Hoşgeldiniz!

kadınca

Ferdi Özbeğen - Banu Alkan - Kadınca 1984 (Sinema Filmi) 4/6 14:38
Ferdi Özbeğen - Banu Alkan - Kadınca 1984 (Sinema Filmi) 4/6 5.063 izlenme - 2 yıl önce VHS System Inter Utku Video Kayalarınoğlu Film Facebook Sayfası https://www.facebook.com/pages/KayalarınoÄŸlu-Film/359758060833240?ref=hl kadınca
Aysel Doydoy ile Kadınca - Kese Kağıdı 00:15
Aysel Doydoy ile Kadınca - Kese Kağıdı 1.384 izlenme - 9 ay önce Görüntüler Aysel Doydoy ile Kadınca programından,reyting için insanları ne hale sokmuşlar,sokmaya devam ediyolar gibi
Kadınca - Banu Alkan (1984 - Fragman) 06:28
Kadınca - Banu Alkan (1984 - Fragman) 2.125 izlenme - 3 yıl önce Baş rollerini Ferdi Özbeğen ve Banu Alkan'nın olduğu filmde evli çift gittikleri tatilde başlarına mussalat olan serserilerle uğraşmaları ele alınıyor.
Petek Dinçöz Yeni Klibini Çekti - Pazar Sürprizi 04:39
Petek Dinçöz Yeni Klibini Çekti - Pazar Sürprizi 1.875 izlenme - 4 yıl önce güzel şarkıcı petek dinçöz yeni klibi için kameralar karşısındaydı. Dinçöz klibini beren saat ile kıvaç tatlıtuğ'un aşk yuvalarında çekmiş. muhteşem bir manzara,muhteşem bir güzellik petek dinçöz'ün yeni klibinden çok özel görüntüler pazar sürprizinde.
Cemile Vs. Afrodit 02:57
Cemile Vs. Afrodit 1.218 izlenme - 3 yıl önce Banu Alkan güzellik tanrıçası Afrodit'le karşılayışıyor ve ondan muazzam bir ders alıyor: Göster Kaç Açıl Kapan.Kocana kadın ol kadın!
Kalpli Kalıpta Sütlü Tatlı Tarifi  | Sütlü Tatlı Nasıl Yapılır ? 04:27
Kalpli Kalıpta Sütlü Tatlı Tarifi | Sütlü Tatlı Nasıl Yapılır ? 18 izlenme - 3 hafta önce Leziz yemek tarifleri olarak kalpli kalıpta sütlü tatlı tarifi ile birlikteyiz. Sütlü tatlı nasıl yapılır hep birlikte öğreneceğiz.
Kadınca Sıla 00:30
Kadınca Sıla 208 izlenme - 6 yıl önce Kadınca www.ktir.net
Bjk Tv Çizgi Dışı Fulya Sever Soruyor Kadınca Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Oya Demirtok Cevaplıyor 01:23
Bjk Tv Çizgi Dışı Fulya Sever Soruyor Kadınca Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Oya Demirtok Cevaplıyor 34 izlenme - 2 yıl önce SORUYOR KADINCA DERGİSİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ OYA DEMİRTOK CEVAPLIYOR
Ebru Yaşar-İçime Çeke Çeke 04:17
Ebru Yaşar-İçime Çeke Çeke 142 izlenme - 5 yıl önce Ebru Yaşar-İçime Çeke Çeke (Esra Özmen Kadınca Kararınca)
Kadınca Kararınca - Ebru Yaşar 00:40
Kadınca Kararınca - Ebru Yaşar 66 izlenme - 3 yıl önce Kadınca Kararınca adlı programın bu haftaki konuğu Ebru Yaşar... Kırmızı elbiseyle dikkat eden güzel sanatçı şarkılarıyla programa renk kattı..
Kadınlardan Çekinmemeniz Gereken 6 Neden 03:37
Kadınlardan Çekinmemeniz Gereken 6 Neden 4 izlenme - 3 ay önce İşte size kadınlardan çekinmemeniz için 6 neden: 1- Onlar da insan. Evet en az yakın arkadaşlarınız Ahmet, Mustafa kadar insanlar. Ahmet, Mustafa insan değil mi? Şaka şaka :) Kadınlardan korkmayın size zarar vermezler. Her zaman, ilk başta onların da insan olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Hepimizden biriler, o kadar. 2- Kız gruplarına dışarıdan bakınca çok güçlü duruyorlar değil mi? Sımsıkı bir ağ kurmuşlar ve aralarına kimseyi almayacaklar gibi. Fısır fısır da konuşmaları bitmez. Yan yana değillerse de ağları WhatsApp’tan devam eder. Ama çekinmenize hiç gerek yok. Çünkü en sık konuştukları konu sizlersiniz. Yani erkekler. Ama öyle akıllılar ki hiç ilgilenmiyormuş gibi yapıp aslında erkeklerle ilgilenirler. Onların ilgi odağında da siz varsınız merak etmeyin. O yüzden çekinmenize hiç gerek yok. Onlar gibi uyanık olun. İlgilenmiyormuş gibi yapın. Sanki Ahmet’le konuşuyormuşçasına yanlarına sokulun ve konuşmaya başlayın. Ne konuşabilirsiniz, onu daha önce size güzelce anlattım. Linki şuralarda (Kızlarla konuşulacak 5 konu önerisi video linki verilir) 3- Yok ya ben ne desen de gidip kızlarla konuşamam, çekiniyorum anlamıyorsun abi diyorsanız. Tamam gitmeyin, konuşmayın. O zaman kızların ilgisini çekmeye çalışın. Dedim ya onlar zaten sizi takipte, sizin haberiniz yok. Okulun cool çocuklarını gözünüzde bir canlandırın. Hepsi de kendi cool dünyasında takılır. Her zaman tarz bir giyimleri olur ve kızlarla da mesafeli bir duruşları vardır. Siz de kendinize onlar gibi bir rol model belirleyip onlar gibi davranabilirsiniz. 4- Hee anladım, yoksa siz bütün kızlarla rahat rahat konuşuyorsunuz da sadece bir tanesinden mi çekiniyorsunuz? Aşık olmuşsunuz, tebrik ederim :) Çekinmek yerine harekete mi geçseniz acaba? Ne olabilir ki? En kötü ihtimalle şu anki durumunuza düşer, hiç konuşmazsınız. Ama harekete geçerseniz kim bilir sevgili bile olabilirsiniz :) 5- Çekinmenizin nedeni rezil olacağınızı, alay konusu olacağınızı falan düşünmenizse hemen bu düşünceleri kafanızdan atın. Çünkü hiçbir şekilde rezil olamazsınız. Karşınızdaki sizden üstün biri değil ki en başta da dedim ya insan. Vereceği tepkiye göre siz de cevabınızı verirsiniz. Kimse kimseyi ezemez nokta. 6- Konuşmaya başlayana kadar kafanızda şöyle mi cümleye başlasam? Yok yok şöyle diyeyim gibi planlar yapıyorsanız yapmayın. Konuşmaya başlamak için bu kadar düşünmenize gerek yok. Cesaretinizi toplayın ve “merhaba” ile başlayın. Göreceksiniz sonrasında diyaloğunuz akıp gidecek bana güvenin.