Hoşgeldiniz!

kablolu

Kara Şimşek Yüksek Voltajlı Kabloya Çarpıyor 03:10
Kara Şimşek Yüksek Voltajlı Kabloya Çarpıyor 1.325 izlenme - 2 ay önce 80'li yılların efsane dizisi Kara Şimşek'te K.İ.T.T. yüksek voltaj kablosuna çarpıyor ve olanlar oluyor.
Kablolu Tv Videoplex Görüntüsü 05:17
Kablolu Tv Videoplex Görüntüsü 2.753 izlenme - 3 yıl önce Kablolu Tv’ye ait, aynı anda birden fazla kanal listesini görüntülü olarak görebileceğimiz bir videoplex kaydı.İki farklı zamana ait kayıt bulunuyor. Sene olarak 90’lar sonu ve 2000’ler başı diyebiliriz.
Üzerinden Minibüs Geçiren Adam 02:00
Üzerinden Minibüs Geçiren Adam 453 izlenme - 3 yıl önce Dünyada Selahattin Bıyıklı'dan başkasının yapamadığı bu özel afacanlığı Meral Konrat TRT üslubuyla sunmaya çalışıyor, Tolga Gariboğlu da gerekli kontrolleri ve esprileri yapıyor. Sakın evde denemeyin ama biraz da fantazi...
Bisli Bisli - Mtv Reklamı 00:30
Bisli Bisli - Mtv Reklamı 131 izlenme - 3 yıl önce Mtv kabloludayken, Mtv Avrupa'da çıkan ibranice reklamlardan biri, bu reklama uzun süreler maruz kalıp daha sonra tekrar izlendiğinde hatırlamanız hiç zor olmuyor inanın, gerek animasyonların gerekse jingılının boktanlığı hemen yardımcı oluyor hatırlamaya (adamın elindeki puroya taktım).
Bg Alarm 00:32
Bg Alarm 192 izlenme - 8 yıl önce alarm sİstemİ hakkinda
Uçurtma Drone 03:27
Uçurtma Drone 81 izlenme - 3 yıl önce Drone teknolojisi gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Bu gelişim içinde kumanda olarak akıllı telefonlarınıı kullanabildiğiniz dronelerin yanında bu kez uçurtma şeklinde ip ile sabitlenen bir drone tasarımı geliştirildi.