Hoşgeldiniz!

Kaçak Elektrik

Kaçak Elektrik Kullanan İşletmeci Dedaş'ı Bastı 01:32
Kaçak Elektrik Kullanan İşletmeci Dedaş'ı Bastı 5.674 izlenme - 4 hafta önce Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde kaçak elektrik kullandığı gerekçesiyle yazılan cezaya kızan bir işletme sahibi, yanına çalışanlarını ve akrabalarını alarak Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ) dağıtım binasını bastı. Kalabalık bir grubun saldırdığı DEDAŞ görevlilerinin de karşılık vermesi üstüne meydana gelen arbede, güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi.
Temel'in Kaçak Elektrik Fıkrası (Cübbeli Ahmet Hoca) 00:45
Temel'in Kaçak Elektrik Fıkrası (Cübbeli Ahmet Hoca) 97.198 izlenme - 4 yıl önce Temel'in Kaçak Elektrik Fıkrası(Cübbeli Ahmet Hoca) Esprili Sohbetler
20.000 Wattlık Ampül 11:39
20.000 Wattlık Ampül 4.790 izlenme - 2 yıl önce Abimiz azim etmiş çalışmış ve 20.000 wattlık ampül üretmiş. Ampül gece vakti ortalığı güneş gibi aydınlatıyor. Isınma sorununa nasıl çözüm buldu orası meçhul.
Şanlıurfa'da Kaçak Elektrik Kullanma Hakkımız Engellenemez Eylemi 03:18
Şanlıurfa'da Kaçak Elektrik Kullanma Hakkımız Engellenemez Eylemi 6.462 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa'da, Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nin (DEDAŞ) tarımsal sulamada kaçak kullanımının önüne geçmek için başlattığı sayaç takma uygulamasına karşı çıkan çiftçiler, Harran- Akçakale karayolunu taşlarla trafiğe kapatarak eylem yaptı. Kalabalık, DEDAŞ'a ait tahsilat veznesini de taşlayarak camlarını kırdı. DEDAŞ, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte kurak geçen bölgelerde kayıt dışı sulama yapıldığı, bu nedenle kaçak elektrik kullanımının artması üzerine tarımsal sulama yapan çiftçilerden sayaç taktırmalarını istedi. Sayaç taktırmak istemeyenlere bugünden itibaren enerji vermeyeceğini açıklayan DEDAŞ'ın kararına karşı çıkan yaklaşık 300 çiftçi, öğle saatlerinde Harran- Akçakale karayolunu taşlarla kapatıp eylem yaptı. Uzun araç kuyrukların oluştuğu yolun açılması için bölgeye çok sayıda güvenlik görevlisi sevk edildi. Eylemci çiftçiler yaklaşık 1 saatlik görüşmelerin sonunda eylemlerine son verip dağılırken yol yeniden ulaşıma açıldı.
Burada Herkes Kaçak Elektrik Kullanıyor - Mardin 03:02
Burada Herkes Kaçak Elektrik Kullanıyor - Mardin 3.364 izlenme - 2 yıl önce Küçük eniştenin, uzun adamın ve yalamalarının her fırsatta "kardeşlerimiz" diye dayatmasını yaptığı, yaptıkları her pisliğe, kazdıkları hendeklere kurdukları barikatlara göz yummaları yetmezmiş gibi kaçak elektriğinin hesabı da kayıp kaçak bedeli olarak götümüze sokturulan "kardeş halkımızın" gerçek yüzünü gösteren bir video. Hatice hanımın da sesinden anlaşılacağı üzre anlatırken bile utanıyor. yorum sizin.
Kaçak Elektrik Kullanmak Günah mı - Fatih Çıtlak 02:15
Kaçak Elektrik Kullanmak Günah mı - Fatih Çıtlak 2.541 izlenme - 2 yıl önce Kul hakkı konusunu programında işleyen Çıtak, bir izleyicinin kaçak elektrik kullananlar hakkında sorulan sorusunu yanıtladı.
