Hoşgeldiniz!

kadın sürücü

Park Konusunda İmkansızı Başaran Kadın Sürücü 03:12
Park Konusunda İmkansızı Başaran Kadın Sürücü 6.888 izlenme - 4 ay önce İngiltere'nin Hull şehrinde park yerine dakikalarca park edemeyip, etrafındaki araçlara da çarpan kadın sürücünün amatör kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Motorcunun Üstüne Yürüyen Kadın Sürücü 06:43
Motorcunun Üstüne Yürüyen Kadın Sürücü 13.780 izlenme - 11 ay önce Bakalım Alkışlarlayaşıyorum üyeleri bu olayda hangi tarafı haklı bulacak ?
Boya ve Çizik Takıntısı Olmayan Kadın Sürücü 01:35
Boya ve Çizik Takıntısı Olmayan Kadın Sürücü 6.622 izlenme - 6 ay önce İşte usta şoför. Daracık yerden ustaca geçiverdi. Azıcık sürtmeler oldu ama olur artık o kadar.
Kadın Sürücüyü Sıkıştırp Kaza Yaptıran Okul Taşıtı 00:34
Kadın Sürücüyü Sıkıştırp Kaza Yaptıran Okul Taşıtı 8.698 izlenme - 9 ay önce trafikte gösterdikleri üstün saygı beceleri ile ünlü! okul taşıtı sürücüsü normal şeridinde ilerliyor. bazı sürücüler de emniyet şeridine girmiş. emniyet şeridine girip girmemeleri, karşılaşacakları kanuni yaptırım tamamen kendilerini ilgilendiriyor. gerçekten zaruri değilse sorumluluğu alıp girmişler. okul taşıtı sürücüsü -büyük ihtimalle kadın sürücüyü farkedip- giderek emniyet şeridi tarafına kaymaya başlıyor ve arabanın sağ kısmı kendi şeridinden çıkıp emniyet şeridine giriyor. yani şerit ihlali yapıyor. adı üstünde "emniyet şeridi", yani "şerit". girilmesi külliyen yasak bir bölge değil. https://youtu.be/wa7nip7ctyi kendi şeridine dikkat ederseniz sol tarafta bi hayli boşluk var. yani bilinçli olarak sürücüleri sıkıştırıyor. en garip olanı da temas sağlandıktan sonra, direksiyonu sola kırıp yürümesi gerekirken ve kadın sürücü araçların arasında kalmışken hala sağ yana doğru devam ediyor. ciddi bir can güvenliği tehlikesi oluşturmasının yanında kazanın maddi hasar boyutunu da artırıyor. şimdi birileri "kadının emniyet şeridinde ne işin var?" diyebilir. biz onu bilemeyiz. ne işi olup olmadığına kendisi karar verir. bizim yapacağımız tek şey kanuni mercilere ihbarda bulunmaktır. onların hata yapması başka bir sürücüye bu hatanın cezasını verme hakkı doğurmaz. okul taşıtı sürücüsü kendi şeridinde devam etmeli. kendine pay çıkarıp, hata yapan sürücüleri cezalandırma telaşına girmemeli. gördüğüm her hatanın anında cezasını kendimiz veremeyiz. kırmızı ışıkta durmayan, sinyal vermeyen, hız ihlali yapan bir sürücünün arabasını bir köşese sıkıştırabilir miyiz? veya şoforün şahsına zarar verme hakkımız var mı? üstelik burada ciddi bir can güvenliği tehlikesi oluşmuş. kadın neredeyse iki aracın arasına sıkışıp kalacakmış. biz istanbulda bu okul taşıtlarının yarattığı terörün cezasını kendimiz vermeye kalksak, meydan muharebesi çıkar. istanbulda okul taşıtı sürücüsüne, taksiciye, dolmuşçuya ve harfiyat kamyonu sürücüsüne küfretmeden evine varabilen birisi çıkar mı? (ekşisözlük)
İlginç Pankart: “Acemi Bayan Şoför, Lütfen Korna Basmayınız” 00:44
İlginç Pankart: “Acemi Bayan Şoför, Lütfen Korna Basmayınız” 3.322 izlenme - 5 ay önce İstanbul'da kadın sürücünün aracına astığı, ''Acemi bayan şoför, lütfen korna basmayınız'' yazısını gören sürücüler şaşkına döndü. Kadın sürücü ise yönteminin işe yaradığını belirtti.
