Hoşgeldiniz!

kadın hakları

Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 01:22
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 232.438 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Hürriyet şarkısında yer almak için hürriyet senin! Cümleni seç, fotoğrafını yükle, kendi hürriyetinin şarkısını hazırla. Hepsi hurriyetbenim.com'da.
Biz Hiç Karın Kası Sevemeyecek miyiz? 00:52
Biz Hiç Karın Kası Sevemeyecek miyiz? 20.436 izlenme - 5 ay önce Hep fit vücutlu kadın isteyip, kendisine bakmayan erkek milletine, bu bacımızın çağrısıdır gençler. Göbekli bir erkek olarak kendimden utandım. Hani kırkımı aşmamış olsam, bu videodan sonra spora başlardım. Hani onlar da haklı.
Polisan Boya İle Kadın Haksızlıklarına Sessiz Kalma 05:50
Polisan Boya İle Kadın Haksızlıklarına Sessiz Kalma 77.430 izlenme - 4 yıl önce Polisan Boya ile Kadın Haksızlıklarına Sessiz Kalma
Eski Bir Amerikan Filminde Atatürk'ten Bahsedilmesi 00:53
Eski Bir Amerikan Filminde Atatürk'ten Bahsedilmesi 4.358 izlenme - 3 ay önce Amerikalı bir kadın Efes’e tatile gidince tur rehberine Mustafa Kemal Atatürk'ü sorar ve tur rehberi kadına Mustafa Kemal Atatürk’ün kadınları özgürleştirdiğini söyleyince Amerikalı kadın yersiz bir espri yapar.
Mısır'da Kadın Sünnetine 7 Yıl Hapis Cezası 02:11
Mısır'da Kadın Sünnetine 7 Yıl Hapis Cezası 954 izlenme - 2 ay önce Mısır hükümeti kadın sünnetini yasaklamaya yönelik attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. Hükümet pazar günü açıkladığı bir yasa tasarısı kapsamında kadın sünneti uygulayan sağlık görevlilerine 7 yıla yakın hapis cezası uygulayacağını kaydetti. Kadının cinsel organının dikilmesi, sinirsel yoğunluğun fazla olan kısımlarının alınarak cinsel hazzın yok edilmesine sebep olan bu işlem kadının sadakatinin güvence altına alınmasını amaçlıyor.
İlber Ortaylı Ayşe Hür'ü gömüyor (Türkiye'de feminizm) 06:45
İlber Ortaylı Ayşe Hür'ü gömüyor (Türkiye'de feminizm) 6.717 izlenme - 1 yıl önce İlber Hoca'nın Ayşe Hür ile yaptığı kadın hakları üzerine tartışma.
Kadına Şiddete Ve Tecavüze Hayır ! 05:09
Kadına Şiddete Ve Tecavüze Hayır ! 526 izlenme - 2 yıl önce Özgür Bir Dünya İçin.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/erdisener kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pakize'nin isyanı! Kadın haklamaları! 02:29
Pakize'nin isyanı! Kadın haklamaları! 811 izlenme - 5 yıl önce kocasından dayak yiyen ve kadın sığınma evine sığınan pakizenin inanılmaz öyküsü.izleyin ve gülün pardon ağlayın!!!
Kadın Hakları 03:56
Kadın Hakları 700 izlenme - 7 yıl önce yasamda bende varım eğitimleri
Kadın Olmak 02:32
Kadın Olmak 421 izlenme - 4 yıl önce Kadın olmanın zorluğu, Women life for a day...
Kadın Olmak (Süper Empati) 02:36
Kadın Olmak (Süper Empati) 147 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de kadın olmak zor, peki hiç kendinizi kadınların yerine koyarak düşündünüz mü? Sokakta yanlız yürüyüp, mobinge boyun eğmek zrounda kaldığınızı ve laf atmaları savuşturmayı düşündünüz mü? Düşünmediyseniz bu film sizin için hazırlandı.
