Hoşgeldiniz!

kadın terörist

Ankara'yı Kana Bulayan Teröristin Görüntüleri 00:25
Ankara'yı Kana Bulayan Teröristin Görüntüleri 103.175 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da yaşanan patlamada canlı bomba olduğu iddia edilen Balıkesir Üniversitesi öğrencisinin 2013 yılı 1 Mayıs kutlamalarında Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunduğu esnada tepki çeken hareketler sergilediği ortaya çıktı. Balıkesir Üniversitesi'nde okuduğu sırada 2013 yılındaki 1 Mayıs kutlamalarına katılan S.Ç.D.'nin kutlamaların başında yapılan Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nda saygısızlık yaptığı ortaya çıktı. Binlerce kişinin saygı duruşunda bulunduğu anda cebinden cep telefonunu çıkardığı ve telefonla oynadığı aynı zamanda yanındaki arkadaşları ile konuştuğu görülen S.Ç.D. tepki gördüğü ortaya çıktı. Ankara'da canlı bomba olan kızın o tarihte elinde BDP'ye ait 1 Mayıs afişi olması dikkat çekti. Öte yandan Balıkesir'den 2013 yılında ayrılan S.Ç.D.'nin bir süre Suriye'de yaşadığı da iddia edildi.
Konsolosluğa Saldıran Kadın Teröristin Vurulma Anı ( 18) 01:42
Konsolosluğa Saldıran Kadın Teröristin Vurulma Anı ( 18) 31.976 izlenme - 3 yıl önce Sarıyer İstinye'deki Amerikan Konsolosluğu önünde nöbet bekleyen polis ekibine silahlı saldırı düzenlendi. ABD Konsolosluğu yakınında bir apartmanın boşluğuna gizlenen kadın teröristin çevresi polisler tarafından çevrildi. O polislerden biri kadın teröristle burun buruna geldi. Kadına belli bir uzaklıktan daha fazla yaklaşmayan polis, bir takım uyarılarda bulundu. Kadının elleriyle ilgili uyarıda bulunan polis, bu uyarılara yanıt alamayınca art arda ateş etti. Bu ateş sırasında vurulan kadın yere düştü. Yaralı kadın bulunduğu yerden bir sedyeye konularak ambulansa taşındı ve hastaneye götürüldü. (İHA)
Teslim Olan Kadın Terörist 01:38
Teslim Olan Kadın Terörist "Defalarca Tacize Uğradım" 613 izlenme - 2 yıl önce Mardin Nusaybin ilçesinde 10'u kadın 42 PKK'lı terörist üst düzey sorumlularından aldıkları talimatlar doğrultusunda güvenlik güçlerine teslim olmuştu. Teslim olan PKK'lı kadın terörist, "Gerçekten rezilliktir, tacizliktir, tecavüzcülüktür, dayaktır, işkencedir. Silahı kafama bile dayadılar, ailemi tehdit etti. Şimdi sıkıştılar bazıları kaçtılar, bazıları da artık bilmiyorum. Özellikle kız arkadaşlarıma ve kardeşlerime tavsiye veriyorum, sakın sakın PKK'ya inanmayın, tacizde bulunuyorlar. Şerefsizler yani her şeyi yapıyorlar gerçekten" diye konuştu.
PKK'lı Kadın Teröriste Tokat Gibi Cevap 02:42
PKK'lı Kadın Teröriste Tokat Gibi Cevap 518 izlenme - 2 yıl önce Kürt vatandaştan kadın teröristin sorusuna tokat gibi bir cevap verdi. Çözüm süreci hakkında düşünceleri sorulan kadın terörist çözüm sürecini eleştirerek silahlı saldırıların artırılacağını söyledi. Barışı savaşla sağlayacaklarını ve bu savaşı halkla birlikte yaptıklarını iddia eden kadın terörist onay almak için Kürt vatandaşa 'Dedenin pirin hayalini gerçekleştireceğiz değil mi?' diye sordu. Yaşlı Kürt vatandaş kadın teröristin bu sorusuna tokat gibi bir cevap vererek 'Ben kimsenin canını incitmem sen de kimsenin canını incitme' dedi.
