Hoşgeldiniz!

Kadın Sürücü Videoları İzle

Fren Yerine Gaza Basınca Dükkana Girdi 00:35
Fren Yerine Gaza Basınca Dükkana Girdi 1.106 izlenme - 3 gün önce Antalya’da sürücüsünün fren yerine gaza basması sonucu kontrolden çıkan otomobil, bir iş yerine girerek durabildi. Kaldırımın boş olması faciayı önlerken, kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 00:45
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 13.093 izlenme - 3 ay önce Trafikte kadın, bir sürücünün önüne kıran eleman veryansın ediyor. Videomuzun altına, ya tamam çok yanlış şiy yapmış olabilir ama kadın sonuçta, yaptığı yanlış bir şey, temalı ilk yorumu atan kullanıcıya "altın emme manifoldu" ödülümüzü armağan edeceğiz.
Sabırsız Kadın Sürücünün Sonu 00:40
Sabırsız Kadın Sürücünün Sonu 21.513 izlenme - 1 yıl önce Aceleci kadın kamyonete çarpıyor ve çarptığı kamyonetteki adamı hiç kontrol etmeden telefona sarılıyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
TIR Şoförü ve Kadın Sürücünün Yol Kavgası 00:58
TIR Şoförü ve Kadın Sürücünün Yol Kavgası 22.274 izlenme - 2 yıl önce Şerit değiştirmek isteyen kadın sürücü ile ona yol vermemekte inat eden Tır şoförü arasındaki yol kavgası.
Ters Yönde Gaza Basan Kadın Sürücü Kamerada 03:19
Ters Yönde Gaza Basan Kadın Sürücü Kamerada 5.432 izlenme - 7 ay önce Antalya’da virajı dönmek isteyen kadın sürücü, fren yerine gaza basınca kontrolden çıkan otomobil bir iş yerine girerek durabildi. Kaza, Kızılsaray Mahallesi, Yener Ulusoy Bulvarı üzerindeki bir teknoloji mağazasında meydana geldi. Gülser Hakikat, 16 HG 076 plakalı otomobiliyle tek yön yazan sokaktan ters yönde ilerleyerek bulvara çıkmak istedi. Yanında iki de yolcu bulunan kadın sürücü bulvara dönüş yaparken, biranda kaldırıma çıkıp, yanlışlıkla fren yerine gaza bastı. Kontrolden çıkan araç, iş yerine girerek durabildi. Kazayı görenler hemen kadın sürücünün yanına koştu. Büyük panik yaşayan kadın sürücü çığlıklar içinde uzun süre aracından inemedi. O an kaldırımda ve mağaza kapısında kimsenin olmaması ise olası bir yaralanmayı önledi. Bu arada kaza anı güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Görüntülerde, kadın sürücünün kaldırıma çıkarak mağazaya girmesi an ve an kaydedildi. Çarpma anıyla birlikte içerideki müşteri ve personelin kaçtığı, bir çalışanın ise devrilen vitrini tuttuğu görüldü. "KALDIRIMIN BOŞ OLMASI FACİAYI ÖNLEDİ" İşyeri müdürü Muhammet Kaya, kazanın öğleden sonra havanın çok sıcak olduğu zamanlarda gerçekleştiğini belirterek, " Kadın sürücü ters yönden arka yoldan, bulvara çıkış yapıyor. Dönerken heyecanla kaldırıma çıkıp, fren yerine gaza basıyor. Ondan sonra dükkanımıza girdi. Kaldırım çok kalabalık olurdu. Kaza anında kaldırım boştu. Bizde genelde dükkanında önünde mola verirdik, Ramazan olduğu için o saate içerideydik. Allah'tan kimseye bir şey olmadı. Sadece vitrini tutmaya çalışan arkadaşımızın eli kesildi. Küçük maddi hasarla kazayı atlattık" dedi.
