Hoşgeldiniz!

kad

Oyuncaklarla oynuyoruz - Hayvanlar ahşap kamyonet ile ormana gidiyor 04:09
Oyuncaklarla oynuyoruz - Hayvanlar ahşap kamyonet ile ormana gidiyor 12.960 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzdaki ahşap oyuncaklarımız ile oynama amacımızı şöyle açıklayabiliriz ; Küçük yaştaki çocuklar için basitten zora doğru giden yapboz ve puzzle oyunlarını tercih etmek ve çocuğu puzzle bitirmesi konusunda yüreklendirmek, bitirdiği zamanda ödüllendirmek onun kendine olan güvenini arttırır.Bu durumda çocuğumuza başarının mutluluk getirdiğini açıklar.Çocuklarda,dikkat eksikliğinin azaltılması, sonuca odaklanma, zamanı iyi kullanabilme, el göz koordinasyonu, bağımsız iş yapabilme yetisi, analitik düşünme, problem çözme yeteneği, alternatif deneme, konsantrasyon gelişiminde muhakeme - mukayese analiz sentez, benzerlik farklılık, bütünleştime - eşleştirme - ardışıklık,sabırlı davranma. Videomuzda Hayvan türlerinin isimlerinden bahsedip hangi sesleri çıkardıklarını öğretiyoruz. Bu hayvanların özgür olması gerektiklerini ve ormanların hayvanlara sunulmuş özgürlük alanları olduğundan bahsediyoruz. ve bunun için gerekli olanı yapıyoruz. Bir ahşap kamyonet üzerinde hayvanların her biri için yapılmış ölçülü giriş kapısı var. Bu kapılardan hayvanları sıra ile tek tek analiz sentez ederek altarnatif deneme ile mukayese yeteneklerini zorlayarak kamyonet kasasına yerleştiriyoruz. Ve hayvanlarımızı kamyonet ile özgürlük alanları olan ormana bırakıyoru. Son olarak tek tek sayıyoruz ve onlara hoşçakalın dileklerimizi bırakıyoruz. Böylelikle de sayıları saymasını öğreniyoruz.
IŞİD Marşı Klibi - Ummeti Kad Lahe Fecrun 04:42
IŞİD Marşı Klibi - Ummeti Kad Lahe Fecrun 3.696 izlenme - 1 yıl önce Işid'in toyota sponsorluğunda çekilmiş olabileceğini tahmin ettiğim, operasyon ve çatışma görüntüleri içeren klibi. Neşidin Türkçe anlamı da şöyle; Ey Ümmetim! Fecir yükseldi. Apaçık bir zafer göründü. İslam Devleti kuruldu, Sadıkların kanı ile. İslam Devleti kuruldu, Takva sahiplerinin cihadı ile. Hak için can verdiler, Sebat ve kararlılıkla. Dinin üzerimize yüklediği Alemlerin Rabbi'nin şeriatıdır. Ey Ümmetim! Artık sevinin, Umutsuz olmayın zafer yakındır. İslam Devleti kuruldu, İhtişamlı bir izzet göründü. Övgüyü resmeden bir güneş doğdu, ve güneşin batışı bitti. Vefakar adamlar ile Savaşlardan korkmazlar. Sonsuz bir zafer hazırlıyorlar Kadınlar ile ayartılamazlar. Ey Ümmetim! Allah koruyucumuzdur. Kanlarla var olan, Zafer geri gelmeyecek, Şehidlerin kanından başkasıyla. Kim Rabbinden bolca istiyor? Peygamberler kadar. Allah hayat verdi, ve din için geri alıyor. Bağışlama ve cömertlik ehli Cömertlik izzet ehli. Ey Ümmetim! Artık sevinin. Güneş aydınlandı dayanın. Hep birlikte yürüdük, Şanlı zaferin Rabbi için. Geri dönüyoruz nura ve imana ve şerefin izzetine, Dünyayı terketmiş adamlarla ve sonsuzluğu kazanan. ve Ümmet geri döndü Kesin bir izzet ve zafere.
nihat hatipoğlundan dua mutlaka ezberleyin 01:45
nihat hatipoğlundan dua mutlaka ezberleyin 11.535 izlenme - 8 yıl önce kadyapim tarafindan çekİlİp upload edİlmİŞtİr..
