Hoşgeldiniz!

Kadın Sürücü Videoları İzle

Motorcunun Üstüne Yürüyen Kadın Sürücü 06:43
Motorcunun Üstüne Yürüyen Kadın Sürücü 10.331 izlenme - 1 ay önce Bakalım Alkışlarlayaşıyorum üyeleri bu olayda hangi tarafı haklı bulacak ?
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 00:45
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 13.376 izlenme - 8 ay önce Trafikte kadın, bir sürücünün önüne kıran eleman veryansın ediyor. Videomuzun altına, ya tamam çok yanlış şiy yapmış olabilir ama kadın sonuçta, yaptığı yanlış bir şey, temalı ilk yorumu atan kullanıcıya "altın emme manifoldu" ödülümüzü armağan edeceğiz.
Sabırsız Kadın Sürücünün Sonu 00:40
Sabırsız Kadın Sürücünün Sonu 22.108 izlenme - 2 yıl önce Aceleci kadın kamyonete çarpıyor ve çarptığı kamyonetteki adamı hiç kontrol etmeden telefona sarılıyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
TIR Şoförü ve Kadın Sürücünün Yol Kavgası 00:58
TIR Şoförü ve Kadın Sürücünün Yol Kavgası 22.506 izlenme - 2 yıl önce Şerit değiştirmek isteyen kadın sürücü ile ona yol vermemekte inat eden Tır şoförü arasındaki yol kavgası.
Kadın Sürücü 3 Kişiyi Cipiyle Ezdi! 01:03
Kadın Sürücü 3 Kişiyi Cipiyle Ezdi! 20.088 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da kameralara yansıyan bu görüntü dehşete düşürüyor. Fren yerine gaza basan kadın sürücü 3 yayanın üstünde geçti.
Park Etmek İsteyen Kadın Sürücü 00:29
Park Etmek İsteyen Kadın Sürücü 7.642 izlenme - 1 yıl önce Kadın sürücü aracını park etmek isterken bunlar yaşandı. Hollanda’da geri manevra yaparak otomobilini iki aracın arasına çekmek isteyen kadın, gaza fazla bastı. Kontrolden çıkan otomobil de bir iş yerinin girişine daldı.
Ters Yönde Gaza Basan Kadın Sürücü Kamerada 03:19
Ters Yönde Gaza Basan Kadın Sürücü Kamerada 5.648 izlenme - 12 ay önce Antalya’da virajı dönmek isteyen kadın sürücü, fren yerine gaza basınca kontrolden çıkan otomobil bir iş yerine girerek durabildi. Kaza, Kızılsaray Mahallesi, Yener Ulusoy Bulvarı üzerindeki bir teknoloji mağazasında meydana geldi. Gülser Hakikat, 16 HG 076 plakalı otomobiliyle tek yön yazan sokaktan ters yönde ilerleyerek bulvara çıkmak istedi. Yanında iki de yolcu bulunan kadın sürücü bulvara dönüş yaparken, biranda kaldırıma çıkıp, yanlışlıkla fren yerine gaza bastı. Kontrolden çıkan araç, iş yerine girerek durabildi. Kazayı görenler hemen kadın sürücünün yanına koştu. Büyük panik yaşayan kadın sürücü çığlıklar içinde uzun süre aracından inemedi. O an kaldırımda ve mağaza kapısında kimsenin olmaması ise olası bir yaralanmayı önledi. Bu arada kaza anı güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Görüntülerde, kadın sürücünün kaldırıma çıkarak mağazaya girmesi an ve an kaydedildi. Çarpma anıyla birlikte içerideki müşteri ve personelin kaçtığı, bir çalışanın ise devrilen vitrini tuttuğu görüldü. "KALDIRIMIN BOŞ OLMASI FACİAYI ÖNLEDİ" İşyeri müdürü Muhammet Kaya, kazanın öğleden sonra havanın çok sıcak olduğu zamanlarda gerçekleştiğini belirterek, " Kadın sürücü ters yönden arka yoldan, bulvara çıkış yapıyor. Dönerken heyecanla kaldırıma çıkıp, fren yerine gaza basıyor. Ondan sonra dükkanımıza girdi. Kaldırım çok kalabalık olurdu. Kaza anında kaldırım boştu. Bizde genelde dükkanında önünde mola verirdik, Ramazan olduğu için o saate içerideydik. Allah'tan kimseye bir şey olmadı. Sadece vitrini tutmaya çalışan arkadaşımızın eli kesildi. Küçük maddi hasarla kazayı atlattık" dedi.
