Hoşgeldiniz!

kadere bak

Mustafa Sandal - Kadere Bak 03:47
Mustafa Sandal - Kadere Bak 2.693.743 izlenme - 3 yıl önce
Mustafa Sandal - Kadere Bak 03:47
Mustafa Sandal - Kadere Bak 38.244 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sandal'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Ben Olsaydım" albümünde yer alan "Kadere Bak" isimli şarkısı, video klibi Şarkı Sözleri: Şarkı Sözleri: Kadere bak, bilmem neden beni buldu Alıştırdı kendine git gide ben oldu Sökemiyorum içimden kök saldı yüreğime Zaman durdu, hayat durdu, aşk durdu Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor.. Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor..
orhan gencebay & sibel can - kadere bak 05:19
orhan gencebay & sibel can - kadere bak 30.812 izlenme - 7 yıl önce orhan gencebay & sibel can - kadere bak
Seniha - Kadere Bak 03:22
Seniha - Kadere Bak 18.431 izlenme - 6 yıl önce
Orhan Gencebay & Sibel Can - Kadere Bak 05:20
Orhan Gencebay & Sibel Can - Kadere Bak 19.926 izlenme - 7 yıl önce orhan gencebay & sibel can - parçanın orjinal adı : sevmenin zamanı yok
Amatör Şarkılar - Kadere Bak  Süper Şarkı... 02:26
Amatör Şarkılar - Kadere Bak Süper Şarkı... 12.742 izlenme - 7 yıl önce amatör şarkılar - kadere bak süper şarkı...
Mustafa Sandal - Kadere Bak 03:47
Mustafa Sandal - Kadere Bak 6.445 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sandal'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Ben Olsaydım" albümünde yer alan "Kadere Bak" isimli şarkısını, video klibi sizlerle... Şarkı Sözleri (Lyrics)________________________________: Kadere bak, bilmem neden beni buldu Alıştırdı kendine git gide ben oldu Sökemiyorum içimden kök saldı yüreğime Zaman durdu, hayat durdu, aşk durdu Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor.. Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor..
Kadere Bak 02:26
Kadere Bak 9.404 izlenme - 7 yıl önce
Orhan Gencebay - Sıbel Can 05:18
Orhan Gencebay - Sıbel Can 6.445 izlenme - 8 yıl önce
Orhan Gencebay - Kadere Bak 05:18
Orhan Gencebay - Kadere Bak 9.316 izlenme - 5 yıl önce Orhan Gencebay - Kadere Bak
Orhan Gencebay - Kadere Bak 05:00
Orhan Gencebay - Kadere Bak 610 izlenme - 6 ay önce -
Mustafa Sandal - Kadere Bak 03:47
Mustafa Sandal - Kadere Bak 3.032 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sandal - Kadere Bak (Yepyeni Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri: Kadere bak, bilmem neden beni buldu Alıştırdı kendine git gide ben oldu Sökemiyorum içimden kök saldı yüreğime Zaman durdu, hayat durdu, aşk durdu Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor.. Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor.. ------------------------------------------------------------------------------ En Yeni Şarkılar ve Klipler www.izlesene.com/nefer26medya kanalında kanalıma abone olun Mustafa Sandal - Kadere Bak (Video Klip 2015) Mustafa Sandal - Kadere Bak (Video Klip) 2015 Mustafa Sandal - Kadere Bak (Yeni Klip 2015) Mustafa Sandal - Kadere Bak (Yeni Video Klip 2015)
Mustafa Sandal - Kadere Bak - (orijinal video klip) - (2015) 03:47
Mustafa Sandal - Kadere Bak - (orijinal video klip) - (2015) 1.967 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sandal - Kadere Bak - (orijinal video klip) - (2015) - (alisayar) Mustafa Sandal - Kadere Bak şarkı sözleri: Kadere bak, bilmem neden beni buldu Alıştırdı kendine git gide ben oldu Sökemiyorum içimden kök saldı yüreğime Zaman durdu, hayat durdu, aşk durdu Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor.. Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor.. Kadere bak, bilmem neden beni buldu Alıştırdı kendine git gide ben oldu Sökemiyorum içimden kök saldı yüreğime Zaman durdu, hayat durdu, aşk durdu Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor.. Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor..
Orhan Gencebay - Sibel Can - Kadere Bak 05:19
Orhan Gencebay - Sibel Can - Kadere Bak 1.616 izlenme - 3 yıl önce Efenim Orhan abimizle Sibelcan'ının düetini görünce bu düeti paylaşmak istedim sözleri ise; Sibel can: Ne sen gördün, Ne ben gördüm, habersizce gidi vermis, Ne sen duydun, Ne ben duydum, Gönlümüzde gidi vermis, Herkezin dilinde, ask dedinen Mecnul, bizi kollarina ali verimis Herkezin dilinde, ask dedinen Mecnul, bizi kollarina ali verimis Orhan Gencebay: Kadere bak, Kadere bak.. Cok cektirdi ikimize, Simdi özürdiler gibi, sevin dedi gönlümüze. Kadere bak, Kadere bak.. Cok cektirdi ikimize, Simdi özürdiler gibi, sevin dedi gönlümüze. Sibel Can: Ne sen cagirdin ne ben Ne sen anladin ne ben Sibel Can / Orhan Gencebay: Uslu Uslu, sessiz sessiz, ask'tir bizi mutlu eden.. ask'tir bizi mutlu eden.. Orhan Gencebay: Su kisacik ömrümüzün nesi var ki? ask olmaz'sa.. ne olurdu su dünyayi ayriliklar soldurmaz'sa.. Sibel Can: Gönül istiyorki, sevip sevilirken bir mucise olsa, zaman dursa Gönül istiyorki, sevip sevilirken bir mucise olsa, zaman dursa Orhan Gencebay: Zamani yok Zamani yok... Ask bir mechul, zamani yok Büyük sözü ölmemis gibi, Sevmenin hic zamani yok.... Sibel Can: Ne sen cagirdin ne ben Ne sen anladin ne ben Sibel Can / Orhan Gencebay: Uslu Uslu, sessiz sessiz, ask'tir bizi mutlu eden.. ask'tir bizi mutlu eden..
