Hoşgeldiniz!

Kadınlar Ne İster Videoları İzle

Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 01:07
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 3.842 izlenme - 10 ay önce Kadınlar Ne İster? sorusu insanlık tarihi kadar eski. Sokak röportajında da bu soru vatandaşlara yöneltilmiş bakalım cevabı bulunmuş mu?
Kadınlar Ne İster 00:25
Kadınlar Ne İster 24.917 izlenme - 7 yıl önce
Seks Esnasında Düşünülenler - Jenna Marbles 02:06
Seks Esnasında Düşünülenler - Jenna Marbles 5.226 izlenme - 2 yıl önce İnternet fenomeni Jenna Marbles'tan cinsel sekste hayat kurtaran tüyolar.Ablamız bu videosunda kadınların seks sırasında kafasından geçenleri kendine has üslubu ile tapeye almış,bizlerle paylaşmış.Faydalı olması dileği ile.
Kadınlar Neden Sevişir ? 02:55
Kadınlar Neden Sevişir ? 2.358 izlenme - 1 yıl önce Kadınların neden ve neler için seviştiklerinin araştırmasını sizlerle paylaşıyoruz .ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ . youtube kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCQXPDABEt8hDKLSLnjIESOQ Kaynak: milliyet.com.tr Audionautix sanatçısının Soul Groove adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Sanatçı: http://audionautix.com/
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 04:12
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 2.564 izlenme - 2 yıl önce Eğer erkekseniz, bu beş maddeyi sağlamaya yönelik hareket etmelisiniz. Eğer kadınsanız, bu beş maddenin hayata geçirilmediği durumlarda ilişkinizin iyi gitmeyeceğini bilmelisiniz. 1. KADINLAR TAKDİR EDİLDİĞİNİ HİSSETMEK İSTER “Sevildiğini hissetmelidir” diyerek başlamadığım için şaşırmış olabilirsiniz. Çoğu erkek “seni seviyorum” der. Ama eşlerini ya da kız arkadaşlarını takdir etmezler. Bir kadının hayatında takdir edilmek büyük önem taşır. Pek çok kadın, “vericidir”, onlar eşlerinin ve çocuklarının hemen her ihtiyacını karşılamaya çalışırlar. Ama vermekten mutluluk duyan kadınlar dahi çabalarının takdir görmesini beklerler. Şimdi sevgili okurlarım, kız arkadaşınızı ya da karınızı takdir etmek tek başına yeterli değildir, bunu onunla da paylaşmanız yani dile getirmeniz gerekir. Erkek okurlarım şimdi buna karşı çıkacak ve hali hazırda zaten eş ya da kız arkadaşlarının bunu bildi
Yabancı Kadınlar Ne İster? - Turistlerle Röportaj 03:31
Yabancı Kadınlar Ne İster? - Turistlerle Röportaj 1.571 izlenme - 2 yıl önce Yüzyıllardan beridir insan oğlunun aklını kurcalayan bir soru: Kadınlar ne ister? Bu sokak röportajında da, ülkemize gelen turist kadınlara kadınlar ne ister sorusu sorulmuş.
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 03:38
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 1.127 izlenme - 2 yıl önce Çoğunluğun ilgi ister diye cevapladığı, para ister para diyenlerin azımsanmayacak sayıda olduğu ve o kadar insanın arasından çıkıp özgürlük ister diyen abinin videoyu taçlandırdığı bir röportaj olmuş.
kadınlar ne ister ? 01:04
kadınlar ne ister ? 3.690 izlenme - 8 yıl önce sizce ne ister ?
kadınlar ne ister ? 01:04
kadınlar ne ister ? 3.321 izlenme - 8 yıl önce tabiki her zaman daha fazlasını ister :))
Kadınlar Ne İster? - Doğadan (Hemen Kaldırılan Reklam) 02:25
Kadınlar Ne İster? - Doğadan (Hemen Kaldırılan Reklam) 670 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Doğadan markası için hazırlanan cinsiyetçi olmasıyla suçlanıp hemen kaldırılan hatta Doğadan ve reklam ajansına özür dilettiren reklam filmi. Kadınları sadece "isteyen" ve bu isteklerinde muhakeme yeteneğinden yoksun robotlarmış gibi gösteren reklam filmi için siz alkışlarla yaşıyorum üyeleri ne düşünüyorsunuz merak ettim?
Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz! 02:00
Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz! 1.205 izlenme - 4 yıl önce Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz!
