Hoşgeldiniz!

kadın programı

Canlı Yayında Çıldıran İnce Sesli Abla 03:05
Canlı Yayında Çıldıran İnce Sesli Abla 53.097 izlenme - 4 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan Uğur Arslan'ın sunduğu Umut Var adlı programda kocası tarafından aldatılılıp boşanan Durdu Demir sinir krizi geçirdi. Ses tonuna aldırmadan bağırmaktan vazgeçmedi.
Amcamı Kimse Anlamıyor:) 02:05
Amcamı Kimse Anlamıyor:) 11.503 izlenme - 8 yıl önce tüm stüdyo seferber oldu ama derdini anlayamadılar
Seda Sayan 2 Karısını Öldüren Sefer Çalınak'ı Konuk Etti 03:34
Seda Sayan 2 Karısını Öldüren Sefer Çalınak'ı Konuk Etti 2.695 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan'ın Bugünkü Konuğu 2 Karısını Öldüren Ve 5 Kere Evlenen Sefer Çalınak Oldu. daha Önce De Flash Tv'de Bir Evlilik Programına Konuk Olan Çalınak, Yeniden Evlenmek İstediğini Dile Getirdi. annesini Öldüren Çalınak'a Canlı Yayında Ateş Püskürdü sefer Çalınak'ın Annesini Öldürdüğü Oğlu, Canlı Yayına Bağlanarak Sefer Çalınak İle Seda Sayan'a Ateş Püskürdü. Genç, Telefonda "reyting İçin Katili Ekrana Çıkardınız." Demesi Üzerine Seda Sayan Telefonu Kesti.
Aşırı Komik Skeç :d 03:07
Aşırı Komik Skeç :d 1.487 izlenme - 4 yıl önce elimizden geleni yaptık yorumlarınızı bekliyoruz :D
Cem Yılmaz - Kadın Programı 01:47
Cem Yılmaz - Kadın Programı 2.125 izlenme - 9 yıl önce cmylmz - kadın programı
Canlı Yayında Gelen O Haber Herkesi Ağlattı! 01:00
Canlı Yayında Gelen O Haber Herkesi Ağlattı! 1.125 izlenme - 5 yıl önce Beyaz TV'deki Yeni Baştan programında 7 yıldır görmediği oğlunu arayan bir baba, evladının yaşadığı yeri öğrenince canlı yayında ağladı
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 04:08
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 641 izlenme - 4 yıl önce Efendim Malumunuz İğrenç Bir Show Programı Daha Başladı Kanallarda. Seda Sayan Show Show Tv Ekranlarında Başladı. Seda Sayan İlk Programında Yakın Dostu Mehmet Ali Erbil Ve Adnan Oktar'ın Kediciklerinden 3 Kızı Ağırladı. Kendini Piyasadan Ve Gündemden Düşürmek İstemeyen Ve Bunun İçin Als Hastalarına Yardım Etiketine Sığınan Seda Sayan Als Hastalığına(!) Dikkat Çekmek İçin Başından Aşağı Su Döktü.
Kadın ve Ev (1972) 03:11
Kadın ve Ev (1972) 297 izlenme - 3 yıl önce Eskiden de kadın programları varmış. Ama bugünkülerden çok farklıymış. Örneğin 1972 yılında yayınlanan Kadın ve Ev. Bu programda kadınlara dikişte öğretilmiş, deterjanın sağlığa zararları da. Kavgasız, gürültüsüz, eğlenceli hemde bilgilendirici bir program işte. Üstelik yerli yersiz göbek atmalarda yok. Demek ki bu da olabiliyormuş.
Oğlunun Sözlerine Dayanamadı, Yayında Bayıldı! 01:42
Oğlunun Sözlerine Dayanamadı, Yayında Bayıldı! 384 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv stüdyolarında anne oğul dramı yaşandı; oğlunun sözlerine dayanamayan anne bayıldı!
Kadınlar Günü İçin Tabuta Girmek - Zahide Yetiş 01:48
Kadınlar Günü İçin Tabuta Girmek - Zahide Yetiş 216 izlenme - 3 yıl önce Atv'de ekrana gelen Zahide İle Yetiş Hayata adlı programda, programın sunucusu Zahide Yetiş, kadına şiddete tepki olsun diye tabuta girdi.
Leyla ile Mecnun - Kadın Programlarına Gönderme 01:37
Leyla ile Mecnun - Kadın Programlarına Gönderme 107 izlenme - 3 yıl önce Hangi birimizin başına gelmedi ki? Ah o anneler yok mu anneler!!! Ama bu kadarı da fazla hani :) Leyla ile Mecnun'dan süper bir gönderme daha izliyoruz. Seyredelim Efeeeem :)
Seda Sayan'dan Eleştirilere Sert Yanıt 02:32
Seda Sayan'dan Eleştirilere Sert Yanıt 109 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan'dan Eleştirilere Sert Yanıt seda Sayan, 2 Eşini Öldüren Katil Sefer Çalınak'ıı Canlı Yayına Çıkarmasının Ardından Gelen Tepkiler Üzerine Bugünkü Yayınında Eleştirileri Sert Bir Dille Cevapladı.
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 2. Bölüm 09:10
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 2. Bölüm 91 izlenme - 4 yıl önce Şarkıcı Ve Sunucu Seda Sayan, Beyaz Tv Ekranlarında Yayınlanan Söylemezsem Olmaz Programına Katıldı. Sayan Kendisini Eleştiren Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya Canlı Yayına Çok Sert Tepki Verdi.