Hoşgeldiniz!

kadın kolları

Başbakan'a Şarkı Besteledi (Başımızdan Eksik Etmesin Yaradan) 05:13
Başbakan'a Şarkı Besteledi (Başımızdan Eksik Etmesin Yaradan) 2.206 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Menderes Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, Başbakan Erdoğan'a şarkı besteledi. AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Menderes Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, Başbakan Erdoğan'a sevgisini dile getiren 'Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başımızdan Eksik Etmesin Seni Yaradan' başlıklı şarkıyı Erdoğan'a takdim etti. Söz ve bestesi Murat Anlar'a ait şarkı, Başbakan'ın görüntüleriyle oluşturulan klibiyle sosyal paylaşım sitelerinde ilgi gördü. Zerrin Ak, parti çalışmaları sırasında da Başbakanı ve hükümetin icraatlarını anlattıklarını ancak besteci Murat Anlar'ın yazdığı eserle duygularını ve düşüncelerini daha iyi ifade etme imkanı bulduklarını söyledi. BAŞBAKANIMIZ TEŞEKKÜR ETTİ Şarkıyı Başbakan'a teslim ettiklerini, Başbakan Erdoğan'ın da ilk fırsatta şarkıyı dinleyeceğini kendilerine söylediğini dile getiren Zerrin Ak, şöyle konuştu: "Hedeflerimiz arasında bir şarkı yapmak yoktu. Başbakanımız ve partimizin icraatlarını hep anlattık. Durmadan dilenmeden anlattık. Sosyal etkinliklerimiz gönüllü paylaşımlar oluyor. Duygusal oluyor. Böylesi bir günde sahne alan Murat Anlar kardeşimiz yaşanan atmosferi bir şarkı ile dinlemeye değer bir esere dönüştürdü. Başbakanımıza bu eseri kendi elimizle takdim ettik. Teşekkür etti ve ilk fırsatta dinleyeceğini ifade etti." GÜZEL BİR ESER ORTAYA ÇIKTI Şarkıyı yazan ve besteleyen Murat Anlar da, şarkıyı bir sünnet şöleni sırasında yaptığını kaydederek şunları söyledi: "Yaklaşık 130 çocuğun sünnet şöleniydi. Açık hava tiyatrosundaki kalabalık 3 bin kişiydi. Duygu yüklü bir programdı. Gerek Başkan Ak ve arkadaşları gerek vatandaşın gözyaşları arasında dillendirdikleri cümleler bir gönül diliydi. Bunları yoğurmak bana düştü. Güzel bir eser ortaya çıktı." Başbakan Erdoğan için bestelenen şarkının sözleri şu şekilde: "Ülkeye güneşsin bir anda doğan Dağı taşı birbirine bağlayan Davos fatihi Recep Tayyip Erdoğan Başımızdan eksik etmesin yaradan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Tarih seninle gurur duyacak inan Kalbinde hak sevgisi dilinde Kur'an Başımızdan eksik etmesin yaradan Gönül kapısını milletine açan Gereksiz sözlerden yalanlardan kaçan Yıllardır başı dik alnı ak yaşayan Başımızdan eksik etmesin Yaradan Türk'ü Kürt'ü Laz'ı Çerkez'i demedin Alevi Sünni ayırt etmedin Aynı millet aynı kan kardeşiz dedin Başımızdan eksik etmesin Yaradan."
Ak Partili Kadınlara Sokak Ortasında Saldırılması 01:54
Ak Partili Kadınlara Sokak Ortasında Saldırılması 863 izlenme - 3 yıl önce Ankara Çankaya'da, broşür dağıtan Ak Parti'li kadınlara yoldan geçen CHP'li kadınlar saldırarak, kadınların elindeki broşürleri de yola döküp kadınlara hakaret ediyorlar. Dileriz seçimlere kadar siyasi hava daha da ısınmaz...
Ak Parti Kadın Kolları Reklam Filmi - Emanet 03:48
Ak Parti Kadın Kolları Reklam Filmi - Emanet 278 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti kadın kollarının reklam filmi ismi emanet güzel olmuş reklam filmi siz bakalım beğenicekmisiniz Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
CHP'li Kadınlar Son Çare Saçlarını Kazıttı 03:53
CHP'li Kadınlar Son Çare Saçlarını Kazıttı 110 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altındağ İlçe Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadına yapılan şiddete dikkat çekmek amacıyla ‘Farkındaysan Farkını Göster’ sloganıyla saç kazıtma eylemi gerçekleştirdi.