Park Etmek İsteyen Kadın Sürücü 00:29
Park Etmek İsteyen Kadın Sürücü 7.160 izlenme - 11 ay önce Kadın sürücü aracını park etmek isterken bunlar yaşandı. Hollanda’da geri manevra yaparak otomobilini iki aracın arasına çekmek isteyen kadın, gaza fazla bastı. Kontrolden çıkan otomobil de bir iş yerinin girişine daldı.
Kadın Sürücü 3 Kişiyi Cipiyle Ezdi! 01:03
Kadın Sürücü 3 Kişiyi Cipiyle Ezdi! 19.989 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da kameralara yansıyan bu görüntü dehşete düşürüyor. Fren yerine gaza basan kadın sürücü 3 yayanın üstünde geçti.
Kadın Sürücü Önüne Geleni Altına Aldı 00:24
Kadın Sürücü Önüne Geleni Altına Aldı 4.689 izlenme - 7 ay önce Kadın sürücü Çin'de dehşet saçtı. Kadın sürücü 1 kişiyi öldürdü, 7 kişiyi de yaraladı. Sokağa kurulan pazarın içinden geçmeye çalışan kadın önüne geleni ezdi. Kadın sürücü altına aldığı bir kişiyi de metrelerce sürükledi. Güvenlik kamerasında yansıyan bu feci kaza sonra polis tarafından yakalanan kadın gözaltına alındı.
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 00:46
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 330 izlenme - 2 hafta önce Avustralya'da yaşayan Sally Grundy isimli bir kadın sürücü, aracı ile yolculuk ederken sileceklerin arasında bir şeyin hareket ettiğini görmüş. Daha sonrasında hareket eden şeyin yılan olduğunun farkına varan Grundy, telefonunu çıkarıp videoya çekmeye başlamış. Yılanın daha sonrasında motorun alt kısımlarına doğru girdiğini tespit eden Grundy, uğraşlarına rağmen bir türlü onu oradan çıkaramamış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 01:56
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 5.611 izlenme - 11 ay önce ABD’nin Florida eyaletinin Miami kentinde hızlı giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü polisin kenara çekmesini sağlayarak polis memuruna ihtar verdi ve daha yavaş gitmesi konusunda uyardı. Hız limitinin 65 km olduğu Miami’de 145 km hızla giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü, polis aracının kenara çekmesini sağladı. Arcından inen polis memuruna neden hızlı gittiğini ve acil bir durum olup olmadığını soran Claudia Castillo isimli bir kadın sürücü polisi daha yavaş sürmesi konusunda uyarıyor. Polis memuru da acil bir durumun olmadığını ve ne kadar hızla gittiğinin farkında olmadığını belirterek kadından özür diliyor. O anlar Claudia isimli kadının kamerasına yansıyor.
Sensin Bi Kere Saygılı Taam mı - Motorcu ve Kadın Sürücü 00:30
Sensin Bi Kere Saygılı Taam mı - Motorcu ve Kadın Sürücü 7.446 izlenme - 2 yıl önce Şehir içi trafiğinde motorcu arkadaş yolunda seyrederken arkadan gelen kadın sürücü bu motorcu arkadaşı tehlikeli bir biçimde geçmiş. İlerde ışıklarda durunca kadın sürücünün yanına gitmesi ile olaylar başlıyor...
