Hoşgeldiniz!

kadın kavgası

ABD'de Otoparkta Kadın Kavgası 01:18
ABD'de Otoparkta Kadın Kavgası 25.684 izlenme - 2 ay önce Kaliforniya'da bir otoparkta birbirine giren kadınların perukları düştü, elbiseleri yırtıldı. ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir otoparkta çekilen görüntüler, izleyenleri hayrete düşürdü. PERUKLAR DÜŞTÜ, ELBİSELER YIRTILDI 4 kadının otoparkta başlayan tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgada kadınların perukları düştü, elbiseleri yırtıldı.
Otobüs Sapığı Olduğu İddaa Edilen Adama Linç (Sesli) 01:06
Otobüs Sapığı Olduğu İddaa Edilen Adama Linç (Sesli) 7.757 izlenme - 3 ay önce Bir önceki videoda yazan açıklamaya göre Kocaeli Başiskele'de bir halk otobüsünde geçen olay. Bu videoda önceki videoya göre anlaşılabilir bir görüntü yok ama ses var. Biraz daha olayı kavramak için yardımcı olabilir. Önceki video - http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/303568/otobus-sapigini-linc-eden-kadinlar
Kadin Kavgasi  Süper Ya 01:46
Kadin Kavgasi Süper Ya 138.113 izlenme - 8 yıl önce kadin kavgasi süper ya
Aldatılan Kadınlar Olay Çıkardı 00:50
Aldatılan Kadınlar Olay Çıkardı 1.494 izlenme - 3 hafta önce İki kadın, kocalarıyla bastıkları bir kadını sokak ortasında çırılçıplak soyup şiddet uyguladı. Aldatılan kadınlar, bikinili kadını önce dövüp, sonra sokakta saçlarından tutarak sürükledi. Kırım’da yaşanan olayı, olayla alakası olmayan bir başkası videoya kaydetti.
Daha Önce Görülmemiş Kadın Kavgası 02:25
Daha Önce Görülmemiş Kadın Kavgası 32.478 izlenme - 3 yıl önce Restoranda kavga eden kadınlar ortalığı birbirine kattı. İç çamaşırlarının görünmesine aldırmayan genç kadınlar birbirleriyle acımasızca kavga etti.
Komşuların akıl almaz kavgası! 02:03
Komşuların akıl almaz kavgası! 46.765 izlenme - 4 yıl önce Komşu kadınlar birbirlerine saç baş girişiyor.
Kadın Kavgası Çok Feci Eteği Açıldı Devam Ettiler 02:39
Kadın Kavgası Çok Feci Eteği Açıldı Devam Ettiler 285 izlenme - 1 hafta önce Lüks restoranda kadın kavgası.. Sipariş vermek için sıra bekleyen genç kadın, önüne bir başkası geçince çılgına döndü. Sözlü tartışmanın yerini yumrukların aldığı kavgada genç kadın elbisesinin açılmasına aldırmadan hakkını savundu.
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 02:14
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 32.753 izlenme - 4 yıl önce Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönştü.
İzmir'de Kadınların Tekme Tokat Kavgası 00:39
İzmir'de Kadınların Tekme Tokat Kavgası 885 izlenme - 2 ay önce İzmir de kadınlar aralarında çıkan bir anlaşmazlık nedeniyle bir birlerine acımasızca saldırdı.
kadın kavgası 01:01
kadın kavgası 22.463 izlenme - 7 yıl önce kadın kavgası
Aldatılan Kadın Sokak Ortasında İntikamını Aldı 00:54
Aldatılan Kadın Sokak Ortasında İntikamını Aldı 532 izlenme - 2 ay önce Eşinin, kendisini, genç bir kızla aldattığını öğrenen kadın çılgına döndü. Uzun süren araştırmaları sonucu genç kızı buldu ve sokak ortasında evire çevire dövdü.
Zenci Mahallesinde Kadın Kavgası 01:31
Zenci Mahallesinde Kadın Kavgası 17.433 izlenme - 3 yıl önce ABD de zenci mahallesinde kadınlar birbiri ile laf dalaşı yapıyor. Daha sonra hızını alamayan kalabalık grup saç baş birbirine dalıyor.
Kimsenin Ayıramadığı Kadınların Kavgası 00:30
Kimsenin Ayıramadığı Kadınların Kavgası 1.027 izlenme - 7 ay önce Sokak ortasında kavga eden kadınları görenler hemen olay yerine geldi. Ancak kadınları ayırırken perişan olan insanlar bir süre sonra onları kendi kaline bıraktı.
marmaris plajında kadın kavgası! 02:29
marmaris plajında kadın kavgası! 10.502 izlenme - 6 yıl önce muğlanın marmaris ilçesindeki bir halk plajında çoğunluğu kadınlardan oluşan iki grup arasında top oynama yüzünden çıkan kavga karakolda bitti
Kadınlar Amerikan Dövüşü - WWE SmackDown: Kelly Kelly Vs. Natalya 05:49
Kadınlar Amerikan Dövüşü - WWE SmackDown: Kelly Kelly Vs. Natalya 1.501 izlenme - 6 ay önce Kelly Kelly Vs. Natalya Narin göründüklerine bakmayın. Güzel oldukları kadar güçlülerde. Kadınlar birbirine giriyor, etraftakiler zar zor ayırıyor. Daha fazla video için sayfamızı ziyaret ediniz.