Kadın Sürücü Trafikte Tartıştığı Erkek Sürücüye Plakayla Saldırdı 00:36
Kadın Sürücü Trafikte Tartıştığı Erkek Sürücüye Plakayla Saldırdı 6.515 izlenme - 7 ay önce Konya'da trafikte belirlenemeyen nedenle çıkan tartışmada kadın sürücü, tartıştığı erkek sürücüye, araçtan söktüğü plakayla saldırdı. Erkek sürücü de biber gazıyla karşılık verdi. Bu anlar, cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi. Olay, 10 gün önce merkez Karatay İlçesi'nde meydana geldi. Kimliği belirlenemeyen kadın sürücü, belirlenemeyen nedenle bir erkek sürücüyle tarıştı. Tartışma ardından otomobilinden inen kadın, erkek sürücünün araç plakasını sökerek sürücüye vurmaya başladı. Kadın sürücü, yakınlarının araya girmeye çalışmasına rağmen erkek sürücüye vurmaya devam etti. ERKEK SÜRÜCÜ KENDİNİ KORUMAK İÇİN BİBER GAZI KULLANDI Erkek sürücü de aracından aldığı biber gazını kadına doğru sıktı. Daha sonra kadın sürücü elindeki plakayı araca doğru fırlattı. Kavga, kadının yakınları ve çevredekilerin araya girmesiyle sona erdi. Bu anlar ise çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
Sabırsız Kadın Sürücünün Sonu 00:40
Sabırsız Kadın Sürücünün Sonu 23.215 izlenme - 3 yıl önce Aceleci kadın kamyonete çarpıyor ve çarptığı kamyonetteki adamı hiç kontrol etmeden telefona sarılıyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İzlerken Gerilim Yaratan Kaçırma Girişimi - Güney Afrika 00:59
İzlerken Gerilim Yaratan Kaçırma Girişimi - Güney Afrika 5.341 izlenme - 8 ay önce Güney Afrika'da lüks aracından inen kadın sürücü, arkasından gelen gaspçılardan soğukkanlılıkla kaçtı. O anlar ise kameraya kaydedildi.
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 00:45
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 13.496 izlenme - 1 yıl önce Trafikte kadın, bir sürücünün önüne kıran eleman veryansın ediyor. Videomuzun altına, ya tamam çok yanlış şiy yapmış olabilir ama kadın sonuçta, yaptığı yanlış bir şey, temalı ilk yorumu atan kullanıcıya "altın emme manifoldu" ödülümüzü armağan edeceğiz.
TIR Şoförü ve Kadın Sürücünün Yol Kavgası 00:58
TIR Şoförü ve Kadın Sürücünün Yol Kavgası 22.866 izlenme - 3 yıl önce Şerit değiştirmek isteyen kadın sürücü ile ona yol vermemekte inat eden Tır şoförü arasındaki yol kavgası.
Kadın Sürücü 3 Kişiyi Cipiyle Ezdi! 01:03
Kadın Sürücü 3 Kişiyi Cipiyle Ezdi! 20.263 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da kameralara yansıyan bu görüntü dehşete düşürüyor. Fren yerine gaza basan kadın sürücü 3 yayanın üstünde geçti.
Park Etmek İsteyen Kadın Sürücü 00:29
Park Etmek İsteyen Kadın Sürücü 8.074 izlenme - 2 yıl önce Kadın sürücü aracını park etmek isterken bunlar yaşandı. Hollanda’da geri manevra yaparak otomobilini iki aracın arasına çekmek isteyen kadın, gaza fazla bastı. Kontrolden çıkan otomobil de bir iş yerinin girişine daldı.
