Hoşgeldiniz!

Kadın Sağlığı Videoları İzle

Ayrıntılı Ultrason, Doppler Ultrason ve Dört Boyutlu Ultrason Nedir? 01:46
Ayrıntılı Ultrason, Doppler Ultrason ve Dört Boyutlu Ultrason Nedir? 1.734 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/ayrintili-ultrason-doppler-ultrason-ve-dort-boyutlu-ultrason-nedir/ Hamilelik süresince düzenli doktor kontrolünün önemi, gelişen teknolojiler ve erken teşhisler ile günden güne daha da artıyor. Anne ve bebek sağlığı için yapılan bu kontroller, ilerleyen sağlık teknolojileri ile artık daha kolay! Özellikle anne karnındaki bebek için pek çok yeni teknoloji hayatımıza girdi; ayrıntılı ultrason, doppler ultrason ve dört boyutlu ultrason bunlardan yalnızca birkaçı. Tüm bunların ne anlama geldiğini Op.Dr. Pınar Tokatlıoğlu'na sorduk. Anne ve bebek sağlığına dair sık sorulan soruların yanıtları MigrosTV'de!
Anne Karnındaki Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur? 01:11
Anne Karnındaki Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur? 1.375 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/anne-karnindaki-bebegin-cinsiyeti-ne-zaman-belli-olur/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile daha önce ayrıntılı ultrason, doppler ultrason ve dört boyutlu ultrason üzerine detaylıca konuşmuş, hamilelik süreci için faydalı bilgiler almıştık. Anne ve bebek sağlığı ile ilgili yaptığımız röportaj, bebek cinsiyeti ile devam ediyor. Anne karnındaki bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur? Yanıtı ve hamilelik sürecine dair aradığınız tüm soruların yanıtı MigrosTV'de!
Kendi Kendine Meme Muayenesi Nasıl Yapılır? 01:41
Kendi Kendine Meme Muayenesi Nasıl Yapılır? 1.580 izlenme - 3 yıl önce Memorial Solan-Kettering Kanser Merkezi, Meme Cerrahisi Bölümünden Doktor Tari King yapmanız gerekenleri anlatıyor.
Boş Gebelik ile Dış Gebeliğin Farkı Nedir? 01:13
Boş Gebelik ile Dış Gebeliğin Farkı Nedir? 819 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bos-gebelik-ile-dis-gebeligin-farki-nedir/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu, dış gebelik üzerine pek çok soruya yanıt verdi. Önce dış gebeliğin ne olduğu, nasıl oluştuğu ve tedavi süreçlerini konuştuğumuz röportajımızda bir diğer önemli konu ile devam ediyoruz; boş gebelik. Peki, boş gebelik ile dış gebeliğin farkı nedir? Detaylar ve çok daha fazlası MigrosTV'de yayında!
Dış Gebelik Nedir, Nasıl Oluşur? 01:27
Dış Gebelik Nedir, Nasıl Oluşur? 682 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dis-gebelik-nedir-nasil-olusur/ Hamilelik döneminde, gebeliğin rahim dışı bir alanda yerleşmesi sonucu ortaya çıkan durum; dış gebelik. Op.Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile dış gebelik üzerine konuştuk, dış gebelik nedir ve nasıl oluşur? Yanıtı MigrosTV'de! Op.Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile anne ve bebek sağlığına dair daha pek çok konu konuştuk. Anne adayları ve bebek sağlığı ile ilgili son teknolojiler ile devam edelim mi?