Teslim Olan Kadın Terörist: Tacize Uğradım 02:03
Teslim Olan Kadın Terörist: Tacize Uğradım 209 izlenme - 2 yıl önce Teslim olan kadın terörist: Tacize uğradım Nusaybin'de teslim olan PKK'lı kadın teröristten ibretlik açıklamalar Mardin Nusaybin ilçesinde 10'u kadın 42 PKK'lı terörist üst düzey sorumlularından aldıkları talimatlar doğrultusunda güvenlik güçlerine teslim olmuştu. Teslim olan PKK'lı kadın terörist, "Gerçekten rezilliktir, tacizliktir, tecavüzcülüktür, dayaktır, işkencedir. Silahı kafama bile dayadılar, ailemi tehdit etti. Şimdi sıkıştılar bazıları kaçtılar, bazıları da artık bilmiyorum. Özellikle kız arkadaşlarıma ve kardeşlerime tavsiye veriyorum, sakın sakın PKK'ya inanmayın, tacizde bulunuyorlar. Şerefsizler yani her şeyi yapıyorlar gerçekten" diye konuştu.
Kızılay Saldırganı: Seher Çağla Demir 00:50
Kızılay Saldırganı: Seher Çağla Demir 240 izlenme - 2 yıl önce ANKARA Kızılay Meydanı'nı kana bulayan saldırıyı üniversite öğrencisi bir kadın teröristin gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Canlı bomba olan teröristin kimliği ceset parçaları ve parmak izinden bulundu. Emniyet yetkililerinin olaya el koyan Ankara Cumhuriyet Savcılığına ilettiği ilk bulgulara göre, saldırıyı gerçekleştirien kişinin PKK terör örgütü üyeliğinden yargılananBalıkesir Üniversitesi (BAUN) öğrencisi Seher Çağla Demir olduğu öne sürüldü.Tekirdağ Marmara Ereğlisi doğumlu Seher Çağla Demir'in BAUN Turizm Fakültesi Seyahat İşletmesi İkinci Öğretim Bölümü'ne 2012 yılında kayıt yaptırdığı ve okula geldikten bir süre sonra kayıplara karıştığı öğrenildi. Seher Çağla Demir'in babası C.Demir'in 2013'te kızının kaybolduğuna dair polise başvurduğu öğrenildi. ANKARA CANLI BOMBA SALDIRISINI KİM DÜZENLEDİ? Sözcü'nün haberine göre, olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı araştırmalar sonucu hurdaya dönen BMV marka bomba yüklü araçtan elde edilen ceset parçaları ve parmak izinden, Seher Çağla Demir isimli bir öğrencinin parmak izine ulaşıldı. Bir Emniyet yetkilisi "Ön bulgular, saldırganın kimliğinin Seher Çağla Demir olduğunu gösteriyor. Bu bilgi kesine yakın, ancak inceleme devam ediyor" dedi. ÖRGÜT DAVASINDAN YARGILANIYOR Balıkesir Üniversitesi öğrencisi olan Demir'in 4 kadın arkadaşı ile birlikte Balıkesir 2. Ağır Ceza Mahkemesinde, PKK terör örgütü üyeliği ve propogandası suçundan da yargılandığı belirtildi.. Demir ile birlikte H.S., K.S., S.S. isimli üç kardeş ve Y.A. adlı üniversite öğrencisinin son duruşması Aralık 2015de yapılmış ve dava karar için ertelenmişti. SALDIRI NASIL GERÇEKLEŞTİ? İntihar bombacısı, beyaz renkli BMW marka araçla Başbakanlık Merkez binasına 100 metre mesafedeki Çevik Kuvvet polisinin bulunduğu noktayı hedef aldı. Saldırgan, bariyer nedeniyle polis noktasına ulaşamayınca belediye otobüsleri ve duraklarının bulunduğu noktada aracı patlattı. Patlamanın etkisi çok büyük bir alanda hasara neden olurken, bir belediye otobüsü ile 5 otomobil tamamen yandı. Bölgedeki binaların camları kırılırken, yoldan geçen 20'ye yakın araçta da hasar oluştu. POLİS NOKTASINA GİDERKEN FARK EDİLDİ Saldırganın, bomba yüklü araçla polis noktasına giderken fark edildiği, çevik kuvvet ekibinin havaya ateş açtığı öğrenildi. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun yaptığı son açıklamaya göre, 37 kişi hayatını kaybederken, 15'i ağır olmak üzere 71 kişi yaralandı. Patlamanın ardından olayı soruşturmak üzere 12 savcı görevlendirildi. Bunların 4'ü Adli Tıp'ta, 4'ü çeşitli hastanelerde otopsi işlemlerine katılırken, 4'ü de olay yerinde inceleme yaptı.