Ters Yönde Gaza Basan Kadın Sürücü Kamerada 03:19
Ters Yönde Gaza Basan Kadın Sürücü Kamerada 5.922 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da virajı dönmek isteyen kadın sürücü, fren yerine gaza basınca kontrolden çıkan otomobil bir iş yerine girerek durabildi. Kaza, Kızılsaray Mahallesi, Yener Ulusoy Bulvarı üzerindeki bir teknoloji mağazasında meydana geldi. Gülser Hakikat, 16 HG 076 plakalı otomobiliyle tek yön yazan sokaktan ters yönde ilerleyerek bulvara çıkmak istedi. Yanında iki de yolcu bulunan kadın sürücü bulvara dönüş yaparken, biranda kaldırıma çıkıp, yanlışlıkla fren yerine gaza bastı. Kontrolden çıkan araç, iş yerine girerek durabildi. Kazayı görenler hemen kadın sürücünün yanına koştu. Büyük panik yaşayan kadın sürücü çığlıklar içinde uzun süre aracından inemedi. O an kaldırımda ve mağaza kapısında kimsenin olmaması ise olası bir yaralanmayı önledi. Bu arada kaza anı güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Görüntülerde, kadın sürücünün kaldırıma çıkarak mağazaya girmesi an ve an kaydedildi. Çarpma anıyla birlikte içerideki müşteri ve personelin kaçtığı, bir çalışanın ise devrilen vitrini tuttuğu görüldü. "KALDIRIMIN BOŞ OLMASI FACİAYI ÖNLEDİ" İşyeri müdürü Muhammet Kaya, kazanın öğleden sonra havanın çok sıcak olduğu zamanlarda gerçekleştiğini belirterek, " Kadın sürücü ters yönden arka yoldan, bulvara çıkış yapıyor. Dönerken heyecanla kaldırıma çıkıp, fren yerine gaza basıyor. Ondan sonra dükkanımıza girdi. Kaldırım çok kalabalık olurdu. Kaza anında kaldırım boştu. Bizde genelde dükkanında önünde mola verirdik, Ramazan olduğu için o saate içerideydik. Allah'tan kimseye bir şey olmadı. Sadece vitrini tutmaya çalışan arkadaşımızın eli kesildi. Küçük maddi hasarla kazayı atlattık" dedi.
Kadın Sürücü Önüne Geleni Altına Aldı 00:24
Kadın Sürücü Önüne Geleni Altına Aldı 5.362 izlenme - 2 yıl önce Kadın sürücü Çin'de dehşet saçtı. Kadın sürücü 1 kişiyi öldürdü, 7 kişiyi de yaraladı. Sokağa kurulan pazarın içinden geçmeye çalışan kadın önüne geleni ezdi. Kadın sürücü altına aldığı bir kişiyi de metrelerce sürükledi. Güvenlik kamerasında yansıyan bu feci kaza sonra polis tarafından yakalanan kadın gözaltına alındı.
Sensin Bi Kere Saygılı Taam Mı - Motorcu Ve Kadın Sürücü 00:30
Sensin Bi Kere Saygılı Taam Mı - Motorcu Ve Kadın Sürücü 8.399 izlenme - 3 yıl önce Şehir içi trafiğinde motorcu arkadaş yolunda seyrederken arkadan gelen kadın sürücü bu motorcu arkadaşı tehlikeli bir biçimde geçmiş. İlerde ışıklarda durunca kadın sürücünün yanına gitmesi ile olaylar başlıyor...
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 01:56
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 5.701 izlenme - 2 yıl önce ABD’nin Florida eyaletinin Miami kentinde hızlı giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü polisin kenara çekmesini sağlayarak polis memuruna ihtar verdi ve daha yavaş gitmesi konusunda uyardı. Hız limitinin 65 km olduğu Miami’de 145 km hızla giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü, polis aracının kenara çekmesini sağladı. Arcından inen polis memuruna neden hızlı gittiğini ve acil bir durum olup olmadığını soran Claudia Castillo isimli bir kadın sürücü polisi daha yavaş sürmesi konusunda uyarıyor. Polis memuru da acil bir durumun olmadığını ve ne kadar hızla gittiğinin farkında olmadığını belirterek kadından özür diliyor. O anlar Claudia isimli kadının kamerasına yansıyor.
Kadın Sürücü İle Polisin Kapışması 01:20
Kadın Sürücü İle Polisin Kapışması 22.190 izlenme - 9 yıl önce kadın sürücü ile polisin kapışması
Ankara'da Alkollü Kadın Sürücü Trafiği Birbirine Kattı 02:24
Ankara'da Alkollü Kadın Sürücü Trafiği Birbirine Kattı 6.430 izlenme - 4 yıl önce Alkollü kadın bir sürücü Ankara'yı karıştırdı. Filmleri aratmayan kovalamaca uzun çabalar neticesinde sonuca varabildi. Başkent’te polisten kaçan kadın sürücü trafiği birbirine kattı. Patlak lastiklerle polisleri peşinden koşturan kadın sürücü uzun süren kovalamacanın ardından yakalandı. Ankara Beşevler'de sabah saatlerinde "aracında köpek bulunan alkollü bir kadın, cadde üzerinde yolu trafiğe kapatmış" ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine giden ekipleri gören 06 BH 094 plakalı Cadillac marka aracın sürücüsü Nur. A. isimli kadın kaçmaya başladı. Bunun üzerine polis ekipleri aracı kovalamaya başladı. Polisler hızla kaçan sürücüyü kavşaklarda trafiği kapatarak yakalamak istedi. Nur A. Konya Yolu-Çankaya bölgesinde uzun süre polisleri peşinden koşturdu. Çankaya ara sokaklarda da devam eden kovalamacanın sonunda eşinin işyerinin önünde yakalandı. Kapıları kilitleyerek araçtan inmeyen sürücüyü polis ekipleri, aracın camını kırarak araçtan indirdi. Nur A. isimli kadın sürücü daha sonra gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Nur A.'nın psikolojik rahatsızlığı bulunduğu iddia edildi
Kadın Sürücü Her Yerde Aynı! 00:12
Kadın Sürücü Her Yerde Aynı! 4.517 izlenme - 4 yıl önce
Fren Yerine Gaza Basınca Dükkana Girdi 00:35
Fren Yerine Gaza Basınca Dükkana Girdi 1.240 izlenme - 1 yıl önce Antalya’da sürücüsünün fren yerine gaza basması sonucu kontrolden çıkan otomobil, bir iş yerine girerek durabildi. Kaldırımın boş olması faciayı önlerken, kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.