Meskenlerde Kaçak Elektrik Kullanmanın Yöntemleri 00:08
Meskenlerde Kaçak Elektrik Kullanmanın Yöntemleri 12.870 izlenme - 10 yıl önce batmnda kaçak elektrik kontrol sırasında sayacın başını eğerek nasıl kaçak elektrik kullanıldığı
DEDAŞ Genel Müdürü: Elektriği Kaçak Kullanıyorsan Kullan Ama İsraf Etme 00:46
DEDAŞ Genel Müdürü: Elektriği Kaçak Kullanıyorsan Kullan Ama İsraf Etme 3.125 izlenme - 3 yıl önce Keban ve Karakaya Barajları'nın ürettiği elektriğin, israf edilen miktarı karşılamadığını belirten DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, "Biz yine de 'kaçak kullanıyorsan kullan ama israf etme' diyoruz" dedi.
Kürt Gerillaların Yemin Töreni 03:02
Kürt Gerillaların Yemin Töreni 5.165 izlenme - 3 yıl önce Gece mecburi askerliğini yapmaktan başka suçu olmayan tc askerine kahpeler gibi pusu kuracağıma.. Karakolların emniyet unsurlarına baskın atıp kaçacağıma.. Pusudan, baskından arta kalan zamanlarımda kaçakçılık yapacağıma... Kaçakçılık yaparken katil tc nin iki f 16 sı gelip beni kevgire çevirdiğinde, geride kalan hevallerin megri megri diye senelerce bütün türkiye'nin kafasını sikmesi için çalışacağıma.. Asla elektrik faturası ödemeyeceğime.. Jandarma tarlalardaki kenevirleri yakınca, "köyümüzü yakiyler vara vara vara" diye ortalığı birbirine katacağıma.. Bizim ilk geberen arkadaş mahsun'un heykelini dikeceğime.. Ben askeri öldürünce özgürlük mücadelesi, asker beni öldürürse faşizm diye bağıracağıma.. Keleş, Apo ve Kürt böreği üzerine and içerim. Alıntıdır. Ekşi'den, ''hasa huzurdan kalbim cok yufkadir'' arkadaşımızın ağzına sağlık.
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedellerine İtirazın ve Yargı Yolunun Kaldırılması 01:56
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedellerine İtirazın ve Yargı Yolunun Kaldırılması 2.497 izlenme - 2 yıl önce AKP yeni çıkardığı kanun ile kaçak elektrik kullanımını yasal hale getirdi ve kaçak bedelinin tüm halka ödetilmesini ve buna itiraz edilecek yolların yasaklanmasını meclisten geçirdi. artık faturalara yansıtılan kayıp kaçak bedeline itiraz edilemeyecek ve hepimiz kaçak elektrikçi hırsızların parasını ödeyeceğiz. yeni yasa ile birlikte faturalar yüzde 20 daha kabarık gelecek.ve son olarak da bu yasa şirketlerin zarar etmemesi için çıkarıldı hani garip gurebanın sesiydi ya bu hükümet
Cizre'yle Denizli'nin Elektrik Tüketimi Aynı 06:50
Cizre'yle Denizli'nin Elektrik Tüketimi Aynı 1.713 izlenme - 1 yıl önce CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Halk Tv Euro'da katıldığı bir programda "Denizli'nin nüfusu Cizre'nin 10 katı, sanayisi 100 katı ama ikisinin kullandığı elektrik aynı. Güneydoğu'da somyalara elektrik verip ahırları ısıtıyorlar. Onların parasını da Batı'da yaşayan vatandaşlar ödüyor. Şimdi buna karşı dava açmanın da önünü kestiler" dedi.
