Hoşgeldiniz!

kaçırılan

Futbolda Kaçırılan Top 10 Gol 04:11
Futbolda Kaçırılan Top 10 Gol 4.740 izlenme - 9 yıl önce ben böyle futbolcununun şansına.... :)))
Kaçırılan Pilotlar Türkiye'de! 05:06
Kaçırılan Pilotlar Türkiye'de! 2.427 izlenme - 5 yıl önce Beyrut’ta kaçırılan THY pilotları Murat Akpınar ve Murat Ağca 71 günün ardından serbest kaldı. Pilotları taşıyan uçak az önce Atatürk Havalimanı'na indi. Pilotları Atatürk Havalimanı'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan karşılayacak. Başbakan Erdoğan saat 22.55'te Atatürk Havalimanı Devlet Konuk evi'ne geldi. Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta kaçırılan Türk Hava Yolları pilotları serbest bırakıldı. Hürriyet'e konuşan Türkiye’nin Beyrut Baüyükelçisi İnan Özyıldız, pilotların 21.30'da Türkiye'ye hareket edeceklerini ve İstanbul'a geleceklerini söyledi. Askeri bir helikopterle Lübnan'ın Refik Hariri Havalimanı'na getirilen pilotlarla ilgili Twitter'dan açıklama yapan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu şunları söyledi: "Bayram sevincimize sevinç katacak güzel haberi artık paylaşabiliriz. 9 Ağustos'tan bu yana Lübnan'da alıkonulan THY pilotlarımız Murat Ağca ve Murat Akpınar yoğun girişimlerimiz sonucu büyükelçimizin yanında. Kendileri ile şimdi görüştüm. Tüm halkımıza selamları var. Az sonra Türkiye'ye doğru yola çıkıyorlar. Başta MİT Müsteşarımız Sn. Hakan Fidan olmak üzere ilk günden beri pilotlarımız için gece-gündüz çaba gösteren herkese teşekkür ediyorum. Son iki ayda defalarca görüştüğüm Lübnan Meclis Başkanı Sn. Berri, Başbakan Mikati ile Dışişleri Bakanı Sn. Mansur'a da teşekkür ediyorum. Katar Dışişleri Bakanı dostum Sn. Halit bin Muhammed Al Attiyah de pilotlarımız için büyük çaba gösterdi. Bu sonuçta büyük katkısı oldu. En büyük teşekkürü hiç şüphesiz vakur, onurlu ve olgun duruşları ile pilotlarımız ve sürekli temas halinde olduğumuz ailelerine borçluyuz. "
IŞİD Kaçırılan Türk Askerinin Yerini Değiştirdi 01:28
IŞİD Kaçırılan Türk Askerinin Yerini Değiştirdi 321 izlenme - 3 yıl önce IŞİD, Kaçırılan Türk Askerinin Yerini Değiştirdi
Boko Haram Tarafından Kaçırılan Kızların Videosu Yayınlandı 01:43
Boko Haram Tarafından Kaçırılan Kızların Videosu Yayınlandı 418 izlenme - 4 yıl önce Nijerya’daki radikal İslamcı örgüt Boko Haram kaçırılan kız öğrencilerin olduğunu iddia ettiği bir video yayımladı. Videoda 100 kadar kız öğrenci hepsi çarşaf giymiş şekilde görülüyor. Boko Haram’ın lideri Ebubekir Şekau kızların hepsinin Müslüman olduğunu, hapisteki tüm Boko Haram militanları serbest bırakılana kadar tutulacaklarını söylüyor. AFP haber ajansı tarafından elde edilen görüntülerde kızlar Kelime-i Şehadet getiriyor ve Kur'an'dan sureler okuyor. BBC'nin Nijerya'nın kuzeyindeki Maiduguri kentinde bulunan muhabiri John Simpson, Boko Haram'ın sözlerinin örgütün pazarlık etmeye hazır olduğunu gösterdiğini söylüyor. 17 dakikalık videoda kızlardan üçü konuşurken görülüyor. Kızlardan ikisi Hristiyan olduklarını ancak İslamiyet'e geçtiklerini söylerken, diğer kız Müslüman olduğunu söylüyor.
