Hoşgeldiniz!

Kaçak Gelin Videoları İzle

runaway bride 02:48
runaway bride 7.984 izlenme - 6 yıl önce yine yönetmen gary marshal'ın yönettiği ve julia roberts ile richard gere'ın oynadığı pretty womanözel bir kadın çok beğeni toplamıştı. bu üçlü birkaç yıldan sonra tekrar bir araya geldi runaway bride'ı hazırladı. film amerika'da romantik komediler türünde şimdiye kadar yapılmış en fazla hasılata sahip oldu.ıke graham new york'ta bir gazetecidir ve ciddi sorunları vardır. patronu eski karısıdır yazı yazmak için gerekli ilham perisini kaybetmiştir ve çok kısa zamanda bir yazı hazırlaması
Şebnem & Selim - Aşk Diye 04:02
Şebnem & Selim - Aşk Diye 2.700 izlenme - 3 yıl önce Sebnem ve Selim videosu ile karsinizdayim
Kaçak Gelin Filmi Rusya’da Gerçek Oldu 01:08
Kaçak Gelin Filmi Rusya’da Gerçek Oldu 70 izlenme - 1 yıl önce Karşınızda ‘gelin ata binmiş ya nasip demiş’ atasözünün canlı örneği. Rusya’da nikaha giden çiftin kavgası büyüyünce ortalık karıştı. Gelin kırmızı ışıkta duran araçtan inerken, damat da onu takip etti ve tartışma cadde ortasında devam etti.
Kaçak Gelin Filmi Rusya’da Gerçek Oldu 01:17
Kaçak Gelin Filmi Rusya’da Gerçek Oldu 16 izlenme - 1 yıl önce Rusya’da nikaha giden çiftin kavgası büyüyünce ortalık karıştı. Gelin kırmızı ışıkta duran araçtan inerken, damat da onu takip etti ve tartışma cadde ortasında devam etti. Hararetli tartışma bir süre daha devam ederken, otomobile binmeyi reddeden genç kadın, çiçeği damadın üzerinde parçaladıktan sonra koşar adımlarla kaçıp gitti. Ne yapacağını şaşıran damatsa araca binip yoluna devam etti. Görüntüler, başrollerinde ünlü oyuncular Julia Roberts ve Richard Gere’ın oynadığı Kaçak Gelin filmini akıllara getirdi. Filmde Roberts, son anda evlenmekten vazgeçen bir kadını canlandırıyordu.