Hoşgeldiniz!

kadın90lar

Mum Kokulu Kadınlar - Fragman (+18) 02:26
Mum Kokulu Kadınlar - Fragman (+18) 136.144 izlenme - 3 yıl önce 1996-1997 senesinde ondan fazla ödül almış ve dönemin en konuşulan filmlerinden olmuştur. Hande Ataizi de bu filmle soyunarak şöhreti yakalamıştır. Hande Ataizi, Halil Ergün, Sevtap Parman, Yasemin Alkaya, Selma Güneri gibi pek çok ünlü ismi de biraraya getirmiştir.
Otobüste Taciz - Bir Tinto Bras Klasiği 00:59
Otobüste Taciz - Bir Tinto Bras Klasiği 61.116 izlenme - 3 yıl önce Efendim erotik çalışmaları ile ünlü yönetmen Tinto Bras'ın adama italyancayı bile söktürecek filmi Cosi Fan Tutte (Bütün Kadınlar Bunu Yapar) isimli filminden ufak bir kesit izlemektesiniz. Otobüste tacize uğrayan ablamız kıvrak bir bel hareketiyle kendini kurtarmaktadır. Ancak ablamızın en sonda yaptığı hareketi hala anlamlandıramamış olmakla birlikte göster ama elletme felsefesini benimsediğini varsayıyorum..
Yunus Bülbül - Ah Şu Kadınlar (1983) 06:22
Yunus Bülbül - Ah Şu Kadınlar (1983) 1.406 izlenme - 3 yıl önce Yunus Bülbül'ün 1983'de çıkardığı kasete de ismini veren Ah Şu Kadınlar şarkısı.Bu fantastik,sarkastik aynı zamanda bombastik şarkıya cevap, 1986 yılında Ayşe Mine tarafından Erkek Milleti ile verilmiştir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54972/ayse-mine-erkek-milleti-gayri-resmi-feminist-marsi ah şu kadınların adı yüzde doksanı hep cadı evde orda şurda burda ne olursa onlar haklı ah şu kadınların adı yüzde doksanı hep cadı evde orda şurda burda ne olursa onlar haklı kimi nazlı kimi kurnaz kimi hiç sözünde durmaz kimi tembel kimi cambaz ah şu kadınlar kadınlar sevilince şımarırlar binbir sitem naz yaparlar olur olmaz a kızarlar ah şu kadınlar kadınlar sevilince şımarırlar binbir sitem naz yaparlar olur olmaz a kızarlar ah şu kadınlar kadınlar bütün dertler kadınlarda ızdıraplar hep onlarda usanmazlar dırdırlardan ah şu kadınlar kadınlar bütün dertler kadınlarda boşboğaz dil yarasında usanmazlar dırdırlardan ah şu kadınlar kadınlar saçı uzun aklı kısa bayılır dedikoduya düşman gibi kaynanayla ah şu kadınlar kadınlar altın gümüş pırlantalar modern modern arabalar kürkler şanlar istiyorlar ihtiraslı şu kadınlar altın gümüş pırlantalar modern modern arabalar kürkler şanlar istiyorlar ihtiraslı şu kadınlar
Kadınlar Ne İster? - Her Şeyi İsteyen Kadın 00:44
Kadınlar Ne İster? - Her Şeyi İsteyen Kadın 1.686 izlenme - 3 yıl önce "Kadınlar Ne İster" sorusunu yıllardır bekliyormuş gibi cevaplayan samimi ablamız. Kadınlar erkek ister.
Genelevde Çalışan Kadınlara Aykırı Sorular - Seda Sayan 08:54
Genelevde Çalışan Kadınlara Aykırı Sorular - Seda Sayan 1.520 izlenme - 3 yıl önce Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Seda Sayan'ın sunduğu Seda Sultan programının konukları genelevlerde çalışan hayat kadınlarıydı. Canlı yayınlanan programda iki kadın konuk nasıl geneleve düştüklerini anlattı. Seda Sayan, genelevlerde çalışan kadınlara aile ilişkileriyle ilgili sorular sordu.
Ahmet Abi - Alo Teoman 00:34
Ahmet Abi - Alo Teoman 956 izlenme - 3 yıl önce Ahmet abimizin ezilen kadinin yaninda yer alarak asil bir tavir koydugu, meshur web bee reklam jingle inin talihsiz satirlarina gönderme yapan eseridir.
