Hoşgeldiniz!

kaçakçılık

Lady Gaga'nın Kaçakçılara Esin Kaynağı Olması 04:23
Lady Gaga'nın Kaçakçılara Esin Kaynağı Olması 2.914 izlenme - 4 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ekipleri, ilginç bir et kaçakçılığı yöntemini ortaya çıkardı. Buna göre kaçakçılar günde 3 kez Gürcistan’a giriş çıkıp yaparak, vücutlarına Lafy Gaga gibi sardıkları etleri getirip Türkiye’de satıyor.
İyi Planlanmış Ama Kötü Bitmiş Kaçakçılık Hikayesi 02:08
İyi Planlanmış Ama Kötü Bitmiş Kaçakçılık Hikayesi 1.958 izlenme - 7 ay önce Bükreş polisinin yakaladığı ilginç kaçakçılık denemesi. İhbar olması muhtemel bence.
Karun Hazinelerini Bulan Cahiller Ordusu 02:42
Karun Hazinelerini Bulan Cahiller Ordusu 3.627 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bu videoyu buraya yüklememin nedeni, tarihi ve arkeolojiyi çok sevmem.Dolayısıyla coğrafyası neresi olursa olsun geçmişten günümüze ulaşabilmiş,sonradan keşfedilmiş ve saklı kalmış eserler beni çok heyecanlandırıyor.Ve bu eserlerin korunup saklanmasında da ayrı bir hassasiyete sahibim. Ama gel gelelim Dünya'da örnekleri olduğu gibi yurdumuzun cahil ve art niyetli bazı yobazları yüzünden bu tür güzellikleri kaybediyoruz. Bu gibi olayların bilinmesi ve üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek hepimizin başlıca görevidir diye düşünüyorum. Aksi taktirde yurdumuzun paha biçilmez güzellikteki kültür hazinelerini yabancı ülkelerin kolleksiyonlarında,müzelerinde veya eritilmiş olarak kuyumcularda çeyrek altın olarak görmeye devam edeceğiz. Bu topraklar dünyanın en kadim,en asil medeniyetlerini gördü lütfen bu değerlere sahip çıkalım. Konuya gelirsek; Haberimiz biraz eski sayılır.(bilinsin istedim) Hazineleri bulan 5 kişiden biri olan Kemal Çakar, hazineyi nasıl bulduklarını, neler yaşandığını ve kaç paraya sattıklarını anlattı. Aktepe tümülüsünde yaptıkları kaçak kazı ile hazineleri bir günde çıkardıklarını belirten Kemal Çakar,”Antika değeri taşıdığını bilmiyorduk. O dönemde 78 bin TL’ye öldüm parasına sattık. Değerini öğrendiğimizde iş işten geçmişti” dedi. Karun Hazineleri Uşak’a bağlı Güre beldesi yakınlarındaki üç ayrı tümülüsten 1966-1969 yılları arasında kaçak kazı ile çıkartılmış, sonra da yurt dışına kaçırılmıştı. Türkiye uzun uğraşlar sonucu hazineleri Amerika’dan teslim alarak önce Ankara’da sonra da Uşak’taki Arkeoloji Müzesi’nde sergilemeye başlamıştı. Hazinenin en değerli parçalarından biri olan broş 2005 yılında Uşak Arkeoloji Müzesi'nden çalınarak sahtesiyle değiştirildi. Olayla ilgili olarak açılan davada eski Müze Müdürü Kazım Akbıyıkoğlu ile birlikte 10 kişi ceza aldı. Yaklaşık 7 yıl süren dava sonuçlandıktan sonra çalınan broşun Almanya’da bulunduğu haberi kentte sevinçle karşılandı. İl Kültür ve Turizm Müdürü Şerif Arıtürk, broşun resmi işlemler bittikten sonra bunduğu topraklarda sergilenmeye devam edeceğini ifade etti. Hazineyi bulan bu 5 hanzo sadece 28 gün hapis yatarak bu işten sıyrılmışlar. Altta verdiğim linki okuyabilirsiniz .Karun , hazineleri ve çalınan eserler hakkında daha ayrıntılı bilgiler içeriyor. saygılar. http://www.usakhabermerkezi.com/karun-hazineleri-ve-laneti-makale,123.html
Kaçak CD İçin İçeri Alınan Burcu Esmersoy 01:04
Kaçak CD İçin İçeri Alınan Burcu Esmersoy 1.004 izlenme - 3 yıl önce İSTANBUL’da, elebaşılığını Zübük lakaplı N.K.’nın yaptığı korsan CD çetesine yönelik operasyon sanat camiasına da uzandı. Çetenin sosyeteden sorumlu elemanının telefonunu dinleyen polis, düzenli olarak korsan CD alan, aralarında şarkıcıların da bulunduğu 13 ünlü ismi ifadeye çağırdı.
