Hoşgeldiniz!

kadına

Ünlü Beyzbol Sporcunun Kız Arkadaşına Uyguladığı Şiddet 01:06
Ünlü Beyzbol Sporcunun Kız Arkadaşına Uyguladığı Şiddet 5.732 izlenme - 3 gün önce ABD'nin Barnstormers beyzbol takımında oynayan 24 yaşındaki sporcu Danry Vasquez kız arkadaşını feci şekilde darp etti. 2016 yılında yaşanan olayın görüntüleri, ilgili soruşturma sebebiyle ortaya çıktı ve paylaşıma açıldı.
Adana'da Sokak Ortasında Nişanlı Dehşeti 02:50
Adana'da Sokak Ortasında Nişanlı Dehşeti 6.518 izlenme - 1 ay önce Adana'da nişanlı olan bir çift sokak ortasında tartışmaya başladı. Erkek, yanındaki, genç kızı duvar kenarında sıkıştırıp tartıştıktan sonra boğazını sıkıp, tartakladı. Sinirlerine hakim olamayan adam, genç kızın yardım istemesi üzerine ağzını kapattı. Nefes alamayan genç kız, öfkeli adamın elinden uzun süre kurtulmaya çalıştı. Yoldan geçen vatandaşlar olaya müdahale etmek istedi. Nişanlısı olduğunu iddia ettiği kızı bırakmak istemeyen adam ise vatandaşlara, "Nişanlıyız, önemli bir konu yok" dedi. Polis çağrıldı ama çift birbirinden şikayetçi olmadı.
Kadına Yönelik Şiddet Deneyinde Tepki Gösteren Engelli 02:19
Kadına Yönelik Şiddet Deneyinde Tepki Gösteren Engelli 2.725 izlenme - 2 hafta önce Yine bir İha haberi ile karşı karşıyayız. Gençler tajsim meydanına kadına şiddet deneyi yapıyor. Tek müdahale eden akülü sandalyeli genç. Bir de, ben ne zaman müdahale edecek olsam, ne var diyen kadının tepkisine maruz kalıyorumç
Genç Kız Metroda Tacize Uğrayınca 00:41
Genç Kız Metroda Tacize Uğrayınca 184.560 izlenme - 3 yıl önce Toplu taşımalardaki tacizi önlemek için ilginç bir yöntem geliştirdi.Sarışın genç kadın yanına ya da arkasında geçerek kendisini rahatsız edenlerden Koltuk altı tüy protezi kullanarak kurtuluyor. Genç kadın arkadan veya yandan sıkıştırıldığını anladığı anda saçlarını ya da çantasını düzeltmek için kollarını kaldırıyor ve kolunun altına monte ettiği koltuk altı tüyleri görünüyor.Tüyleri gören erkekler ise gerçek olduğunu sanıp bir anda şok olarak yavaşça kadının yanından uzaklaşıyorlar.
Kadıköy'de Minibüsçü Terörü 02:47
Kadıköy'de Minibüsçü Terörü 3.990 izlenme - 3 hafta önce İstanbul Kadıköy'de yolcu almak için aniden duran minibüse çarpmamak için ani fren yapan motosikletli çift Seren Okur ve Samet Yüksel, dört minibüs şoförü tarafından feci şekilde dövülmüş.
Sinema Tarihinde Kadına Şiddet 06:30
Sinema Tarihinde Kadına Şiddet 3.598 izlenme - 3 hafta önce Çeşitli filmlerden derlenmiş olan kadına şiddet içerikli sahneleri izliyoruz.
Karısına Tokat Atadan Adama Sopalı Ceza 01:43
Karısına Tokat Atadan Adama Sopalı Ceza 2.363 izlenme - 1 hafta önce Peru'da karısına tokat atan kocaya aile meclisinin verdiği sopalı ceza kameraya böyle yansımış efendim.
Yazık Bu Kadına 00:50
Yazık Bu Kadına 293.206 izlenme - 9 yıl önce yazık bu kadına
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 02:23
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 83.181 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Kadından erkeğe cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır? Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor
Aynı Anda 2 Erkeği İdare Eden Kıza Yapılan Oyun 01:00
Aynı Anda 2 Erkeği İdare Eden Kıza Yapılan Oyun 57.606 izlenme - 2 yıl önce 2 erkeği aynı anda aldatmış olabilir ama vuramaz çok yanlış bir kadına el kaldırmak kabul edilemez. Karşısına çıkıp 2 çift ağır laf edecekti o yetecekti ve sonra çekip gitsin. Kesinlikle kadına el kalkmaz..... - Video Bana biraz kurgu gibi geldi ama genede görülsün
8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Anlamlı Çalışma 01:34
8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Anlamlı Çalışma 1.030 izlenme - 1 hafta önce Ödüllü yönetmen Serpil Çınardalı'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlamış anlamlı çalışmayı izliyoruz.
Minibüste Şortlu Kıza Saldırı Anı 00:41
Minibüste Şortlu Kıza Saldırı Anı 16.904 izlenme - 9 ay önce İstanbul Pendik'te Melisa Sağlam isimli genç kadına bir minibüste Ramazan ayında mini etek giydiği için saldıran Ercan Kızılateş'in saldırı görüntüleri ortaya çıktı.
Eşini Öldürüp Gazetecilere Röportaj Verdi 01:23
Eşini Öldürüp Gazetecilere Röportaj Verdi 4.214 izlenme - 3 ay önce Diyarbakır'da dün gece 22 yaşındaki bir kadın, eşi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Polisin aradığı katil zanlısı koca ise sabah olay yerine gidip, evi görüntüleyen gazetecilere röportaj verdi. Soğukkanlılıkla olayı anlatan zanlı, yeniden kayıplara karıştı.