Femen'den Üsküdar'da Seçim Eylemi 00:48
Femen'den Üsküdar'da Seçim Eylemi 261 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna merkezli dünyaca ünlü Uluslararası Kadın Hakları Örgütü Femen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın önceki yıllarda oy kullandığı Burhaniye İlköğretim Okulu'nda soyunarak eylem yaptı. Vücutlarına "Ban Erdoğan" yazan iki Femen üyesi kadın yaka paça gözaltına alındı. Hürriyet'in haberine göre Femen gurubu üyesi 2 kadın, Üsküdar, Burhaniye İlköğretim Okulu'na saat 12:00'de geldi. Bir süre okulun giriş kapısında bekleyen Femen üyeleri, muhtar adayları tarafından dağıtılan reklam kağıtlarını aldı. Burada telefonla konuşan iki kadın, daha sonra okulun içerisine girdi. 2148 numaralı sandığın bulunduğu öğretmenler odasına oy kullanacakmış gibi giren kadınlar, slogan atarak üzerlerindeki mont ve gömleği çıkardı. Oy kağıtlarının bulunduğu masaların üzerine çıkan kadınlar, ayaklarıyla oy pusulalarını yere attı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında eylemlerini sürdüren kadınlar "Ban Erdoğan" diye slogan attı.Femen üyeleri bazı oy pusulalarını eline alıp havaya saçtılar. Bu sırada salon görevlileri ve polisler içeri girerek iki kadını yaka paça gözaltına aldı. Kadınları koridora çıkaran polisler sürükleyerek başka bir salona koydu. Bu sırada oy kullanmak için okula gelen vatandaşlar şaşkınlıkla olan biteni izledi. Yaklaşık bir dakika süren eylem sonrasında bazı vatandaşlar gazetecilere tepki gösterdi. Femen Türkiye Twitter hesabından yapılan açıklamada "FEMEN aktivistleri Erdoğan'ın İstanbul 'da oy kullanacağı yerde oy zarflarını fırlattı" denildi. Femen Türkiye, üyeleri geçen hafta da Twitter hesabından paylaşılan fotoğrafta, grubun üyelerinden birinin, göğsüne "#DNS" ve "#DirenTwitter" hashtag'lerinin yanı sıra DNS sayıları yazarak Türkiye'deki twetter yasağını protesto etmişti.
Yekta Bahattin Sayar 00:23
Yekta Bahattin Sayar 365 izlenme - 7 yıl önce haber masası
PKK kurnazlık taktiği Sözde kadın hakları savunuculuğu 01:19
PKK kurnazlık taktiği Sözde kadın hakları savunuculuğu 108 izlenme - 2 yıl önce PKK kurnazlık taktiği Sözde kadın hakları savunuculuğu. Adnan Oktar’ın 27 Kasım 2014 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
kadına biraz daha saygı - atakan korkmaz 03:45
kadına biraz daha saygı - atakan korkmaz 506 izlenme - 7 yıl önce şiir ve müzik
Scbc Tv 16.03.2003 05:30
Scbc Tv 16.03.2003 122 izlenme - 7 yıl önce KADIN HAKLARI
İzmirin Sesi 2 Scbs Tv 02:24
İzmirin Sesi 2 Scbs Tv 94 izlenme - 7 yıl önce 16 mart 2003 scbs tv
Galatasaray'dan İhraç Edilen Nihat Doğan Çıldırdı 00:27
Galatasaray'dan İhraç Edilen Nihat Doğan Çıldırdı 89 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda yapılan oylama sonucunda kulüp üyeliğinden ihraç edilen Nihat Doğan, Aydemir Akbaş ve Adnan Öztürk'ü topa tuttu.
Kadın Hakları Kamu Spotu - dayak yiyen adam / komik edit 01:50
Kadın Hakları Kamu Spotu - dayak yiyen adam / komik edit 9 izlenme - 6 ay önce 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü anısına; hep kadın hakları kadın hakları diyolar nerde erkek hakları :D http://www.incicaps.com/adanagucu
Sare Davutoğlu: 04:58
Sare Davutoğlu: "Her Geçen Gün Kadınlarımızın AK Parti'ye Katılımı Artıyor" 51 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Kadın Milletvekili Adayları Tanışma Toplantısı- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Kadın Milletvekili Adayları Tanışma Toplantısı- Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: - "Kadın, sadece aileden, çocuklardan, kadınlardan, engellilerden sorumlu görevler üstlenmemeli. Ben şu andaki mevcut milletvekillerimizin hem şu anda aday gösterilen milletvekillerimizin birçok farklı alanda söz sahibi olacak, karar verebilecek, politika uygulayabilecek yetkinlikte olduğunu görmekten gerçekten büyük gurur duydum"- "Her geçen gün kadınlarımızın AK Parti'ye katılımı artıyor.
