Hoşgeldiniz!

Kadın bakım

3 Farklı Pratik Saç Modeli 18:20
3 Farklı Pratik Saç Modeli 1.079 izlenme - 4 yıl önce Herkese Merhaba; sizlere Bu Videoda 3 Farklı Pratik Saç Modelini Anlatmaya Çalıştım.
60'lı Yıllarda Saç Yapım Tekniği - Colossal Saç Tokası ve Adorn Saç Spreyi Reklamı (1968) 01:01
60'lı Yıllarda Saç Yapım Tekniği - Colossal Saç Tokası ve Adorn Saç Spreyi Reklamı (1968) 268 izlenme - 3 yıl önce Bayanların yıllardır süregelen derdidir saç baş mevzuları; hani böyle saçımızı yıkayalım kurutalım o saçlar hemen böyle mükemmel buklelere veya pırasa gibi dümdüz bir fönlü hale dönüşsün isteriz. Ama tabi ki de öyle bir dünya yoktur. Aksine evde boşboş otururken saçlarımız gayet güzel şekil alırken, tam dışarı çıkmaya niyetlendiğimizde bölge bölge bağımsızlıklarını ilan ederler. İşte böyle anlarda günümüzde yardımımıza düzleştirici, fön makinası, maşa gibi aletler yetişir. Peki eskiden nasıldı yani bu aletler yokken kadınlar saçlarını nasıl şekle sokuyorlardı? İşte 1968 yılından kalma bu reklam filmimizde bunu göreceğiz efendim. Gerçi ozamanın modası olan bu dışa kıvrık saç modelinin yapımı çok da zor sayılmaz ablamız da pratik bir şekilde gerçekleştiriyor zaten.
Doğal Kadın mı Makyajlı Kadın mı? - Sokak Röportajları 02:32
Doğal Kadın mı Makyajlı Kadın mı? - Sokak Röportajları 288 izlenme - 3 yıl önce Türk Halkı doğal kadını mı beğeniyor yoksa makyajlı kadını mı? Sokak Röportajında bu soruya cevap aranıyor. Bakalım Türk Halkı nasıl cevaplar vermiş?
Nemlendirici Deyip Geçmeyin! 02:24
Nemlendirici Deyip Geçmeyin! 301 izlenme - 3 yıl önce Nemlendirici uygularken yapılan 5 hata ve çözüm önerileri.
Makyajla Yüz İnceltme Şekil Verme Kontur Ve Highlight 21:17
Makyajla Yüz İnceltme Şekil Verme Kontur Ve Highlight 252 izlenme - 4 yıl önce Bu video sayesinde Kim Kardashian'ın sürekli olarak uyguladığı tarzda highlighter ve kontür uygulamaya başlayacaksınız.
İranlı Kadınlar Neden Çok Güzel? 01:18
İranlı Kadınlar Neden Çok Güzel? 20 izlenme - 6 ay önce Kanalımıza abone olmayı unutmayın :)
Adnan Oktar A9 Tv 02:05
Adnan Oktar A9 Tv 2 izlenme - 3 hafta önce Kadınların bakımlı ve güzel olması gerekir mi?
Yavru Yarasalara Bebeği Gibi Bakan Kadın 02:02
Yavru Yarasalara Bebeği Gibi Bakan Kadın 76 izlenme - 3 yıl önce Yavru yarasalara bebeği gibi bakan kadın sosyal medyayı salladı. Yarasaları sarıp sarmalayan kadın onları alışık olmadıkları şekilde hizaya sokarak yatakta uyutuyor.
Kadınların Bakımlı, Güzel ve Özgür Olmadığı Her Yere Felaket Gelir. Suriye Ve Irak Buna Örnektir 01:20
Kadınların Bakımlı, Güzel ve Özgür Olmadığı Her Yere Felaket Gelir. Suriye Ve Irak Buna Örnektir 3 izlenme - 3 ay önce Kadınların bakımlı, güzel ve özgür olmadığı her yere felaket gelir. Suriye ve Irak buna örnektir.
Bağnazlar Kadınların Bakımlı Olmasının Haram Olduğuna Dair Bir Ayet Gösterebilir Mi 02:26
Bağnazlar Kadınların Bakımlı Olmasının Haram Olduğuna Dair Bir Ayet Gösterebilir Mi 0 izlenme - 1 yıl önce Bağnazlar kadınların bakımlı olmasının haram olduğuna dair bir ayet gösterebilir mi?