sr-20 hatkablo/borutespit dedektörü 01:26
rıdgıd sr-20 hatkablo/borutespit dedektörü 1.743 izlenme - 7 yıl önce dünyanın lider tesisat ekipmanları üreticisi rıdgıd'den yine dünyanın en iyi hat tespit dedektörü. her türlü kablolar tvtelekomelektrikdatakom v.s. ve metal olan boruların konumu güzergahı ve derinliği ile beraber çok hassas ve hızlı bir şekilde tespit edilebilir.kullanımı çok kolay bu cihazı diğer standart dedektörlerden ayıran bir çok özelliğe sahiptir. 3 boyutlu anten yapısıyönlendirme antenleri ile hedefe yönlendirmesınırsız frekans ayarıpusula ekranı ile bilgiler tek ekranda.
kablo kanalı üretim hattı ve kablo kanalı kodlama 05:01
kablo kanalı üretim hattı ve kablo kanalı kodlama 1.582 izlenme - 6 yıl önce çok hatlı üretim yapan makinalarda bir adet inkjet yazıcıyla kodlama yapabilmek için tasarlanmış modüler traverse sistemidir. bu üniteyle dokunmatik ekrandan giriş yapılarak hat saylarını hat üzerindeki bekleme ve kodlama süresini hatlar arasındaki geçiş süresi ve hızlarını ayarlamak mümkündür. bu ayarlar ile her hat sayısındaki üretim hattına ve her türlü hızdaki üretim hattına kolayca entegre edilebilir.modüler traversing sisteminin tasarımcısı ve ilk üreticisi ment endüstriyel otomasyon’dur
Dünyanın En Basit ve Küçük Treni Nasıl Yapılır? 01:36
Dünyanın En Basit ve Küçük Treni Nasıl Yapılır? 360 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en küçük treni nası yapıldığın bir kaç basit materyallerle nasıl ortaya çıktığını izleyelim.
Canlı Yayında Telefon Gelince Sapıtan Sunucu 01:36
Canlı Yayında Telefon Gelince Sapıtan Sunucu 745 izlenme - 2 yıl önce Kaçkar TV'de canlı yayında telefon gelince, dekor olsun diye konulan kablosuz (kablolu) telefonu açan sunucu abimiz ve iki eliyle bir telefonu yayına aktaramayan teknik ekip.
Ev İçinden Kablo Geçirmek - Rize 02:08
Ev İçinden Kablo Geçirmek - Rize 449 izlenme - 2 yıl önce Rize’nin İkizdere İlçesi’nde yeni bir ev inşa etmek isteyen 70 yaşındaki Mustafa Çilo, evi yapacağı yamaçtaki arsanın üzerinden geçen telefon kablolarının kaldırılması için yaptığı başvuruya cevap alamayınca ilginç bir çözüm yolu buldu. iki katlı evi alt kat penceresinden içeri giren kabloları, salonu, odaları ve tavanı geçip çatıdan dışarı çıkacak şekilde inşa ettirdi.
Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları - Vavien 00:22
Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları - Vavien 369 izlenme - 2 yıl önce Zaman zaman cep telefonlarına gelen reklam mesajlarına, verilebilecek en içten tepkiyi Celal (Engin Günaydın) veriyor. İzliyoruz...
sekab kablo 03:29
sekab kablo 550 izlenme - 7 yıl önce sekab kablo
Kendinden Klarnetli Abi 02:00
Kendinden Klarnetli Abi 377 izlenme - 2 yıl önce Elektrikçi bir abimiz hobi olarak nazal boşlukları üzerine yoğunlaşmış ve insan sesinin sınırlarını zorlayarak klarnetin eşsiz sesine, klarnetçinin nefesine ve güzel müziklerimizin namelerine ulaşmış, dem vurmuştur. Mustafa Kandıralı mısın mübarek. Haydin iyi seyirler ...
Ara Kabloyu Prize Takmadan Elektrik Elde Etmek 01:51
Ara Kabloyu Prize Takmadan Elektrik Elde Etmek 332 izlenme - 3 yıl önce Malum kişi ara kabloda ürettiği sirkülasyon ile gece lambası yakıyor. Yorumu size bırakıyorum.
Atölyede İp Atlama 04:23
Atölyede İp Atlama 1.171 izlenme - 9 yıl önce atölyede ip atlama * daha doğrusu kablo atlama :d:d
Fiber Optik Kablo Nasıl Yapılır 03:44
Fiber Optik Kablo Nasıl Yapılır 421 izlenme - 5 yıl önce
Ankara 04:13
Ankara 680 izlenme - 10 yıl önce yorumm sizlerinn arkadaşşlar haluk abimize saygılar
terminalsan limited şirketi 01:39
terminalsan limited şirketi 427 izlenme - 6 yıl önce terminalsan & kablo yüksükleri - makaron - ek muflar & made in turkey
kablo tobacı ve kötu iş kazası 00:16
kablo tobacı ve kötu iş kazası 612 izlenme - 8 yıl önce öylede işmi yapılır:))