Hoşgeldiniz!

kadın oyuncu

En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 02:00
En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 1.181 izlenme - 1 yıl önce En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi kadın oyuncu ödülü Burçin Terzioğlu'nun oldu.
Beren Saat - En İyi Kadın Oyuncu 02:15
Beren Saat - En İyi Kadın Oyuncu 7.421 izlenme - 8 yıl önce 37. altın kelebek ödülleri töreni-02 haziran
En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ını Kazanan 1927'den Günümüze İsimler 09:47
En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ını Kazanan 1927'den Günümüze İsimler 777 izlenme - 11 ay önce En iyi kadın oyuncuların tarihine kısa bir yolculuk. Oscar için yarışan birbirinden iyi oyuncular arasından sıyrılıp ödülü kazanan isimlerin tamamının yer aldığı enfes video. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadın Oyuncudan Ünlü Futbolcuya Ahlaksız Teklif 02:41
Kadın Oyuncudan Ünlü Futbolcuya Ahlaksız Teklif 1.405 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyuncu Mia Khalifa, Amerikan futbol yıldızı Braxton Miller'ın, fanı olduğu kendi futbol takımı Florida State Seminoles'e gelmesi için özel bir teklifte bulundu. Son zamanlarda Sosyal Medya üzerinden paylaştığı videolarıyla sansasyon yaratan ünlü oyuncu Mia Khalifa, Amerikan Futbol yıldızı 22 yaşındaki Braxton Miller'ın, fanı olduğu kendi Futbol takımı Florida State Seminoles'e gelmesi için özel bir video yayınladı. BİR SANSAYONA DAHA İMZA ATTI Dünyanın en popüler televizyon yıldızı seçilen Abd'nin Miami kentinde yaşayan Mia Khalifa, bir sansasyona daha imza attı. Florida State Seminoles isimli Amerikan Futbol takımını tutan fanatik güzel, Ohio Buckeyes State takımının kurucusu ve 22 yaşındaki oyuncusu Braxton Miller'a Sosyal Medya üzerinden bir teklifte bulundu. BÜTÜN ARKADAŞLARIYLA MAÇ İZLEME VE ÖZEL VAKİT GEÇİRME TEKLİFİ Florida State Seminoles takımını destekleyen güzel yıldız, Braxton'ın takıma gelmesinin kendisi için iyi nedenleri olabileceğini söyledi. Eğer Braxton takıma gelirse, bütün kız arkadaşlarını toplayıp onun maçını izlemeye geleceğini ve diğer arkadaşlarıyla birlikte çok keyifli zaman geçireceğinin sözünü verdi.
Ünlü Kadın Oyuncuya Saldırı 00:39
Ünlü Kadın Oyuncuya Saldırı 2.138 izlenme - 5 yıl önce Lübnanlı ünlü kadın oyuncu Ward el Khal bir restoranda arkadaşıyla oturduğu sırada, kıskançlık krizine giren bir kadının saldırısına uğradı.
Kadın Oyuncudan Ünlü Futbolcuya Ahlaksız Teklif 02:41
Kadın Oyuncudan Ünlü Futbolcuya Ahlaksız Teklif 931 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyuncu Mia Khalifa, Amerikan futbol yıldızı Braxton Miller'ın, fanı olduğu kendi futbol takımı Florida State Seminoles'e gelmesi için özel bir teklifte bulundu.
Top 50 En Güzel Kadin Oyuncular Seçim 08:01
Top 50 En Güzel Kadin Oyuncular Seçim 1.505 izlenme - 6 yıl önce Top 50 En güzel Kadın Oyuncular Seçim
Kadın Oyuncuların Müthiş Oyunculukları 02:20
Kadın Oyuncuların Müthiş Oyunculukları 545 izlenme - 3 yıl önce Kadın Oyuncuların Müthiş Oyunculukları Aksiyon filmlerinde oynayan kadın oyunculardan inanılmaz hareketler izlemeye hazır olun!
Barcelona'nın Yeni Messi'si Pilar Garrote 00:41
Barcelona'nın Yeni Messi'si Pilar Garrote 299 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kadın takımı oyuncularından Pilar Garrote'nin attığı gol Messi'nin gollerini aratmadı!
