Hoşgeldiniz!

Kabuklu Videoları İzle

Fırında Patates Tarifi 03:04
Fırında Patates Tarifi 3.416 izlenme - 2 yıl önce Fırında patates tarifi videomuz hazır.Fırında baharatlı patates yapımını umarım beğenirsiniz.Fırında soslu patates için önemli olan zevkinize uygun sos kullanmanızdır.
akmet maranki domuz gribine karşı kara üzüm özü ön 04:01
akmet maranki domuz gribine karşı kara üzüm özü ön 2.364 izlenme - 8 yıl önce ahmet maranki, domuz gribine karşı aşıkzade natural çekirdekli ve kabuklu kara üzüm özünü saba tümerde önerdi
Çıtır Kabuklu Elma Dilim Patates - Kekevi Yemek Kanalı 02:37
Çıtır Kabuklu Elma Dilim Patates - Kekevi Yemek Kanalı 481 izlenme - 2 yıl önce Dışı çıtır içi yumuşak, kabuklu elma dilim patates. Farkı tadıp bayılacaksınız..:) http://www.kekevi.com/2014/03/21/citi... Kanalımıza üye olun: http://www.youtube.com/subscription_c... Web adresimiz: http://www.kekevi.com Facebook: http://www.facebook.com/pages/kekevi/... Twitter: https://twitter.com/kekevi Instagram: http://instagram.com/kekevicom
Yumuşak Kabuklu Yengec Tarıfı (Soft Sheel Crab) 01:07
Yumuşak Kabuklu Yengec Tarıfı (Soft Sheel Crab) 246 izlenme - 3 yıl önce Türk işi yumuşak kabuklu yengeç nasıl yapılır hızlıca videomuzda izliyoruz. Tadını merak edenler için deniz kokusunu seven arkadaşlarımıza tavsiye edebilirm. Yumuşak kabuklu yengecimizin eti buram buram deniz kokuyor evet bildiğimiz deniz.
Yeşil Kabuklu Yumurtlayan Tavuk 01:18
Yeşil Kabuklu Yumurtlayan Tavuk 364 izlenme - 5 yıl önce Yeşil Kabuklu Yumurtlayan Tavuk
Ali Toprak - Bacım 04:45
Ali Toprak - Bacım 154 izlenme - 2 yıl önce Açılıp saçılarak sokaklara çıkma bacım, kabuksuz meyve mi var bacımm. Derken hem ingilizce hem arapça hem de almanca replikler içeren ibret almamızı sağlayacak bir ses. Dinliyoruz ve dinletiyoruz.
Altın Kabuklu Salyangoz 00:26
Altın Kabuklu Salyangoz 179 izlenme - 3 yıl önce Akşamüstü yorgun argın eve geldim. Yağmurda yağmış hafiften.. Vi baktım viseyler parlıyor.. Hemen videoya alıp sizlerle paylaşayım dedim. Bunlardan daha çok var. Alıp kurutsam kabuğu para eder mi diye düşünüyorum.
Kabuğuyla 12 Yumurta Yemek 09:32
Kabuğuyla 12 Yumurta Yemek 142 izlenme - 3 yıl önce Kabuğuyla 12 Yumurta Yemek
nautilus 01:49
nautilus 206 izlenme - 6 yıl önce nautilusun vücudunda biyokimyasal yolla özel bir gaz üretilir ve bu gaz kan dolaşımı ile hücrelere aktarılarak hücrelerden suyun çıkması sağlanır. bu sayede nautilus avlanırken ya da düşmanlarından kaçmak istediğinde daha derine inebilir veya yüzeye çıkabilir. bir denizaltı 400m. dibe dalabilirken nautilus için 450m. derinliğe dalmak son derece kolaydır. bu pek çok canlı için oldukça tehlikeli bir derinliktir. ancak buna rağmen nautilus bu durumdan hiç etkilenmez kabuğu basınçtan parçalanmaz.
Kabuklu Fıstık Kavurma - Kabuklu Fıstık Nasıl Kurutulur.. 01:16
Kabuklu Fıstık Kavurma - Kabuklu Fıstık Nasıl Kurutulur.. 6 izlenme - 2 ay önce Manuel Tuzlama ve CS3000KF Kavurma Makinaları ile Kabuklu Fıstık Kurutma ve Kavurma işlemleri için gelişmiş kontrol paneli ile zaman ve sıcaklık ayarlamaları yapılarak gerekli kombinasyon seçilebilir ve farklı kuru yemişlerin işlenmesin de geniş bir çeşitlilik sağlar.
Portakal Kabuklu Pilav  / Yemek Tarifleri 20:01
Portakal Kabuklu Pilav / Yemek Tarifleri 54 izlenme - 1 yıl önce Abdullah usta ve Ayşegül Bayıcının sunumlarıyla; Mutfaklarda günlük yaşantınızda faydalanabileceğiniz bilmeniz gereken püf noktalarını veriyor. Uygulamalı yemek, kek, pasta, salata, ızgara vb. yaparak çok farklı tatlarla sizi tanıştırıyor. YİYECEKLERİMİZİN ÇOĞUNU DOĞAL HALLERİYLE DEĞİL, PİŞİRİLDİKTEN SONRA YİYORUZ. Bunu bazen lezzeti artırmak, bazen yenilebilir hale getirmek, bazen de farklı besinleri aynı tabakta buluşturmak amacıyla yapıyoruz. Doğal olan şeyleri yenilebilir hale getirmek için yaptığımız hatalar eksikleri sizlerle paylaşıyorlar Mutfağınızda bulabileceğiniz malzemelerle yöresel farklı yemekleri pratik uygulamalı yaparak anlatıyor. Mutlaka izleyiniz. Olimpist'in katkılarıyla gençlerin mutfakta bilmedikleri ve mutfağı sevenlere farklı tatlar uygulamalı sunumu ile Abdullah ustanın profesyonel çekimlerle sıkılmadan izleyebilirsiniz.
Sincabın Kabuklu Fıstıkla İmtihanı 00:45
Sincabın Kabuklu Fıstıkla İmtihanı 106 izlenme - 4 yıl önce Sincabın Kabuklu Fıstıkla İmtihanı
Cs10000 Kabuklu Fıstık Tuzlama ve Kavurma 01:44
Cs10000 Kabuklu Fıstık Tuzlama ve Kavurma 2 izlenme - 2 ay önce Cs10000 Kabuklu Fıstık Tuzlama ve Kavurma Bizi Takip Edin.. facebook.com/Ceselsann instagram.com/Ceselsanmakina youtube.com/Ceselsanmakina google.com/ CeselsanMakina twitter.com/Ceselsan www.ceselsan.com Yer fıstığı kavurma makinası imalatının adresi.