Hoşgeldiniz!

Kadın Kavgası

ABD'de Otoparkta Kadın Kavgası 01:18
ABD'de Otoparkta Kadın Kavgası 27.096 izlenme - 3 ay önce Kaliforniya'da bir otoparkta birbirine giren kadınların perukları düştü, elbiseleri yırtıldı. ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir otoparkta çekilen görüntüler, izleyenleri hayrete düşürdü. PERUKLAR DÜŞTÜ, ELBİSELER YIRTILDI 4 kadının otoparkta başlayan tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgada kadınların perukları düştü, elbiseleri yırtıldı.
Kumarhanedeki Kadınların Kavgası 01:30
Kumarhanedeki Kadınların Kavgası 3.675 izlenme - 4 hafta önce ABD'nin Las Vegas eyaletinin Nevada şehrinde bulunan kumarhanede mini etekli kadınların bir anda kavgaya tutuştu. Erkeklerin zor ayırdığı kadınların kavgasına polis müdahale ederek kavgayı sonlandırdı. Kavga anını kumarhanede bulunan kişi cep telefonu ile kaydetti.
Kadin Kavgasi  Süper Ya 01:46
Kadin Kavgasi Süper Ya 138.317 izlenme - 8 yıl önce kadin kavgasi süper ya
Otobüs Sapığı Olduğu İddaa Edilen Adama Linç (Sesli) 01:06
Otobüs Sapığı Olduğu İddaa Edilen Adama Linç (Sesli) 7.832 izlenme - 4 ay önce Bir önceki videoda yazan açıklamaya göre Kocaeli Başiskele'de bir halk otobüsünde geçen olay. Bu videoda önceki videoya göre anlaşılabilir bir görüntü yok ama ses var. Biraz daha olayı kavramak için yardımcı olabilir. Önceki video - http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/303568/otobus-sapigini-linc-eden-kadinlar
Daha Önce Görülmemiş Kadın Kavgası 02:25
Daha Önce Görülmemiş Kadın Kavgası 32.550 izlenme - 3 yıl önce Restoranda kavga eden kadınlar ortalığı birbirine kattı. İç çamaşırlarının görünmesine aldırmayan genç kadınlar birbirleriyle acımasızca kavga etti.
Komşuların akıl almaz kavgası! 02:03
Komşuların akıl almaz kavgası! 46.995 izlenme - 4 yıl önce Komşu kadınlar birbirlerine saç baş girişiyor.
Adana'da Cono Kadınların Kavgası 02:28
Adana'da Cono Kadınların Kavgası 833 izlenme - 3 hafta önce Adana'da Cono kadınların kavgası başka bir boyutta gerçekleşiyor. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle...
Aldatılan Kadınlar Olay Çıkardı 00:50
Aldatılan Kadınlar Olay Çıkardı 1.714 izlenme - 2 ay önce İki kadın, kocalarıyla bastıkları bir kadını sokak ortasında çırılçıplak soyup şiddet uyguladı. Aldatılan kadınlar, bikinili kadını önce dövüp, sonra sokakta saçlarından tutarak sürükledi. Kırım’da yaşanan olayı, olayla alakası olmayan bir başkası videoya kaydetti.
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 02:14
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 32.849 izlenme - 4 yıl önce Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönştü.
Kadın Kavgası Çok Feci Eteği Açıldı Devam Ettiler 02:39
Kadın Kavgası Çok Feci Eteği Açıldı Devam Ettiler 457 izlenme - 1 ay önce Lüks restoranda kadın kavgası.. Sipariş vermek için sıra bekleyen genç kadın, önüne bir başkası geçince çılgına döndü. Sözlü tartışmanın yerini yumrukların aldığı kavgada genç kadın elbisesinin açılmasına aldırmadan hakkını savundu.
kadın kavgası 01:01
kadın kavgası 22.499 izlenme - 7 yıl önce kadın kavgası
İzmir'de Kadınların Tekme Tokat Kavgası 00:39
İzmir'de Kadınların Tekme Tokat Kavgası 940 izlenme - 3 ay önce İzmir de kadınlar aralarında çıkan bir anlaşmazlık nedeniyle bir birlerine acımasızca saldırdı.
Zenci Mahallesinde Kadın Kavgası 01:31
Zenci Mahallesinde Kadın Kavgası 17.514 izlenme - 3 yıl önce ABD de zenci mahallesinde kadınlar birbiri ile laf dalaşı yapıyor. Daha sonra hızını alamayan kalabalık grup saç baş birbirine dalıyor.
marmaris plajında kadın kavgası! 02:29
marmaris plajında kadın kavgası! 10.587 izlenme - 6 yıl önce muğlanın marmaris ilçesindeki bir halk plajında çoğunluğu kadınlardan oluşan iki grup arasında top oynama yüzünden çıkan kavga karakolda bitti
Aldatılan Kadın Sokak Ortasında İntikamını Aldı 00:54
Aldatılan Kadın Sokak Ortasında İntikamını Aldı 579 izlenme - 3 ay önce Eşinin, kendisini, genç bir kızla aldattığını öğrenen kadın çılgına döndü. Uzun süren araştırmaları sonucu genç kızı buldu ve sokak ortasında evire çevire dövdü.