HDP’nin kadın haklarını savunması, modernliği güzel ancak arkasında mafya teşkilatı PKK olması 04:17
HDP’nin kadın haklarını savunması, modernliği güzel ancak arkasında mafya teşkilatı PKK olması 14 izlenme - 1 yıl önce HDP’nin kadın haklarını savunması, modernliği güzel ancak arkasında mafya teşkilatı PKK olması tedirgin edici.
8 Kayıp Kadın 8 Sanatçıda Can Buldu 01:31
8 Kayıp Kadın 8 Sanatçıda Can Buldu 50 izlenme - 4 yıl önce Şiddet sonucu hayatını kaybetmiş 8 kadın, 8 kadın sanatçıda yeniden can buldu. "O ben olabilirdim" diyerek öldürülen kadınlarla empati kuran ünlü isimler fotoğraf çekimlerinde duygusal anlar yaşadı
Hommen - Femen'e Alternatif Grup 01:29
Hommen - Femen'e Alternatif Grup 29 izlenme - 2 yıl önce Femen sevmeyenleri de düşünerek Hommen adında bir aktivist grup daha kurulmuş. Hommen de üstsüz eylemler yapmakta ama erkeklerden oluşmakta. Femen’den esinlenen Fransız aşırı sağcı gençlerin kurduğu Hommen grubu ilk eylemlerini de Paris'te gerçekleştirmiş. AlkışlarlaYaşıyorum.Com memeciler kadar kezbanları da düşünen site...
Bir kadını prenses gibi yaşatacaksan, onurunu koruyacaksan, seveceksin. 02:54
Bir kadını prenses gibi yaşatacaksan, onurunu koruyacaksan, seveceksin. 7 izlenme - 10 ay önce Adnan Oktar’ın 4 Kasım 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/212900/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Bir-kadini-prenses-gibi-yasatacaksan-onurunu-koruyacaksan-seveceksin A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sistem en çok genç kızları eziyor, onları koruyacak kanunlar çıkarılmalı. 03:21
Sistem en çok genç kızları eziyor, onları koruyacak kanunlar çıkarılmalı. 11 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 28 Eylül 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/210106/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Sistem-en-cok-genc-kizlari-eziyor-onlari-koruyacak-kanunlar-cikarilmali- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Karı Kocanın Hak Ve Vazifeleri 11:16
Karı Kocanın Hak Ve Vazifeleri 13 izlenme - 1 yıl önce www.huzuradogru.tv Osman Ünlü Hocamız hanımın kocası üzerindeki hakları ve kocanın hanımı üzerindeki hakları konusunu ele almaktadır.
Erdoğan'dan Gazeteci İçin: Neden Yüzüne Tükürmüyorsunuz? 01:12
Erdoğan'dan Gazeteci İçin: Neden Yüzüne Tükürmüyorsunuz? 34 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Soma hakkındaki ifadeleri nedeniyle gittiği her yerde eleştirdiği köşe yazarı Yılmaz Özdil için “Neden ayağa kalkıp bunların yüzüne tükürmüyorsunuz?” diye sordu.
Günümüz İslam Dünyasında Kadınların Problemleri / A9 Tv 11:54
Günümüz İslam Dünyasında Kadınların Problemleri / A9 Tv 5 izlenme - 7 ay önce "İslam'da Kadının Değeri" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/218717/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Gunumuz-Islam-dunyasinda-kadinlarin-problemleri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Bağnazlar gençlerin, kadınların özgür olduğu bir yaşamı tahayyül dahi edemiyor. 02:53
Bağnazlar gençlerin, kadınların özgür olduğu bir yaşamı tahayyül dahi edemiyor. 4 izlenme - 10 ay önce Adnan Oktar’ın 2 Aralık 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/213639/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Bagnazlar-genclerin-kadinlarin-ozgur-oldugu-bir-yasami-tahayyul-dahi-edemiyor- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kadınlar Hak Ettiği Değeri Kuran Ahlakının Yaşanmasıyla Bulacak / A9 Tv 22:22
Kadınlar Hak Ettiği Değeri Kuran Ahlakının Yaşanmasıyla Bulacak / A9 Tv 4 izlenme - 7 ay önce "İslam'da Kadının Değeri" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/218716/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Kadinlar-hak-ettigi-degeri-Kuran-ahlakinin-yasanmasiyla-bulacak A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo