Hoşgeldiniz!

kadına

Genç Kız Metroda Tacize Uğrayınca 00:41
Genç Kız Metroda Tacize Uğrayınca 160.072 izlenme - 3 yıl önce Toplu taşımalardaki tacizi önlemek için ilginç bir yöntem geliştirdi.Sarışın genç kadın yanına ya da arkasında geçerek kendisini rahatsız edenlerden Koltuk altı tüy protezi kullanarak kurtuluyor. Genç kadın arkadan veya yandan sıkıştırıldığını anladığı anda saçlarını ya da çantasını düzeltmek için kollarını kaldırıyor ve kolunun altına monte ettiği koltuk altı tüyleri görünüyor.Tüyleri gören erkekler ise gerçek olduğunu sanıp bir anda şok olarak yavaşça kadının yanından uzaklaşıyorlar.
Yazık Bu Kadına 00:50
Yazık Bu Kadına 292.835 izlenme - 9 yıl önce yazık bu kadına
Minibüste Şortlu Kıza Saldırı Anı 00:41
Minibüste Şortlu Kıza Saldırı Anı 16.245 izlenme - 5 ay önce İstanbul Pendik'te Melisa Sağlam isimli genç kadına bir minibüste Ramazan ayında mini etek giydiği için saldıran Ercan Kızılateş'in saldırı görüntüleri ortaya çıktı.
Aynı Anda 2 Erkeği İdare Eden Kıza Yapılan Oyun 01:00
Aynı Anda 2 Erkeği İdare Eden Kıza Yapılan Oyun 56.383 izlenme - 1 yıl önce 2 erkeği aynı anda aldatmış olabilir ama vuramaz çok yanlış bir kadına el kaldırmak kabul edilemez. Karşısına çıkıp 2 çift ağır laf edecekti o yetecekti ve sonra çekip gitsin. Kesinlikle kadına el kalkmaz..... - Video Bana biraz kurgu gibi geldi ama genede görülsün
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 02:23
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 72.514 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Kadından erkeğe cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır? Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor
Yanında Kocası Olan Kadına Talip Oldu 01:09
Yanında Kocası Olan Kadına Talip Oldu 145.018 izlenme - 8 yıl önce hergün trajedik konular izliyoruz
Baro Başkanının Kadın Avukatı Kürsüden İtmesi 00:45
Baro Başkanının Kadın Avukatı Kürsüden İtmesi 20.129 izlenme - 8 ay önce Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi, ‘Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ nedeniyle basın açıklaması düzenledi. Baro Başkanı Ali Er, kürsüye davet ettiği Avukat Gözde Göçer'i ‘İstifaya zorlanıyoruz’ dediği sırada kürsüden iterek şiddet uyguladı. Yaşananlara tepki gösteren kadın avukatlar ile Baro Başkanı Ali Er arasında uzun süre gerginlik yaşandı.
iraklı kadına karakolda tecavüz 01:52
iraklı kadına karakolda tecavüz 110.532 izlenme - 9 yıl önce iraklı kadına karakolda tecavüz
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 00:33
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 11.799 izlenme - 8 ay önce Bu hafta Bir Hülya Avşar Sohbeti programına konuk olcak olan Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın kadına güvenilirmi sorusuna güvenilmez dedi
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 00:22
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 25.118 izlenme - 1 yıl önce Asansör bekleyen bir kadın sapığın tacizine uğradı. Sapık ilk önce eğilip dikizledi ama bu ona yetmedi.
kadına yapılacak en büyük şaka 01:30
kadına yapılacak en büyük şaka 79.402 izlenme - 8 yıl önce türkiye;de kimse denemesin
Cesur Kadın Hemcinsini Böyle Korudu! 02:36
Cesur Kadın Hemcinsini Böyle Korudu! 4.387 izlenme - 3 ay önce Show TV'de yer alan görüntülerde, aracını durdurarak tartışan çiftin arasına giren kadın sürücünün, şiddet uygulamasından endişe ettiği kocayı uzaklaştırmaya çalışıyor. Görüntülerde bir zabıta ekibinin olay yerinden geçtiği ancak olaya müdahale etmediği de dikkat çekiyor.
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 01:45
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 37.371 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Erkekten kadına cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor.
Yavşaklıkta Bir Üst Levele Geçmek 00:22
Yavşaklıkta Bir Üst Levele Geçmek 9.408 izlenme - 11 ay önce Geçtiğimiz günlerde Almanya'nın başkenti Berlin'de, metro istasyonunda bir kişi kadına tekmeli saldırı düzenlemişti. Sınırları zorlamaya çalışan bu yavşak takımları şimdide Hollanda'da zenci bir kadına arkadan yaklaşıp tekme atıyor. Tekmenin ardından kadının düştüğü anlar ve çığlıkları kameraya yakalanırken, yavşak genç adamsa olay yerinden uzaklaşıyor.
