Hoşgeldiniz!

kaçkar tv

Doktora Parmak Atma Eğitimi Aldınız Mı Diye Soran Spiker 03:27
Doktora Parmak Atma Eğitimi Aldınız Mı Diye Soran Spiker 3.306 izlenme - 2 yıl önce Karadeniz'in yerel kanallarında Kaçkar Kardeniz TV ye konuk olan Doktor Barış Kabadayı spikerin ilginç sorusu ile karşılaşmış.
Nijeryalı Forvet Canlı Yayına Bağlanırsa.. Kırdı Geçirdi! 05:18
Nijeryalı Forvet Canlı Yayına Bağlanırsa.. Kırdı Geçirdi! 4.449 izlenme - 5 yıl önce Uydu üzerinden yayın yapan Rize'nin yerel televizyonlarından Kaçkar Tv'de yayımlanan "Tele Kulis" programına telefonla konuk olan Çaykur Rizespor kalecisi David Loriya ve Nijeryalı futbolcu Uche Kalu'nun Sunucu Alaattin Onay ile sohbeti izleyenleri güldürdü
Sönmez Aldemirle Anadolu Türküleri 11:12
Sönmez Aldemirle Anadolu Türküleri 2.029 izlenme - 5 yıl önce Kaçkar Tv Sönmez Aldemirle Anadolu Türküleri 30-12-2012---5
Kaçkar Tv de ''Boy mu? İşlev mi?'' Tartışması 06:52
Kaçkar Tv de ''Boy mu? İşlev mi?'' Tartışması 952 izlenme - 3 yıl önce Kaçkar tv Ruhsal adlı programa ismini vermek istemeyen bir izleyici katılır. Penis boyundan şikayetçidir.Kendisi penis boyunu ölçmüştür ve tükenmez kalemin boyu kadar olduğunu söyler. Bi ara hugo oynayacağını sanan izleyici tuşlara bile basar. Boşaltınca küçük kaldığını ve "arkadaşlarının kine bahıyim benimkinden ğalın benim ğinden uzun" diyor. Bu şansız seyirciye grupça yapılan özel işlerden uzak durmasını ve önemli olan boyu değil işlevi işlevi! diyerek videoyu yorumlarınıza sunuyorum. diğer kaçkar tv içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=kaçkar+tv
Canlı Yayında Telefon Gelince Sapıtan Sunucu 01:36
Canlı Yayında Telefon Gelince Sapıtan Sunucu 1.575 izlenme - 3 yıl önce Kaçkar TV'de canlı yayında telefon gelince, dekor olsun diye konulan kablosuz (kablolu) telefonu açan sunucu abimiz ve iki eliyle bir telefonu yayına aktaramayan teknik ekip.
Kaçkar Tv - Önce Sağlık - Parmak Nasıl Atılır? 03:27
Kaçkar Tv - Önce Sağlık - Parmak Nasıl Atılır? 959 izlenme - 3 yıl önce Önceki sunduğu spor programlarıyla ünlenen Kaçkar TV sunucusu "Alaattin Onay" bu sefer de sunduğu sağlık programında doktor konuğuna önemli sorular soruyor.
Kaçkar Tv'ye İnci Sözlük Ziyareti - Tele Kulis 00:22
Kaçkar Tv'ye İnci Sözlük Ziyareti - Tele Kulis 577 izlenme - 3 yıl önce Fenomen sunucu Alaattin Onay'ın sunmuş olduğu Tele Kulis programının doğal haliyle tebessüm ettirmesi yerine bu sefer maalesef dışardan müdahale alıyor. inci sözlük, o meşhur ziyaretini buraya da yapıyor.
Sonsuza Giden Kaçkar Tv Programı - İstimlag Yabilur 05:47
Sonsuza Giden Kaçkar Tv Programı - İstimlag Yabilur 825 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en ciddi kanalı Kaçkar Tv'de şey programında, bi şey programı bu, ne programı olsun. Ekonomi. Ekonomi gibi bi programında montajda komple atılmalık hareketler. İstimlag yabilur. evet.