Kadınlar & Erkekler - Karşılaştırmalı Animasyon 05:28
Kadınlar & Erkekler - Karşılaştırmalı Animasyon 1.195 izlenme - 3 yıl önce Bu kısa animasyon filmimizde kadınlar ve erkeklerin çeşitli olaylar ve durumlar karşısında örneğin işten eve geldiğimizde, konuşurken, romantik bir film izlerken, iş gezileri sırasında, diyet yaparken, buluşmaya hazırlanırken,cilveleşme aşamalarında,ihtiyaç molası esnasında, alışverişte; arasındaki farklılıkları karşılaştırmalı olarak görebilmekteyiz. Bazı şeyleri erkekler kadar bodoslama yapmadığımız; erkeklerin de mevzulara bizler kadar didikleyici yaklaşmadığı aşikar tabi ama her konu için genelleme de yapmamak lazım. Bazen; 'ben gelmem, ayağıma kadar gelinsin isterim kız gibi naz yaparım' diyen erkekler, buna karşılık 'bazen herşey dümdüz beyne kadar açık olsun isterim, dolandırma lafı 'diyen kızlar da mevcut ama tabi istisnalar kaideyi bozmaz. Ama gerçekten bazılarımızın el çantalarının içinde sonsuz ve gereksiz bir evren olduğu kanaatindeyim ben de.
Kadınlar Günü Nasıl Kutlanır - Çiçeği Kendileri Alsınlar 00:44
Kadınlar Günü Nasıl Kutlanır - Çiçeği Kendileri Alsınlar 804 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen Dünya Kadınlar Günü'nde yapılan bir röportajda esnaf abimizin samimi itiraflarını ve pek çok hemcinsimizin ortak derdi olan kadınlara çiçek alma sorunsalına bulduğu pratik çözümü izliyoruz...
Ne Güzel Abimizsin Sen Ferhat Güzel 01:18
Ne Güzel Abimizsin Sen Ferhat Güzel 1.067 izlenme - 3 yıl önce Değil ben,değil bir hanımefendi veya bir beyefendi, Sigmund Freud mezarından çıkıp gelse şu videoya bir açıklama yazabileceğini , senin için bir tarif yapabileceğini sanmıyorum Ferhat abi. Hatta tüm kitaplarını yakar,bildiklerini unutur, ulan iyi ki ölmüşüm diye koşarak mezarına geri döner. Bilmem anlatabiliyor muyum ?
Halide Edip Kadınlara Sesleniş - Kurtuluş Filmi 02:33
Halide Edip Kadınlara Sesleniş - Kurtuluş Filmi 750 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk:''Dünyada hiçbir milletin kadını, ben Anadolu kadınından fazla çalıştım, milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte, Anadolu kadını kadar emek verdim, diyemez.'' ''Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın" Kadınlar günü için birileri belki vidyo paylaşır dayaktı,tacizdi vs. ben konuya farklı bir yerden bakmak istedim. Kadınlar günü için belki daha bir önem kazanır.
Erman Toroğlu - Siz  Nerede Verdiniz? 01:20
Erman Toroğlu - Siz Nerede Verdiniz? 684 izlenme - 3 yıl önce Hülya Avşar ile Erman Toroğlu'nun atv'de sunduğu "Kadınlar ve Erkekler"adlı tartışma programı, herkesin ailece ekranda olduğu bir saatte "bekaret" tartışmasına sahne oldu."Bekaret gitmeden namus gider mi?" konuşulurken, modacı Zeynep Tunuslu, "Erman Bey, hakem olarak hep konuşup duruyorsunuz. Kadın da olduğu kadar erkekte de bekaret önemli değil mi? Siz bekaretinizi nerede verdiniz?" diye sordu.Erman Toroğlu cevabı verdikten sonra soruyu yapıştırdı.Peki siz nerede verdiniz ?
Harlem Shake - Sürpriz Sonlu Tuvalet Versiyonu 00:23
Harlem Shake - Sürpriz Sonlu Tuvalet Versiyonu 787 izlenme - 3 yıl önce Biliyorum efendim, biliyorum gına geldi artık bu Harlem Shake videolarından. Ama bu bambaşka, inanın bana.
