Hoşgeldiniz!

Kaçakçılık Videoları İzle

Karun Hazinelerini Bulan Cahiller Ordusu 02:42
Karun Hazinelerini Bulan Cahiller Ordusu 3.537 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar bu videoyu buraya yüklememin nedeni, tarihi ve arkeolojiyi çok sevmem.Dolayısıyla coğrafyası neresi olursa olsun geçmişten günümüze ulaşabilmiş,sonradan keşfedilmiş ve saklı kalmış eserler beni çok heyecanlandırıyor.Ve bu eserlerin korunup saklanmasında da ayrı bir hassasiyete sahibim. Ama gel gelelim Dünya'da örnekleri olduğu gibi yurdumuzun cahil ve art niyetli bazı yobazları yüzünden bu tür güzellikleri kaybediyoruz. Bu gibi olayların bilinmesi ve üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek hepimizin başlıca görevidir diye düşünüyorum. Aksi taktirde yurdumuzun paha biçilmez güzellikteki kültür hazinelerini yabancı ülkelerin kolleksiyonlarında,müzelerinde veya eritilmiş olarak kuyumcularda çeyrek altın olarak görmeye devam edeceğiz. Bu topraklar dünyanın en kadim,en asil medeniyetlerini gördü lütfen bu değerlere sahip çıkalım. Konuya gelirsek; Haberimiz biraz eski sayılır.(bilinsin istedim) Hazineleri bulan 5 kişiden biri olan Kemal Çakar, hazineyi nasıl bulduklarını, neler yaşandığını ve kaç paraya sattıklarını anlattı. Aktepe tümülüsünde yaptıkları kaçak kazı ile hazineleri bir günde çıkardıklarını belirten Kemal Çakar,”Antika değeri taşıdığını bilmiyorduk. O dönemde 78 bin TL’ye öldüm parasına sattık. Değerini öğrendiğimizde iş işten geçmişti” dedi. Karun Hazineleri Uşak’a bağlı Güre beldesi yakınlarındaki üç ayrı tümülüsten 1966-1969 yılları arasında kaçak kazı ile çıkartılmış, sonra da yurt dışına kaçırılmıştı. Türkiye uzun uğraşlar sonucu hazineleri Amerika’dan teslim alarak önce Ankara’da sonra da Uşak’taki Arkeoloji Müzesi’nde sergilemeye başlamıştı. Hazinenin en değerli parçalarından biri olan broş 2005 yılında Uşak Arkeoloji Müzesi'nden çalınarak sahtesiyle değiştirildi. Olayla ilgili olarak açılan davada eski Müze Müdürü Kazım Akbıyıkoğlu ile birlikte 10 kişi ceza aldı. Yaklaşık 7 yıl süren dava sonuçlandıktan sonra çalınan broşun Almanya’da bulunduğu haberi kentte sevinçle karşılandı. İl Kültür ve Turizm Müdürü Şerif Arıtürk, broşun resmi işlemler bittikten sonra bunduğu topraklarda sergilenmeye devam edeceğini ifade etti. Hazineyi bulan bu 5 hanzo sadece 28 gün hapis yatarak bu işten sıyrılmışlar. Altta verdiğim linki okuyabilirsiniz .Karun , hazineleri ve çalınan eserler hakkında daha ayrıntılı bilgiler içeriyor. saygılar. http://www.usakhabermerkezi.com/karun-hazineleri-ve-laneti-makale,123.html
İsyan - Kadir İnanır (1979) 01:22:52
İsyan - Kadir İnanır (1979) 2.448 izlenme - 2 yıl önce Yedi köyün ağası yaşamını kaçakçılıkla idame ettirmektedir. Apo'nun babası ağanın kaçakçı adamıdır. Bir gün kaçağa gider. Kaçağa giden birçok köylü mayına basarak ölmektedir. Ancak ölen kişileri köylü tanımamazlıktan gelir. Çünkü ağa kaçakçılığı yaparken asker ile anlaşmalıdır. Ölenlerin paraları ağaya kalmaktadır. Bu arada Apo, Sahan isimli bir köylünün güzel kızı Ayno'u sevmektedir. Sevdiğine kavuşmak için başlık parası gerekmektedir ve bunun için kaçağa gider. Ağanın oğlu da Ayno'yu sevmektedir, onu elde etmek ister. Ağalığa, feodaliteye karşı çekilmiş bir filmdir "İsyan". Kadir İnanır'ın göz dolduran oyunculuğu ile canlandırdığı karakteri köylüleri bu baskıya karşı çıkmaları için uyandırmak ister. Müzikleri ile de dikkat çekmektedir. Halen yasaklıdır, televizyonda gösterilmez. Künye: İsyan - 1979 Yönetmen: Orhan Aksoy Senaryo: Sadık Şendil Müzik: Ali Rıza Binboğa Oyuncular: Kadir İnanır, Melike Zobu, Hakan Bahadır, İhsan Yüce, Erol Taş, Reha Yurdakul, Güler Ökten
Eminönü'nde 500 Polisle Kaçakçıklık Operasyonu 04:38
Eminönü'nde 500 Polisle Kaçakçıklık Operasyonu 13 izlenme - 6 saat önce Eminönü'nde 500 polisle kaçakçıklık operasyonu Tarihi Eminönü çarşılarında kaçakçılık operasyonuİSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri Eminönü'nde 500 polisle kaçak ürün satışı yapan iş yerlerine eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi.