Tomruk İçinde Kaçakçılık 02:08
Tomruk İçinde Kaçakçılık 965 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar görüntülerde yakalanan kaçakçıların zekası şaşkına çeviriyor.
Bursa Erikli Su Şirketinin Su Kaçakçılığı 01:44
Bursa Erikli Su Şirketinin Su Kaçakçılığı 166 izlenme - 10 ay önce 2006 yılına kadar yerli sermaye olan, ancak sonrasında yahudi sermayesi Nestle'ye satılan Erikli Su'yun yaptığı su sahtekârlığına şahit olun. Bursa Uludağ'ın lezzetli kaynaklarını sömüren Erikli Su'ya tepkinizi gösterin. Yerli su markalarını tercih edin. ERİKLİ SU'YU BOYKOT EDİN, KULLANMAYIN!
fethiye'de operasyon 02:25
fethiye'de operasyon 2.051 izlenme - 9 yıl önce fethiye'de kaçak sigara ve puro
13 ilde eş zamanlı kaçak sigara operasyonu - haber erzincan 24 01:36
13 ilde eş zamanlı kaçak sigara operasyonu - haber erzincan 24 1.681 izlenme - 6 yıl önce erzincan cumhuriyet başsavcılığının talimatıyla ve erzincan il emniyet müdürlüğüne bağlı kaçakçılık organize suçlarla mücadele ekibi tarafından toplam 13 ilde eşzamanlı kaçak sigara operasyonu düzenlendi.
Cumhuriyet Tarihin En Büyük Kaçakçılık Operasyonunda Yakalanan Tarihi Eser Kaçakçıları Adliyeye... 00:41
Cumhuriyet Tarihin En Büyük Kaçakçılık Operasyonunda Yakalanan Tarihi Eser Kaçakçıları Adliyeye... 24 izlenme - 3 ay önce Cumhuriyet tarihin en büyük kaçakçılık operasyonunda yakalanan tarihi eser kaçakçıları adliyeye sevk edildi İstanbul merkezli 5 ilde düzenlenen Cumhuriyet tarihinin en büyük tarihi eser operasyonunda ele geçirilen 26 bin 456 eser ile birlikte yakalanan 13 kaçakçı adliyeye sevk edildiİSTANBUL...
Uğur Dündar - Arena - Şahin Kaçakcılarına Operasyon  (1997) 09:50
Uğur Dündar - Arena - Şahin Kaçakcılarına Operasyon (1997) 302 izlenme - 3 yıl önce Arena, 1992 yılından beri Uğur Dündar tarafından sunulan haber programıdır,bu programda şimdi 30 Yıldır Kaçırılan Şahinlerin Belgelenmesi izliyoruz.
Erzurum'da 507 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi 01:36
Erzurum'da 507 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi 385 izlenme - 4 yıl önce Erzurum'da 507 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Sigara Kaçakçılığı Zanlısı 15 Kişi Adliyede 01:35
Sigara Kaçakçılığı Zanlısı 15 Kişi Adliyede 31 izlenme - 4 ay önce Sigara kaçakçılığı zanlısı 15 kişi adliyedeSAMSUN - Samsun merkezli 6 ilde düzenlenen kaçak sigara ve içki operasyonunda gözaltına alınan 15 kişi adliyeye sevk edildi.