Kadın Sürücü İle Polisin Kapışması 01:20
Kadın Sürücü İle Polisin Kapışması 22.107 izlenme - 8 yıl önce kadın sürücü ile polisin kapışması
Ankara'da Alkollü Kadın Sürücü Trafiği Birbirine Kattı 02:24
Ankara'da Alkollü Kadın Sürücü Trafiği Birbirine Kattı 6.312 izlenme - 3 yıl önce Alkollü kadın bir sürücü Ankara'yı karıştırdı. Filmleri aratmayan kovalamaca uzun çabalar neticesinde sonuca varabildi. Başkent’te polisten kaçan kadın sürücü trafiği birbirine kattı. Patlak lastiklerle polisleri peşinden koşturan kadın sürücü uzun süren kovalamacanın ardından yakalandı. Ankara Beşevler'de sabah saatlerinde "aracında köpek bulunan alkollü bir kadın, cadde üzerinde yolu trafiğe kapatmış" ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine giden ekipleri gören 06 BH 094 plakalı Cadillac marka aracın sürücüsü Nur. A. isimli kadın kaçmaya başladı. Bunun üzerine polis ekipleri aracı kovalamaya başladı. Polisler hızla kaçan sürücüyü kavşaklarda trafiği kapatarak yakalamak istedi. Nur A. Konya Yolu-Çankaya bölgesinde uzun süre polisleri peşinden koşturdu. Çankaya ara sokaklarda da devam eden kovalamacanın sonunda eşinin işyerinin önünde yakalandı. Kapıları kilitleyerek araçtan inmeyen sürücüyü polis ekipleri, aracın camını kırarak araçtan indirdi. Nur A. isimli kadın sürücü daha sonra gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Nur A.'nın psikolojik rahatsızlığı bulunduğu iddia edildi
Kadın Sürücü Her Yerde Aynı! 00:12
Kadın Sürücü Her Yerde Aynı! 4.515 izlenme - 3 yıl önce
 Kadın Sürücüden İnanılmaz Park Tekniği 00:10
Kadın Sürücüden İnanılmaz Park Tekniği 4.478 izlenme - 3 yıl önce Rusya’da kadın bir sürücü işlek yolda araçların arasından hızla geçerek otomobilini akan trafiğe ters yönde park etmeyi başardı. Bir aracın güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde otoyol üzerinde hızla gelen bir araç birkaç otomobili solluyor. Daha sonra hızla aracın direksiyonunu kıran kadın sürücü akan trafiğe ters yönde aracını yol kenarına park etmeyi başarıyor. Olay sonrası şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken sürücü herhangi bir araca da çarpmıyor.
yaşlı kadın sürücü ve kaza 01:10
yaşlı kadın sürücü ve kaza 6.542 izlenme - 8 yıl önce yaşlı kadın sürücü ve kaza
Motosikleti Ezen Kadın Sürücü Adayı 00:39
Motosikleti Ezen Kadın Sürücü Adayı 1.228 izlenme - 2 yıl önce Motosikleti ezen kadın sürücü adayı Kırmızıda geçtiğini fark eden bayan sürücü adayı, hatasını düzeltmek isterken de bir motosikleti ezdi. Beraberinde öğretmeni ile trafiğe çıkan kadın sürücü adayı, kırmızı ışıkta duramadı. Uyarı üzerine aracını geri almaya başlayan çaylak öğrenci, bu sefer de fark etmeden bir motosikleti hedef aldı. Motosiklet sürücüsü apar topar kaçarken, motosiklet ise kadın sürücünün hiddetinden kurtulamadı.
El Freni mi? O da ne? (Bağyan Sürücü İçerir) 01:09
El Freni mi? O da ne? (Bağyan Sürücü İçerir) 2.722 izlenme - 2 yıl önce Bağyan sürücü bakkal önünde durup bir şeyler almak istemiş arabasını park edip bakmış işine ama o da ne. Bu araba denen merette el freni denen bir şey varmışmış ve de durunca bunu çekmek gerekliymişmiş...