Bursa Erikli Su Şirketinin Su Kaçakçılığı 01:44
Bursa Erikli Su Şirketinin Su Kaçakçılığı 126 izlenme - 1 ay önce 2006 yılına kadar yerli sermaye olan, ancak sonrasında yahudi sermayesi Nestle'ye satılan Erikli Su'yun yaptığı su sahtekârlığına şahit olun. Bursa Uludağ'ın lezzetli kaynaklarını sömüren Erikli Su'ya tepkinizi gösterin. Yerli su markalarını tercih edin. ERİKLİ SU'YU BOYKOT EDİN, KULLANMAYIN!
İnsan Avcısı - Cüneyt Arkın (1975 -  87 dk) 01:26:49
İnsan Avcısı - Cüneyt Arkın (1975 - 87 dk) 4.446 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Duygu Sağıroğlu Senaryo : Duygu Sağıroğlu Yapımcı : Memduh Ün Görüntü Yönetmeni : Mustafa Yılmaz Süre : 86 dk Tür : Aksiyon, Macera, Polisiye Özellikler : Renkli Oyuncular: Cüneyt Arkın, Sevda Aktolga, Oktar Durukan, Turgut Özatay, Hikmet Taşdemir, Meral Deniz, Yavuz Selekman, İhsan Gedik, Aydın Haberdar, Reha Yurdakul, Ata Saka, Cihan Alp, Tarık Şimşek, Kadir Kök, Mehmet Ali Güngör, Orhan Çoban, Günay Güner, Yadigar Ejder, Cevdet Arıkan, Cevdet Balıkçı, Zafer Par, Adnan Mersinli, İsmet Erten, Yusuf Sezer, Günay Girik, Gülten Ceylan, İhsan Özenç, Ünal Gürel, Toron Karacaoğlu, Ayşin Atav, Mazlum Kiper, Dinçer Çekmez, Füsun Kokucu, Timuçin Caymaz, Gülen Kıpçak, Doğan Bavli, Sadettin Erbil, Kamran Usluer Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmaya çalışan Komiser Metin'in Amerikan ve Yunan ajanlarına karşı verdiği müthiş mücadale...
Kaçak CD İçin İçeri Alınan Burcu Esmersoy 01:04
Kaçak CD İçin İçeri Alınan Burcu Esmersoy 868 izlenme - 3 yıl önce İSTANBUL’da, elebaşılığını Zübük lakaplı N.K.’nın yaptığı korsan CD çetesine yönelik operasyon sanat camiasına da uzandı. Çetenin sosyeteden sorumlu elemanının telefonunu dinleyen polis, düzenli olarak korsan CD alan, aralarında şarkıcıların da bulunduğu 13 ünlü ismi ifadeye çağırdı.
Tomruk İçinde Kaçakçılık 02:08
Tomruk İçinde Kaçakçılık 833 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar görüntülerde yakalanan kaçakçıların zekası şaşkına çeviriyor.
fethiye'de operasyon 02:25
fethiye'de operasyon 2.048 izlenme - 9 yıl önce fethiye'de kaçak sigara ve puro
13 ilde eş zamanlı kaçak sigara operasyonu - haber erzincan 24 01:36
13 ilde eş zamanlı kaçak sigara operasyonu - haber erzincan 24 1.558 izlenme - 6 yıl önce erzincan cumhuriyet başsavcılığının talimatıyla ve erzincan il emniyet müdürlüğüne bağlı kaçakçılık organize suçlarla mücadele ekibi tarafından toplam 13 ilde eşzamanlı kaçak sigara operasyonu düzenlendi.
Sigara Kaçakçılığında ' Ev Hanımı' Yöntemi 02:33
Sigara Kaçakçılığında ' Ev Hanımı' Yöntemi 40 izlenme - 3 ay önce Silivri’de düzenlenen sigara kaçakçılık operasyonunda 100 bin paket sarma sigara ele geçirildi. Sigaraların bulunduğu deponun sahibi İ.H. gözaltına alındı.