Kadınlar Ne İster? 00:57
Kadınlar Ne İster? 668 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar ne ister diye sorar durur,bir türlü cevabını bulamayız dostlarım.Romantik ve şık bir erkek mi,para mı,çocuk mu,ilgi mi?Çetin İnanç eseri olan bu filmde,Bahar'a bunların hepsi veriliyor,ancak yine de mutlu olmuyor Bahar. Ve yine soruyorum:Kadınlar ne İster? Künye:Deli Fişek,1984
Cem Uzan'ın Kadınları İğrenç Emellerine Alet Eden Kötü Adam Gülüşü 2 00:23
Cem Uzan'ın Kadınları İğrenç Emellerine Alet Eden Kötü Adam Gülüşü 2 713 izlenme - 3 yıl önce Cem uzan röportajlarının 2.kısmını izlediğimde ilk röportajın üstüne koyarak hemen hemen her soruya kahkahalarla cevap verdiğini izledim ama Cem Uzan kahkahaları diye abidik bir seri oluşmasını istemedim, bu videoda kadınlar hakkında sorulan soruya attığı kahkahanın en az ilk video kadar iyi olduğunu gördüm, özellikle kahkahayı patlattıktan sonra aniden toparlanıp ciddileşerek verdiği cevap herşeyi açıklıyor.
Bir Erkeğin Google Glass'la İmtihanı 02:45
Bir Erkeğin Google Glass'la İmtihanı 421 izlenme - 3 yıl önce Henüz piyasaya çıkmadı ancak gelecekte hayatımızın bir parçası olacağından şüphemiz yok. Birkaç hafta önce müşterilerinin görüntülenmesini istemeyen Seattle'da bulunan bir kafenin Google Glass'ı yasaklamasından sonra, Google Glass'ın kullanım amaçları tartışılmaya başlanmıştı. Youtube'da yayınlanan bir video ise erkeklerin Google Glass kullanımına mizahi açıdan yaklaşıyor
Sema Moritz - Fikrimin İnce Gülü 00:03
Sema Moritz - Fikrimin İnce Gülü 560 izlenme - 3 yıl önce Yaşayamadığımız, yakalayamadığımız zamanlardan bugüne gelen bir ses gibidir Sema'nın sesi. Verdiği ropörtajlardan birinde "bazen şarkı söylerken kendi sesime ağlıyorum" demiştir. Çok da haklıdır bence. Ağlatır sesi. Seyyan Hanım,Deniz Kızı Eftalya, Mürşide Hanım gibi bir dönemin "efsane" ses sanatçılarının şarkılarını günümüze taşıdığı Efsane Kadınlar albümünden, her dinlediğimde kalbime ok gibi saplanan şarkısıdır Fikrimin İnce Gülü.
8 Mart 1995 Kadınlar Günü Röportajları 02:54
8 Mart 1995 Kadınlar Günü Röportajları 441 izlenme - 3 yıl önce 8 Mart 1995 Kadınlar Gününde yapılan röportajları izleyeceğiz efendim.Biber gazsız, copsuz bir eylemle kadınlar İstiklal 'de seslerini duyurmaktalar.Videoda çok değişik, farklı farklı kafalar mevcut. Kimisinden ( 1.40) 'Gadınlara dayah atmayacan ,benim de annem gadın yani' şeklinde cevaplar alırken, kimisi ( 1.50) Yıldo'dan esintiler ve mimiklerle anlatımını süslemekte, bazısı (2.44) kadınla erkek eşit mi olurmuş demekte, kimisi de(2.50) sosyal sorumluluk projesi tadında haydi kadınlar hala oturuyorsunuz kalkın artık şeklinde bir sesleniş yapmaktadır. En manidar olanı da aslında kameraman arkadaşımızın 2.09 da hanımefendi konuşurken zoom yaptığı bölgedir aslında. ' Üstündekileri çıkar bacım dediğin anlaşılmıyor' un eyleme yansımış biçimidir.Başta sitemizdeki azınlık hemcinslerim olmak üzere , tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun efendim. En klişe tabiriyle her özel günde söylendiği gibi bir gün değil her gün kadınlar günü olsun.