Hükümet Kadın - Kaçakçılık Kuralları 02:03
Hükümet Kadın - Kaçakçılık Kuralları 26 izlenme - 3 ay önce Hükümet Kadın - Kaçakçılık Kuralları Hükümet Kadın Kanalına Üye Olun: http://goo.gl/rq6Yql https://www.facebook.com/HukumetKadin https://twitter.com/hukumetkadin http://goo.gl/5SqkRX Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat'ın kendi babaannesinin yaşamından esinlenerek kaleme aldığı Hükümet Kadın filminde Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Midyat'ın hikayesini izlemiştik. Başrolünde Demet Akbağ'ın yer aldığı film, izleyici tarafından ilgiyle karşılanınca ikinci bir devam filmiyle seriyi sürdürme kararı alındı. OYUNCULAR Demet Akbağ Sermiyan Midyat Mahir İpek Gülhan Tekin Burcu Gönder Mine Şenhuy Teber Osman Alkaş Bülent Çolak Olgun Toker Doğukan Polat Ahmet Sarsılmaz Bahadır Efe Levent İdem Nazmi Kırık Sarp Aydınoğlu Mustafa Turan Mehmet Yaşiru Ayberk Atilla Dilek Yorulmaz İybar İpek Elban Seher Çuhadar Yazan ve Yöneten Sermiyan Midyat Yapımcı Necati Akpınar Görüntü Yönetmeni Hayk Kirakosyan Uygulayıcı Yapımcı Zafer Çika Sanat Yönetmeni Vahit Yazıcı Müzik Cem Yıldız Kurgu Çağrı Türkkan Ses Levent İntepe Ses Kostüm Esra Bayram Saç ve Makyaj Tasarım Suzan Kardeş Tür: Komedi YAPIM YILI 2013
Sahte İçki Üreticilerine Darbe 01:05
Sahte İçki Üreticilerine Darbe 7 izlenme - 4 hafta önce İzmir ve Antalya’da yapılan kaçakçılık operasyonlarında yaklaşık 80 ton etil alkol, dinlenmesi için tanklarda bırakılan 690 ton kaçak içki ve çeşitli türlerde 479 bin 803 şişe kaçak içki ele geçirildi.
Polisten 02:02
Polisten "Kaçakçılık Baronları"Na Operasyon 8 izlenme - 2 ay önce Polisten "Kaçakçılık Baronları"na operasyon Kaçakçılık şebekesinde işçi emeklisi, eski kamu görevlisi ve 'genel müdür' yer alıyor Kaçakçılık operasyonunda 18 şüpheli tutuklandı, 20 şüpheli serbest bırakıldıİSTANBUL - İstanbul'da, uluslararası kaçakçılık şebekesini yöneten 'kaçakçılık...
Yenge mi? - Yok Yav Kaçak Et 00:22
Yenge mi? - Yok Yav Kaçak Et 271 izlenme - 3 yıl önce Yorum yazmıştım ama sildim. Düşündüm ki; ben değil filmin künyesi konuşsun. Film: Gülümse Biraz (1986) Yönetmen : İbrahim Tatlıses Senaryo : Aydemir Akbaş Konu: Genç mühendis tatil için geldiği kasabadaki askerlik arkadaşının kız kardeşiyle ilişkiye girer. Yaşadıkları aşk giderek onlara acı vermeye başlar.
A Haber: Suriye Sınırı'nda Kaçakçıların Yakalanma Anı 08:44
A Haber: Suriye Sınırı'nda Kaçakçıların Yakalanma Anı 225 izlenme - 4 yıl önce A Haber: Suriye Sınırı'nda Kaçakçıların Yakalanma Anı
Sigara Kaçakçılığında ' Ev Hanımı' Yöntemi 02:33
Sigara Kaçakçılığında ' Ev Hanımı' Yöntemi 64 izlenme - 12 ay önce Silivri’de düzenlenen sigara kaçakçılık operasyonunda 100 bin paket sarma sigara ele geçirildi. Sigaraların bulunduğu deponun sahibi İ.H. gözaltına alındı.
Eminönü'nde 500 Polisle Kaçakçıklık Operasyonu 04:38
Eminönü'nde 500 Polisle Kaçakçıklık Operasyonu 39 izlenme - 9 ay önce Eminönü'nde 500 polisle kaçakçıklık operasyonu Tarihi Eminönü çarşılarında kaçakçılık operasyonuİSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri Eminönü'nde 500 polisle kaçak ürün satışı yapan iş yerlerine eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi.
Deve Sırtında Araba Kaçakcılığı 01:08
Deve Sırtında Araba Kaçakcılığı 145 izlenme - 4 yıl önce Afganistan'dan Pakistan'a kaçak yollarla getirilen araçların ilginç görüntüsü ortaya çıktı.