22 Bullets - Ölümsüz Fragmanı 01:45
22 Bullets - Ölümsüz Fragmanı 6.517 izlenme - 3 yıl önce 2010 Fransa yapımı 22 L'immortel (Ölümsüz) filminin fragmanı. Charly karanlık geçmişine sünger çeker ve suçlardan,suçlulardan uzak durma kuralı üzerine oturttuğu yeni bir sayfa ile hayata döner.Nitekim 3 yıl boyuncada bunu hayatını karısına ve 3 çocuğuna adayarak başarı ile gerçekleştirir.Lakin o uzak durmak,unutmak istesede geçmiş onun yakasından düşmemeye kararlıdır.Marseille’de bir otoparkta açılan ateş sonucu 22 kurşunu bedeninde hisseden Charly buna rağmen mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başarır.Artık tek gayesi ve amacı intikamdır.
Eko X-Berg (Kad!m) Masallardaki Sevgili 04:36
Eko X-Berg (Kad!m) Masallardaki Sevgili 10.749 izlenme - 9 yıl önce eko x-berg (kad!m) masallardakİ sevgİlİ
Pıtırcık Tatilde Fragman (Türkçe Altyazılı) 02:04
Pıtırcık Tatilde Fragman (Türkçe Altyazılı) 3.423 izlenme - 2 yıl önce Bir okul döneminin daha sonuna gelinmiştir ve heyecanla beklenen tatil kapıdadır. Küçük Nicolas, ailesiyle birlikte deniz kenarına tatile gider ve Hotel Beau-Rivage’da yaza merhaba der. Sahilde kendisine her zamanki gibi yeni arkadaşlar edinebilen Nicolas, komik karakterlerin yanı sıra Isabella adında gözlerini kocaman açan bir kızla da tanışacaktır! Nicolas kızdan öyle korkar ki ailesinin onu zorla Isabella ile evlendireceğini sanır! Artarda yaşanan yanlış anlaşılmaların sonunda bu herkes açısından unutulmaz bir tatil olacaktır! Ünlü çocuk çizgi roman dizisinden uyarlanan devam filminin yönetmenliğini, 2009 tarihli Pıtırcık filminde de imzası olan Laurent Tirard üstleniyor.
It Happened In Saint-Tropez Fragmanı 01:34
It Happened In Saint-Tropez Fragmanı 3.945 izlenme - 3 yıl önce 2012 Fransa yapımı dram ve komedi filmi It happened in Saint-Tropez 'in fragmanı. Roni'nin kızı evlenmek üzereyken, Zef'in sevgili eşi vefat eder ve cenazesi ile ilgilenmesi gerekir. Bu beklenmeyen olayla birlikte zaten çok da güçlü bir ilişkileri olmayan iki erkek kardeşin arasındaki uçurumlar daha da derinleşir. Bu iki kardeş zaten her konuda farklıdırlar, işleri, hayatlarındaki kadınlar, dini inançları, yaşama sevinçleri... Onları birbirlerine bağlayan yaşlı babaları ve birbirlerine bayılan kızlarıdır. Londra, Paris, Saint Tropez ve New York arasında geçen hikayede, beklenmedik olaylar, yanlış anlaşılmalar, aldatmalar, aileyi derinden sarsacaktır.
Asım Yıldırım-Allah İçin Sevmek 05:10
Asım Yıldırım-Allah İçin Sevmek 5.944 izlenme - 7 yıl önce by kadyapim tarafindan düzenlenmİŞ ve görüntülenmektedİr....
Shakira-Star Tv De 03:44
Shakira-Star Tv De 3.105 izlenme - 8 yıl önce kad yapim tarafindan düzenlenİp upload edİlmİŞtİr...!!!
Asım Yıldırım-Bilgisayar Ve İman 08:33
Asım Yıldırım-Bilgisayar Ve İman 2.848 izlenme - 7 yıl önce kad yapim tarafindanden düzenmİŞ ve görüntülenmektedİr...