Kaçak Elektrikten Ceza Yiyip Dedaş'ı Basmak 01:04
Kaçak Elektrikten Ceza Yiyip Dedaş'ı Basmak 48 izlenme - 4 hafta önce Diyarbakır, Ergani'^de Kaçak elektrik kullandığı tespit edilen bir işletme sahibi, yazılan cezaya ayar olup yanına çalışanları ve yakınlarını da alıp Dicle Elektrik Dağıtım hizmet binasını basarak intikam almak istedi
Ola Hani Kablo 00:51
Ola Hani Kablo 322 izlenme - 8 ay önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerce tıklanma aldı. Köylü vatandaş ile kaçak elektrik kontrol ekibi arasındaki komik tartışma fenomen olmaya aday gösterildi.
Kaçak Elektrik Kullanmanin Yeni İcadi 01:09
Kaçak Elektrik Kullanmanin Yeni İcadi 2.121 izlenme - 10 yıl önce batmanda römorkun İçİne koyduĞu trafo yu orta gerİlİmİn altina getİrerek kaçak elektrİk kullanip 200 kw lik sulama dİnamosunu nasil çaliŞtirmanin yenİ İcadi
' Ola Hani Kablo ' 01:57
' Ola Hani Kablo ' 62 izlenme - 4 ay önce
 Kaçak Elektrik Çekerken Hayatını Kaybeden Vatandaş 01:57
Kaçak Elektrik Çekerken Hayatını Kaybeden Vatandaş 532 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa’da kaçak elektrik hattı çekmeye çalışırken akıma kapılan bir kişi hayatını kaybetti. Yüksek gerilime maruz kalan kişi binlerce voltu vücudundan iletmesiyle...
Sosyal Medyayı Sallayan Video: Ola Hani Kablo? 00:48
Sosyal Medyayı Sallayan Video: Ola Hani Kablo? 137 izlenme - 8 ay önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerde tıklanma aldı.
Trafolu Kaçak Elektrik Kullanmanin Yeni İcadlari 02:37
Trafolu Kaçak Elektrik Kullanmanin Yeni İcadlari 1.050 izlenme - 10 yıl önce batmanda özel trafoyla kaçak elektrİk kullanarak 200 kw lik dİnamaoyu nasil çaliŞtiriyorlar
Elektrik Faturalarına Suriyeli Mülteci Vergisi 00:52
Elektrik Faturalarına Suriyeli Mülteci Vergisi 347 izlenme - 2 yıl önce Suriyelilerin büyük oranda kaçak elektirik kullanmasıyla güneydoğu anadolu'da ihaleyi alan şirket EPDK'ya başvurarak kayıp kaçak bedelinin artırılmasını istedi ve bu talebi EPDK kabul etti. Memlekete doldurulan 3 milyon asalak için daha çok cebimizden para çıkacak.
Kaçak Elektrikte Son Nokta - Sokak Ortasına Üçlü Priz 01:01
Kaçak Elektrikte Son Nokta - Sokak Ortasına Üçlü Priz 315 izlenme - 2 yıl önce Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Şanlıurfa İl Müdürlüğü 400 kişilik ekiple, kaçak elektrik denetimi yaptı. Denetimlerde sokak direğine kaçak olarak sigorta ve üçlü priz çekildiği görüldü.
Elektriği Kestiği İçin DEDAŞ Müdürünün Odasını Basmak 04:16
Elektriği Kestiği İçin DEDAŞ Müdürünün Odasını Basmak 198 izlenme - 2 yıl önce Batman'da elektrik kesintilerine tepki gösteren 3 mahalle muhtarı ve mahalleli liseli edasıyla DEDAŞ Müdürünün odasını bastı Batman'ın kayıp-kaçak elektrik oranı r'dir
Elektriği Kesilince Sokağa İnen Güneydoğu Halkı 02:47
Elektriği Kesilince Sokağa İnen Güneydoğu Halkı 159 izlenme - 2 yıl önce Videomuz Mardin'den. Halk elektriği kesilince sokaklara inmiş, protestolar ile yürüyüş yapmışlar. Devlöt bize bakmıyor serzenişinde bulunmuşlar. Mardin'de kaçak elektrik kullanımı yüzde 72. Evet yazıyla yüzde yetmişiki. Adamlar para vermedikleri elektriği kesilince bu şekilde bir tepki koyuyorlar. Bir de para ödedikleri elektrikleri kesilse demek ki şehiri komple yakacaklar. Yav ben anlamıyor bir topluluk nasıl bu kadar yüzsüz olabilir, bu nasıl bir kafadır. Güneydoğu'da çoğu evde soba yanmaz, her odada ufo vardır. Ve o ufolar her odada 7/24 yanar. Bir ay evinde dene bakalım kaç para elektrik parası gelecek. Ama adamların sikinde mi nasılsa elektrik bedava, nasılsa Batı'daki gariban halkın faturasına yansıtılıyor kaçak kullanım bedeli. Lan neyse ben bişey demiyorum.