Ak Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Fisun  Kumbaracı, Görevinden İstifa Etti 01:15
Ak Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Fisun Kumbaracı, Görevinden İstifa Etti 66 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Fisun Kumbaracı, görevinden istifa ettiğini bildirdi.
AK Parti Konya Kadın Kolları Ev Ev Gezerek Referandum İçin Destek İstiyor 04:23
AK Parti Konya Kadın Kolları Ev Ev Gezerek Referandum İçin Destek İstiyor 34 izlenme - 11 ay önce AK Parti Konya Kadın Kolları ev ev gezerek referandum için destek istiyor AK Parti Konya Kadın Kolları Başkanı Ayşe Lütfiye Poçanoğlu: "16 Nisan'a kadar gece gündüz sahalardayız"KONYA - Referandum çalışmaları kapsamında AK Parti Konya İl Kadın Kolları, mahalle mahalle, kapı kapı gezerek...
Bttdd Kadın Kolları'ndan Dündar'a Ziyaret 01:42
Bttdd Kadın Kolları'ndan Dündar'a Ziyaret 3 izlenme - 1 ay önce BTTDD Kadın Kolları'ndan Dündar'a ziyaretBURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Kadın Kolları Başkanı ve üyeleri Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ı ziyaret etti.
Isparta Ak Parti Kadın Kolları 02:13
Isparta Ak Parti Kadın Kolları 59 izlenme - 3 yıl önce Isparta Ak Parti Kadın Kolları
Kolin İçin İmza Toplayan AKPlileri Kovan Somalılar 03:30
Kolin İçin İmza Toplayan AKPlileri Kovan Somalılar 81 izlenme - 2 yıl önce Soma Yırca Köyü’nde 6 bin ağacı katledip, köylülere kelepçe takan, şiddet uygulayan Kolin Şirketi, hukuksuzluğunu meşrulaştırmak için Soma’nın merkezinde imza kampanyası başlattı. Soma'da Kolin Şirketi’nin başlattığı imza kampanyası, AKP kadın kolları tarafından yürütülürken Yırca köylülerinin tepkisi imza masasını kaldırttı..Soma Yırca Köyü’nde acil kamulaştırmayla hukuksuz bir şekilde 6 bin ağacı katledip, köylülere kelepçe takan, şiddet uygulayan Kolin Şirketi, hukuksuzluğunu meşrulaştırmak için Soma’nın merkezinde imza kampanyası başlattı. İmza kampanyasını AKP’nin kadın kolları üstlenirken sessiz sedasız çevrelerinden geçenlere seslenerek çağrı yapan AKP’li kadınlar, tesadüfen Yırca köylüsü olan bir kadından imza isteyince köylünün tepkisiyle karşılaştı. Tepkiye karşı ne yapacağını bilemeyen kadınlar telefon ile AKP bürosundan destek istedi. Çevredekilerin de tepkisinin yoğunlaşması üzerine olay yerine polis geldi. Yırca’da ağaçlarını kaybeden kadının tepkisini engelleyemeyen polisler, çevrede olayı görüntüleyenlere saldırdı. Aldıkları imza listelerini çantalarına saklayan kadınlar kalabalığa, “Yırcalılar kanser oluyorsa olmayacakları yere gitsinler” diyerek kendilerini savundu. Bu sözler üzerine Somalıların da tepkisi büyüdü ve AKP’li kadınlar imza masasını kaldırmak zorunda kaldı. Milletimizin de bunun farkında olması lazımdır. https://www.youtube.com/watch?v=dIQ5w6hu5Q8
kadın kolları 06:39
kadın kolları 76 izlenme - 7 yıl önce kadın kolları
Silopi İlçesinde, Şehitler İçin Mevlit Okutuldu 01:35
Silopi İlçesinde, Şehitler İçin Mevlit Okutuldu 39 izlenme - 2 yıl önce İftar yemeği AK Parti Şırnak İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Atan'ın konuşması Mevlit programı Hediyelerin verilmesi Şırnak'ın Silopi ilçesinde, AK Parti Şırnak Kadın Kollarınca verilen iftar yemeği sonrası şehitler için mevlit okutuldu.
