Hoşgeldiniz!

kabul etmek

Ouz-Han Ft. Mc Tolgahan - Kabul Ettim Ayrıldık 02:20
Ouz-Han Ft. Mc Tolgahan - Kabul Ettim Ayrıldık 3.058 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Ben KabuL Ettim SenLe AyriLdik Yüregimden Gecmiyor Ama AListim Ben Sanki Coktandir Sana inanan YürekLeri Kandir Ben KayboLdum Sen Yoktun Ben AyriLdim Senden Kara GözLüm Bir Mum Gibi Yandim Söndüm Vede Bir GüL Gibi Beni ÖLdürdün Sen Beni YanLizLiga ittin Moda OLmus AyriLmak BunLari AnLatiyorum Ancak Beynine Bir SeyLer SokabiLmek icin Sana Ne Kadar Derdimi Yansamda Bugünde Ben YanLiz KaLdim Durduramaz Beni KaLbin Zaten Yeterince DoLdum Kara Günden
Yıldırım Demirören: Yabancı Kuralı 4 Yıl İçin Kabul Edildi 00:19
Yıldırım Demirören: Yabancı Kuralı 4 Yıl İçin Kabul Edildi 3.012 izlenme - 3 yıl önce TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı kuralının tüm kulüpler tarafından 4 yıl için kabul edildiğini söyledi.
Stephen Hawking'in Allah'ın Varlığını Kabul Etmesi 00:39
Stephen Hawking'in Allah'ın Varlığını Kabul Etmesi 1.182 izlenme - 4 yıl önce Ateistlere bir darbe de ünlü fizikçiden geldi. Her fırsatta Allah'ın varlığına inanmadığını dile getiren Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking, sonunda Allah'ın varlığını kabul etti. Hawking, yaptığı açıklamalarla ateistleri şoka uğrattı. Hawking, 70 yaşında ve bu yaşa kadar Allah'ın varlığını kabul etmiyordu. Hawking'in açıklamaları belki de ateistlerin Allah'ın varlığını kabul etmesine sebep olacak. Hawking, Kanal D Londra Temsilcisi Ayşegül Ekinci'ye verdiği röpörtajda : "Evrenin oluşumu bilimin gerçekliğine dayanır. Ama bu hiçbir şekilde, Bilim Kuralları'nı koyan ve onları da yaratan bir Tanrı olmadığı anlamına gelmez..." şeklinde konuştu. Hawking'in bu sözlerinin bilim dünyasında nasıl bir etki oluşturacağı merak ediliyor. Hawking'in, bilim ile bu kadar ilgili olup da 70 yaşına kadar Allah'ın varlığını kabul etmemesi zaten kocaman bir çelişkiydi. Dahası, Allah'ın varlığını kabul etmek için ünlü bir fizikçinin sözü değil, kainattaki mevcut olan her şeye bakmamız yeterlidir. Röportajın tamamı için: http://www.aysegulekinci.com/tr/yasayan-en-buyuk-bilim-adami-stephen-hawking-aysegul-ekinciye-konustu.html Bakın Bediüzzaman Said Nursi Allah'ın varlığını kabul etmeyenler için ne demiş: "İşte, ey tabiata saplanan ve bataklıkta boğulmak derecesine gelen gafil! Bütün mazi ve müstakbele ulaşacak hikmetli ve kudretli manevi el sahibi olmayan birşey, nasıl bu zeminin hayatına karışabilir? Senin gibi hiç ender hiç olan tesadüf ve tabiat buna karışabilir mi? Kurtulmak istersen, "Tabiat, olsa olsa bir defter-i kudret-i İlahiyedir. Tesadüf ise, cehlimizi örten gizli bir hikmet-i İlahiyenin perdesidir" de, hakikate yanaş." http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142439/stephen-hawking-allah-yoktur-diyemeyiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/200388/stephen-hawking-ile-sira-disi-roportaj http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142217/yigit-bulut-hawking-allahin-varligini-kabul-etti
Pandev, İtalyan Genoanın Teklifini Kabul Etti 01:07
Pandev, İtalyan Genoanın Teklifini Kabul Etti 212 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da istenilen performansı gösteremeyen Goran Pandev, İtalyan ekiplerinden Genoa'nın teklifini kabul etti. Kulüpler anlaşırsa Makedon golcü takımdan ayrılacak.
TBMM - Kabul Edilmiş midir? Kabul Edilmemiş midir? 01:43
TBMM - Kabul Edilmiş midir? Kabul Edilmemiş midir? 177 izlenme - 3 yıl önce Çok çalışan vekillerimiz ve meclis başkanımız, yorgunluğun etkisiyle bazen kabul ettiler, bazen kabul etmediler neyi ne ettiler 10u mu 11i mi maddeyi mi önergeyi mi... Edilmiş midir... Yoksa edilmemiş midir acaba... Bir şeyler olmuş olabilir... Takip edemedim.
Saadettin Merdin - Tarikatlar Şeytanı Üstad Kabul Eder! (Fütüvvet) 08:04
Saadettin Merdin - Tarikatlar Şeytanı Üstad Kabul Eder! (Fütüvvet) 72 izlenme - 4 yıl önce Saadettin Merdin - Tarikatlar Şeytanı Üstad Kabul Eder! (Fütüvvet)
Suriye Tezkeresini Meclis Onayladı 00:22
Suriye Tezkeresini Meclis Onayladı 59 izlenme - 4 yıl önce Suriye’deki son duruma ilişkin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yabancı ülkelere gönderilmesi için hükümete verdiği yetki süresinin 1 yıl uzatılmasını öngören Başbakanlık tezkeresi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. Meclis Genel Kurulu’nda Başbakanlık tezkeresi görüşüldü. Milletvekilleri tezkere üzerinde görüşlerini beyan etti. Milletvekillerinin konuşmalarının ardından tezkere bir kez daha okundu. Tezkerenin okunduğu sırada muhalefet sıralarından bazı vekiller masaya vurarak protesto etti. Daha sonra tezkerenin okunmasına geçildi. Tezkere okunduktan sonra oylamaya geçildi. Oylamada salt çoğunluk elde edildiği için tezkere kabul edildi.