Olacak O Kadar - Kaçak Elektrik 03:57
Olacak O Kadar - Kaçak Elektrik 171 izlenme - 3 yıl önce 1995 yapımı bir skeç daha.. Korkutulan halkın, haklıyı nasıl savunmamasını izliyoruz.
Elektrik Binasının Önüne Hendek Kazdırmak 02:31
Elektrik Binasının Önüne Hendek Kazdırmak 98 izlenme - 3 yıl önce Diski, dün Dedaş’ın Diyarbakır kent merkezinde bulunan 4 binasındaki su sayaçlarını kontrol amacı ile söküp bu binaları susuz bırakırken, bugün de Dedş ana hizmet binasının girişine kanalizasyon kazısı ile hendek kazdı. Sadece Türkiye'de yaşanabilecek olan bu iki kurum arasındaki kör dövüşü akıllara başka şeyleri getirdi.
Kaçak Elektrik Kullananların Sponsoru Olmaya Devam % 9 Zam 01:01
Kaçak Elektrik Kullananların Sponsoru Olmaya Devam % 9 Zam 150 izlenme - 3 yıl önce Bilindiği üzere Diyarbakır'daki kaçak kullanım oranı yüzde 71'i bulurken bu rakam Van'da yüzde 52 Şanlurfa'da ise yüzde 67 seviyelerine çıkıyor.
Bakan Albayrak:  2023'te Kayıp-Kaçağı Tek Haneli Rakamlara İndireceğiz 01:14
Bakan Albayrak: 2023'te Kayıp-Kaçağı Tek Haneli Rakamlara İndireceğiz 19 izlenme - 1 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, elektrikte kayıp-kaçak oranlarını tek haneli rakamlara çekmek için çalışmaların devam ettiğini belirtti.
Mardin'de Kaçak Elektrikle Mücadele Devam Ediyor 01:44
Mardin'de Kaçak Elektrikle Mücadele Devam Ediyor 7 izlenme - 8 ay önce Mardin'de kaçak elektrikle mücadele devam ediyor DEDAŞ'tan Kızıltepe'ye 40 milyonluk yatırımMARDİN - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.Mardin'de tüm hatlarını yenileme çalışmasını sürdürüyor.
Kaçak Elektrik Eyleminde Uzman Çavuş Kendini Vurdu 01:06
Kaçak Elektrik Eyleminde Uzman Çavuş Kendini Vurdu 8 izlenme - 2 yıl önce Batman'da kaçak elektrik kullanamadıkları için elektriklerinin kesilmesini isteyen Bekirhan beldesi elektrikleri kesilince eylem yaptı. Eyleme müdahale eden bir uzman çavuş yanlışlıkla kendini vurdu.
Tekin: '76 Milyona Cumhurbaşkanı Seçmek İstiyoruz' 03:50
Tekin: '76 Milyona Cumhurbaşkanı Seçmek İstiyoruz' 3 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin: 'CHP olarak 76 milyona Cumhurbaşkanı seçmek istiyoruz.
Tekin: '76 Milyona Cumhurbaşkanı Seçmek İstiyoruz' 03:50
Tekin: '76 Milyona Cumhurbaşkanı Seçmek İstiyoruz' 1 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin: 'CHP olarak 76 milyona Cumhurbaşkanı seçmek istiyoruz.