 Kadın Sürücüden İnanılmaz Park Tekniği 00:10
Kadın Sürücüden İnanılmaz Park Tekniği 4.491 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da kadın bir sürücü işlek yolda araçların arasından hızla geçerek otomobilini akan trafiğe ters yönde park etmeyi başardı. Bir aracın güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde otoyol üzerinde hızla gelen bir araç birkaç otomobili solluyor. Daha sonra hızla aracın direksiyonunu kıran kadın sürücü akan trafiğe ters yönde aracını yol kenarına park etmeyi başarıyor. Olay sonrası şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken sürücü herhangi bir araca da çarpmıyor.
yaşlı kadın sürücü ve kaza 01:10
yaşlı kadın sürücü ve kaza 6.545 izlenme - 9 yıl önce yaşlı kadın sürücü ve kaza
Kadın Sürücünün Araç Parketmeyle Olan Çabası 01:31
Kadın Sürücünün Araç Parketmeyle Olan Çabası 297 izlenme - 4 ay önce Park yerine dakikalarca park edemeyip, etrafındaki araçlara da çarpan kadın sürücü ablamızı izliyoruz.
Motosiklet Kullanan Kadınların Seksi Kalçaları 00:57
Motosiklet Kullanan Kadınların Seksi Kalçaları 901 izlenme - 1 yıl önce Motorcu kadınların motosikletin arka kısmına taktıkları GoPro kamera ile kalçalarının nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz? Bu videoda birbirinden seksi kadınların motor sürerken kalçalarının nasıl göründüğünü gösteren bir klip hazırladık.
Kadın Sürücünün Otopark Zannettiği Binaya Arabayla Dalması 00:40
Kadın Sürücünün Otopark Zannettiği Binaya Arabayla Dalması 502 izlenme - 8 ay önce Şili'de otopark zannettiği bina girişine arabasıyla giren kadın sürücü ortalığı birbirine katmış. Olay saniye saniye güvenlik kamerasına böyle yansımış.
Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü 03:47
Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü 3.561 izlenme - 6 yıl önce Mini Arabasını Park Edemeyen Kadın Sürücü
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 00:46
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 744 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da yaşayan Sally Grundy isimli bir kadın sürücü, aracı ile yolculuk ederken sileceklerin arasında bir şeyin hareket ettiğini görmüş. Daha sonrasında hareket eden şeyin yılan olduğunun farkına varan Grundy, telefonunu çıkarıp videoya çekmeye başlamış. Yılanın daha sonrasında motorun alt kısımlarına doğru girdiğini tespit eden Grundy, uğraşlarına rağmen bir türlü onu oradan çıkaramamış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Önüne Baksana 00:23
Önüne Baksana 3.940 izlenme - 7 yıl önce
El Freni mi? O da ne? (Bağyan Sürücü İçerir) 01:09
El Freni mi? O da ne? (Bağyan Sürücü İçerir) 3.090 izlenme - 3 yıl önce Bağyan sürücü bakkal önünde durup bir şeyler almak istemiş arabasını park edip bakmış işine ama o da ne. Bu araba denen merette el freni denen bir şey varmışmış ve de durunca bunu çekmek gerekliymişmiş...
Trafik Polisinin Pantolon Fermuarını Onaran Kadın 01:30
Trafik Polisinin Pantolon Fermuarını Onaran Kadın 2.510 izlenme - 3 yıl önce Rutin trafik kontrolü yapan trafik polisi bir bayan sürücüyü durdurur ve ehliyet ruhsat ister. Sürücü bayan evrakları teslim ederken trafik polisinin pantolon fermuarının bozuk olduğunu görür ve hemen çözüm üretir.