Kadın Terörist Öldürülme Anı 00:22
Kadın Terörist Öldürülme Anı 271 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde yaşanan çatışmada öldürülen kadın teröristin öldürülme anı saniye saniye görüntülendi. Diyarbakır'ın Sur ilçesinde sokağa çıkma yasağının ardından polisle PKK'lı teröristler tarafından çıkan çatışmada 1 kadın terörist öldürüldü.Teröristin öldürülme anı ise böyle görüntülendi.
Kadın Terörist Böyle Teslim Oldu! 00:39
Kadın Terörist Böyle Teslim Oldu! 96 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde sürdürülen terörle mücadele operasyonları sürüyor. 7’nci Kolordu Komutanlığı tarafından düzenlenen operasyonda Yalaza ve Çağdaş köyleri arasındaki ormanlık alanda çıkan çatışmada 2 PKK’lı ölü ele geçti, 4 PKK’lı yakalandı. PKK’lı teröristlerin yakalanış anı kameralara yansıdı.Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde sürdürülen terörle mücadele operasyonları sürüyor. 7’nci Kolordu Komutanlığı tarafından düzenlenen operasyonda Yalaza ve Çağdaş köyleri arasındaki ormanlık alanda çıkan çatışmada 2 PKK’lı ölü ele geçti, 4 PKK’lı yakalandı. PKK’lı teröristlerin yakalanış anı kameralara yansıdı
Kürt Nine'den Kadın Teröriste Tokat Gibi Yanıt! 01:45
Kürt Nine'den Kadın Teröriste Tokat Gibi Yanıt! 129 izlenme - 2 yıl önce Terör örgütü PKK militanı kadın terörist, kameranın kayıtta olduğu sıradan Kürt Nine'ye provoke etmek için soru sordu ama hiç ummadığı yanıt karşısında şoke oldu. Kürt nine kadın teröriste "senin annen baban yok mu? evinde dur, kimsenin canını incitme, savaşı durdurun, kötülük istemiyorum" diyerek provoke hevesini kursağında bıraktı
İzmir'de Kadın Teröristin Yakalanma Anı 00:21
İzmir'de Kadın Teröristin Yakalanma Anı 94 izlenme - 1 yıl önce İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde yakalanan ve Suriye ve Irak'taki PKK kamplarında eğitim aldığı belirtilen MLKP üyesi kadın bombacının yakalanma anına dair görüntüler ortaya çıktı.
Kadın Teröristin Yakalanma Anı 00:41
Kadın Teröristin Yakalanma Anı 62 izlenme - 2 yıl önce Edinilen bilgiye göre, eylem hazırlığı içerisinde bulunan bir kadın teröristin Aksaray’a giriş yaptığı istihbaratını alan İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şubesi ve Terörle Mücadele Şubesi ekipleri harekete geçti. Yapılan takibin ardından kent merkezinde operasyon için düğmeye basan polis ekipleri, ismini açıklamadığı kadın teröristi yakaladı. Emniyete götürülen ve sahte kimlik taşıyan kadın terörist, yapılan sorgusunun ardından soruşturma gereği Adana iline gönderildi. Emniyet, 3 ayrı dosyadan 2 yakalama kararı bulunan örgütün üst düzey yöneticisi kadının, eylem hazırlığında olduğunu tespit etti. Kadın teröristin yemek yemek için gittiği lokantanın bahçesinde masaya oturduğu sırada polis ekiplerince operasyon yapıldı. Teröristin yakalanma anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.
