Hoşgeldiniz!

Kadın Bakım Videoları İzle

3 Farklı Pratik Saç Modeli 18:20
3 Farklı Pratik Saç Modeli 1.059 izlenme - 3 yıl önce Herkese Merhaba; sizlere Bu Videoda 3 Farklı Pratik Saç Modelini Anlatmaya Çalıştım.
60'lı Yıllarda Saç Yapım Tekniği - Colossal Saç Tokası ve Adorn Saç Spreyi Reklamı (1968) 01:01
60'lı Yıllarda Saç Yapım Tekniği - Colossal Saç Tokası ve Adorn Saç Spreyi Reklamı (1968) 247 izlenme - 2 yıl önce Bayanların yıllardır süregelen derdidir saç baş mevzuları; hani böyle saçımızı yıkayalım kurutalım o saçlar hemen böyle mükemmel buklelere veya pırasa gibi dümdüz bir fönlü hale dönüşsün isteriz. Ama tabi ki de öyle bir dünya yoktur. Aksine evde boşboş otururken saçlarımız gayet güzel şekil alırken, tam dışarı çıkmaya niyetlendiğimizde bölge bölge bağımsızlıklarını ilan ederler. İşte böyle anlarda günümüzde yardımımıza düzleştirici, fön makinası, maşa gibi aletler yetişir. Peki eskiden nasıldı yani bu aletler yokken kadınlar saçlarını nasıl şekle sokuyorlardı? İşte 1968 yılından kalma bu reklam filmimizde bunu göreceğiz efendim. Gerçi ozamanın modası olan bu dışa kıvrık saç modelinin yapımı çok da zor sayılmaz ablamız da pratik bir şekilde gerçekleştiriyor zaten.
Doğal Kadın mı Makyajlı Kadın mı? - Sokak Röportajları 02:32
Doğal Kadın mı Makyajlı Kadın mı? - Sokak Röportajları 285 izlenme - 3 yıl önce Türk Halkı doğal kadını mı beğeniyor yoksa makyajlı kadını mı? Sokak Röportajında bu soruya cevap aranıyor. Bakalım Türk Halkı nasıl cevaplar vermiş?
Makyajla Yüz İnceltme Şekil Verme Kontur Ve Highlight 21:17
Makyajla Yüz İnceltme Şekil Verme Kontur Ve Highlight 238 izlenme - 3 yıl önce Bu video sayesinde Kim Kardashian'ın sürekli olarak uyguladığı tarzda highlighter ve kontür uygulamaya başlayacaksınız.
Nemlendirici Deyip Geçmeyin! 02:24
Nemlendirici Deyip Geçmeyin! 254 izlenme - 3 yıl önce Nemlendirici uygularken yapılan 5 hata ve çözüm önerileri.
Yavru Yarasalara Bebeği Gibi Bakan Kadın 02:02
Yavru Yarasalara Bebeği Gibi Bakan Kadın 71 izlenme - 2 yıl önce Yavru yarasalara bebeği gibi bakan kadın sosyal medyayı salladı. Yarasaları sarıp sarmalayan kadın onları alışık olmadıkları şekilde hizaya sokarak yatakta uyutuyor.
Bağnazlar Kadınların Bakımlı Olmasının Haram Olduğuna Dair Bir Ayet Gösterebilir Mi 02:26
Bağnazlar Kadınların Bakımlı Olmasının Haram Olduğuna Dair Bir Ayet Gösterebilir Mi 0 izlenme - 10 ay önce Bağnazlar kadınların bakımlı olmasının haram olduğuna dair bir ayet gösterebilir mi?