  Gaziantep’te kaçırılan iş adamı işte böyle kurtarıldı 02:17
Gaziantep’te kaçırılan iş adamı işte böyle kurtarıldı 529 izlenme - 4 yıl önce Gaziantep’te kaçırılan iş adamı Ahmet Şireci’nin kurtarılması için oluşturulan 50 kişilik ekibin nefes kesen operasyonu anbean görüntülendi. İş adamı sağ salim kurtarılırken olayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı.Gaziantep’te tekstil sektöründe çalışma yürüten iş adamı Ahmet Şireci’nin kaçırılmasıyla ilgili Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı çalışmaları sonuç verdi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü’nün içinde bulunduğu 50 kişilik ekibin düzenlediği kurtarma operasyonu ise anbean görüntülendi. Özel Harekat Timleri’nin de katıldığı operasyonda yol kontrolü yapılırken bazı bağ evlerine de baskın yapılıyor. Operasyonda yol da yapılan takip ve baskınlar dikkat çekti. Görüntülerde özel harekat timleri ve sivil polisler baskın yapılan bağ evlerini didik didik arıyor. Yapılan başarılı operasyon sonucu kurtarılan işadamı Ahmet Şireci sağlık kontrolü için hastaneye götürülürken durumunun iyi olduğu öğrenildi. Öte yandan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Cumhuriyet Savcılığı koordinesinde yürütülen teknik ve fiziki takip neticesi, 2 Aralık saat 01:30 sıralarında şüphelilerin, mağdur Ahmet Şireci'yi Diyarbakır ili Lice İlçesi kırsalından Diyarbakır il merkezine nakledip, burada alıkoyacakları yere intikalleri aşamasında, Diyarbakır il merkezi girişinde mağdurun nakledildiği araca düzenlenen operasyonda mağdur ile birlikte 6 şüpheli ele geçirilmiş, operasyonun devamında Gaziantep il merkezinde 3 şüpheli daha gözaltına alınmıştır. Soruşturmada gözaltına alınan şüpheli sayısı 9'a yükselmiştir. Soruşturma kapsamlı şekilde sürdürülmektedir.”
sanalika kaçırılan kız 01:42
sanalika kaçırılan kız 351 izlenme - 7 yıl önce
Bingölde kaçırılan işçiler 01:00
Bingölde kaçırılan işçiler 239 izlenme - 5 yıl önce Bingöl'de Kaçırılan İşçiler Ertuğrul BOZKURT
Mandası Ufolar Tarafından Kaçırılan Adam 03:08
Mandası Ufolar Tarafından Kaçırılan Adam 261 izlenme - 3 yıl önce mandası ufolar tarafından kaçırılan adam
Pkk Kaçırdığı İşçileri Serbest Bıraktı! 00:25
Pkk Kaçırdığı İşçileri Serbest Bıraktı! 198 izlenme - 5 yıl önce Pkk Kaçırdığı İşçileri Serbest Bıraktı!
Kaçırılan Kız 1. Bölüm 03:34
Kaçırılan Kız 1. Bölüm 188 izlenme - 7 yıl önce çok emek harcadığım işte o video
Kaçırılan gemi karaya oturdu 02:01
Kaçırılan gemi karaya oturdu 163 izlenme - 5 yıl önce Balıkesir'in Bandırma Limanı'ndan haciz işlemi yapıldığı esnada kaçırılan 'Hantallar' isimli 50 metrelik gemi, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde karaya oturdu.
Kaçırılan Kız 1. Bölüm 03:34
Kaçırılan Kız 1. Bölüm 161 izlenme - 7 yıl önce çok emeğimi alan bir video oldu
Transformice Kaçırılan Yöneticiler 03:58
Transformice Kaçırılan Yöneticiler 204 izlenme - 7 yıl önce
kaçırılan çocuk 1bölüm 02:19
kaçırılan çocuk 1bölüm 179 izlenme - 7 yıl önce kaçırılançocukoyunclarahmetcansarabitlifare
Kaçırılan Pilotların Lübnanda Göbek Atması 00:48
Kaçırılan Pilotların Lübnanda Göbek Atması 150 izlenme - 3 yıl önce Lübnan’da yayın yapan LBCI televizyon kanalı, dün akşam THY pilotları Murat Akpınar ve Murat Ağca’nın Lübnan’daki esaret günleriyle ilgili ilginç bir video yayınladı. Videoda Türk pilotların bir partide eğlenenlere alkışlarla eşlik ettikleri ve dans ettikleri görülüyor. Videoda Türk pilotlar mutfakta yemek pişirirken, tarlada gezerken, bahçede kitap okurken de görülüyor.
Kaçırılan Türk Pilotların Dönüşü ve Röportaj 04:21
Kaçırılan Türk Pilotların Dönüşü ve Röportaj 104 izlenme - 5 yıl önce Kaçırılan Pilotların Dönüşü ve Röportaj
Ceren Kenar Türkiye'nin Bölgedeki Rolünü Değerlendirdi 02:55
Ceren Kenar Türkiye'nin Bölgedeki Rolünü Değerlendirdi 118 izlenme - 5 yıl önce Ceren Kenar Türkiye'nin Bölgedeki Rolünü Değerlendirdi Videosunu Bedava Bu Adreste İzleye Bilirsin
  Ahmet Davutoğlu, kaçırılan pilotlarla ilgili müjde verdi 00:30
Ahmet Davutoğlu, kaçırılan pilotlarla ilgili müjde verdi 87 izlenme - 5 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Lübnan’da kaçırılan Türk pilotlarla ilgili çok olumlu gelişmeler yaşandığını belirtti. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Lübnan’da kaçırılan Türk pilotlarla ilgili çok olumlu gelişmeler yaşandığını belirterek, “Saatler, günler itibarıyla inşallah pilotlarımıza kavuşacağız. Onlar ailelerine kavuşacaklar. Bu konuda engellerin büyük ölçüde kalktığını söyleyebilirim” dedi.Kanal 7’de yayımlanan “İskele Sancak” programına konuk olan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, gündeme ilişkin değerlendirmeler yaptı. Lübnan’da kaçırılan Türk pilotlarla ilgili yoğun girişimlerde bulunduklarını ve çok olumlu gelişmeler yaşandığını anlatan Ahmet Davutoğlu, “Saatler, günler itibarıyla inşallah pilotlarımıza kavuşacağız. Onlar da ailelerine kavuşacaklar. Bu konuda engellerin büyük ölçüde kalktığını söyleyebilirim. Son prosedür olarak birtakım güvenlik tedbirleri de dahil olmak üzere, atılması gereken adımlar var” dedi.
kaçırılan geminin kaptanı canlı yayına bağlandı 01:09
kaçırılan geminin kaptanı canlı yayına bağlandı 102 izlenme - 7 yıl önce kaçırılan geminin kaptanı canlı yayına baglandı
Kaçırılan Pilotlarla İlgili İlginç Görüntü 00:48
Kaçırılan Pilotlarla İlgili İlginç Görüntü 70 izlenme - 5 yıl önce Kaçırılan Pilotlarla İlgili İlginç Görüntü
Kaçırılacak Kız 2. Bölüm 03:57
Kaçırılacak Kız 2. Bölüm 84 izlenme - 7 yıl önce merakla beklenen 2. bölüm geldi izleyen herkeze teşekkürler....
İngilizler'in Gözü Kaçırılan Kız Çocuğunda 01:14
İngilizler'in Gözü Kaçırılan Kız Çocuğunda 92 izlenme - 6 yıl önce Galler Ülkesi'ndeki bir köyde pazartesi günü kaçırılan kız çocuğunun akıbeti İngilere'de son derece yakından izleniyor. Yoğun arama çalışamalarını bir çok televizyon kanalı canlı olarak yayınlıyor. 200 polis dün gece 20 farklı mekanda arama yaptı. Özellikle köy yakındaki bir derede, kano, kayak ve hovercraft gibi araçlarla arama yürütüldü. Kaçırılan 5 yaşlarındaki kız çocuğu yaygın skleroz hastalığından mustarip. Kendi çocuğu da benzer hastalık taşıyan İngiltere Başbakanı David Cameron şu çağrıyı yaptı: ''April'in aiesinin duyduğu acıları paylaştığımı belirtmek isterim. Bu durum bütün ailelerin korkulu rüyası. Herkesi bilgi vermeye çağırıyorum. Bildiğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz bir şey varsa, veya olayla ilgili bir fikriniz varsa polise bildirin. Ailenin yavrusuna kavuşmasına yardım edin'' İngiltere'de iki yıldır yürürlükte bulunan yeni ''insan kaçırma alarmı'' ilk kez ülke çapında harekete geçirildi. Bu alarm kapsamında çok sayıda gönüllünün arama çalışmalarına katıldığı gözlendi. April'le sık sık oynayan iki çocuğun babası olan bir komşu göz altında. Polis sorgusu devam eden Marc Bridger'in göz altı süresini uzattı.
Kaçırılan askerin ağabeyi PKK'lı çıktı 03:57
Kaçırılan askerin ağabeyi PKK'lı çıktı 68 izlenme - 6 yıl önce Kaçırılan askerin ağabeyi PKK'lı çıktı
Pilotları Başbakan Erdoğan Karşıladı 00:56
Pilotları Başbakan Erdoğan Karşıladı 52 izlenme - 5 yıl önce Lübnan'da kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan Türk pilotlar Murat Akpınar ile Murat Ağca, İstanbul'a getirildi.
Kaçırılan Arkadaşlar 10:00
Kaçırılan Arkadaşlar 50 izlenme - 5 yıl önce Kaçırılan 3 Arkadaşın Maceralaro
Lübnan Kanalı Kaçırılan Pilotların İlk Görüntülerini Yayınladı! 00:28
Lübnan Kanalı Kaçırılan Pilotların İlk Görüntülerini Yayınladı! 34 izlenme - 5 yıl önce Lübnan Kanalı Kaçırılan Pilotların İlk Görüntülerini Yayınladı!
Kaçırılan Uçaktan İlk Görüntüler Geldi 01:20
Kaçırılan Uçaktan İlk Görüntüler Geldi 7 izlenme - 1 yıl önce Kaçırılan Uçaktan İlk Görüntüler Geldi
İşte Kaçırılan Pilotların Son Görüntüleri! 00:31
İşte Kaçırılan Pilotların Son Görüntüleri! 23 izlenme - 5 yıl önce İşte Kaçırılan Pilotların Son Görüntüleri!
Tek Erkek Evladının Yolunu Gözlüyor - Diyarbakır 01:22
Tek Erkek Evladının Yolunu Gözlüyor - Diyarbakır 13 izlenme - 4 yıl önce Yıllar Sonra Sahip Olduğu Tek Erkek Evladının Yolunu Gözlüyor - Diyarbakır
Erdoğan, Çocukları Kaçırılan Aileleri Kabul Etti - 02:54
Erdoğan, Çocukları Kaçırılan Aileleri Kabul Etti - 9 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Terör Örgütü Tarafından Kaçırılan Çocukları İçin Diyarbakır'da Oturma Eylemi Yapan Ailelerle Bir Araya Geldi.