Ankara'yı Kana Bulayan O Kadın Terörist 00:25
Ankara'yı Kana Bulayan O Kadın Terörist 98 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da, 37 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısında canlı bomba olduğu iddia edilen S.ÇD'nin, Tekirdağ'ın Marmaraereğlisi ilçesinde yaşayan ailesinin daha önce kayıp müracaatında bulunduğu öğrenildi. Baba C.D.'nin, kızlarından yaklaşık 3 yıldan beri haber alamadıklarını ve böyle bir olaya karıştıysa kızının cenazesini reddedeceğini söylediği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi Seyahat İşletmesi İkinci Öğretim Bölümü'ne 2012 yılında kayıt yaptırdığı ve okula gittikten bir süre sonra kayıplara karıştığı iddia edilen S.Ç.D.'nin ailesinin 2013'te kızın kaybolduğuna dair polise başvurduğu öğrenildi. Ankara'da gerçekleştirilen ve tüm ülkeyi yasa boğan saldırıda canlı bomba olduğu iddia edilen S.Ç.D'nin Tekirdağ'ın Marmaraereğlisi ilçesinde doğup büyüdüğü, Kars kütüğüne kayıtlı olduğu, ilkokul ve ortaokulu Marmaraereğlisi'nde okuduğu öğrenildi. Baba C.D.'nin ise kızlarından yaklaşık 3 yıldan beri haber alamadıklarını ve böyle bir olaya karıştıysa kızının cenazesini reddedeceğini söylediği öğrenildi. Öte yandan, Ankara'daki terör saldırısını gerçekleştirdiği belirtilen S.Ç.D.'nin Marmaraereğlisi ilçesinde yaşayan ailesinin de DNA testi için dün gece saat 03.00 sıralarında Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından evlerinden alındığı bildirildi.
Canlı Bombanın Terminaldeki Görüntüleri Ortaya Çıktı 01:13
Canlı Bombanın Terminaldeki Görüntüleri Ortaya Çıktı 57 izlenme - 2 yıl önce Bursa Ulucami'de bombayı patlatan kadın teröristin otobüs terminalinde güvenlik kamerasındaki görüntüleri ortaya çıktı. Bursa Ulucami'de kendini patlatan kadın teröristin otobüs terminalinde güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, şehir dışından Bursa'ya gelen kadın canlı bombanın, taksicilerle görüşerek kendisine yardım edecek kişilerin bulunduğu Görükle'deki bir sitenin adını verdiği görüldü. Elinde çanta olan kadının adresin yazılı olduğu kağıdı taksiciye verirken tedirgin hali dikkat çekti. Taksici ise 25 yaşlarındaki başörtülü kadın teröristi Görükle'ye götürdü. Öte yandan şehrin birçok noktasındaki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen Bursa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kadın teröristle ilgili yeni görüntüleri araştırarak ilişkili olduğu kişileri gözaltına aldı.
Kadın Terörist HDP Seçim Aracında Yakalandı 00:53
Kadın Terörist HDP Seçim Aracında Yakalandı 61 izlenme - 2 yıl önce PKK Hakkari sözde hareketli taburunda tim komutanı olan kadın terörist, Kahramanmaraş’ta HDP seçim aracında yakalandı. Alınan bilgilere göre, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar kapsamında, Kahramanmaraş’a gelen ve PKK/KCK terör örgütünün Hakkari (Balkayalar) bölge sorumlusu olan Arin K. kod adlı Gülistan Seçkin isimli kadın terörist şehir girişinde durduran otomobil içerisinde yakalanarak gözaltına alındı. Kadın terörist, HDP İl Başkanı Erhan Yapıcı ile aynı araçta yakalandı. Aracın HDP tarafından seçim çalışmalarında kullanıldığı öğrenildi. Terörist sağlık kontrolünden geçirilmesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Araç İçindeki Kadına Terörist Diyerek Saldıran Asyalı Kadın 01:37
Araç İçindeki Kadına Terörist Diyerek Saldıran Asyalı Kadın 22 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da gerçekleşen olayda araç içindeki çifte ırkçı saldırı geldi. Nedeni ise araçtaki kadının başörtüsü takıyor olması... Asyalı kadın aracın camlarına vurarak ve silecekleri kaldırarak gerçekleştirdiği saldırısında araçtakilere siz teröristsiniz diyor.
Öldürülen Kadın Terörist, Sözde Orta Saha Sorumlusu Çıktı 03:32
Öldürülen Kadın Terörist, Sözde Orta Saha Sorumlusu Çıktı 6 izlenme - 5 ay önce Öldürülen kadın terörist, sözde orta saha sorumlusu çıktı 5 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda 174 kilogram toz esrar ile çok sayıda silah ele geçirilmiştiBİNGÖL - Bingöl'de çok sayıda silah ve 174 kilogram toz esrarla ölü olarak ele geçirilen 5 teröristten kadın olanının sözde...