İzdivaç - Teyze Görünümlü Erkek İzleyici 02:16
İzdivaç - Teyze Görünümlü Erkek İzleyici 587 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv nin son hizmeti, üstün yetenekli (!) birini bulup kadın kılığıyla şova dahil etmek. Bu arada stüdyoda bulunanların haricinde kendisini "kadın" sanıp talip olarak telefonla arayanlarda var. Tabi zevkler tartışılmaz mı diyelim, ne diyelim ? Leman Teyze, mükemmel oyunculuğuyla ve albenisiyle huzurlarınızda...
Oscar 2012 - En İyi Kadın Oyuncu 08:08
Oscar 2012 - En İyi Kadın Oyuncu 473 izlenme - 6 yıl önce Oscar 2012 - En İyi Kadın Oyuncu
Yesim Ceren, Nurgul Ve Berrak Altın Portakal' 00:30
Yesim Ceren, Nurgul Ve Berrak Altın Portakal' 1.182 izlenme - 8 yıl önce altın portakal'da en büyük ilgiyi yeşim ceren bozoğlu, nurgül yeşilçay ve berrak tüzünataç gördü..
41.altın Kelebek Ödül Töreni - En İyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya 02:48
41.altın Kelebek Ödül Töreni - En İyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya 494 izlenme - 4 yıl önce 41.altın Kelebek Ödül Töreni - En İyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya
En İyi Kadın Oyuncu'nun Eteği Böyle Söküldü 02:33
En İyi Kadın Oyuncu'nun Eteği Böyle Söküldü 548 izlenme - 5 yıl önce Los Angeles'ta düzenlenen Sinema Oyuncuları Derneği Ödülleri (SAG Awads) ödül töreninde genç yıldız Jennifer Lawrence büyük talihsizlik yaşadı.
Tuba Büyüküstün & Yılın Kadin Oyuncusu - Elle Style Awards 01:47
Tuba Büyüküstün & Yılın Kadin Oyuncusu - Elle Style Awards 319 izlenme - 4 yıl önce Tuba Büyüküstün & Yilin Kadin Oyuncusu - Elle Style Awards
Yılın En İyi Kadın Oyuncusu - Burçin Terzioğlu (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 02:00
Yılın En İyi Kadın Oyuncusu - Burçin Terzioğlu (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 110 izlenme - 1 yıl önce Yılın En İyi Kadın Oyuncusu - Burçin Terzioğlu (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 13 Kasım 2016 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi kadın oyuncu ödülü Burçin Terzioğlu'nun oldu.
DayZ'de İlahi Eşliğinde Kadın Oyuncuyu İnfaz Eden Grup 02:49
DayZ'de İlahi Eşliğinde Kadın Oyuncuyu İnfaz Eden Grup 49 izlenme - 11 ay önce Oyunda tek başına yakaladıkları kadın oyuncuyu ilahi eşliğinde infaz ettiler.
Meryem Üzerliye Şok Hareket! 03:22
Meryem Üzerliye Şok Hareket! 239 izlenme - 5 yıl önce Mary Uzerli To Move A Lot! Fıre Can Ass Was At Hand. En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu Ödülünü Alan Meryem Uzerli'nin Sevgilisi Can Ateş'in İlginç Tebrik Şekli...
Emma Stone'un Kameralar Karşısındaki Evrimi 07:20
Emma Stone'un Kameralar Karşısındaki Evrimi 8 izlenme - 11 ay önce En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ını da alan güzel oyuncunun geçmişten günümüze kameralar karşısındaki evrimini izliyoruz.
Televizyondan Beyaz Perdeye Geçmiş 10 Müthiş Kadın Oyuncu 11:55
Televizyondan Beyaz Perdeye Geçmiş 10 Müthiş Kadın Oyuncu 4 izlenme - 10 ay önce Filmlerde boy göstermek herkese nasip olmaz. Televizyonda yıldız olmak önemlidir ancak beyaz perdenin farklı bir aurası vardır.