CHP Eski Kadın Kolları Başkanı Atatürk Yaşasaydı 'Evet' Oyu Kullanırdı 01:09
CHP Eski Kadın Kolları Başkanı Atatürk Yaşasaydı 'Evet' Oyu Kullanırdı 10 izlenme - 11 ay önce CHP Eski Kadın Kolları Başkanı- Atatürk Yaşasaydı 'Evet' Oyu Kullanırdı
AK Parti Tepebaşı Kadın Kollarında Kongre Heyecanı Sona Erdi 04:24
AK Parti Tepebaşı Kadın Kollarında Kongre Heyecanı Sona Erdi 4 izlenme - 3 ay önce AK Parti Tepebaşı Kadın Kollarında kongre heyecanı sona erdiESKİŞEHİR - Eskişehir'de, AK Parti Tepebaşı 4'üncü Kadın Kolları Olağan Kongresi yapıldı.
Chp, Bayburtta İlk Kez Kadın Kolları Teşkilatını Kurdu 03:32
Chp, Bayburtta İlk Kez Kadın Kolları Teşkilatını Kurdu 19 izlenme - 3 yıl önce CHP Bayburt'ta ilk kez Kadın Kolları teşkilatını kurdu- CHP Ankara Milletvekili Nazlıaka: "Bugün tarihi bir gün, bugün çok özel bir gün. Bayburt'ta ilk kez kadın kolları kuruluyor" Bayburt'ta, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları, 8 üyenin katılımıyla ilk kez kuruldu.
Davutoğlu: 06:25
Davutoğlu: 22 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"(Üniversite öğrencisi Özgecan'ın öldürülmesi) Bu tür şiddetin bir daha olmaması için ne gerekiyorsa yapacağız, yapmaya devam edeceğiz.
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Dokuzcan 01:16
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Dokuzcan 14 izlenme - 3 yıl önce CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Dokuzcan: - "Dış politikayla bağlantılı olarak sınır bölgesinde bir çalışma yaptık. Kuzey Irak'a, Türkmen ve Ezidilerin kaldığı kamplara gittik. Oradaki kadınların durumunu gördük. Onların etkisi bizim toplumumuzda çok daha farklı şekilde kendimize yansıyor" CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, "Dış politikayla bağlantılı olarak sınır bölgesinde bir çalışma yaptık. Kuzey Irak'a, Türkmen ve Ezidilerin kaldığı kamplara gittik. Oradaki kadınların durumunu gördük. Onların etkisi bizim toplumumuzda çok daha farklı şekilde kendimize yansıyor" dedi.
Arınç: 04:18
Arınç: 8 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Arınç: - "Siyasette kadına ihtiyaç var. Kadının zarif elinin değdiği işlerde bereket olur.
AK Parti Bursa Kadın Kolları, Kılıçdaroğlu'nu Kınadı 00:38
AK Parti Bursa Kadın Kolları, Kılıçdaroğlu'nu Kınadı 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Toplantı salonundan detaylar -Ak Parti Bursa Kadın Kolları Başkanı Nihal Gökten'in konuşması AK Parti Bursa İl Kadın Kolları, Kılıçdaroğlu'nu kınadı AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Teşkilatı, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu hakkında sarf ettiği sözleri kınadı AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Teşkilatı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında sarf ettiği ifadeleri, düzenledikleri basın toplantısıyla kınadı.
Bolu Ak Partili Kadınlardan Kılıçdaroğlu İçin Suç Duyurusu 04:21
Bolu Ak Partili Kadınlardan Kılıçdaroğlu İçin Suç Duyurusu 5 izlenme - 2 yıl önce Ak Partili kadınlardan Kılıçdaroğlu için suç duyurusu Mutlu YUCA- Murat KÜÇÜK/BOLU, (DHA) - BOLU'da, Ak Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Ümüş Uçakkuş, Avcılar Kadın Kolları Halkla İlişkiler Birim Başkanı 01:31
Ümüş Uçakkuş, Avcılar Kadın Kolları Halkla İlişkiler Birim Başkanı 6 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/193688/A9-Icin-ne-dediler/Umus-Ucakkus-Avcilar-Kadin-Kollari-Halkla-Iliskiler-Birim-Baskani A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Köse: 01:05
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Köse: "Biz Güçlü Parlamenter Sistemle Yönetilmek Istiyoruz" 1 izlenme - 11 ay önce CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, "Biz güçlü parlamenter sistemle yönetilmek istiyoruz.