Hoşgeldiniz!

kadın kavgaları

Eteği Açıldı Ama Kavgaya Devam Etti 02:39
Eteği Açıldı Ama Kavgaya Devam Etti 252.931 izlenme - 10 ay önce Lüks restoranda kadın kavgası.. Sipariş vermek için sıra bekleyen genç kadın, önüne bir başkası geçince çılgına döndü. Sözlü tartışmanın yerini yumrukların aldığı kavgada genç kadın elbisesinin açılmasına aldırmadan hakkını savundu.
Çin Metrosunda Kadın Kavgası 00:48
Çin Metrosunda Kadın Kavgası 477 izlenme - 1 yıl önce Çin'de metroda çekilen görüntülerde iki genç kadının saç saça baş başa kavga etmesi yer alıyor. Diğer yolcuların uzun süre karışmadığı kavga, metronun bir sonraki istasyona gelmesiyle sona eriyor.
Kadın mı Yoksa Erkek mi Daha Zeki Kavgasına Son! 02:07
Kadın mı Yoksa Erkek mi Daha Zeki Kavgasına Son! 24 izlenme - 11 ay önce İnsanlar, her gün değişmekte ve gelişmektedir. Fakat, insanlarda değişmeyen tek şey: Ayrımcılık yapmaktır. Hepsinin dışında değişmeyen tek ayrımcılık şekli ise kadın ve erkek arasında olanıdır. İnsanlar, kendini sürekli birbirleriyle kıyaslamakta ve hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek adına birbirlerine her türlü baskıyı yapmaktadır. Maalesef, insanların göz ardı ettiği tek şey: Diğer insanlarda bulunan farklılıkların gerekli olduğudur. Yapılan kıyaslamaların en bilineni kadınlar ve erkekler arasındaki zeka farkı üzerine olanıdır. İşte, bu video da yer alan bilgi her iki türünde beyin yapıları arasındaki farklılığı ve bu farklılığın özellikle kadınlara ne gibi bir avantaj sağladığını bilimsel olarak kısa bir şekilde açıklıyor. İnternet Sitesi: http://portalbeyin.blogspot.com.tr/ Facebook: https://www.facebook.com/PortalBeyin Google : https://plus.google.com/u/0/104182897... Twitter: https://www.twitter.com/PortalBeyin Pinterest: https://www.pinterest.com/portalbeyin