Mut'ta Kaçakçılık Operasyonu 01:31
Mut'ta Kaçakçılık Operasyonu 48 izlenme - 9 ay önce Mut'ta kaçakçılık operasyonuMERSİN - Mersin Mut İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, 5 iş yerine yaptıkları uygulama sonucunda kaçak tütün ve sigara mamulleri ele geçirildi.
kaçakçılık 00:19
kaçakçılık 119 izlenme - 6 yıl önce kaçakçılık kırkkale 1065 kg esrar yakalandı
Koşu Bandında Uyuşturucu Kaçakçılığı Şoke Etti 03:23
Koşu Bandında Uyuşturucu Kaçakçılığı Şoke Etti 41 izlenme - 8 ay önce Koşu bandında uyuşturucu kaçakçılığı şoke etti Mersin'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, koşu bandının içerisine gizlenmiş pipetlerde yurt dışına gönderileceği değerlendirilen 40 bin tablet captagon uyuşturucu hap ele geçirildiMERSİN - Mersin'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda,...
Bavulun İçinde Mülteci Taşımak 01:44
Bavulun İçinde Mülteci Taşımak 140 izlenme - 3 yıl önce Edirne'deki Pazarkule Gümrük Kapısı'ndan yaya olarak Yunanistan'a çıkış yapmak isteyen Alman gencimizin bavulunu sürüklerken zorlandığı anları, Gümrük Muhafaza ekiplerinin henüz beşinci saniyede 'Birde kameraya gülüyo ib..' kalayını,bavuldan çıkan Lübnanlı genci; onun bavula nasıl sığdığını görmek ve ibreti alem için göstermek uğruna 'hemen çıkarma' uyarısı yapan memur beyi izliyoruz efendim
Gaziantep'te Dev Kaçakçılık Operasyonu 04:01
Gaziantep'te Dev Kaçakçılık Operasyonu 8 izlenme - 2 ay önce Gaziantep'te dev kaçakçılık operasyonu Jandarmanın operasyonunda tonlarca sahte fıstık tozu, pul biberi, çörek otu ve nane yakalandıGAZİANTEP - Gaziantep'te jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda tonlarca sahte fıstık tozu, pul biber, çörek otu ve nane yakandı.
Warrock Uyuşturucu Kaçakçılığı Baskını 01:12
Warrock Uyuşturucu Kaçakçılığı Baskını 260 izlenme - 8 yıl önce wukb
Oyarım Ulen Seni ! 01:32
Oyarım Ulen Seni ! 162 izlenme - 3 yıl önce Kadir abimiz bir serbest ticaret erbabı olarak alır verir ekonomiye can verir fakat bu sırada piyasanın kurnazları kaçak cep radyosu işine Kadir'i de sokmak istemişler; ''abi bi kerede voleyi vurup, parayı kırışız'' demişlerdir amma velakin Kadir asla faturasız iş yapmayan, vergilerini zamanında ödeyen, zekatını veren bir kimsedir, bunun üzerine işin rengi değişir, ortalık kızışır. Kadir'e yanlış olmaz, bakışını atar, hepinizi oyar ulen!
İstanbul'daki Kaçakçılık Operasyonunda Dikkat Çeken Detay: Kurye, Manken Çıktı 00:25
İstanbul'daki Kaçakçılık Operasyonunda Dikkat Çeken Detay: Kurye, Manken Çıktı 21 izlenme - 5 ay önce İstanbul'da lüks mekanlara kaçak puro, tütün ve sigara dağıtan şebekeye operasyon yaptı. Şebekenin sipariş kuryesinin Ukraynalı model ve manken olduğu tespit edildi.
İstanbul Merkezli 5 İlde Tarihi Eser Kaçakçılığında Türkiye Tarihinin En Büyük Operasyonu: 26 Bin... 03:45
İstanbul Merkezli 5 İlde Tarihi Eser Kaçakçılığında Türkiye Tarihinin En Büyük Operasyonu: 26 Bin... 11 izlenme - 3 ay önce İstanbul merkezli 5 ilde tarihi eser kaçakçılığında Türkiye tarihinin en büyük operasyonu: 26 bin eser ele geçirildi Polis, eski dönemlere ait tarihi eser niteliği taşıyan sikkeden, heykele toplam 26 bin 456 eser ele geçirildi Türkiye'nin en büyük tarihi eser operasyonunda 13 kişi...
Mazot Tarlaları A Haber'de 06:09
Mazot Tarlaları A Haber'de 142 izlenme - 4 yıl önce Mazot Tarlaları A Haber'de