Hoşgeldiniz!

kaçır

Selçuk Balcı - Kaçır Beni 04:47
Selçuk Balcı - Kaçır Beni 13.742 izlenme - 5 yıl önce Selçuk Balcı - Kaçır Beni - Patika - Karadeniz Yöresi
selçuk balcı - kaçır beni - [2011] 04:47
selçuk balcı - kaçır beni - [2011] 4.953 izlenme - 6 yıl önce selçuk balcı - kaçır beni - [2011] - [alisayar]
Yurtseven Kardeşler - Kaçır Beni 04:03
Yurtseven Kardeşler - Kaçır Beni 1.450 izlenme - 6 yıl önce
Sümeyra Çakır - Malan Bar Kır Lê Lê 02:46
Sümeyra Çakır - Malan Bar Kır Lê Lê 784 izlenme - 2 yıl önce malan barkir lê lê çûne waran lê dînê lê dînê lê dînara min goştê me xwar lê lê mişk û maran lê keçê lê rindê lê bermaliya min ez sewî me lo lo ber desta me lo delalo delalo delalê min brîndar im lo lo bê xwedî me lo hevalo hevalo hevalê min malan bar kir lê lê koç bi rê ket lê dînê lê dînê lê dînara min dilêm eşiya lê lê agir pê ket lê keçê lê rindê lê bermaliya min jana te ya dil jana min e lo delalo delalo delalê min ger min nedin ne gunehê min e lo hevalo hevalo hevalê min -- "(erkek, kız arkadaşına sesleniyor) evleri yıkılıp/yüklenildi, bilinmeyen diyarlara gittiler deli, deli yürekli kız, cananım benim fareler ve yılanlar? yediler vücutlarımızı ah kız, güzel kız, küçük hanımım (kız, erkek arkadaşına sesleniyor) kimsesizim ben, zorba ellere verildim yakışıklım, aziz güzelim yaralıyım, sahipsiz kaldım ben ah arkadaş, arkadaş, canim arkadaşım"
Kaçır Beni 02:04
Kaçır Beni 332 izlenme - 4 yıl önce
İçeri Sıçırtan Asılı Adam Şakası 02:24
İçeri Sıçırtan Asılı Adam Şakası 416 izlenme - 3 yıl önce Şaka yapmak için akla zarar yollar bulan çılgınlar bu kez de intihar numarası yaptı. İpte asılı adamı görenler dehşete kapılırken adamın aniden canlanmasıyla şoka giriyorlar.
selçuk balcı -kaçır beni 04:48
selçuk balcı -kaçır beni 386 izlenme - 6 yıl önce
Dozerle Hapishaneye Dalıp Mahkumları Azad Etmek 01:11
Dozerle Hapishaneye Dalıp Mahkumları Azad Etmek 223 izlenme - 3 yıl önce Olay 1995te felan vukuu buluyor, Danimarka'da yaşanan olayda işbirlikçi dozer şoförü duvarı yıkıp çıkışları sağlıyor. Mahkumlar civciv gibi kaçışıyor. Admin not+edit: civciv gibi kaçışıyor demek istemişmiş kendisi de zaten.
Kaçırdığı Smacını Havada Tamamlayan Basketbolcu 00:16
Kaçırdığı Smacını Havada Tamamlayan Basketbolcu 176 izlenme - 3 yıl önce Şöyle böyle diye anlatmaya felan gerek yok, eleman olayın farkına havada varıyor ve tamamlaması pek de güç olmuyor..
Selçuk Balcı - Kaçır Beni 04:48
Selçuk Balcı - Kaçır Beni 84 izlenme - 3 yıl önce Daha fazlası yok bu işin .......
bowling 00:31
bowling 207 izlenme - 10 yıl önce komik :)
Kediyi Kaçır 01:12
Kediyi Kaçır 35 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kediyikacir.htm Engellerler ve uçurumlarla dolu yolda koşan kedimizi yön tuşları ile kontrol edecek ve engelleri aşmasını sağlayarak kaçmasına yardımcı olacağız. Eğerki bir yerde yanarsanız topladığınız paralar ile bazı özelliklerinizi yükseltebiliyor ve yeni oyuna daha güçlü ve hızlı bir şekilde başlıyorsunuz. Yön tuşları ile oyunu oynayacak ve kedimizi en iyi şekilde kontrol ederek ona yardımcı olacaksınız. İyi Eğlenceler..
Serbest Kalınca Amcasını Namazdayken Vurdu, Okulun Önünden Kız Kaçırdı! - Adana 00:17
Serbest Kalınca Amcasını Namazdayken Vurdu, Okulun Önünden Kız Kaçırdı! - Adana 39 izlenme - 2 yıl önce Adana'da cinayet zanlısı olarak yakalandıktan sonra adli kontrol ile serbest kalan 20 yaşındaki genç, önce amcasını namaz kılarken vurdu, sonra 15 yaşındaki kız çocuğunu kaçırdı.
Kızı Kaçır 01:12
Kızı Kaçır 16 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kizikacir.htm Oyunumuzda kaçan kızımızı kovalayan kötü adamlardan kurtarmalıyız. Ona yardım etmek için A ve D tuşlarını kullanarak sağa ve sola engeller karşısında takılmadan geçebilirsiniz. W ve S tuşlarınıda kullanarak engelleri zıplayarak veya eğilerek geçebilirsiniz. Mouse'unuzla elinize silah verildiğinde gösterilen hedefleri vurun. Kazandığınız paralarla bir takım özellikleri satın alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Zombi Kaçır 02:45
Zombi Kaçır 13 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/zombikacir.htm Güzel bir hava ve güzel bir gün herşey iyiyken adamımızı öldürürler. Peki ya sonra mı... İşte oyunda adamımızı buradan sonra kontrol ediyoruz, zombi oldukdan sonra. Mouse'unuzla kontrol edeceğimiz zombiyi arkasından kovalayanlardan kaçırmalıyız. Onlar sizleri kovalarken mızraklarını fırlatacak ilerleyen dakikalarda daha etkili düşmanlarla karşılacaksınız. Sizde boşluk tuşu ile aynı şekilde sizi kovalayanlara karşılık vereceksiniz. Kazandığınız paralarla özelliklerini yükseltebilir yeni silahları satın alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Semiramis Pekkan - Bu Gece Kaçır Beni (45'lik) 06:31
Semiramis Pekkan - Bu Gece Kaçır Beni (45'lik) 5 izlenme - 8 ay önce SEMİRAMİS PEKKAN - BU GECE KAÇIR BENİ (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1972) Şarkı Listesi: 1. Bu Gece Kaçır Beni 00:00 2. Keyfine Bak 03:17 Download Linkleri: TTNET Müzik: https://www.ttnetmuzik.com.tr/sa/427018 iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/bu-gece-kac-r-beni-single/id788747905