Hoşgeldiniz!

Kadın Futbolcular

Brezilyalı Kadın Futbolculardan Seksi Show 04:59
Brezilyalı Kadın Futbolculardan Seksi Show 1.065 izlenme - 3 yıl önce Breathtaking Brazilian Women Football !! World Cup Brasil 2014 The Best Promo Womens Football At İts Best İn The Home Of The 2014 Fıfa World Cup Brazil
Geleceğin kadın antrenörleri eğitiliyor 03:38
Geleceğin kadın antrenörleri eğitiliyor 226 izlenme - 2 yıl önce Kadın futbolcular, geleceğin antrenörü olabilmek için Erzurum'daki Palandöken Dağı eteğinde 2 bin 800 rakımda mesleğin inceliklerini öğreniyor.
Kadın futbolcular tekme tokat birbirine girdi! 02:30
Kadın futbolcular tekme tokat birbirine girdi! 163 izlenme - 5 yıl önce Yalova'da oynanan kadın Gençlikspor ile İzmir Elitspor arasındaki maçta iki takım oyuncuları, tekme tokat birbirlerine girdi. İşte o şok kavga görüntüleri...
Bayern Münih'in kadınları da bir başka.. 00:22
Bayern Münih'in kadınları da bir başka.. 115 izlenme - 3 yıl önce Bayern Münih ile BV Cloppenburg kadın takımları arasında oynanan maçta Vanessa Bürki'nin attığı gol izleyenleri ayakta alkışlattı.
Dünyanın En Güzel 10 Kadın Futbolcusu 06:25
Dünyanın En Güzel 10 Kadın Futbolcusu 8 izlenme - 3 ay önce Kadın futbolcu geçtiğimiz yıllar içinde önemli bir mesafe kaydetti. Uzun yıllar yalnızca erkeklerin egemenliğindeki oyun, kadınların futbola ilgisi ve her geçen gün daha fazla sayıda kadın futbolcu yetişmesiyle değişime uğruyor. Kadınların izlerini yavaş yavaş bırakmaya başladıkları oyunda tabi ki dünyalar güzeli oyuncular da yer buluyor.
Fransa'da Kadın Futbolcular, Yumruk Yumruğa Kavga Etti 00:42
Fransa'da Kadın Futbolcular, Yumruk Yumruğa Kavga Etti 40 izlenme - 1 yıl önce Fransa'da Rouen ile Bordeaux kadın takımları arasında oynanan maçta iki futbolcu müsabakanın oynandığı esnada tekme tokat kavga etti.
Topuklu Kramponlar Sahaya İniyor 01:14
Topuklu Kramponlar Sahaya İniyor 7 izlenme - 5 ay önce Bursa'da bir grup kadın, "Topuklu kadınlar sahaya iniyor" projesi çerçevesinde yapacakları halı saha maçından elde edecekleri gelirle kanser hastası 3 çocuklu bir anneye destek olacak.
Futbol Maçı Bir Anda Heyecana Geldi 00:15
Futbol Maçı Bir Anda Heyecana Geldi 86 izlenme - 4 yıl önce İç çamaşırları ile sahayı baştan sona koşan kadına rağmen futbolcular maça ara vermedi.
Abd Kadın Milli Futbol Takımı'nda  Kadın Futbolcudan Harika Kontrol! 00:58
Abd Kadın Milli Futbol Takımı'nda Kadın Futbolcudan Harika Kontrol! 12 izlenme - 1 yıl önce ABD Kadın Milli Futbol Takımı'nda forma giyen Christen Press, Kosta Rika ile oynanan maçta müthiş bir gole imza attı.
Kemerli Kadın Futbolcuların Hedefi Milli Forma 05:24
Kemerli Kadın Futbolcuların Hedefi Milli Forma 1 izlenme - 7 ay önce Kadın futbolculardan detay, Antrenmandan detay, Röportajlar Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Ligi 4. Grup'ta mücadele eden Yeni Kemer Belediyespor'un genç futbolcuları, milli takım forması giymeyi hedefliyor.