Kadın Sürücü Önüne Geleni Altına Aldı 00:24
Kadın Sürücü Önüne Geleni Altına Aldı 4.909 izlenme - 1 yıl önce Kadın sürücü Çin'de dehşet saçtı. Kadın sürücü 1 kişiyi öldürdü, 7 kişiyi de yaraladı. Sokağa kurulan pazarın içinden geçmeye çalışan kadın önüne geleni ezdi. Kadın sürücü altına aldığı bir kişiyi de metrelerce sürükledi. Güvenlik kamerasında yansıyan bu feci kaza sonra polis tarafından yakalanan kadın gözaltına alındı.
Kadın Sürücünün Arabayı Kaçırması 00:30
Kadın Sürücünün Arabayı Kaçırması 197 izlenme - 1 hafta önce Çin'de Araç kontrolünü kaybeden kadının sürücünün görüntüleri güvenlik kamerasına böyle yansıyor. Araç yokuş aşağı geri geri hızlı bir şekilde inip duvara çarparak dururken, kadın sürücü ise aracına koşarak yetişmeye çalışıyor.
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 01:56
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 5.644 izlenme - 1 yıl önce ABD’nin Florida eyaletinin Miami kentinde hızlı giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü polisin kenara çekmesini sağlayarak polis memuruna ihtar verdi ve daha yavaş gitmesi konusunda uyardı. Hız limitinin 65 km olduğu Miami’de 145 km hızla giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü, polis aracının kenara çekmesini sağladı. Arcından inen polis memuruna neden hızlı gittiğini ve acil bir durum olup olmadığını soran Claudia Castillo isimli bir kadın sürücü polisi daha yavaş sürmesi konusunda uyarıyor. Polis memuru da acil bir durumun olmadığını ve ne kadar hızla gittiğinin farkında olmadığını belirterek kadından özür diliyor. O anlar Claudia isimli kadının kamerasına yansıyor.
El Fenerini Çekmeyi Unutan Kadın Sürücü 00:36
El Fenerini Çekmeyi Unutan Kadın Sürücü 274 izlenme - 3 hafta önce El frenini çekmeyi unutan kadın sürücü ezilmekten son anda kurtuldu. O anlar kameraya böyle yansıdı. Otoparka girmek için bilet alma cihazına yanaşmaya çalışan kadın sürücü, başarısız olunca aracından indi. Bileti almak için butona basan kadın, el frenini çekmeyi unuttuğu otomobili hareket edince yere düştü. Yere düşen kadın otomobilin altın altın kalmaktan son anda kurtuldu.
Sensin Bi Kere Saygılı Taam Mı - Motorcu Ve Kadın Sürücü 00:30
Sensin Bi Kere Saygılı Taam Mı - Motorcu Ve Kadın Sürücü 7.881 izlenme - 2 yıl önce Şehir içi trafiğinde motorcu arkadaş yolunda seyrederken arkadan gelen kadın sürücü bu motorcu arkadaşı tehlikeli bir biçimde geçmiş. İlerde ışıklarda durunca kadın sürücünün yanına gitmesi ile olaylar başlıyor...
Fren Yerine Gaza Basınca Dükkana Girdi 00:35
Fren Yerine Gaza Basınca Dükkana Girdi 1.204 izlenme - 5 ay önce Antalya’da sürücüsünün fren yerine gaza basması sonucu kontrolden çıkan otomobil, bir iş yerine girerek durabildi. Kaldırımın boş olması faciayı önlerken, kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.