Çanakkale Türküsü Kaçkar Tv 03:43
Çanakkale Türküsü Kaçkar Tv 1.904 izlenme - 10 yıl önce kaçkar tv de yapılan "türkülerin gecesi" adlı türkü programından alınmıştır.hüseyin bakir'a teşekkürler çok güzel okumuş.
Sönmez Aldemir İle Anadolu Türküleri 18:13
Sönmez Aldemir İle Anadolu Türküleri 877 izlenme - 5 yıl önce Kaçkar Tv Sönmez Aldemir Le Anadolu Türküleri 30-12-2012---4
Kaçkar Tv İngilizcesi - Van Tu 05:13
Kaçkar Tv İngilizcesi - Van Tu 624 izlenme - 3 yıl önce Tele Kulis programı sunucusunun ortaokul seviyesindeki İngilizcesi ile Çaykur Rizespor'un kalecisi David Loriya ve Nijeryalı futbolcusu Uche Kalu'ya bi şeyler anlatmaya çalışmasını izleyeceksiniz. Futbolcularda da peygamber sabrı varmış, takdir ettim gerçekten. Ben olsam yüzlerine kapamıştım telefonu.
Sönmez Aldemirle Sıla Türküleri 2 11:08
Sönmez Aldemirle Sıla Türküleri 2 449 izlenme - 5 yıl önce Kaçkar Tv Sönmez Aldemir Le Sıla Türküleri 06-01-2013---2 Konuk Dernek Tokat Reşadiye Danışment Köyü Derneği Oldu.
sty karadeniz çayeli diyardan diyara 01:40
sty karadeniz çayeli diyardan diyara 818 izlenme - 8 yıl önce diyardan diyara kaçkar tv her pazar 22-00 dan 00-30 a kadar sizlerle adnan eroglu
Rizespor Yenilgisinin Faturasını Konuktan Çıkarmak 03:54
Rizespor Yenilgisinin Faturasını Konuktan Çıkarmak 351 izlenme - 3 yıl önce Rize'nin yerel kanallarından Kaçkar Televizyonunda yayınlanan "Tele Kulis" adlı programda, Elazığspor'a karşı alınan 5-3'lük malğubiyete sinirlenen sunucu ve yorumcu arasında gergin anlar yaşandı,küfürlerden sonra konuk stüdyoyu küfür ederek terkederken moderatör abimiz aynı şekilde küfürle karşılık veriyor izleyelim.
Spor-Müzik-Tv-Radyo 01:21
Spor-Müzik-Tv-Radyo 542 izlenme - 9 yıl önce
Kaçkar Tv Canlı Yayınla Aydındere Beldesi'nde 00:22
Kaçkar Tv Canlı Yayınla Aydındere Beldesi'nde 320 izlenme - 4 yıl önce Kaçkar Tv Canlı Yayınla Aydındere Beldesi'nde
Ahef Genel Başkanının Kaçkar Tv'deki Programı-03 29:37
Ahef Genel Başkanının Kaçkar Tv'deki Programı-03 368 izlenme - 7 yıl önce aile hekimleri dernekleri federasyonu başkanı dr hasan eraydın'nın rize kaçkar tv'deki ropörtajı - vide03
Çaykur Rizespor'a Canlı Yayında Hakkını Helal Etmemek 03:57
Çaykur Rizespor'a Canlı Yayında Hakkını Helal Etmemek 213 izlenme - 3 yıl önce Rize'den uydu aracılığı ile ulusal yayın yapan Kaçkar Televizyonu'nun Spor Müdürü Alaattin Onay, canlı yayınlanan Tele Kulis adlı spor programında 12 haftadır kazanamayan Çaykur Rizespor'un futbolcu, teknik heyet ve yöneticilerine el açarak hakkını helal etmeyip, Allah'a havale eder.
06 Yasin - Kaçkar Tv 08:52
06 Yasin - Kaçkar Tv 329 izlenme - 5 yıl önce 06 Yasin Kaçkar Tv 57 Show Programından Görüntüler...
Ahef Başkanı Dr. Hasan Eraydın Kaçkar Tv Video-04 29:43
Ahef Başkanı Dr. Hasan Eraydın Kaçkar Tv Video-04 277 izlenme - 7 yıl önce ahef başkanı dr. hasan eraydın kaçkar tv
 Canlı Yayında Takıma Beddua 00:57
Canlı Yayında Takıma Beddua 189 izlenme - 4 yıl önce Rize'de ulusal yayın yapan Kaçkar Televizyonu'nun spor müdürü Alaattin Onay, ilginç bir harekete imza attı. Kaçkar TV’de canlı yayınlanan Tele Kulis adlı spor programında ilginç bir olay yaşandı. Çaykur Rizespor’un 12 haftadır kazanamamasına kızan Spor Müdürü Alaattin Onay, el açıp teknik heyet ve bazı yöneticilere beddua etti. “BEDDUA ETMEYECEĞİM” DEDİ AMA Son günlerde yaşanan beddua tartışmalarına değinen Onay, “Biz beddua etmeyeceğiz, bize yakışmaz” dedi. Bedduanın uygun olmadığını ifade eden Alaattin Onay, takım için dua edeceğini ifade etse de dayanamadı. İşte o dua: "Rizespor formasını giyip parasını alan ve hakkını vermeyen futbolcuları, Rizespor’u araç olarak kullanan yönetircileri, hakkını yiyerek formasını vermediği futbolcunun geleceği ile oynayan teknik adamları, formayı hak etmediği halde futbolcuya forma giydiren teknik adamı, Rizespor’u bu duruma düşürenleri Allah’a havale ediyor, hakkımı helal etmiyorum."
Yaylanın Çimenine Kaçkar Tv Kadir Kasapoğlu 04:49
Yaylanın Çimenine Kaçkar Tv Kadir Kasapoğlu 182 izlenme - 6 yıl önce Yaylanın Çimenine Kaçkar TV Kadir Kasapoğlu
Kahverengi Yuvarlak  ve Tüylü Tanımlanamayan Nesne 00:47
Kahverengi Yuvarlak ve Tüylü Tanımlanamayan Nesne 118 izlenme - 3 yıl önce 1993 yılında Rize'de başladığı yayıncılık aşkıyla doğal bir ortam yaratıp geniş bir seyirci kitlesine ulaşan, tek amaçları halkı bilgilendirmek olan Kaçkar Tv ailesi, acaba bu sefer hangi konuda bizi eğiteceklerdir ? İzleyip öğrenelim efendim.
Kotili show kaçkar tv 04:17
Kotili show kaçkar tv 109 izlenme - 6 yıl önce
Rizeli Spikerin İngilizce'yle İmtihanı 04:54
Rizeli Spikerin İngilizce'yle İmtihanı 119 izlenme - 5 yıl önce Kaçkar Tv'de spikerin İngilizcesi izleyenleri gülme krizine soktu.
Fatih Sultan Kar Kaçkar Tv 1 Programı 23:53
Fatih Sultan Kar Kaçkar Tv 1 Programı 130 izlenme - 6 yıl önce Fatih Sultan Kar Kaçkar Tv 1 Programı
Kaçkar Tv Necati Arslanmirza - Gel Dedim Sesime Acı Hep Var 04:52
Kaçkar Tv Necati Arslanmirza - Gel Dedim Sesime Acı Hep Var 127 izlenme - 6 yıl önce Kaçkar Tv Gönül Kahvesi Programı gel Dedin Sesime Acı Hep Var şiir & Yorum: Necati Arslanmirza şarkı söz & Müzik: Barış Çelimli
Gönül Kahvesi - Kaçkar Tv - Necati Arslanmirza 02:59
Gönül Kahvesi - Kaçkar Tv - Necati Arslanmirza 96 izlenme - 6 yıl önce Gönül Kahvesi - Kaçkar Tv - Necati Arslanmirza
Şebinkarahisar Kimsesizlere Yardım Ve Yaşatma Derneği 02:44
Şebinkarahisar Kimsesizlere Yardım Ve Yaşatma Derneği 153 izlenme - 6 yıl önce Aras inal 2012
Rüyaların Olmasa - Barış Erdoğan _ Kaçkar Tv 2009 01:46
Rüyaların Olmasa - Barış Erdoğan _ Kaçkar Tv 2009 88 izlenme - 6 yıl önce Rüyaların olmasa - barış erdoğan _ kaçkar tv 2009