Yanında Kocası Olan Kadına Talip Oldu 01:09
Yanında Kocası Olan Kadına Talip Oldu 145.354 izlenme - 8 yıl önce hergün trajedik konular izliyoruz
iraklı kadına karakolda tecavüz 01:52
iraklı kadına karakolda tecavüz 111.348 izlenme - 9 yıl önce iraklı kadına karakolda tecavüz
Hamile Kadını Çocuklarının Yanında Taciz Eden Adam 01:30
Hamile Kadını Çocuklarının Yanında Taciz Eden Adam 4.484 izlenme - 3 ay önce Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinde iki çocuğu ile birlikte yürüyen hamile kadın, kendisine arkadan yaklaşan şahsın tacizine maruz kaldı. Tacizci, kendisine tepki gösteren kadına silah çekip, tekme de savurdu. Çevreden geçenler ise olayı izlemekle yetindi.
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 00:22
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 28.821 izlenme - 2 yıl önce Asansör bekleyen bir kadın sapığın tacizine uğradı. Sapık ilk önce eğilip dikizledi ama bu ona yetmedi.
kadına yapılacak en büyük şaka 01:30
kadına yapılacak en büyük şaka 79.505 izlenme - 8 yıl önce türkiye;de kimse denemesin
Kadına Şiddet Uygulayan Adama Atılan Meydan Dayağı 01:21
Kadına Şiddet Uygulayan Adama Atılan Meydan Dayağı 2.784 izlenme - 2 ay önce İspanya'da bir erkek taksiden yaka paça indirdiği kadını sürükleyerek şiddet uygulamış. Olaya tanıklık eden insanlar kadının yardımına koşarak şiddet uygulayan adama meydan dayağı atmışlar.
Baro Başkanının Kadın Avukatı Kürsüden İtmesi 00:45
Baro Başkanının Kadın Avukatı Kürsüden İtmesi 20.322 izlenme - 1 yıl önce Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi, ‘Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ nedeniyle basın açıklaması düzenledi. Baro Başkanı Ali Er, kürsüye davet ettiği Avukat Gözde Göçer'i ‘İstifaya zorlanıyoruz’ dediği sırada kürsüden iterek şiddet uyguladı. Yaşananlara tepki gösteren kadın avukatlar ile Baro Başkanı Ali Er arasında uzun süre gerginlik yaşandı.
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 01:45
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 43.851 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Erkekten kadına cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor.
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 00:33
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 11.962 izlenme - 1 yıl önce Bu hafta Bir Hülya Avşar Sohbeti programına konuk olcak olan Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın kadına güvenilirmi sorusuna güvenilmez dedi
Erkekten kadına dönüşüm 05:01
Erkekten kadına dönüşüm 31.446 izlenme - 6 yıl önce Erkeğin kadına dönüşmesinde başarılı dönüşüm.
aslan kadına saldırıyor 01:30
aslan kadına saldırıyor 55.543 izlenme - 9 yıl önce aslan kadına saldırıyor
Gerçek Erkekler Tecavüz Etmez 01:34
Gerçek Erkekler Tecavüz Etmez 34.826 izlenme - 4 yıl önce Kadına cinsel taciz ve tecavüze karşı sosyal medyada ders verici videolar yayılıyor. Twitter'da #RealManDontRape (Gerçek Erkek Tecavüz Etmez) hashtag'i altında paylaşılan videolarda, insanoğlunun oluşturduğu medeniyetle övündüğü, buna rağmen kadına şiddet ve tecavüzlerin arttığı 21. yüzyılda, kadına kadın erkek ilişkilerinin aslında nasıl olması gerektiğine dair anlamlı mesajlar veriliyor.
Yavşaklıkta Bir Üst Levele Geçmek 00:22
Yavşaklıkta Bir Üst Levele Geçmek 9.450 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Almanya'nın başkenti Berlin'de, metro istasyonunda bir kişi kadına tekmeli saldırı düzenlemişti. Sınırları zorlamaya çalışan bu yavşak takımları şimdide Hollanda'da zenci bir kadına arkadan yaklaşıp tekme atıyor. Tekmenin ardından kadının düştüğü anlar ve çığlıkları kameraya yakalanırken, yavşak genç adamsa olay yerinden uzaklaşıyor.
Kadına Şiddet Her yerde ( Reallifecam) 11:45
Kadına Şiddet Her yerde ( Reallifecam) 10.088 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar Reallicam de dolaşırken bu arkadaşların kavgasına şahid oldum olayın öncesinde o öküz erkek kıza fiziksel saldırıda bulunuyor kız cevap vermeye çalışsada nafile.
bu kadına yaşlı kalp dayanır mı? 00:50
bu kadına yaşlı kalp dayanır mı? 40.682 izlenme - 8 yıl önce dayanmazzz.
Her Ses Bir Nefes 3 04:24
Her Ses Bir Nefes 3 31.077 izlenme - 4 yıl önce Polisan Boya ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ''Her Ses Bir Nefes 3” projesinde kadına yönelik şiddete hayır demek ve toplumsal birlik oluşturmak için 66 ünlü kadın bir araya geldi. Kadına yönelik şiddete dikkat çeken ünlü isimler bu kez, “şiddet” kelimesi karşısında ağladılar, haykırdılar, çığlık attılar, şiddet duygusunu objektife yansıttılar ve tepkilerini gösterdiler...
Johnny Depp'in Amber Heard'ü Dövmesi 01:36
Johnny Depp'in Amber Heard'ü Dövmesi 11.287 izlenme - 2 yıl önce Mutfakta eşyalara zarar veren johnny depp eşinin telefon ile kayıt aldığını farkedince ona saldırıyor.