Asım Yıldırım-Ezanla Namaz Arası 01:42
Asım Yıldırım-Ezanla Namaz Arası 2.507 izlenme - 7 yıl önce by kadyapim® tarafından düzenlenmiş ve görüntülenmektedir...
Müjgan Gönül 08:50
Müjgan Gönül 1.412 izlenme - 7 yıl önce müjgan gönül
Süper Bir Aşk Hikayesi 05:08
Süper Bir Aşk Hikayesi 2.079 izlenme - 8 yıl önce kad yapim tarafindan düzenlenmİŞtİr...
Kad Valla Kanyonu Arama Kurtarma Çalışmaları 01:19
Kad Valla Kanyonu Arama Kurtarma Çalışmaları 1.009 izlenme - 4 yıl önce KAD VALLA Anıl Bakar arama kurtarma çalışmaları
Seafight Kad Filosu Ve Bat 08:11
Seafight Kad Filosu Ve Bat 914 izlenme - 7 yıl önce bizim canımız sıkıldı bize karışanlara biraz da biz karıştık.
Elvira Rahic-Kad Ti Jednom Odem Ja[bosnaca Müzik] 03:18
Elvira Rahic-Kad Ti Jednom Odem Ja[bosnaca Müzik] 1.148 izlenme - 8 yıl önce elvira rahic-kad ti jednom odem ja
Umutsuz Ev Kad nlar 21 00:53
Umutsuz Ev Kad nlar 21 559 izlenme - 5 yıl önce
Hillary Duff(Kadyapim) 10:02
Hillary Duff(Kadyapim) 901 izlenme - 8 yıl önce kad yapim tarfindan yapilmiŞ ve görüntülenmketedİr...!!!
Süper Bir Aşk Hikayesi(Kadyapim) 05:08
Süper Bir Aşk Hikayesi(Kadyapim) 734 izlenme - 8 yıl önce kad yapim tarafindan düzenlenmİŞtİr..
Kad Valla Arama Kurtarma Çalışmalrı 02:26
Kad Valla Arama Kurtarma Çalışmalrı 452 izlenme - 4 yıl önce KAD Valla da kaybolan dağcı Anıl Bakarı arama çalışmalarından görüntüler...
Mary Elizabeth 02:39
Mary Elizabeth 536 izlenme - 8 yıl önce kad yapim tarafindan yapilmiŞtir.......
kadın yıkamacı olursa ? 01:08
kadın yıkamacı olursa ? 528 izlenme - 8 yıl önce spr ya koptum :d:d erkeklerden İyi yıkıo :d
Kad Arama Çalışmaları 3 01:31
Kad Arama Çalışmaları 3 282 izlenme - 4 yıl önce KAD Valla kanyonu kayıp dağcı Anıl Bakarı arama çalışmaları....
Siyah Gözlüm 01:59
Siyah Gözlüm 146 izlenme - 6 yıl önce beş beş.....................
By Dj Kad!r And Part Started 01:37
By Dj Kad!r And Part Started 233 izlenme - 5 yıl önce by dj kad!r
Benim İçin Üzülme Fragman 2 01:49
Benim İçin Üzülme Fragman 2 333 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Mélanie Laurent, Kad Merad, Isabelle Renauld gibi isimlerin yer aldığı Benim İçin Üzülme filminin resmi fragmanı.
paşalar kad 2010 08:45
paşalar kad 2010 261 izlenme - 6 yıl önce paşalar kad 2010
Kad Valla Arama Kurtarma 2 02:26
Kad Valla Arama Kurtarma 2 206 izlenme - 4 yıl önce kad Valla kayıp dağcı Anıl Bakarın arama çalışmalarından.......
Kağıttan Filozof 01:21
Kağıttan Filozof 221 izlenme - 4 yıl önce filozoftan
Hadise - Eurovision Sarkimiz ( Yilbasi Saat 00 00 03:15
Hadise - Eurovision Sarkimiz ( Yilbasi Saat 00 00 450 izlenme - 8 yıl önce kad yapim tarafindan düzenlenmİŞtİr..