Prof Dr Bulent Tıraş - Kısırlık( Cine5) 04:42
Prof Dr Bulent Tıraş - Kısırlık( Cine5) 647 izlenme - 5 yıl önce Prof.Dr.Bülent TIRAŞ Kısırlık hakkında bilgi veriyor.. Cine5 24.Nisan.2012
Ordu - Fatsa Kadın Sağlığı Kliniği 03:15
Ordu - Fatsa Kadın Sağlığı Kliniği 525 izlenme - 5 yıl önce Ordu - fatsa kadin sagligi kliniğimizde yapılan uygulamalar gebelik takibi konusunda deneyimli doktorumuz gebeliğinizin her döneminde bebeğinizin gelişimini, annenin sağlık durumu ile birlikte takip etmektedir.riskli gebeliklerin takibi (erken doğum, gebelikte hipertansiyon, gebelikte şeker hastalığı, tekrarlayan gebelik kayıpları artık fatsa kadın sağlığı kliniğinde takip altında) fetal anomali taraması (profesyonel görüntüleme teknikleri ve dört boyutlu ultrason cihazlarımızla bebeğinizin her
Anne Adayları Ne Sıklıkta Doktora Gitmelidir, Ultrason Bebeğe Zarar Verir mi? 01:10
Anne Adayları Ne Sıklıkta Doktora Gitmelidir, Ultrason Bebeğe Zarar Verir mi? 396 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/anne-adaylari-ne-siklikta-doktora-gitmelidir-ultrason-bebege-zarar-verir-mi/ Gelişen teknolojiler, günden güne ilerleyen ultrason yöntemleri ve çok daha fazlası... Gebelik süresince duyulan endişelerden biri de ultrasonun bebeğe zararlı olup olmadığı... Op.Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile anne ve bebek sağlığı üzerine konuştuk. Detaylar MigrosTV'de!
İkiz Hamileliklerde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 01:03
İkiz Hamileliklerde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 316 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/ikiz-hamileliklerde-dikkat-edilmesi-gerekenler-nelerdir/ Sürpriz hamilelikler, bir beklerken gelen ikiler... Birden fazla bebek müjdeleyen ultrason neticesini elinize aldınız ve evet; ikizleriniz olacak! Peki, ikiz hamileliklerde nelere dikkat edilmesi gerekir, anne adayını neler bekler? Yanıtını Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu'dan alıyoruz. Gelin bir de ikizlerin cinsiyetini öğrenelim; anne karnındaki bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur? Anne ve bebek sağlığına dair sorulan sorular ve yanıtları MigrosTV'de!
Düşük Tehlikesi Hangi Durumlarda Ortaya Çıkar? 01:10
Düşük Tehlikesi Hangi Durumlarda Ortaya Çıkar? 232 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dusuk-tehlikesi-hangi-durumlarda-ortaya-cikar/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu anne ve bebek sağlığına dair tüm bilinmeyenleri MigrosTV'de yanıtlıyor. Düşük tehlikesi hangi durumlarda ortaya çıkar, ikiz hamileliklerde nelere dikkat etmek gerekir, dış gebelik nedir, tedavisi nasıldır; hepsi ve çok daha fazlası... MigrosTV'de sizi bekliyor!
Hormonal Düzensizlikler 01:22
Hormonal Düzensizlikler 298 izlenme - 6 yıl önce prof. dr. bülent tıraş hormonal düzensizliklerin kadınların kilo vermelerinin önündeki en büyük engel olduğunu söyledi.
Gebeliğin İlk Üç Ayında Bebeği ve Anne Adaylarını Bekleyen Tehlikeler Nelerdir? 01:00
Gebeliğin İlk Üç Ayında Bebeği ve Anne Adaylarını Bekleyen Tehlikeler Nelerdir? 210 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/gebeligin-ilk-uc-ayinda-bebegi-ve-anne-adaylarini-bekleyen-tehlikeler-nelerdir/ Gebelik döneminde ilk üç ayın önemine dair Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile konuştuk. Daha önce ultrasonun bebeğe zararlarını ve anne adaylarının ne sıklıkla doktor gitmesi gerektiğine dair pek çok soruya ışık tutmuştuk. Şimdi gelin gebelik döneminde ilk üç ay üzerine konuşalım; bu süreçte anne adayını bekleyen tehlikeler nelerdir? Hepsi ve daha fazlası MigrosTV'de!