Erkek Polis Beni Arayamaz 2 00:39
Erkek Polis Beni Arayamaz 2 320 izlenme - 3 yıl önce Güler misin ağlar mısın detirten bir olay daha, dünya kadınlar günü kutlamalarına gelmiş arkadaşımız kendini kadın gibi hissettiği için kadın polislerin kendisini aramasını istiyor. Ancak polis amcalarda adamın pipisi olduğunu düşündükleri için kendileri aramak istiyor. Buyrun izleyin efenim
Atilla Kaptan Piyasaların Nabzını Tutuyor 02:03
Atilla Kaptan Piyasaların Nabzını Tutuyor 248 izlenme - 3 yıl önce İstanbul gezgini Atilla Kaptan bu macerada, piyasaların kalbinin attığı Fatih'te teftişe çıkmış. Kuzey ülkelerinden ayıp amaçlı ülkemize gelen bayanlarla karşılaşma umuduyla yollara düşen Kaptan, araştırmasının sonucunu ve kıssadan hisseyi yine sona saklıyor: Her gördüğün sakallıyı deden sanmayacaksın. Fahişe, fuhuş gibi kelimeleri kullanmadan olayı net bir şekilde anlatabilen Atilla Abi'nin terbiyesini ayakta alkışlıyorum.
Derdiyoklar İkilisi - Kadın Dırdırdırı Vırvırı 03:53
Derdiyoklar İkilisi - Kadın Dırdırdırı Vırvırı 291 izlenme - 3 yıl önce Derdiyoklardan içtenlikli bir çalışma. Sosyal içerikli, ah dolu, pehh dillere dolanası bir yorum. Dinleyen kadınlardan alınan reaksiyonlar; Erik ekşisi bir ifadeyle başlar, aradaki nağmelerle kafa sağa sola dönmeye başlar (istemsiz) taramalı tüfek tadındaki nakaratlara gelindiğinde de suratta şaşkın bir ifade gözlerden kaçmaz. Z raporunda da duygular tahinle pekmez gibi bir bileşim oluşturur. Ertesi gün melodiler bilgisayarda değil dillerdedir artık.
Sallabaş Amca ile Kadınlar Günü Üzerine 05:20
Sallabaş Amca ile Kadınlar Günü Üzerine 287 izlenme - 3 yıl önce Sorulan her soruya evet, tabi, olur vb. şeklinde cevap veren ve ya kafasını yukarı aşağı sallayarak onaylayan sallabaş amcamızla, kadınlar günü hakkında röportaj yapıyorlar. "Karına şiddet gösteriyo musun?" sorusuna "göstermiyim" diye cevap veren acamızın, bir karısı olmadığını muhabirle dertleşmeye başlamasından sonra anlıyoruz. Karısı olmadığı için kafasına buz düşen sallabaş amca konuştukça hüzün rüzgarlarında savruluyoruz.
8 Mart Sevgililer Günü Röportajı 00:26
8 Mart Sevgililer Günü Röportajı 229 izlenme - 3 yıl önce DEHA TV'de yayınlanan "Denizli Konuşuyor" programının 8 mart Dünya Kadınlar Günü' ne özel yaptıgı röportajdan bir kesit.Çok iyi oldu çokta güzel oldu.8 mart sevgililer günüdür lakin öyle değildir, benim yorumlamam bu gadar.
Dönüşüm - Kısa Film 05:23
Dönüşüm - Kısa Film 200 izlenme - 3 yıl önce Bir kadının umutları, bir kadının hayal kırıklığı, bir annenin yok oluşu... Güzel bir arkadaşlıkla başladı her şey, sonra büyük bir kıvılcım ve aşk. Giderek soldu ilk günkü çiçekler, ilk tokat, ilk özür. Yüzündeki kırmızı; ruj ve allık değildi artık... Film; 2012'de "Vicdan Filmleri" yarışmasına seçilmiştir.
Ben Transeksüel Değilim - Beni Kadın Polis Arasın Diyen Aktivist 11:00
Ben Transeksüel Değilim - Beni Kadın Polis Arasın Diyen Aktivist 229 izlenme - 3 yıl önce Onu hepiniz tanıyorsunuz efendim. Şu aralar hayatı çok zormuş, tehdit alıyormuş. Hatta üniversite okuduğu şehirden bile ayrılıp arkadaşının yanına gitmiş. Videoyu seyredip anlamayanlar için yazıyorum; transeksüel değil, eylemi dikkat çekmek için yapmış. Seyrediyoruz efendim...