Kadınlar Ne İster Film Fragmanı (2000) 02:03
Kadınlar Ne İster Film Fragmanı (2000) 599 izlenme - 2 yıl önce Bekar bir erkek olan olan Nick Marshall başarılı bir reklamcıdır. Marshall'a verilen yeni bir görevde amirinin bir bayan, Darcy McGuire, olacağı söylenir. Marshall, Darcy ile daha iyi anlaşabilmesi için kadınların neler düşündüğünü ve neleri sevdiklerini anlamasını sağlayacak bir testten geçirilir; fakat bu sırada ufak bir kazaya uğrar. Nick sonraki sabah uyandığında kadınların yanındayken gaipten sesler duyduğunu farkeder, fakat sonra kadınların düşündüklerini anlayabildiği farkeder. Önceleri bu durumdan hiç hoşlanmayan ve kurtulmaya çalışan Nick, kurtulamayınca durumu kendi yararına kullanabileceğini düşünür.
tamn bir hayat dersi ! 01:04
tamn bir hayat dersi ! 992 izlenme - 7 yıl önce tam bir kadın dersi
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ... 01:19
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ... 473 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar Dünyayı Özgürleştirir... Bazen Yalnızca Bir Bakışıyla... Dünya Kadınlar Gününü Kutlar!
Kadınlar ne ister? 02:26
Kadınlar ne ister? 227 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister?
Kadınlar Ne İster? 09:27
Kadınlar Ne İster? 523 izlenme - 5 yıl önce Kadınlar Ne İster? (İnfo Programı)
Sokak Röportajları - Kadınlar Ne İster? 02:35
Sokak Röportajları - Kadınlar Ne İster? 233 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları - Kadınlar ne ister? Kadınları mutlu etmek gerçekten çok mu zor? Sadece sevgi, saygı ve huzur yeterli mi yüzlerinin gülmesi için yoksa biraz para, bol alışveriş ve belki de zengin bir kocanın da hatırı sayılır bir etkisi var mıdır? SokakRoportajlari. com iftiharla sunar; "Kadınlar ne ister?"
Alman Yazar Goethe Yazmış - Ulan İstanbul 01:44
Alman Yazar Goethe Yazmış - Ulan İstanbul 318 izlenme - 2 yıl önce Bu diziyi sevmem izlemem de ama işte bu Servet amca (Zihni Göktay) kısımları iyi oluyor. Aşk ele geçirmez; yetiştirir. Alman yazar Göte yazmış. Nabalım biz de tatsız tuzsuz hayatımızda biraz gülmeye gayret ediyoruz kötü mü yapıyoruz?
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 05:00
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 227 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı Kadinlar ne ister sorusu, kadin felsefesi arasinda sorulacak en buyuk ve en gizemli sorulardan biridir. kadinlar para, sohret, mevki, seks, ihtiras, ilgi,sevgi, sadakat, dogruluk v.b olgularin kokteylini istedikleri buyuk olcude dogrudur. ancak bunlardan birine razi olduklari da gorulmustur. ha bu kadinin degerini azaltir mi, tartisilir. ama ne kadar cok sey isterlerse beklentilerinin karsilanmasi o kadar zor olacaktir.
Kadınlar Ne İster 00:25
Kadınlar Ne İster 459 izlenme - 7 yıl önce
Pit10 - Kadınlar Ne İster ? (Düet Flowart) 03:55
Pit10 - Kadınlar Ne İster ? (Düet Flowart) 281 izlenme - 5 yıl önce
kadınlar ne ister? 01:04
kadınlar ne ister? 345 izlenme - 6 yıl önce
kadınlar ne ister 03:50
kadınlar ne ister 332 izlenme - 7 yıl önce kadınlar ne ister
Kadınlar Ne İster 00:25
Kadınlar Ne İster 266 izlenme - 7 yıl önce çok şey istemiyorlar
Kadınlar Ne İster, Erkekler Nasıl Anlamaz? 02:00
Kadınlar Ne İster, Erkekler Nasıl Anlamaz? 253 izlenme - 4 yıl önce 14 Şubat sevgililer gününe özel muhteşem hatta harika ötesi bir video... :))
Kadınlar Ne İster? (Matrix İçerir) 02:35
Kadınlar Ne İster? (Matrix İçerir) 103 izlenme - 2 yıl önce Kadınları mutlu etmek gerçekten çok mu zor? Sadece sevgi, saygı ve huzur yeterli mi yüzlerinin gülmesi için yoksa biraz para, bol alışveriş ve belki de zengin bir kocanın da hatırı sayılır bir etkisi var mıdır?
Turistlerle Röportaj | Yabancı Kadınlar Ne İster? 03:31
Turistlerle Röportaj | Yabancı Kadınlar Ne İster? 65 izlenme - 2 yıl önce Yüzyıllardan beridir insan oğlunun aklını kurcalayan bir soru: Kadınlar ne ister? Gencinden yaşlısına herkes ortak bir paydada birleşiyor sanırım bu soru karşısında. Cevap aşikar: Bilemezsiniz. :)
Kadınlar Ne İster - Komik Sokak Röpörtajları 03:40
Kadınlar Ne İster - Komik Sokak Röpörtajları 17 izlenme - 9 ay önce Toplumun Kanayan Yarası Kadın İsteklerine Deli Kaçar da Parmak Attı . Bakın Kadınlar Ne İstermiş. Yeni videolar için kanalıma abone olun
What women want / kadınlar ne ister bilimse olarak belgelendi 03:18
What women want / kadınlar ne ister bilimse olarak belgelendi 2 izlenme - 11 ay önce What women want kadınlar ne ister bilimse olarak belgelendi