Hoşgeldiniz!

Kadın Ve Erkek Videoları İzle

Kadın Ve Erkek 00:36
Kadın Ve Erkek 3.781 izlenme - 4 yıl önce Kadn Ve Erkek
Kadınlar Ve Erkekler... 04:43
Kadınlar Ve Erkekler... 4.316 izlenme - 9 yıl önce kadınlar ve erkekler arasındaki farkları en ii anlatan video :)
Psik. Dan. Ayla Ketre-Suntv-Kadın Ve Erkek Nasıl A 02:27
Psik. Dan. Ayla Ketre-Suntv-Kadın Ve Erkek Nasıl A 3.480 izlenme - 7 yıl önce kadın ve erkeklerin aldatması farklı mıdır? Mersin Ayzep Psikolojik Danışmanlık Merkezi psikoterapisti Ayla KETRE cevaplıyor
İlişkilerde Kadın Ve Erkek Yer Değiştirirse 02:47
İlişkilerde Kadın Ve Erkek Yer Değiştirirse 521 izlenme - 4 yıl önce İlişkilerde Kadın ve Erkek Yer Değiştirirse
Depresyonun Etkileri Nelerdir? 01:10
Depresyonun Etkileri Nelerdir? 251 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/depresyonun-kadin-ve-erkek-uzerinde-etkileri-nelerdir/ Her yönü ile depresyonu incelemeye devam ediyoruz. Dr. Nedim Havle’ye “Depresyonun kadın ve erkek üzerindeki etkileri nelerdir?” sorusunu sorduk. Çağımızın hastalığı ile ilgili bilinmeyenler ve merak edilenler şimdi MigrosTV’de! Dr. Nedim Havle, depresyon ile ilgili pek çok sorumuzu yanıtladı. İçlerinden birkaçını sizin için listeledik; depresyon nedir, belirtileri nelerdir, tedavi sürecinde antidepresanların önemi nedir?
Kadın ve Erkek Eşit Midir? - Ve Söz Sokakta 02:57
Kadın ve Erkek Eşit Midir? - Ve Söz Sokakta 22 izlenme - 2 yıl önce Ve Söz Sokakta programında bu hafta ‘kadın ve erkek eşit midir?’ sorusuna yanıt aradık. Her dönemin tartışmalı konusu olan kadın ve erkek eşitliğini bu defa sokaktaki vatandaş tartıştı. Birbirinden ilginç cevapların verildiği Ve Söz Sokakta bu hafta da sizleri hem güldürecek hem düşündürecek.