Kadının Sırtından Sopayı Karnından Sıpayı Eksik Etmeyeceksin 01:02
Kadının Sırtından Sopayı Karnından Sıpayı Eksik Etmeyeceksin 204 izlenme - 3 yıl önce 8 Mart çeşitli sebeplerle kadınlarla ilgili bir gündür. Aytrıntılara girmeden direk konuya odaklanalım, kadınlara ait bir gün olması güzel olmakla beraber kadınların sırtından sopayı, karnında sıpayı eksik etmek, biz erkeklere yakışmayacak bir davranıştır. Yapılan araştırmalar da kadınların dövülmesi, iş hacimlerinde % 32'ye varan oranda düşüşlere sebep olduğu ortaya çıkarılmıştır. Yani kadınları ister bir eşya olarak, ister bir insan olarak görelim dövülmeleri verimli değildir. Kadınları sevmek ve kadınlar tarafından sevilmek hayatımızın ayrılmaz bir parçasıyken, sevgi kadar saygı da göstermeliyiz.
Topuklu Ayakkabıları Bantlayıp Maratona Katılmak 00:47
Topuklu Ayakkabıları Bantlayıp Maratona Katılmak 164 izlenme - 3 yıl önce Bu maraton başka maraton. Bu maratona katılan kadınlar yüksek topuklu ayakkabıyla koşuyor. Topuklu ayakkabılar önce koli bantı ile yapıştırılıyor daha sonra kadınlar koşuya hazırlanıyor. Yarışmayı kazanan kişi ise 3bin tl'nin sahibi oluyor.
Kadınlar Ne İster Erkekler Nasıl Anlamaz? (Altyazılı) 01:58
Kadınlar Ne İster Erkekler Nasıl Anlamaz? (Altyazılı) 158 izlenme - 3 yıl önce 14 Şubat yaklaşıyor. Sevgilisi olan arkadaşlar fellik fellik ne alsak şeklinde paniklere başlamışlardır. Bazı çiftler kesin 'Yok ya para tuzağı bunlar birşey almayalım. Bize hergün sevgililer günü zaten' şeklinde karar alırken karşı taraftan hediye gelebilme ihtimali ile bir b planı düşünmektedir. Bazıları tam anlamıyla aşk böcüğü olup açılış mini şiir, güllerle sunum, ardından hediye verimi, sevimli balonları gökyüzüne salma ve romantik gözyaşları ile kapanış şeklinde de bir program gerçekleştirme planları kurmaktadırlar. Benimo da bunu anlatan eğlenceli güzel tespitler içeren bir reklam filmi çekmiş.Çoğu zaman birşey derken aslında bambaşka şeyler kastediyor aşk pıtırcığı çiftlerimiz. Keşke baloncuklardaki gibi herkes içinden geldiği gibi dan dun konuşsa herşey daha eğlenceli olur kanaatindeyim.
Cemil Sonses Ve Kadınları 02:28
Cemil Sonses Ve Kadınları 119 izlenme - 3 yıl önce Arebeskin dükü Cemil Sonses, kadınlarıyla yaşadığı sorunları psikoloğuna anlatıyor. Cemil Sonses ideal kadın profilini de şu şekilde özetliyor: "Kadın dediğin etli butlu olmalı, bir koltuğa oturduğu zaman kalktığında iz bırakmalı" Traştan sonra suratına kolonya sürüp kadınına kendini öprtürmeye çalışanların sitesinde alkışlarla izliyoruz efenim..
2012 Yaz Olimpiyatları Kadınlar 1500 metre Finali (BBC Sport) 04:34
2012 Yaz Olimpiyatları Kadınlar 1500 metre Finali (BBC Sport) 138 izlenme - 3 yıl önce Türkiyeyi büyük sevince boğan Aslı Çakır Alptekin ve Gamze Bulut'un final yarışı ve tarihi başarısı. Umarız bu başarıların devamı gelir.
Evlilik Programında Harlem Shake Yapmak 03:12
Evlilik Programında Harlem Shake Yapmak 128 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde fenomen haline gelen evlilik programlarımızdan Su Gibi'nin 8 Mart günkü yayınında bir damat adayı arkadaşımız günün anlam ve önemine binaen yine son günlerin fenomeni harlem shake yapıyor, izliyoruz efenim...