Hoşgeldiniz!

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Videoları İzle

Rahim Filmi HSG Nasıl Çekilir? Acılı Bir Yöntem Midir? 00:32
Rahim Filmi HSG Nasıl Çekilir? Acılı Bir Yöntem Midir? 20.633 izlenme - 2 yıl önce Rahim filmi nasıl çekilir? Hangi hastalıkların tespitinde kullanılır? Rahim filmi ne kadar sürede çekilir? Acılı bir yöntem midir? Cevapları Kapsül Tv videolarından öğrenin... http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Normal doğum ne kadar sürer? 01:03
Normal doğum ne kadar sürer? 397 izlenme - 2 yıl önce Normal doğumun süresi gebenin kaçıncı doğumunu yaptığına göre değişir.
Aşılamada Gebelik Oranları Nedir? 00:48
Aşılamada Gebelik Oranları Nedir? 360 izlenme - 3 yıl önce Aşılama gebelikte ne kadar etkilidir? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Polikistik Over Nedir? 02:10
Polikistik Over Nedir? 160 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Soruları Cevaplıyor. Polikistik Over Hakkında Bilgiler Veriyor.
Rahim Ameliyatlarında Laparoskopinin Avantajları Nelerdir? 00:49
Rahim Ameliyatlarında Laparoskopinin Avantajları Nelerdir? 143 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , laparoskopinin avantajlarından ve rahim ameliyatlarından söz ediyor.
Vajinismus Nasıl Tedavi Edilir? 02:40
Vajinismus Nasıl Tedavi Edilir? 94 izlenme - 2 yıl önce Vajinismus nedir? Vajinismus nedenleri arasında psikolojik etkenlerin, toplumsal baskının rolü nedir? Vajinismus hastalarının hamile kalması mümkün mü? Cevapları Kapsül Tv videolarından öğrenin! http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Rahim İçi Kanseri Nedir ? / Kadın Hastalıkları Ve Doğum 00:23
Rahim İçi Kanseri Nedir ? / Kadın Hastalıkları Ve Doğum 68 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Sedat Kadanalı rahim içi kanseri hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Rahim İçi Kanseri Nedir? Rahim içi kanseri yani endometrium kanseri rahimin iç dokusunda döşeyen epitelyum dediğimiz tabakanın kanserleşmesidir.
İlaçsız Tüp Bebek Nedir? 01:18
İlaçsız Tüp Bebek Nedir? 72 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, İlaçsız Tüp Bebek nedir, yöntemler Hakkında Bilgiler Veriyor.
Normal doğumda doğum tarihi nasıl hesaplanır? 01:29
Normal doğumda doğum tarihi nasıl hesaplanır? 65 izlenme - 2 yıl önce Normal doğumda doğum tarihi kişinin son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplanır.
Sancılı Adet Nelerin Belirtisi Olabilir? 00:52
Sancılı Adet Nelerin Belirtisi Olabilir? 54 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç sancılı adetin belirtisi ve nedenlerinden bahsediyor.
Sancılı Adet Tedavisi Nedir? 01:06
Sancılı Adet Tedavisi Nedir? 58 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Yanıtlıyor.., Sancılı Adetin Tedavisi Hakkında Bilgiler Veriyor.
Polikistik Over Nasıl Kısırlık Yapar? 00:40
Polikistik Over Nasıl Kısırlık Yapar? 49 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , polikistik overin nasıl kısırlık yaptığı hakkında bilgiler veriyor.
Histeroskopi Nedir, Kimlere Uygulanır? 01:28
Histeroskopi Nedir, Kimlere Uygulanır? 46 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç histeroskopi nedir kimlere uygulanır konuları hakkında bilgiler veriyor.
Myom Ameliyatlarında Kapalı Yöntemin Açık Ameliyattan Farkı Nedir? 01:12
Myom Ameliyatlarında Kapalı Yöntemin Açık Ameliyattan Farkı Nedir? 44 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , Kapalı Ve Açık Ameliyatın Farklarından Söz Ediyor.
Polikistik Overin Tedavisi Nedir? 01:00
Polikistik Overin Tedavisi Nedir? 35 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , polikistik overin tedavisi ve yapılması gerekenlerden bahsediyor.
Tüp Bebek Tedavisi Kaç Kez Uygulanabilir? 00:40
Tüp Bebek Tedavisi Kaç Kez Uygulanabilir? 34 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , tüp bebek tedavisinin kaç kez uygulanabileceğinden bahsediyor.