Erkekten kadına dönüşüm 05:01
Erkekten kadına dönüşüm 28.419 izlenme - 5 yıl önce Erkeğin kadına dönüşmesinde başarılı dönüşüm.
aslan kadına saldırıyor 01:30
aslan kadına saldırıyor 55.515 izlenme - 8 yıl önce aslan kadına saldırıyor
Gerçek Erkekler Tecavüz Etmez 01:34
Gerçek Erkekler Tecavüz Etmez 34.592 izlenme - 3 yıl önce Kadına cinsel taciz ve tecavüze karşı sosyal medyada ders verici videolar yayılıyor. Twitter'da #RealManDontRape (Gerçek Erkek Tecavüz Etmez) hashtag'i altında paylaşılan videolarda, insanoğlunun oluşturduğu medeniyetle övündüğü, buna rağmen kadına şiddet ve tecavüzlerin arttığı 21. yüzyılda, kadına kadın erkek ilişkilerinin aslında nasıl olması gerektiğine dair anlamlı mesajlar veriliyor.
Adanalıların Sokak Ortasındaki Kadına Şiddeti Film Gibi İzlemesi 00:42
Adanalıların Sokak Ortasındaki Kadına Şiddeti Film Gibi İzlemesi 5.480 izlenme - 9 ay önce Adana'nın işlek bir caddesinin kaldırımında bir erkekten dayak yiyen ve boğulmaya çalışılan kadına kimsenin yardım etmemesi dikkat çekti. Olay, kentin işlek caddelerinden Ziyapaşa Bulvarı'nda meydana geldi. Kimliği belli olmayan bir kadın ve bir erkek, bilinmeyen bir nedenle kaldırım ortasında kavga etmeye başladı. Erkeğin kadını kafakola alarak uzun süre boğmaya çalıştığı görüldü. Kadının da zaman zaman karşılık vermeye çalıştığı kavga, çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Esnafın ve yoldan geçen vatandaşların kavgayı ayırmayıp film izler gibi seyretmesi merak konusu oldu. Kavga, olay yerine gelen polisin müdahalesiyle son bulurken ikili gözaltına alındı. Görüntülerin sosyal medyada hızla paylaşılmasıyla, çok sayıda vatandaş olaya tepki gösterdi.
Johnny Depp'in Amber Heard'ü Dövmesi 01:36
Johnny Depp'in Amber Heard'ü Dövmesi 11.125 izlenme - 1 yıl önce Mutfakta eşyalara zarar veren johnny depp eşinin telefon ile kayıt aldığını farkedince ona saldırıyor.
Kadına Şiddet Her yerde ( Reallifecam) 11:45
Kadına Şiddet Her yerde ( Reallifecam) 8.741 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar Reallicam de dolaşırken bu arkadaşların kavgasına şahid oldum olayın öncesinde o öküz erkek kıza fiziksel saldırıda bulunuyor kız cevap vermeye çalışsada nafile.
Her Ses Bir Nefes 3 04:24
Her Ses Bir Nefes 3 31.075 izlenme - 4 yıl önce Polisan Boya ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ''Her Ses Bir Nefes 3” projesinde kadına yönelik şiddete hayır demek ve toplumsal birlik oluşturmak için 66 ünlü kadın bir araya geldi. Kadına yönelik şiddete dikkat çeken ünlü isimler bu kez, “şiddet” kelimesi karşısında ağladılar, haykırdılar, çığlık attılar, şiddet duygusunu objektife yansıttılar ve tepkilerini gösterdiler...
bu kadına yaşlı kalp dayanır mı? 00:50
bu kadına yaşlı kalp dayanır mı? 40.666 izlenme - 8 yıl önce dayanmazzz.
Antalya'da Polisten Kadına İnsanlık Dışı Dayak 01:37
Antalya'da Polisten Kadına İnsanlık Dışı Dayak 986 izlenme - 1 ay önce Antalya’nın Alanya ilçesinde yerde yatan kadına 2 polisin yaptığı insanlık dışı muamele, amatör kameraya yansıdı. Sabah saatlerinde yerde yatan ve turist olduğu öğrenilen bir kadına polisin insanlık dışı dayağı tepki topladı. Kendinden geçmiş halde yerde yatan kadın turisti tekmeledi ve jopla dövdü.. Polislerin ölçüsüz şiddeti, amatör kameraya takıldı.