Kadın Sürücü İle Polisin Kapışması 01:20
Kadın Sürücü İle Polisin Kapışması 22.144 izlenme - 8 yıl önce kadın sürücü ile polisin kapışması
Ankara'da Alkollü Kadın Sürücü Trafiği Birbirine Kattı 02:24
Ankara'da Alkollü Kadın Sürücü Trafiği Birbirine Kattı 6.366 izlenme - 3 yıl önce Alkollü kadın bir sürücü Ankara'yı karıştırdı. Filmleri aratmayan kovalamaca uzun çabalar neticesinde sonuca varabildi. Başkent’te polisten kaçan kadın sürücü trafiği birbirine kattı. Patlak lastiklerle polisleri peşinden koşturan kadın sürücü uzun süren kovalamacanın ardından yakalandı. Ankara Beşevler'de sabah saatlerinde "aracında köpek bulunan alkollü bir kadın, cadde üzerinde yolu trafiğe kapatmış" ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine giden ekipleri gören 06 BH 094 plakalı Cadillac marka aracın sürücüsü Nur. A. isimli kadın kaçmaya başladı. Bunun üzerine polis ekipleri aracı kovalamaya başladı. Polisler hızla kaçan sürücüyü kavşaklarda trafiği kapatarak yakalamak istedi. Nur A. Konya Yolu-Çankaya bölgesinde uzun süre polisleri peşinden koşturdu. Çankaya ara sokaklarda da devam eden kovalamacanın sonunda eşinin işyerinin önünde yakalandı. Kapıları kilitleyerek araçtan inmeyen sürücüyü polis ekipleri, aracın camını kırarak araçtan indirdi. Nur A. isimli kadın sürücü daha sonra gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Nur A.'nın psikolojik rahatsızlığı bulunduğu iddia edildi
Kadın Sürücü Her Yerde Aynı! 00:12
Kadın Sürücü Her Yerde Aynı! 4.515 izlenme - 3 yıl önce
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 00:46
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 657 izlenme - 6 ay önce Avustralya'da yaşayan Sally Grundy isimli bir kadın sürücü, aracı ile yolculuk ederken sileceklerin arasında bir şeyin hareket ettiğini görmüş. Daha sonrasında hareket eden şeyin yılan olduğunun farkına varan Grundy, telefonunu çıkarıp videoya çekmeye başlamış. Yılanın daha sonrasında motorun alt kısımlarına doğru girdiğini tespit eden Grundy, uğraşlarına rağmen bir türlü onu oradan çıkaramamış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Motosiklet Kullanan Kadınların Seksi Kalçaları 00:57
Motosiklet Kullanan Kadınların Seksi Kalçaları 501 izlenme - 4 ay önce Motorcu kadınların motosikletin arka kısmına taktıkları GoPro kamera ile kalçalarının nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz? Bu videoda birbirinden seksi kadınların motor sürerken kalçalarının nasıl göründüğünü gösteren bir klip hazırladık.
 Kadın Sürücüden İnanılmaz Park Tekniği 00:10
Kadın Sürücüden İnanılmaz Park Tekniği 4.484 izlenme - 3 yıl önce Rusya’da kadın bir sürücü işlek yolda araçların arasından hızla geçerek otomobilini akan trafiğe ters yönde park etmeyi başardı. Bir aracın güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde otoyol üzerinde hızla gelen bir araç birkaç otomobili solluyor. Daha sonra hızla aracın direksiyonunu kıran kadın sürücü akan trafiğe ters yönde aracını yol kenarına park etmeyi başarıyor. Olay sonrası şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken sürücü herhangi bir araca da çarpmıyor.
Kadın Sürücünün Ortalığı Savaş Alanına Çevirmesi 01:35
Kadın Sürücünün Ortalığı Savaş Alanına Çevirmesi 115 izlenme - 3 hafta önce Kimsenin yaralanmadığına şaşıracağınız bir trafik olayı güvenlik kameralarına böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz.
yaşlı kadın sürücü ve kaza 01:10
yaşlı kadın sürücü ve kaza 6.543 izlenme - 8 yıl önce yaşlı kadın sürücü ve kaza
Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü 03:47
Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü 3.540 izlenme - 5 yıl önce Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü
Motosikleti Ezen Kadın Sürücü Adayı 00:39
Motosikleti Ezen Kadın Sürücü Adayı 1.228 izlenme - 2 yıl önce Motosikleti ezen kadın sürücü adayı Kırmızıda geçtiğini fark eden bayan sürücü adayı, hatasını düzeltmek isterken de bir motosikleti ezdi. Beraberinde öğretmeni ile trafiğe çıkan kadın sürücü adayı, kırmızı ışıkta duramadı. Uyarı üzerine aracını geri almaya başlayan çaylak öğrenci, bu sefer de fark etmeden bir motosikleti hedef aldı. Motosiklet sürücüsü apar topar kaçarken, motosiklet ise kadın sürücünün hiddetinden kurtulamadı.