Kimlerde rahim ağzı kanseri riski daha fazladır ? / Kadın Hastalıkları ve Doğum 00:32
Kimlerde rahim ağzı kanseri riski daha fazladır ? / Kadın Hastalıkları ve Doğum 28 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Sedat KADANALI rahim kanseri hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Kimlerde Rahim Ağzı Kanseri Riski Daha Fazladır? Rahim ağzı kanserinin risk faktörleri vardır. Bunları sayarsak; erken yaşta evlilik, erken yaşta cinsel ilişkiye başlamak, eşin sünnetsiz olması, birçok farklı eşin bulunması bu risk faktörüne maruz kalanlarda rahim ağzı kanseri biraz daha yüksektir.
Tüp Bebekte Başarıyı Arttıran Yeni Yaklaşımlar Nelerdir? 01:38
Tüp Bebekte Başarıyı Arttıran Yeni Yaklaşımlar Nelerdir? 25 izlenme - 3 yıl önce Tüp bebek tedavisinde başarıyı nasıl arttırabilirsiniz? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Obezite İle Rahim Kanseri Arasında Bir İlişki Var Mıdır ? / Kadın Hastalıkları Ve Doğum 00:28
Obezite İle Rahim Kanseri Arasında Bir İlişki Var Mıdır ? / Kadın Hastalıkları Ve Doğum 19 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Sedat KADANALI rahim kanseri hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. Obezite ile Rahim Kanseri Arasında Bir İlişki Var Mıdır? Hayat tarzı değişiklikleri ve şişmanlıkla rahim kanseri arasında ilişki vardır. Özellikle şişman kadınlar da yağ dokusuna salınan östrojen miktarı fazla olduğu için bunlarda rahim kanseri artış riski vardır.
Tüp Bebek Tedavisinin Aşamaları Nelerdir, Tedavinin Süresi Ne Kadardır? 01:08
Tüp Bebek Tedavisinin Aşamaları Nelerdir, Tedavinin Süresi Ne Kadardır? 21 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, Tüp Bebek Tedavisinin Aşamalarından Ve Süresinden Bahsediyor.
Endometriozis Nedir? 02:34
Endometriozis Nedir? 16 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor.., endometriozis hakkında bilgiler veriyor.
Tüp Bebek Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir? 00:48
Tüp Bebek Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir? 19 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, tüp bebek tedavisinin yan etkilerini hakkında bilgiler veriyor.
Hormon tedavisi rahim kanserine yol açabilir mi ? 00:35
Hormon tedavisi rahim kanserine yol açabilir mi ? 15 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Sedat KADANALI rahim kanseri hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. Hormon Tedavisi Rahim Kanserine Yol Açabilir Mi? Hormon tedavisinde bahsettiğimiz monopüset kadının menopoz hormonlarını alması ise zaten tek başına bu hormon verilmez beraberinde rahim kanserini önleyici ilaçlarla beraber verilir. Dolayısıyla hormon tedavisi yani hormon replasman tedavisi alan kadınlardaki rahim kanserinde artış olmaz.
Endometriozisin Belirtileri Nelerdir? 00:56
Endometriozisin Belirtileri Nelerdir? 13 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor, endometriozisin belirtilerinden söz ediyor.
Tüp Bebek İle Mikroenjeksiyonun Farkı Nedir? 00:53
Tüp Bebek İle Mikroenjeksiyonun Farkı Nedir? 15 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , tüp bebek ile mikroenjeksiyonun farklarından söz ediyor.
Kısırlıkta Tüp Bebek Dışında Hangi Tedavi Yöntemleri Uygulanabilir? 00:59
Kısırlıkta Tüp Bebek Dışında Hangi Tedavi Yöntemleri Uygulanabilir? 13 izlenme - 3 yıl önce Tüp bebek tedavisi dışında hangi tedavi yöntemleri vardır? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapılmalıdır? 01:56
Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapılmalıdır? 12 izlenme - 3 yıl önce Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapmalısınız? Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Yanıtlıyor..
Kürtaj Kısırlık İçin Risk Midir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 00:59
Kürtaj Kısırlık İçin Risk Midir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 11 izlenme - 3 yıl önce Op. Dr. Serdar Koç, kürtajın kısırlık üzerindeki riskleri ve nelere dikkat edilmesi gerekir? Konularında bilgi veriyor.
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 1) 01:31
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 1) 8 izlenme - 3 yıl önce Tüp Bebek Nedir, Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? Tüp bebek...Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor.
Tekrarlayan Düşüklerde Yaklaşım Nedir? 01:14
Tekrarlayan Düşüklerde Yaklaşım Nedir? 7 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, Tekrarlayan Düşüklerde Neler Yapılması Gerektiğinden Bahsediyor.