Erzurum'da 507 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi 01:36
Erzurum'da 507 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi 371 izlenme - 3 yıl önce Erzurum'da 507 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Uğur Dündar - Arena - Şahin Kaçakcılarına Operasyon  (1997) 09:50
Uğur Dündar - Arena - Şahin Kaçakcılarına Operasyon (1997) 235 izlenme - 3 yıl önce Arena, 1992 yılından beri Uğur Dündar tarafından sunulan haber programıdır,bu programda şimdi 30 Yıldır Kaçırılan Şahinlerin Belgelenmesi izliyoruz.
A Haber: Suriye Sınırı'nda Kaçakçıların Yakalanma Anı 08:44
A Haber: Suriye Sınırı'nda Kaçakçıların Yakalanma Anı 224 izlenme - 3 yıl önce A Haber: Suriye Sınırı'nda Kaçakçıların Yakalanma Anı
Deve Sırtında Araba Kaçakcılığı 01:08
Deve Sırtında Araba Kaçakcılığı 143 izlenme - 3 yıl önce Afganistan'dan Pakistan'a kaçak yollarla getirilen araçların ilginç görüntüsü ortaya çıktı.
Yenge mi? - Yok Yav Kaçak Et 00:22
Yenge mi? - Yok Yav Kaçak Et 214 izlenme - 2 yıl önce Yorum yazmıştım ama sildim. Düşündüm ki; ben değil filmin künyesi konuşsun. Film: Gülümse Biraz (1986) Yönetmen : İbrahim Tatlıses Senaryo : Aydemir Akbaş Konu: Genç mühendis tatil için geldiği kasabadaki askerlik arkadaşının kız kardeşiyle ilişkiye girer. Yaşadıkları aşk giderek onlara acı vermeye başlar.
kaçakçılık 00:19
kaçakçılık 119 izlenme - 6 yıl önce kaçakçılık kırkkale 1065 kg esrar yakalandı
Diyarbakır'da Milyonluk Kaçakçılık Operasyonu 01:00
Diyarbakır'da Milyonluk Kaçakçılık Operasyonu 6 izlenme - 4 hafta önce Diyarbakır'da milyonluk kaçakçılık operasyonu DİYARBAKIR - Diyarbakır Emniyet Müdürlüğünce, durdurulan bir çekici ve çekiciye bağlı römork içerisinde yapılan aramada, piyasa değeri 1 milyon 739 bin 386 TL olan 236 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Warrock Uyuşturucu Kaçakçılığı Baskını 01:12
Warrock Uyuşturucu Kaçakçılığı Baskını 260 izlenme - 7 yıl önce wukb
İstanbul'da 2 Milyon TL'lik Kaçak Sigara Operasyonu 00:38
İstanbul'da 2 Milyon TL'lik Kaçak Sigara Operasyonu 6 izlenme - 1 ay önce İstanbul'da sigara kaçakçılarına yönelik sabah saatlerinde düzenlenen operasyonda 2 milyon TL değerinde kaçak sigara ele geçirilirken 19 şüpheli gözaltına alındı.
Uluslararası Kaçakçılık Şebekesi Çökertildi 05:31
Uluslararası Kaçakçılık Şebekesi Çökertildi 4 izlenme - 2 hafta önce Uluslararası kaçakçılık şebekesi çökertildi DEAŞ, FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerinin firari üyelerine operasyon düzenlendiİSTANBUL - Terör örgütü DEAŞ, FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerinin firari üyelerinin de aralarında olduğu suç çevrelerine pasaport düzenleyen uluslararası göçmen...
Mut'ta Kaçakçılık Operasyonu 01:31
Mut'ta Kaçakçılık Operasyonu 1 izlenme - 3 gün önce Mut'ta kaçakçılık operasyonuMERSİN - Mersin Mut İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, 5 iş yerine yaptıkları uygulama sonucunda kaçak tütün ve sigara mamulleri ele geçirildi.
Mazot Tarlaları A Haber'de 06:09
Mazot Tarlaları A Haber'de 142 izlenme - 3 yıl önce Mazot Tarlaları A Haber'de
Bavulun İçinde Mülteci Taşımak 01:44
Bavulun İçinde Mülteci Taşımak 95 izlenme - 3 yıl önce Edirne'deki Pazarkule Gümrük Kapısı'ndan yaya olarak Yunanistan'a çıkış yapmak isteyen Alman gencimizin bavulunu sürüklerken zorlandığı anları, Gümrük Muhafaza ekiplerinin henüz beşinci saniyede 'Birde kameraya gülüyo ib..' kalayını,bavuldan çıkan Lübnanlı genci; onun bavula nasıl sığdığını görmek ve ibreti alem için göstermek uğruna 'hemen çıkarma' uyarısı yapan memur beyi izliyoruz efendim
Oyarım Ulen Seni ! 01:32
Oyarım Ulen Seni ! 109 izlenme - 2 yıl önce Kadir abimiz bir serbest ticaret erbabı olarak alır verir ekonomiye can verir fakat bu sırada piyasanın kurnazları kaçak cep radyosu işine Kadir'i de sokmak istemişler; ''abi bi kerede voleyi vurup, parayı kırışız'' demişlerdir amma velakin Kadir asla faturasız iş yapmayan, vergilerini zamanında ödeyen, zekatını veren bir kimsedir, bunun üzerine işin rengi değişir, ortalık kızışır. Kadir'e yanlış olmaz, bakışını atar, hepinizi oyar ulen!
Bavulla Kadın Taşımak 01:17
Bavulla Kadın Taşımak 87 izlenme - 2 yıl önce Başlığı görüpte şaka felan zannetmeyin olay sonuna kadar gerçek zaten videoyu izleyincede anlaşılıyor neyse efenim türkiyeye giriş yasağı olan gürcistan uyruklu kadın bu şekilde bir yöntem bulmuş ama işe yaramamış olayı gümrük polisinin dikkati ortaya çıkarmış
Jandarmadan Tarihi Eser Kaçakçılarına Darbe 06:32
Jandarmadan Tarihi Eser Kaçakçılarına Darbe 13 izlenme - 3 ay önce Jandarmadan tarihi eser kaçakçılarına darbe Jandarma ele geçirdiği tarihi eserleri müzeye teslim ettiİSTANBUL - İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan tarihi eser operasyonunda ele geçirilen eserler İstanbul Arkeoloji Müzesi'ne teslim edildi.
Emre Belözoğlu'ndan Kaçakçılık Ve Fenerbahçe Açıklaması 08:39
Emre Belözoğlu'ndan Kaçakçılık Ve Fenerbahçe Açıklaması 4 izlenme - 1 ay önce Medipol Başakşehir ile şampiyonluk mücadelesi veren Emre Belözoğlu sabah saatlerinde sürpriz bir şekilde TRT SPOR canlı yayınına bağlanarak flaş açıklamalarda bulundu. Emre "Fenerbahçe'ye dönecek misin?" sorusunu da cevapladı. Emre, "Artık ben Başakşehir'in futbolcusuyum bu projenin içerisinde olmaktan dolayı mutluyum. Fenerbahçe kalbimdeki takım olsa da Göksel Gümüşdağ ve Abdullah Avcı'nın müsadesi olmadan karar alamam. Onlara sormanız daha doğru olur." şeklinde konuştu. Kaçakçılıkla alakamız yok! Son günlerde araba kaçakçılığı ile ilgili yapılan operasyonla ilgili de konuşan Emre; Kaçakçılık çetesiyle görüşmüşlüğümüz, bir bağımızın olduğu konusunda hiçbir gerçeklik payı yoktur. İnsanlar, bizi hemen yerin dibine soktular. Kaçakçılık davasında sadece alışveriş yaptığım için bilgime başvuruldu. Ayrıca Ozan Tufan, Volkan Şen ve Tayfur Havutçu'nun da bu kaçakçılık çetesiyle bağlantısı yoktur. Hiç kimsenin olaydan haberi yokken bu işin içerisinde olmamız tamamen talihsizliktir. Bu işlerle alakam yoktur" ifadelerini kullandı.
Uludere Görüntüleri-Teoman Özgün 09:43
Uludere Görüntüleri-Teoman Özgün 130 izlenme - 5 yıl önce Uludere devletin karakutusu..
Kaçakçılık Soruşturması Genişliyor! Ozan'dan Sonra Emre Belözoğlu İfade Veriyor 00:42
Kaçakçılık Soruşturması Genişliyor! Ozan'dan Sonra Emre Belözoğlu İfade Veriyor 5 izlenme - 1 ay önce Medipol Başakşehir futbolcusu Emre Belözoğlu yurda kaçak yollarla lüks araç sokan çeteye yönelik operasyon kapsamında ifade veriyor. Sırada ise Tayfur Havutçu ve Volkan Şen var.
kaçakçılık,6 şahız aldı,adliye, 01:05
kaçakçılık,6 şahız aldı,adliye, 187 izlenme - 8 yıl önce kaçakçılık,6 şahız aldı,adliye,