Dış Gebelik Nasıl Tedavi Edilir? 01:03
Dış Gebelik Nasıl Tedavi Edilir? 197 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dis-gebelik-nasil-tedavi-edilir/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile dış gebelik üzerine konuşmuş ve oluşum aşamalarını sormuştuk. Dış gebelik süreci ile devam edelim... Dış gebelik nasıl tedavi edilir? Anne ve bebek sağlığına dair aradığınız pek çok sorunun yanıtını MigrosTV'de bulabilirsiniz. Onlardan bir diğeri de ikiz hamileliklerde dikkat edilmesi gerekenler... Değerli bilgiler videomuzda, mutlaka izleyin.
Anne Adayları ve Bebeğin Sağlığı için Kullanılan Son Teknolojiler Nelerdir? 00:53
Anne Adayları ve Bebeğin Sağlığı için Kullanılan Son Teknolojiler Nelerdir? 150 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/anne-adaylari-ve-bebegin-sagligi-icin-kullanilan-son-teknolojiler-nelerdir/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile ayrıntılı ultrason, doppler ultrason ve dört boyutlu ultrasonun ne olduğunu konuşmuştuk. Hamilelik dönemine dair gelişen teknolojiler ile artık kısa sürede tüm sorular yanıt bulabiliyor. Peki, anne adayları ve bebek sağlığı için kullanılan son teknolojiler hangileridir? Yanıtı MigrosTV'de!
Dr. Aytuğ Kolankaya Sorularınızı Cevaplıyor 54:42
Dr. Aytuğ Kolankaya Sorularınızı Cevaplıyor 187 izlenme - 3 yıl önce Akıllı Cevaplar canlı yayınımızın dördüncü konuğu olan Dr. Aytuğ Kolankaya, tüp bebek ve hamilelik ile ilgili Akıllı Kadınlar'ın sorularını yanıtladı. Merak edilen cevaplar bu videoda!
Kadınlarda Miyom (3 / 7) 00:26
Kadınlarda Miyom (3 / 7) 104 izlenme - 3 yıl önce Miyom nasıl teşhis edilir ? Op. Dr. Savaş Aksoy, Doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için yanıtladı. http://www.doktoramcam.com/Uzman/Detay/op-dr-savas-aksoy/24
Birden Fazla Estetik Operasyon Aynı Anda Yapılabilir mi? 01:00
Birden Fazla Estetik Operasyon Aynı Anda Yapılabilir mi? 133 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/birden-fazla-estetik-operasyon-ayni-anda-yapilabilir-mi/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer ile plastik ve estetik cerrahi üzerine konuşuyoruz. Birden fazla estetik operasyon aynı anda yapılabilir mi? Yanıtı ve çok daha fazlası MigrosTV‘de!
Vajinoplasti Nedir ve Kimlere Uygulanabilir? 01:15
Vajinoplasti Nedir ve Kimlere Uygulanabilir? 114 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/vajinoplasti-nedir-ve-kimlere-uygulanabilir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, kadın sağlığı ile ilgili sorularımızı yanıtlıyor. Daha önce vajinoplasti operasyonu sonrasında yaşanan iyileşme sürecini sizler için sormuştuk; şimdi ise vajinoplastinin ne olduğunu ve kimlere uygulanabileceğini konuşuyoruz. Plastik ve Estetik Cerrahi‘ye dair aradığınız her şey MigrosTV‘de!
Dr. Aytuğ Kolankaya ile Kadın Sağlığı Üzerine 01:13
Dr. Aytuğ Kolankaya ile Kadın Sağlığı Üzerine 93 izlenme - 3 yıl önce Dr. Aytuğ Kolankaya; tüp bebek ve kısırlıktan hamilelik ve doğum sürecine, yeni genetik araştırmalardan modern tedavi yöntemlerine kadar, kadın sağlığı hakkında merak ettiğiniz pek çok konuya açıklık getiriyor.