Hoşgeldiniz!

kablolu

Kablolu Tv Videoplex Görüntüsü 05:17
Kablolu Tv Videoplex Görüntüsü 1.978 izlenme - 10 ay önce Kablolu Tv’ye ait, aynı anda birden fazla kanal listesini görüntülü olarak görebileceğimiz bir videoplex kaydı.İki farklı zamana ait kayıt bulunuyor. Sene olarak 90’lar sonu ve 2000’ler başı diyebiliriz.
Üzerinden Minibüs Geçiren Adam 02:00
Üzerinden Minibüs Geçiren Adam 196 izlenme - 1 yıl önce Dünyada Selahattin Bıyıklı'dan başkasının yapamadığı bu özel afacanlığı Meral Konrat TRT üslubuyla sunmaya çalışıyor, Tolga Gariboğlu da gerekli kontrolleri ve esprileri yapıyor. Sakın evde denemeyin ama biraz da fantazi...
Bg Alarm 00:32
Bg Alarm 190 izlenme - 7 yıl önce alarm sİstemİ hakkinda
Bisli Bisli - Mtv Reklamı 00:30
Bisli Bisli - Mtv Reklamı 62 izlenme - 2 yıl önce Mtv kabloludayken, Mtv Avrupa'da çıkan ibranice reklamlardan biri, bu reklama uzun süreler maruz kalıp daha sonra tekrar izlendiğinde hatırlamanız hiç zor olmuyor inanın, gerek animasyonların gerekse jingılının boktanlığı hemen yardımcı oluyor hatırlamaya (adamın elindeki puroya taktım).
uydunet amatör reklam 1 00:53
uydunet amatör reklam 1 142 izlenme - 5 yıl önce http//www.uydunet-teledunya.com/ uydunet amatör reklam 1
Uçurtma Drone 03:27
Uçurtma Drone 32 izlenme - 1 yıl önce Drone teknolojisi gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Bu gelişim içinde kumanda olarak akıllı telefonlarınıı kullanabildiğiniz dronelerin yanında bu kez uçurtma şeklinde ip ile sabitlenen bir drone tasarımı geliştirildi.
Bluedio E3 Bluetooth Kulaklık 03:17
Bluedio E3 Bluetooth Kulaklık 23 izlenme - 11 ay önce Yurtdışın Singapurdan satınalınmış bir bluetooth kulaklıktır. Bana gelen kargoda şarj kablosu çıkmamıştır. Ancak kulaklık çalışır durumdadır. Elinize aldığınızda güven vermiyor. Sesi iletimi biraz zayıf ama kullanılmayacak kadar değil.