GTA 5'te kadın sürücü olmak 01:16
GTA 5'te kadın sürücü olmak 1.725 izlenme - 2 yıl önce GTA 5 oyununda kadın sürücünün otoparkta bir türlü çıkamaması karakteri ezmesi gerçek dünyadaki kadın sürücülere benzer cinsten
Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü 03:47
Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü 3.535 izlenme - 4 yıl önce Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü
Kadın Sürücünün Trafikte Makyaj Kazası 02:09
Kadın Sürücünün Trafikte Makyaj Kazası 1.005 izlenme - 2 yıl önce Kadın sürücünün 'trafikte makyaj' kazası İstanbul trafiğinde direksiyonda makyaj yapmaya çalışan kadın sürücünün kullandığı otomobil önündeki araca çarptı. O anlar kameraya yansıdı. İstanbul'un ana arterlerinden birinde, trafiğin en yoğun olduğu saatte, kullandığı otomobilinin dikiz aynasına bakarak makyaj yapan kadın sürücü sonunda önündeki araca çarptı. Kamera her iki otomobilde küçük hasara yol açan bu kaza anını kaydetti. BU KEZ KAMERAYA KAYDEDİLDİ Bir çok sürücünün de trafikte tanık olduğu "sürücü koltuğunda makyaj" bu kez kazayla sonuçlandı ve kaza anı da kameraya kaydedildi. İSTANBUL'UN EN YOĞUN SAATTE İstanbul'un ana arterlerinden biri ve saat sabah 08.30. Trafiğin en yoğun olduğu bir saat, ancak akış çok yavaş. Aslında bir çok sürücünün benzerlerine tanık olduğu bir görüntü; Yavaş akan trafiği fırsat bildiği anlaşılan sürücünün dikiz aynasını kullanarak makyaj yaptığı görülüyor. Bu sırada aynı güzergahta ilerleyen bir başka otomobildeki kamera, trafik güvenliğini tehlikeye sokan durumu kaydetmeye başlıyor. "OLASI İHTİMAL" GERÇEKLEŞTİ, ÖNÜNDEKİ ARACA ÇARPTI Sadece bir kaç dakika sonra, "olası ihtimal" gerçekleşiyor ve otomobil kullanırken makyaj yapmaya çalışan sürücünün kullandığı otomobil önündeki otomobile çarpıyor. Kaza her iki otomobilde büyük olmayan hasara yol açtı. Kadın sürücüler kaza ve oluşan hasarı tutanakla belirledikten sonra yollarına devam etti.
önüne baksana 00:23
önüne baksana 3.934 izlenme - 6 yıl önce
Garajdan Arabasını Çıkaramayan Kadın Sürücü 01:33
Garajdan Arabasını Çıkaramayan Kadın Sürücü 1.560 izlenme - 2 yıl önce Bayan sürücümüz garajdan arabasını çıkarmaya çalışıyor. Yaptıklarını takdi ediyorum.Demekki bunlar sadece ülkemizde böyle değil , tüm Dünya'da aynı...
Kadın Sürücünün Benzin İstasyonu Serüveni 00:57
Kadın Sürücünün Benzin İstasyonu Serüveni 913 izlenme - 2 yıl önce Benzin almak için pompa ile araç yakıt girişini bir türlü denk getiremeyen kadın sürücü. Güvenlik kamerasına yansıyan komik görüntüler sizlerle...
kadın sürücü,dilenci çocuğu ezdi 00:44
kadın sürücü,dilenci çocuğu ezdi 2.380 izlenme - 7 yıl önce allahtan bişi olmadı ,hiç bişi olmamış gibi kalktı gitti çocuk
Küçücük Arabayı Kocaman Yere Park Edemeyen Kadın 03:47
Küçücük Arabayı Kocaman Yere Park Edemeyen Kadın 828 izlenme - 2 yıl önce Paralel parkın ne kadar çetrefilli! bir iş olduğu herkesin malumudur. Hele hele araba "neticem" kadar ise hepten çekilmez olur. Bu videodaki teyze de bu dertten muzdarip.
Orta Parmak Kazası 00:18
Orta Parmak Kazası 446 izlenme - 1 yıl önce Olay Rusya'da geçti trafik akışında arabasıyla kadın sürücü karşı şeritten gelen araca parmakla hareket yaptı,Bedelini ödedi kaza yaptı,
kadın sürücü 00:51
kadın sürücü 2.139 izlenme - 8 yıl önce kadın sürücü
kadın sürücüler 05:44
kadın sürücüler 2.970 izlenme - 8 yıl önce nedir bu dünyanın kadın sürücülerden çektikleri ?
Şaşkın kadın sürücü!! 01:16
Şaşkın kadın sürücü!! 1.661 izlenme - 7 yıl önce gideceği yeri şaşırdı))