GTA 5'te kadın sürücü olmak 01:16
GTA 5'te kadın sürücü olmak 1.743 izlenme - 3 yıl önce GTA 5 oyununda kadın sürücünün otoparkta bir türlü çıkamaması karakteri ezmesi gerçek dünyadaki kadın sürücülere benzer cinsten
El Freni mi? O da ne? (Bağyan Sürücü İçerir) 01:09
El Freni mi? O da ne? (Bağyan Sürücü İçerir) 2.920 izlenme - 3 yıl önce Bağyan sürücü bakkal önünde durup bir şeyler almak istemiş arabasını park edip bakmış işine ama o da ne. Bu araba denen merette el freni denen bir şey varmışmış ve de durunca bunu çekmek gerekliymişmiş...
Önüne Baksana 00:23
Önüne Baksana 3.936 izlenme - 6 yıl önce
Kadın Sürücünün Trafikte Makyaj Kazası 02:09
Kadın Sürücünün Trafikte Makyaj Kazası 1.018 izlenme - 2 yıl önce Kadın sürücünün 'trafikte makyaj' kazası İstanbul trafiğinde direksiyonda makyaj yapmaya çalışan kadın sürücünün kullandığı otomobil önündeki araca çarptı. O anlar kameraya yansıdı. İstanbul'un ana arterlerinden birinde, trafiğin en yoğun olduğu saatte, kullandığı otomobilinin dikiz aynasına bakarak makyaj yapan kadın sürücü sonunda önündeki araca çarptı. Kamera her iki otomobilde küçük hasara yol açan bu kaza anını kaydetti. BU KEZ KAMERAYA KAYDEDİLDİ Bir çok sürücünün de trafikte tanık olduğu "sürücü koltuğunda makyaj" bu kez kazayla sonuçlandı ve kaza anı da kameraya kaydedildi. İSTANBUL'UN EN YOĞUN SAATTE İstanbul'un ana arterlerinden biri ve saat sabah 08.30. Trafiğin en yoğun olduğu bir saat, ancak akış çok yavaş. Aslında bir çok sürücünün benzerlerine tanık olduğu bir görüntü; Yavaş akan trafiği fırsat bildiği anlaşılan sürücünün dikiz aynasını kullanarak makyaj yaptığı görülüyor. Bu sırada aynı güzergahta ilerleyen bir başka otomobildeki kamera, trafik güvenliğini tehlikeye sokan durumu kaydetmeye başlıyor. "OLASI İHTİMAL" GERÇEKLEŞTİ, ÖNÜNDEKİ ARACA ÇARPTI Sadece bir kaç dakika sonra, "olası ihtimal" gerçekleşiyor ve otomobil kullanırken makyaj yapmaya çalışan sürücünün kullandığı otomobil önündeki otomobile çarpıyor. Kaza her iki otomobilde büyük olmayan hasara yol açtı. Kadın sürücüler kaza ve oluşan hasarı tutanakla belirledikten sonra yollarına devam etti.
Kadın Sürücü Neredeyse Kendi Bebeğini Öldürüyordu 01:01
Kadın Sürücü Neredeyse Kendi Bebeğini Öldürüyordu 44 izlenme - 4 hafta önce Otoparkta aracını park etmeye çalışan kadın sürücü, geri gelirken bebeğinin de içinde olduğu bebek arabasına çarptı. Panikleyen anne tekrar aracına yönelip aracı ileri almak istedi ancak o da olmadı. Otopark kamerasına yansıyan görüntüler sosyal medyada kısa sürede paylaşım rekoru kırdı.
Garajdan Arabasını Çıkaramayan Kadın Sürücü 01:33
Garajdan Arabasını Çıkaramayan Kadın Sürücü 1.699 izlenme - 3 yıl önce Bayan sürücümüz garajdan arabasını çıkarmaya çalışıyor. Yaptıklarını takdi ediyorum.Demekki bunlar sadece ülkemizde böyle değil , tüm Dünya'da aynı...
kadın sürücü,dilenci çocuğu ezdi 00:44
kadın sürücü,dilenci çocuğu ezdi 2.388 izlenme - 8 yıl önce allahtan bişi olmadı ,hiç bişi olmamış gibi kalktı gitti çocuk