Kadına Şiddet - Alo 183 01:44
Kadına Şiddet - Alo 183 23.496 izlenme - 4 yıl önce Alo 183
Yemeği Salçalı Yaptığı İçin Karısını Öldüren Adam 01:43
Yemeği Salçalı Yaptığı İçin Karısını Öldüren Adam 4.129 izlenme - 8 ay önce Balıkesir'de karısını öldürüp parçalara ayıran ve polis ekiplerince yakalanan adam, ilk ifadesinde karısını yemeği salçalı yaptığı için öldürdüğünü belirtti. Balıkesir'de karısını öldürdükten sonra parçalara ayırıp dere yatağına atan Afganistan uyruklu kasap Rahim Özbek adliyeye sevk edildi. İşlediği cinayet 5 ay sonra ortaya çıkan Rahim Özbek'in eşi Hayriye Özbek'i salça yüzünden öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Akşam yemeğini domatesle yapmasını istediği eşinin yemeği salça ile yapmasına kızan Özbek'in eşinin kafasına demir çubukla vurduğu iddia edildi. Adliyeye sevk edilen Özbek, gazetecilerin "Cinayeti neden işlediniz?" sorusunu ise cevapsız bıraktı.
azgın köpek kadına arkadan saldırıyor! 00:41
azgın köpek kadına arkadan saldırıyor! 28.042 izlenme - 7 yıl önce
IŞİD'den Kurtulan Seks Kölesi Ezidi Kadınlar 02:29
IŞİD'den Kurtulan Seks Kölesi Ezidi Kadınlar 8.845 izlenme - 1 yıl önce Onlar, terör örgütü IŞİD’in elinde aylarca rehin kaldı. Annelerinden koparıldılar, her türlü şiddete maruz kalarak seks kölesi olarak satıldılar. Ezidi kızları ve genç kadınların bazıları IŞİD’in elinden kurtulmayı başararak Irak’ın kuzeyinde, Dohuk’taki kadınlara destek merkezinde buluştu. Jinekolok Naam Nevzat ağır bir travma geçirdiklerini anlatıyor: “Gerçekten çok zor. İmkanlarımın çok ötesinde. İki yıldan bu yana bu tür vakalarla uğraşıyorum. Bu kadınların hepsi paramparça olmuş. Hiçbirinin durumu diğerinden iyi değil. Her vaka bir diğerinden daha acı. Dokuz yaşında tecavüze uğrayan çocuklar görüyorsunuz. En acımasız ve en aşağılayıcı bir duruma maruz kaldıklarına tanık oluyorsunuz.” 0.49 Terör örgütü militanları “kafir” olarak niteledikleri Ezidi kadın ve kız çocuklarına tecavüz edip, esir pazarlarında satışa çıkarıyordu. Bir yıl boyunca IŞİD’in rehin tuttuğu bu kadın yaşadığı travmayı şu sözlerle anlatıyor: “Biz köleydik ve ben beş adama birden satıldım. Bir çıkış yolu aradım. Bana dokunmamaları için üç kez intihar etmeyi denedim.” Yetkililer bir yıl içerisinde bu merkeze 800’den fazla kadının müracaat ettiğini söylüyor. İstisnasız hepsi köle olarak satıldığını ve tecavüze uğradığını anlatıyor. Doktorlar büyük bir kısmının ağır depresyon geçirdiğini aktarıyor: “Ben içimdeki öfkeyi atmak için doktora geldim. Küçük kızım dahil, hiç bir şeyi kontrol edemiyorum.” Dohuk’taki kadınlara destek merkezi Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu tarafından finanse ediliyor. Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Irak temsilci Ramanathan Balakrishnan: “Tüm dünya genç kadın ve kızların terör örgütü IŞİD tarafından uğradığı şiddetin farkında. Ancak haber değeri olan sadece geçmiştir. Hayatta kalmayı başaranların yeniden yaşama tutunabilmesini sağlamak için büyük bir çaba gerekiyor.” Örgütün elinden kaçmayı başaranların sayısı artsa da yaklaşık 3 binden fazla kadının hala IŞİD’in elinde olduğu tahmin ediliyor.
kadına saldıran maymun :))) 00:26
kadına saldıran maymun :))) 28.653 izlenme - 8 yıl önce sapık maymun
Mahallenin Abazanlarından Ayrık Bacak Teoremi 00:34
Mahallenin Abazanlarından Ayrık Bacak Teoremi 27.867 izlenme - 3 yıl önce Daha önce yükledigimiz "gece sevişmik adına esnaf baskısı" adlı içerigimizin zerrin egeliler'li versiyonu.Başlıgı ilk yukledigim videoda ki hypnos adlı kullanıcıdan ç'aldım hakkını helal etsin.Neyse efendim bacakları ayrık yürüyen kızlar vermiştir teoremi tamamiyle bir şehir efsanesidir dikkate almayınız.
Tüm Gözler Kadına Yöneldi 00:30
Tüm Gözler Kadına Yöneldi 24.281 izlenme - 7 yıl önce tüm gözler kadına yöneldi