Hoşgeldiniz!

kadın oyuncu

En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 02:00
En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 1.055 izlenme - 4 hafta önce En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi kadın oyuncu ödülü Burçin Terzioğlu'nun oldu.
Beren Saat - En İyi Kadın Oyuncu 02:15
Beren Saat - En İyi Kadın Oyuncu 7.414 izlenme - 7 yıl önce 37. altın kelebek ödülleri töreni-02 haziran
Yılın En İyi Kadın Oyuncusu - Burçin Terzioğlu (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 02:00
Yılın En İyi Kadın Oyuncusu - Burçin Terzioğlu (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 92 izlenme - 4 hafta önce Yılın En İyi Kadın Oyuncusu - Burçin Terzioğlu (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 13 Kasım 2016 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi kadın oyuncu ödülü Burçin Terzioğlu'nun oldu.
Kadın Oyuncudan Ünlü Futbolcuya Ahlaksız Teklif 02:41
Kadın Oyuncudan Ünlü Futbolcuya Ahlaksız Teklif 810 izlenme - 2 yıl önce Ünlü oyuncu Mia Khalifa, Amerikan futbol yıldızı Braxton Miller'ın, fanı olduğu kendi futbol takımı Florida State Seminoles'e gelmesi için özel bir teklifte bulundu. Son zamanlarda Sosyal Medya üzerinden paylaştığı videolarıyla sansasyon yaratan ünlü oyuncu Mia Khalifa, Amerikan Futbol yıldızı 22 yaşındaki Braxton Miller'ın, fanı olduğu kendi Futbol takımı Florida State Seminoles'e gelmesi için özel bir video yayınladı. BİR SANSAYONA DAHA İMZA ATTI Dünyanın en popüler televizyon yıldızı seçilen Abd'nin Miami kentinde yaşayan Mia Khalifa, bir sansasyona daha imza attı. Florida State Seminoles isimli Amerikan Futbol takımını tutan fanatik güzel, Ohio Buckeyes State takımının kurucusu ve 22 yaşındaki oyuncusu Braxton Miller'a Sosyal Medya üzerinden bir teklifte bulundu. BÜTÜN ARKADAŞLARIYLA MAÇ İZLEME VE ÖZEL VAKİT GEÇİRME TEKLİFİ Florida State Seminoles takımını destekleyen güzel yıldız, Braxton'ın takıma gelmesinin kendisi için iyi nedenleri olabileceğini söyledi. Eğer Braxton takıma gelirse, bütün kız arkadaşlarını toplayıp onun maçını izlemeye geleceğini ve diğer arkadaşlarıyla birlikte çok keyifli zaman geçireceğinin sözünü verdi.
Ünlü Kadın Oyuncuya Saldırı 00:39
Ünlü Kadın Oyuncuya Saldırı 2.134 izlenme - 4 yıl önce Lübnanlı ünlü kadın oyuncu Ward el Khal bir restoranda arkadaşıyla oturduğu sırada, kıskançlık krizine giren bir kadının saldırısına uğradı.
Kadın Oyuncudan Ünlü Futbolcuya Ahlaksız Teklif 02:41
Kadın Oyuncudan Ünlü Futbolcuya Ahlaksız Teklif 682 izlenme - 2 yıl önce Ünlü oyuncu Mia Khalifa, Amerikan futbol yıldızı Braxton Miller'ın, fanı olduğu kendi futbol takımı Florida State Seminoles'e gelmesi için özel bir teklifte bulundu.
Top 50 En Güzel Kadin Oyuncular Seçim 08:01
Top 50 En Güzel Kadin Oyuncular Seçim 1.495 izlenme - 4 yıl önce Top 50 En güzel Kadın Oyuncular Seçim
Barcelona'nın Yeni Messi'si Pilar Garrote 00:41
Barcelona'nın Yeni Messi'si Pilar Garrote 293 izlenme - 10 ay önce Barcelona kadın takımı oyuncularından Pilar Garrote'nin attığı gol Messi'nin gollerini aratmadı!
Kadın Oyuncuların Müthiş Oyunculukları 02:20
Kadın Oyuncuların Müthiş Oyunculukları 534 izlenme - 2 yıl önce Kadın Oyuncuların Müthiş Oyunculukları Aksiyon filmlerinde oynayan kadın oyunculardan inanılmaz hareketler izlemeye hazır olun!
İzdivaç - Teyze Görünümlü Erkek İzleyici 02:16
İzdivaç - Teyze Görünümlü Erkek İzleyici 486 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv nin son hizmeti, üstün yetenekli (!) birini bulup kadın kılığıyla şova dahil etmek. Bu arada stüdyoda bulunanların haricinde kendisini "kadın" sanıp talip olarak telefonla arayanlarda var. Tabi zevkler tartışılmaz mı diyelim, ne diyelim ? Leman Teyze, mükemmel oyunculuğuyla ve albenisiyle huzurlarınızda...
41.altın Kelebek Ödül Töreni - En İyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya 02:48
41.altın Kelebek Ödül Töreni - En İyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya 484 izlenme - 2 yıl önce 41.altın Kelebek Ödül Töreni - En İyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya
Oscar 2012 - En İyi Kadın Oyuncu 08:08
Oscar 2012 - En İyi Kadın Oyuncu 469 izlenme - 5 yıl önce Oscar 2012 - En İyi Kadın Oyuncu
En İyi Kadın Oyuncu'nun Eteği Böyle Söküldü 02:33
En İyi Kadın Oyuncu'nun Eteği Böyle Söküldü 546 izlenme - 4 yıl önce Los Angeles'ta düzenlenen Sinema Oyuncuları Derneği Ödülleri (SAG Awads) ödül töreninde genç yıldız Jennifer Lawrence büyük talihsizlik yaşadı.
Yesim Ceren, Nurgul Ve Berrak Altın Portakal' 00:30
Yesim Ceren, Nurgul Ve Berrak Altın Portakal' 1.180 izlenme - 7 yıl önce altın portakal'da en büyük ilgiyi yeşim ceren bozoğlu, nurgül yeşilçay ve berrak tüzünataç gördü..
Tuba Büyüküstün & Yılın Kadin Oyuncusu - Elle Style Awards 01:47
Tuba Büyüküstün & Yılın Kadin Oyuncusu - Elle Style Awards 256 izlenme - 2 yıl önce Tuba Büyüküstün & Yilin Kadin Oyuncusu - Elle Style Awards
Meryem Üzerliye Şok Hareket! 03:22
Meryem Üzerliye Şok Hareket! 185 izlenme - 4 yıl önce Mary Uzerli To Move A Lot! Fıre Can Ass Was At Hand. En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu Ödülünü Alan Meryem Uzerli'nin Sevgilisi Can Ateş'in İlginç Tebrik Şekli...