Hoşgeldiniz!

kadın kavgası

Otobüs Sapığı Olduğu İddaa Edilen Adama Linç (Sesli) 01:06
Otobüs Sapığı Olduğu İddaa Edilen Adama Linç (Sesli) 7.132 izlenme - 3 hafta önce Bir önceki videoda yazan açıklamaya göre Kocaeli Başiskele'de bir halk otobüsünde geçen olay. Bu videoda önceki videoya göre anlaşılabilir bir görüntü yok ama ses var. Biraz daha olayı kavramak için yardımcı olabilir. Önceki video - http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/303568/otobus-sapigini-linc-eden-kadinlar
İzmir'de Kadınların Tekme Tokat Kavgası 00:39
İzmir'de Kadınların Tekme Tokat Kavgası 679 izlenme - 6 gün önce İzmir de kadınlar aralarında çıkan bir anlaşmazlık nedeniyle bir birlerine acımasızca saldırdı.
Kadin Kavgasi  Süper Ya 01:46
Kadin Kavgasi Süper Ya 137.746 izlenme - 8 yıl önce kadin kavgasi süper ya
Daha Önce Görülmemiş Kadın Kavgası 02:25
Daha Önce Görülmemiş Kadın Kavgası 32.261 izlenme - 3 yıl önce Restoranda kavga eden kadınlar ortalığı birbirine kattı. İç çamaşırlarının görünmesine aldırmayan genç kadınlar birbirleriyle acımasızca kavga etti.
Komşuların akıl almaz kavgası! 02:03
Komşuların akıl almaz kavgası! 46.312 izlenme - 3 yıl önce Komşu kadınlar birbirlerine saç baş girişiyor.
Aldatılan Kadın Sokak Ortasında İntikamını Aldı 00:54
Aldatılan Kadın Sokak Ortasında İntikamını Aldı 92 izlenme - 12 saat önce Eşinin, kendisini, genç bir kızla aldattığını öğrenen kadın çılgına döndü. Uzun süren araştırmaları sonucu genç kızı buldu ve sokak ortasında evire çevire dövdü.
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 02:14
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 32.593 izlenme - 4 yıl önce Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönştü.
kadın kavgası 01:01
kadın kavgası 22.379 izlenme - 7 yıl önce kadın kavgası
Zenci Mahallesinde Kadın Kavgası 01:31
Zenci Mahallesinde Kadın Kavgası 17.265 izlenme - 3 yıl önce ABD de zenci mahallesinde kadınlar birbiri ile laf dalaşı yapıyor. Daha sonra hızını alamayan kalabalık grup saç baş birbirine dalıyor.
Kadınlar Amerikan Dövüşü - WWE SmackDown: Kelly Kelly Vs. Natalya 05:49
Kadınlar Amerikan Dövüşü - WWE SmackDown: Kelly Kelly Vs. Natalya 1.221 izlenme - 4 ay önce Kelly Kelly Vs. Natalya Narin göründüklerine bakmayın. Güzel oldukları kadar güçlülerde. Kadınlar birbirine giriyor, etraftakiler zar zor ayırıyor. Daha fazla video için sayfamızı ziyaret ediniz.
Kimsenin Ayıramadığı Kadınların Kavgası 00:30
Kimsenin Ayıramadığı Kadınların Kavgası 753 izlenme - 5 ay önce Sokak ortasında kavga eden kadınları görenler hemen olay yerine geldi. Ancak kadınları ayırırken perişan olan insanlar bir süre sonra onları kendi kaline bıraktı.
marmaris plajında kadın kavgası! 02:29
marmaris plajında kadın kavgası! 10.372 izlenme - 6 yıl önce muğlanın marmaris ilçesindeki bir halk plajında çoğunluğu kadınlardan oluşan iki grup arasında top oynama yüzünden çıkan kavga karakolda bitti
Roman Kavgası 02:39
Roman Kavgası 4.634 izlenme - 2 yıl önce Roman Kavgası
Kadın Zorla Kaşındı 01:32
Kadın Zorla Kaşındı 991 izlenme - 9 ay önce kadın
Birbirine Katlanamayan Kadınların Sert Kavgası 01:02
Birbirine Katlanamayan Kadınların Sert Kavgası 5.922 izlenme - 4 yıl önce Birbirine katlanamayan kadınların sert kavgası
Liseli Kızlar Saç Baş Kavga Ediyor 01:04
Liseli Kızlar Saç Baş Kavga Ediyor 9.673 izlenme - 3 yıl önce Okul çıkışı tartışmaya başlayan iki kız bir birine giriyor. İzleyen kızlarda film izlercesine hiç oralı bile olmuyor.Sert ve acılı bir kavga.