Roman Kavgası 02:39
Roman Kavgası 5.268 izlenme - 2 yıl önce Roman Kavgası
Kimsenin Ayıramadığı Kadınların Kavgası 00:30
Kimsenin Ayıramadığı Kadınların Kavgası 1.085 izlenme - 8 ay önce Sokak ortasında kavga eden kadınları görenler hemen olay yerine geldi. Ancak kadınları ayırırken perişan olan insanlar bir süre sonra onları kendi kaline bıraktı.
Kadınlar Amerikan Dövüşü - WWE SmackDown: Kelly Kelly Vs. Natalya 05:49
Kadınlar Amerikan Dövüşü - WWE SmackDown: Kelly Kelly Vs. Natalya 1.580 izlenme - 7 ay önce Kelly Kelly Vs. Natalya Narin göründüklerine bakmayın. Güzel oldukları kadar güçlülerde. Kadınlar birbirine giriyor, etraftakiler zar zor ayırıyor. Daha fazla video için sayfamızı ziyaret ediniz.
Kadın Zorla Kaşındı 01:32
Kadın Zorla Kaşındı 1.084 izlenme - 12 ay önce kadın
Birbirine Katlanamayan Kadınların Sert Kavgası 01:02
Birbirine Katlanamayan Kadınların Sert Kavgası 5.964 izlenme - 4 yıl önce Birbirine katlanamayan kadınların sert kavgası
Liseli Kızlar Saç Baş Kavga Ediyor 01:04
Liseli Kızlar Saç Baş Kavga Ediyor 9.858 izlenme - 3 yıl önce Okul çıkışı tartışmaya başlayan iki kız bir birine giriyor. İzleyen kızlarda film izlercesine hiç oralı bile olmuyor.Sert ve acılı bir kavga.
İzmit Çarşıda Kadın Kavgası (Küfür İçerir) 01:37
İzmit Çarşıda Kadın Kavgası (Küfür İçerir) 2.577 izlenme - 2 yıl önce Bir ablamız diğer bir ablamızın kocasına asıldığı veya aldattığını iddia ederek allah ne verdiyse girişiyor. izliyoruz
Dolmuşta Kadın Yolcuların Erdoğan Kavgası 00:57
Dolmuşta Kadın Yolcuların Erdoğan Kavgası 255 izlenme - 3 ay önce İstanbul'da çekildiği tahmin edilen videoda, minibüsteki 2 kadın Erdoğan'ı eleştiren yolculara sözlü saldırıda bulunuyor. Yolculara sözlü saldırıda bulunan kadın hakaret içeren sözlerini sıralarken Erdoğan’ı kastederek “Adam yerine koydu sizi şerefsizler” dediği duyuluyor. Kadının sözlerine tepki gösteren yolcular minibüsten inerken, minibüs şoförünün de hakaret eden kadınlara hak verdiği görülüyor.
zevkte hat safha kesinlikle izleyin 00:39
zevkte hat safha kesinlikle izleyin 4.038 izlenme - 6 yıl önce
Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! 02:56
Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! 938 izlenme - 1 yıl önce Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! ABD'de iki kadın süpermarketteki alışveri sırasında birbirine girdi. Kavga görüntüleri kameralara yansıdı.
Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... 02:12
Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... 728 izlenme - 1 yıl önce Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... ABD'nin Florida eyaletinde kocasını kız arkadaşıyla yakalayan eş öfkeden çılgına döndü. O kadar ki onu eşi bile durduramadı. Bir anda kocasının sevgilisine saldıran kadın hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Asansörde Kavga Eden Kadınlar 01:51
Asansörde Kavga Eden Kadınlar 3.534 izlenme - 4 yıl önce Asansörde Kavga Eden Kadınlar
Dolmuşta Siyaset Tartışmasına Giren Teyzeler 00:57
Dolmuşta Siyaset Tartışmasına Giren Teyzeler 143 izlenme - 3 ay önce Bir tarafta Cumhurbaşkanını koruyan cengaver teyze, diğer tarafta Cumhuriyet'in savunucusu laik teyze...
Metrobüste saç baş yolmalı kadın kavgası 02:14
Metrobüste saç baş yolmalı kadın kavgası 2.231 izlenme - 4 yıl önce Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönüşür. 9 kasım 2012 memleket manzaraları.
Kadın Kavgasının Böylesi Görülmedi 02:00
Kadın Kavgasının Böylesi Görülmedi 2.061 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir otobüs içerisinde meydana gelen kadın kavgasından şok görüntüler...Bakın kucağında bulunan cocuğu nasıl fırlattı.