Roman Kavgası 02:39
Roman Kavgası 5.006 izlenme - 2 yıl önce Roman Kavgası
Kadın Zorla Kaşındı 01:32
Kadın Zorla Kaşındı 1.059 izlenme - 11 ay önce kadın
Birbirine Katlanamayan Kadınların Sert Kavgası 01:02
Birbirine Katlanamayan Kadınların Sert Kavgası 5.950 izlenme - 4 yıl önce Birbirine katlanamayan kadınların sert kavgası
Liseli Kızlar Saç Baş Kavga Ediyor 01:04
Liseli Kızlar Saç Baş Kavga Ediyor 9.812 izlenme - 3 yıl önce Okul çıkışı tartışmaya başlayan iki kız bir birine giriyor. İzleyen kızlarda film izlercesine hiç oralı bile olmuyor.Sert ve acılı bir kavga.
Dolmuşta Kadın Yolcuların Erdoğan Kavgası 00:57
Dolmuşta Kadın Yolcuların Erdoğan Kavgası 224 izlenme - 2 ay önce İstanbul'da çekildiği tahmin edilen videoda, minibüsteki 2 kadın Erdoğan'ı eleştiren yolculara sözlü saldırıda bulunuyor. Yolculara sözlü saldırıda bulunan kadın hakaret içeren sözlerini sıralarken Erdoğan’ı kastederek “Adam yerine koydu sizi şerefsizler” dediği duyuluyor. Kadının sözlerine tepki gösteren yolcular minibüsten inerken, minibüs şoförünün de hakaret eden kadınlara hak verdiği görülüyor.
İzmit Çarşıda Kadın Kavgası (Küfür İçerir) 01:37
İzmit Çarşıda Kadın Kavgası (Küfür İçerir) 2.464 izlenme - 2 yıl önce Bir ablamız diğer bir ablamızın kocasına asıldığı veya aldattığını iddia ederek allah ne verdiyse girişiyor. izliyoruz
zevkte hat safha kesinlikle izleyin 00:39
zevkte hat safha kesinlikle izleyin 4.019 izlenme - 6 yıl önce
Dolmuşta Siyaset Tartışmasına Giren Teyzeler 00:57
Dolmuşta Siyaset Tartışmasına Giren Teyzeler 130 izlenme - 2 ay önce Bir tarafta Cumhurbaşkanını koruyan cengaver teyze, diğer tarafta Cumhuriyet'in savunucusu laik teyze...
Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! 02:56
Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! 903 izlenme - 1 yıl önce Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! ABD'de iki kadın süpermarketteki alışveri sırasında birbirine girdi. Kavga görüntüleri kameralara yansıdı.
Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... 02:12
Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... 708 izlenme - 12 ay önce Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... ABD'nin Florida eyaletinde kocasını kız arkadaşıyla yakalayan eş öfkeden çılgına döndü. O kadar ki onu eşi bile durduramadı. Bir anda kocasının sevgilisine saldıran kadın hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Asansörde Kavga Eden Kadınlar 01:51
Asansörde Kavga Eden Kadınlar 3.503 izlenme - 4 yıl önce Asansörde Kavga Eden Kadınlar
Metrobüste saç baş yolmalı kadın kavgası 02:14
Metrobüste saç baş yolmalı kadın kavgası 2.207 izlenme - 4 yıl önce Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönüşür. 9 kasım 2012 memleket manzaraları.
Kadın Kavgasının Böylesi Görülmedi 02:00
Kadın Kavgasının Böylesi Görülmedi 2.009 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir otobüs içerisinde meydana gelen kadın kavgasından şok görüntüler...Bakın kucağında bulunan cocuğu nasıl fırlattı.
Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası 00:46
Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası 527 izlenme - 1 yıl önce Trafikte ilerlerken bilinmeyen bir sebepten dolayı araçlarını durdurup tartışmaya giren iki kadının kameraya yansıyan kavgasını hep birlikte izliyoruz...
Metroda Genç Kadınların Kavgası 00:49
Metroda Genç Kadınların Kavgası 25 izlenme - 2 hafta önce Çin'de metroda çekilen görüntülerde iki genç kadının saç saça baş başa kavga etmesi yer alıyor.Diğer yolcuların uzun süre karışmadığı kavga, metronun bir sonraki istasyona gelmesiyle sona eriyor.