Belçika'da Hakem, Çizgiyi Geçmeyen Topu Gol Olarak İlan Etti 01:01
Belçika'da Hakem, Çizgiyi Geçmeyen Topu Gol Olarak İlan Etti 31 izlenme - 4 yıl önce Belçika Ligi'nde oynanan Genk - Lierse maçında hakem, çizgiyi geçmeyen topu gol olarak ilan edince ülkenin bir numaralı konusu oldu.
Lucescu: Keşke Galatasaray'ın Teklifini Kabul Etseydim 00:51
Lucescu: Keşke Galatasaray'ın Teklifini Kabul Etseydim 19 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın teklifine önce "Evet" diyen; fakat Başkan Akhmedov'un baskısıyla Shakhtar'da kalan Mircea Lucescu, yakın çevresine "Keşke teklifi kabul etseydim" dedi.
Bakan Kılıç, Japon Gençlik Heyetini Kabul Etti 02:19
Bakan Kılıç, Japon Gençlik Heyetini Kabul Etti 12 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Küresel Liderlik Gelişim Programı kapsamında Türkiye'yi ziyaret eden Japon gençlik heyetini kabul etti.
Çiçek, Soma Araştırma Komisyonu Üyelerini Kabul Etti 03:44
Çiçek, Soma Araştırma Komisyonu Üyelerini Kabul Etti 10 izlenme - 4 yıl önce Çiçek, Soma Araştırma Komisyonu üyelerini kabul etti-Komisyon üyeleri hazırladıkları raporu Çiçek'e sundu-TBMM Başkanı Çiçek: -"Sizin hazırladığınız rapor Genel Kurul'da da görüşülsün ki biz bunları devletin ilgili birimlerine de özel sektöre de göndermiş olalım. Bir an evvel tedbire dönüşsün"-"Bu raporların sonuçlarını değerlendirecek Meclis içinde bir mekanizmaya ihtiyaç var. Değilse bu çabalar yerli yerine ulaşmıyor diye düşünüyorum"-Meclis Soma Maden Faciasını Araştırma Komisyonu Başkanı Alaboyun: -"Önerilerimizin çoğunu eğer kömür ocakları bundan sonra uygularlarsa minimum kazalı bir üretim gerçekleşeceği kanaatindeyiz" TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis Soma Maden Faciasını Araştırma Komisyonu'nun hazırladığı raporun, bir an evvel Genel Kurul'da da görüşülmesi gerektiğini belirterek, "Görüşülsün ki biz bunları devletin ilgili birimlerine de özel sektöre de göndermiş olalım. Bir an evvel tedbire dönüşsün" dedi.
Erdoğan, Ahtisaari Ve Tuomioja'yı Kabul Etti 00:50
Erdoğan, Ahtisaari Ve Tuomioja'yı Kabul Etti 11 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabulü-Erdoğan, Finlandiya eski Cumhurbaşkanı Ahtisaari ve Dışişleri Bakanı Tuomioja'yı kabul ettiANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Finlandiya eski Cumhurbaşkanı Martti Ahtisaari ve Dışişleri Bakanı Erkki Tuomioja'yı kabul etti.
Davutoğlu, Hollanda Dışişleri Bakanı Koendersi Kabul Etti 00:38
Davutoğlu, Hollanda Dışişleri Bakanı Koendersi Kabul Etti 10 izlenme - 3 yıl önce Davutoğlu Hollanda Dışişleri Bakanı Koenders'i kabul etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hollanda Dışişleri Bakanı Bert Koenders'i kabul etti.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Jaglandi Kabul Etti 00:40
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Jaglandi Kabul Etti 9 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Bahçeli, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Jagland'i kabul etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland'i kabul etti.
Erdoğan, Katar Savunma Bakanı El-Atiyye'yi Kabul Etti 00:27
Erdoğan, Katar Savunma Bakanı El-Atiyye'yi Kabul Etti 9 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Savunma Bakanı El-Atiyye'yi kabul etti ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Savunma Bakanı Hamad Bin Ali El-Atiyye'yi kabul etti.
Bakan Kılıç, Milli Kürekçileri Kabul Etti 03:00
Bakan Kılıç, Milli Kürekçileri Kabul Etti 5 izlenme - 4 yıl önce Bakan Kılıç, milli kürekçileri kabul etti- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Dünya Kürek Şampiyonası'nda 8 tek hafif kiloda 3. olan A Milli Erkek Takımı ile bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Kürek Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil eden A Milli Erkek Takımı'nı kabul etti.
Tbmm Başkanı Çiçek, Seymenleri Kabul Etti 03:54
Tbmm Başkanı Çiçek, Seymenleri Kabul Etti 4 izlenme - 4 yıl önce TBMM Başkanı Çiçek seymenleri kabul etti- Çiçek: - "Bağımsızlık sonucu Cumhuriyet ve demokrasiye ulaşmamız son yüzyıldaki en önemli kazanımlarımızdır.
Davutoğlu, İktisadi Kalkınma Vakfı Heyetini Kabul Etti 01:16
Davutoğlu, İktisadi Kalkınma Vakfı Heyetini Kabul Etti 5 izlenme - 4 yıl önce Davutoğlu, İktisadi Kalkınma Vakfı Heyetini Kabul Etti