Hoşgeldiniz!

kadın kokusu

Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Fragman 02:40
Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Fragman 41.683 izlenme - 3 yıl önce 1992 yapımı Kadın Kokusu filminin fragmanı. Al Pacino bu filmdeki gözleri görmeyen emekli yarbay Frank Slade rolüyle Oscar ödülünün sahibi olmuştu. Ona başrolde Chris O'Donnell eşlik ediyor.
Al Pacino - Oscar Ödülü Konuşması (1993 - Altyazılı) 05:11
Al Pacino - Oscar Ödülü Konuşması (1993 - Altyazılı) 3.385 izlenme - 2 yıl önce Efsane oyuncu Al Pacino'nun, 1992 yapımı Scent of a Woman (Kadın Kokusu) filminde canlandırdığı Albay Frank Slade rolüyle, 1993 yılında yapılan 65. Akademi Ödülleri Töreni'nde, Clint Eastwood, Robert Downey Jr., Denzel Washington ve Stephen Rea gibi rakiplerine karşı kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir, kendimce anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
Kadın Kokusu (1992) - Scent Of A Woman ( Savunma Sahnesi ) 17:21
Kadın Kokusu (1992) - Scent Of A Woman ( Savunma Sahnesi ) 2.891 izlenme - 3 yıl önce Filmi izleyenler bilir, efsane tango sahnesi dışında bilinmesi izlenilmesi gereken müthiş bir hayat dersi, oyunculuk örneği Al Pacino 'dan... Not : Tango sahnesi için buradan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5502/al-pacino-tango-sahnesi-kadin-kokusu
Ulan İstanbul - Nevizadeler'den Tango Şov! 04:20
Ulan İstanbul - Nevizadeler'den Tango Şov! 3.352 izlenme - 3 yıl önce Yeni operasyon icin unlu "Kadin Kokusu" filmine gonderme yapan ekip, filmin unlu tango sahnesini de unutmuyor.
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 2.675 izlenme - 2 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 2.522 izlenme - 3 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz
Al Pacino, Bal Pacino, Yanakları Gül Pacino 02:17
Al Pacino, Bal Pacino, Yanakları Gül Pacino 3.976 izlenme - 8 yıl önce al paçino, bal paçino, yanakları gül paçino, uyan uyan sabah oldu, namazını kıl paçino.
Carlos Gardel -  Por Una Cabeza 00:26
Carlos Gardel - Por Una Cabeza 1.123 izlenme - 2 yıl önce Scent of a woman filminin dans sahnesinde kullanılan tango müziği.Al Pacino kör rolündedir ve bir hanımı dansa kaldırır.Bu müzik eşliğinde tango başlar.Pek çoğuna göre bu sahne filmlerde geçen en güzel sahnedir.Tabiiki bu sahneyi güzel yapan bu müziğin ta kendisidir.
Al Pacino Eğitim Videosu 03:04
Al Pacino Eğitim Videosu 935 izlenme - 3 yıl önce Al Pacino'nun kör bir albayı canlandırdığı 1992 yapımı scent of a woman filmine nasıl hazırlandığı ortaya çıkarılmıştır. Pacino rolüne hazırlanırken yeşilçam da körlerin en etkin rol aldığı yukarıda kesitini izlediğiniz filmden esinlendiğini geçen haftaki basın toplantısında açıkladı. Tecavüze yeltenen Osman kör olacaktır. Osman'ı soymak isteyen Rıza da aynı kaderi paylaşacaktır. Rıza'nın kör olması ise keskin nişancılığına engel teşkil etmemektedir. Dip not: Kör olan kişiye sıcak su ısıtmanın faydaları hala bilinememektedir.
Scent of a Woman - Al Pacino - Kadınları Anlatımak 02:13
Scent of a Woman - Al Pacino - Kadınları Anlatımak 635 izlenme - 3 yıl önce - Bana bir John Daniels söyle. - Sanırım Jack olucaktı? - Kaç senelik arkadaşımın ismini bana mı öğretiyorsun? Al Pacino'nun Scent of a woman filmiyle Oscar ödülü kazandığı filmden bir sahne.
Al Pacino Reisin İntihara Teşebbüsü 03:33
Al Pacino Reisin İntihara Teşebbüsü 183 izlenme - 2 yıl önce Scent Of A Woman adındaki şaheserin en şahane sahnelerinden(bence en iyisi).Tüyleri diken diken eden inanılmaz bir oyunculuk,reis döktürüyor.
GÖKHAN KIRDAR YERİNE SEVEMEM SELAMİ BİLGİÇ REMİX 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 04:25
GÖKHAN KIRDAR YERİNE SEVEMEM SELAMİ BİLGİÇ REMİX 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 648 izlenme - 5 yıl önce 'kalabalık bir kavşağa vardığımızda birbirimize yaslandık, bana ne beddua etti ne de sövdü.. ben de özür dilemeye niyetlenmedim bile..' giovanni arpino (kadın kokusu'ndan)
1992'de Vizyona Giren Filmler 06:59
1992'de Vizyona Giren Filmler 183 izlenme - 3 yıl önce 1992'in en fazla izlenen filmi Bodyguard,Al Pacino'ya oskarı getiren Kadın Kokusu, Coppala'dan Dracula, yerli sinemada ise sosyal içerikli film çekme merakının sonucu Cazibe Hanım'ım Düşleri ve Yavuz Turgul'un Şener Şen'le yoluna devam ederek Gölge Oyunu o yıl izleyiciyle buluştu.