İzmit Çarşıda Kadın Kavgası (Küfür İçerir) 01:37
İzmit Çarşıda Kadın Kavgası (Küfür İçerir) 2.150 izlenme - 1 yıl önce Bir ablamız diğer bir ablamızın kocasına asıldığı veya aldattığını iddia ederek allah ne verdiyse girişiyor. izliyoruz
Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! 02:56
Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! 813 izlenme - 11 ay önce Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! ABD'de iki kadın süpermarketteki alışveri sırasında birbirine girdi. Kavga görüntüleri kameralara yansıdı.
zevkte hat safha kesinlikle izleyin 00:39
zevkte hat safha kesinlikle izleyin 3.989 izlenme - 6 yıl önce
Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... 02:12
Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... 643 izlenme - 10 ay önce Kocasını Sevgilisiyle Yakaladı Ama... ABD'nin Florida eyaletinde kocasını kız arkadaşıyla yakalayan eş öfkeden çılgına döndü. O kadar ki onu eşi bile durduramadı. Bir anda kocasının sevgilisine saldıran kadın hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Asansörde Kavga Eden Kadınlar 01:51
Asansörde Kavga Eden Kadınlar 3.464 izlenme - 3 yıl önce Asansörde Kavga Eden Kadınlar
Metrobüste saç baş yolmalı kadın kavgası 02:14
Metrobüste saç baş yolmalı kadın kavgası 2.155 izlenme - 4 yıl önce Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönüşür. 9 kasım 2012 memleket manzaraları.
Kadın Kavgasının Böylesi Görülmedi 02:00
Kadın Kavgasının Böylesi Görülmedi 1.931 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir otobüs içerisinde meydana gelen kadın kavgasından şok görüntüler...Bakın kucağında bulunan cocuğu nasıl fırlattı.
Adana'da Kadınların Alışveriş Merkezindeki Sıra Kavgası 01:06
Adana'da Kadınların Alışveriş Merkezindeki Sıra Kavgası 38 izlenme - 3 hafta önce Adana'da kıyafet satan bir mağazada 3 kadın, alışveriş sonrası kasa önünde girdikleri sırada birbirlerinin saçını çekerek kavga etti. Kadınların kavgası, başka bir müşteri tarafından cep telefonu ile kaydedildi Olay, Merkez Yüreğir İlçesi'ndeki bir alışveriş merkezinde bulunan kıyafet mağazasında meydana geldi. Kasa sırası nedeniyle tartışan 3 kadın kavga etti. Başka bir müşteri tarafından cep telefonu ile görüntülenen olayda, alışveriş sonrası sıraya giren 2 kadın, aniden önlerindeki başka bir kadınla tartışmaya başlarken görülüyor. Kadınlardan ikisi, birbirlerinin saçını çekerek kavga ederken, mağaza görevlileri tarafından uzaklaştırılmaya çalışıldı. 2 kadın, bağırarak kavga ettikleri diğer kadına tehditler savurdu. Bu sırada sivil giyimli bir erkek, polis olduğunu belirterek kadınları karakola gidip şikayetçi olmaları gerektiğini söylüyor. Görüntüler, 2 kadının mağaza personeli tarafından uzaklaştırılmasıyla sona erdi. DHA
Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası 00:46
Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası 488 izlenme - 11 ay önce Trafikte ilerlerken bilinmeyen bir sebepten dolayı araçlarını durdurup tartışmaya giren iki kadının kameraya yansıyan kavgasını hep birlikte izliyoruz...
Benzin istasyonunda kadın kavgası 01:13
Benzin istasyonunda kadın kavgası 756 izlenme - 3 yıl önce ŞANLIURFA’da, Suriye uyruklu 2 kadın otomobilden indikleri akaryakıt istasyonunda saç saça kavga etti, ardından aynı otomobile binerek istasyondan uzaklaştı.
Zenci Olmanın Dayanılmaz Ağırlığı! 00:15
Zenci Olmanın Dayanılmaz Ağırlığı! 606 izlenme - 2 yıl önce Allah kimseye böyle avrat vermesin lan, maaoovv şuna bak 3 saniyede un ufak etti kadını. Bu arada yok ''zenci değil siyahi lan'' diyenlere gafam girsin.
Yaşlı Kadından İnanılmaz Atış 00:43
Yaşlı Kadından İnanılmaz Atış 219 izlenme - 9 ay önce Romanya'da kavga eden iki yaşlı kadının görüntüsü sosyal medyada olay yarattı. Uzun süre birbirleriyle tartışan kadınlardan biri daha fazla dayanamadı ve elindeki sopayı diğer kadının kafasına fırlattı.
thalia tokat şov (kadın kavgası) 03:10
thalia tokat şov (kadın kavgası) 1.390 izlenme - 7 yıl önce
Dayak Yiyen Annesini Böyle Kurtarmaya Çalıştı 02:13
Dayak Yiyen Annesini Böyle Kurtarmaya Çalıştı 391 izlenme - 2 yıl önce Massachusetts eyaletine bağlı Salem kentinde bir kadın, başka bir kadını küçük çocuğunun gözleri önünde yere yatırıp dövemye başladı. Küçük çocuğun annesini kurtarma çabası sosyal medyada büyük ilgi gördü.