Taner Olgun 2009 Kadere Bak Kadere 05:07
Taner Olgun 2009 Kadere Bak Kadere 2.780 izlenme - 6 yıl önce
Yasemin Yıldız -  Kadere Bak  2011 04:06
Yasemin Yıldız - Kadere Bak 2011 470 izlenme - 8 ay önce Yasemin Yildiz - Kadere Bak ( 2011 )
Coşkun İşçi - Kadere Bak Şansa Bak 2014 03:58
Coşkun İşçi - Kadere Bak Şansa Bak 2014 2.667 izlenme - 4 yıl önce Coşkun İşçi - Kadere Bak Şansa Bak 2014...
Kadere Bak (Leyla İle Mecnun) Orhan Gencebay Ft. Sibel Can 04:09
Kadere Bak (Leyla İle Mecnun) Orhan Gencebay Ft. Sibel Can 2.140 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Tülay - Kadere Bak 02:29
Tülay - Kadere Bak 1.949 izlenme - 5 yıl önce İçime İşleyen Ses Mutlaka Dinlenmeli... Pop
Muazzez Ersoy - Kadere Bak 04:00
Muazzez Ersoy - Kadere Bak 2.145 izlenme - 4 yıl önce Muazzez Ersoy-Kadere bak Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Özlesemde seni her an Ağlasamda olmaz duyan Beni senden ayrı Koyan kadere bak Dertle doldum genç yaşımda bin hatıra göz yaşımda Ahhhh ne çileler var başımdakadere bak kadere bak Ne çileler var başımda kadere bak kadere bak Bir gönlüm var hayal kuran Hasret doldum buram buram Beni yerden yere vuran kadere bak Dertle doldum genç yaşımda bin hatıra göz yaşımda Ahhhh ne çileler var başımda kadere bak kadere bak Ne çileler var başımda kadere bak kadere bak
Mustafa Sandal - Kadere Bak 03:34
Mustafa Sandal - Kadere Bak 763 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sandal - Kadere Bak
Mustafa Sandal  Kadere Bak..yeni Klip 2015 03:47
Mustafa Sandal Kadere Bak..yeni Klip 2015 1.013 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sandal Kadere Bak..Yeni Klip 2015...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Şükran Ay-Kadere Bak 04:17
Şükran Ay-Kadere Bak 2.351 izlenme - 7 yıl önce demirey06/şükran ay/kadere bak/şereflikoçhisar lı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/şükran ay la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime
Tuğçe Pala - Kadere Bak 04:17
Tuğçe Pala - Kadere Bak 765 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Mustafa Sandal - Kadere Bak (Akustik Versiyon) 03:21
Mustafa Sandal - Kadere Bak (Akustik Versiyon) 639 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): Kadere bak, bilmem neden beni buldu Alıştırdı kendine git gide ben oldu Sökemiyorum içimden kök saldı yüreğime Zaman durdu, hayat durdu, aşk durdu Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor.. Kandırıyor beni kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor bulandırıyor..
Kore Klip - Kadere Bak 04:12
Kore Klip - Kadere Bak 312 izlenme - 2 yıl önce Kore Klip - Kadere Bak Şarkı Sözleri: Kadere bak, bilmem neden beni buldu Alıştırdı kendine, gitgide ben oldu Sökemiyorum içimden, kök saldı yüreğime Zaman durdu, hayat durdu, aşk durdu Kandırıyor beni, kandırıyor Yalanlarına inandırıyor Duymuyor sözümü, kör ediyor gözümü Aklımı çeliyor, bulandırıyor
Kadere Bak Sen Gelmezsin Muhakkak 05:48
Kadere Bak Sen Gelmezsin Muhakkak 1.059 izlenme - 8 yıl önce sen gelmezsin bilirim kadere bak
Ferdi Özbeğen - Kadere Bak 04:13
Ferdi Özbeğen - Kadere Bak 716 izlenme - 6 yıl önce
Ferdi Özbeğen - Kadere Bak - 2011 04:15
Ferdi Özbeğen - Kadere Bak - 2011 943 izlenme - 7 yıl önce ferdi özbeğen - kadere bak - 2011 - başka başka bambaşka isimli albümünden
Hüdai Aksu - Kadere Bak  03:55
Hüdai Aksu - Kadere Bak 196 izlenme - 1 yıl önce Hüdai Aksu - Kadere Bak Albüm:Hudai Aksu - Kadere Bak Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler