Hoşgeldiniz!

kadınlar ne ister

Kadınlar Neden Sevişir ? 02:55
Kadınlar Neden Sevişir ? 1.923 izlenme - 1 ay önce Kadınların neden ve neler için seviştiklerinin araştırmasını sizlerle paylaşıyoruz .ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ . youtube kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCQXPDABEt8hDKLSLnjIESOQ Kaynak: milliyet.com.tr Audionautix sanatçısının Soul Groove adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Sanatçı: http://audionautix.com/
kadınlar ne ister 00:25
kadınlar ne ister 24.827 izlenme - 6 yıl önce
Seks Esnasında Düşünülenler - Jenna Marbles 02:06
Seks Esnasında Düşünülenler - Jenna Marbles 3.652 izlenme - 1 yıl önce İnternet fenomeni Jenna Marbles'tan cinsel sekste hayat kurtaran tüyolar.Ablamız bu videosunda kadınların seks sırasında kafasından geçenleri kendine has üslubu ile tapeye almış,bizlerle paylaşmış.Faydalı olması dileği ile.
Yabancı Kadınlar Ne İster? - Turistlerle Röportaj 03:31
Yabancı Kadınlar Ne İster? - Turistlerle Röportaj 1.295 izlenme - 5 ay önce Yüzyıllardan beridir insan oğlunun aklını kurcalayan bir soru: Kadınlar ne ister? Bu sokak röportajında da, ülkemize gelen turist kadınlara kadınlar ne ister sorusu sorulmuş.
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 04:12
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 2.150 izlenme - 9 ay önce Eğer erkekseniz, bu beş maddeyi sağlamaya yönelik hareket etmelisiniz. Eğer kadınsanız, bu beş maddenin hayata geçirilmediği durumlarda ilişkinizin iyi gitmeyeceğini bilmelisiniz. 1. KADINLAR TAKDİR EDİLDİĞİNİ HİSSETMEK İSTER “Sevildiğini hissetmelidir” diyerek başlamadığım için şaşırmış olabilirsiniz. Çoğu erkek “seni seviyorum” der. Ama eşlerini ya da kız arkadaşlarını takdir etmezler. Bir kadının hayatında takdir edilmek büyük önem taşır. Pek çok kadın, “vericidir”, onlar eşlerinin ve çocuklarının hemen her ihtiyacını karşılamaya çalışırlar. Ama vermekten mutluluk duyan kadınlar dahi çabalarının takdir görmesini beklerler. Şimdi sevgili okurlarım, kız arkadaşınızı ya da karınızı takdir etmek tek başına yeterli değildir, bunu onunla da paylaşmanız yani dile getirmeniz gerekir. Erkek okurlarım şimdi buna karşı çıkacak ve hali hazırda zaten eş ya da kız arkadaşlarının bunu bildi
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 03:38
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 995 izlenme - 6 ay önce Çoğunluğun ilgi ister diye cevapladığı, para ister para diyenlerin azımsanmayacak sayıda olduğu ve o kadar insanın arasından çıkıp özgürlük ister diyen abinin videoyu taçlandırdığı bir röportaj olmuş.
kadınlar ne ister ? 01:04
kadınlar ne ister ? 3.685 izlenme - 7 yıl önce sizce ne ister ?
kadınlar ne ister ? 01:04
kadınlar ne ister ? 3.319 izlenme - 7 yıl önce tabiki her zaman daha fazlasını ister :))
Kadınlar Ne İster? - Doğadan (Hemen Kaldırılan Reklam) 02:25
Kadınlar Ne İster? - Doğadan (Hemen Kaldırılan Reklam) 424 izlenme - 9 ay önce Geçtiğimiz günlerde Doğadan markası için hazırlanan cinsiyetçi olmasıyla suçlanıp hemen kaldırılan hatta Doğadan ve reklam ajansına özür dilettiren reklam filmi. Kadınları sadece "isteyen" ve bu isteklerinde muhakeme yeteneğinden yoksun robotlarmış gibi gösteren reklam filmi için siz alkışlarla yaşıyorum üyeleri ne düşünüyorsunuz merak ettim?
Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz! 02:00
Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz! 1.193 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz!
kadınlar ne ister? 00:57
kadınlar ne ister? 932 izlenme - 6 yıl önce
Kadınlar ne ister? 02:26
Kadınlar ne ister? 222 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister?
tamn bir hayat dersi ! 01:04
tamn bir hayat dersi ! 988 izlenme - 6 yıl önce tam bir kadın dersi
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 05:00
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 208 izlenme - 12 ay önce Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı Kadinlar ne ister sorusu, kadin felsefesi arasinda sorulacak en buyuk ve en gizemli sorulardan biridir. kadinlar para, sohret, mevki, seks, ihtiras, ilgi,sevgi, sadakat, dogruluk v.b olgularin kokteylini istedikleri buyuk olcude dogrudur. ancak bunlardan birine razi olduklari da gorulmustur. ha bu kadinin degerini azaltir mi, tartisilir. ama ne kadar cok sey isterlerse beklentilerinin karsilanmasi o kadar zor olacaktir.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ... 01:19
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ... 441 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar Dünyayı Özgürleştirir... Bazen Yalnızca Bir Bakışıyla... Dünya Kadınlar Gününü Kutlar!
Kadınlar Ne İster Film Fragmanı (2000) 02:03
Kadınlar Ne İster Film Fragmanı (2000) 239 izlenme - 1 yıl önce Bekar bir erkek olan olan Nick Marshall başarılı bir reklamcıdır. Marshall'a verilen yeni bir görevde amirinin bir bayan, Darcy McGuire, olacağı söylenir. Marshall, Darcy ile daha iyi anlaşabilmesi için kadınların neler düşündüğünü ve neleri sevdiklerini anlamasını sağlayacak bir testten geçirilir; fakat bu sırada ufak bir kazaya uğrar. Nick sonraki sabah uyandığında kadınların yanındayken gaipten sesler duyduğunu farkeder, fakat sonra kadınların düşündüklerini anlayabildiği farkeder. Önceleri bu durumdan hiç hoşlanmayan ve kurtulmaya çalışan Nick, kurtulamayınca durumu kendi yararına kullanabileceğini düşünür.
Sokak Röportajları - Kadınlar Ne İster? 02:35
Sokak Röportajları - Kadınlar Ne İster? 193 izlenme - 1 yıl önce Sokak Röportajları - Kadınlar ne ister? Kadınları mutlu etmek gerçekten çok mu zor? Sadece sevgi, saygı ve huzur yeterli mi yüzlerinin gülmesi için yoksa biraz para, bol alışveriş ve belki de zengin bir kocanın da hatırı sayılır bir etkisi var mıdır? SokakRoportajlari. com iftiharla sunar; "Kadınlar ne ister?"
Kadınlar Ne İster? 09:27
Kadınlar Ne İster? 502 izlenme - 4 yıl önce Kadınlar Ne İster? (İnfo Programı)
kadınlar ne ister 00:25
kadınlar ne ister 454 izlenme - 6 yıl önce
Turistlerle Röportaj | Yabancı Kadınlar Ne İster? 03:31
Turistlerle Röportaj | Yabancı Kadınlar Ne İster? 49 izlenme - 5 ay önce Yüzyıllardan beridir insan oğlunun aklını kurcalayan bir soru: Kadınlar ne ister? Gencinden yaşlısına herkes ortak bir paydada birleşiyor sanırım bu soru karşısında. Cevap aşikar: Bilemezsiniz. :)
kadınlar ne ister? 01:04
kadınlar ne ister? 342 izlenme - 5 yıl önce
Alman Yazar Goethe Yazmış - Ulan İstanbul 01:44
Alman Yazar Goethe Yazmış - Ulan İstanbul 129 izlenme - 1 yıl önce Bu diziyi sevmem izlemem de ama işte bu Servet amca (Zihni Göktay) kısımları iyi oluyor. Aşk ele geçirmez; yetiştirir. Alman yazar Göte yazmış. Nabalım biz de tatsız tuzsuz hayatımızda biraz gülmeye gayret ediyoruz kötü mü yapıyoruz?
kadınlar ne ister 03:50
kadınlar ne ister 327 izlenme - 5 yıl önce kadınlar ne ister
Pit10 - Kadınlar Ne İster ? (düet FlowArt) 03:55
Pit10 - Kadınlar Ne İster ? (düet FlowArt) 224 izlenme - 4 yıl önce
kadınlar ne ister 00:25
kadınlar ne ister 266 izlenme - 6 yıl önce çok şey istemiyorlar
kadınlar ne ister? 00:56
kadınlar ne ister? 199 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/komedikulubu
 Kadınlar Ne İster, Erkekler Nasıl Anlamaz? 02:00
Kadınlar Ne İster, Erkekler Nasıl Anlamaz? 230 izlenme - 3 yıl önce 14 Şubat sevgililer gününe özel muhteşem hatta harika ötesi bir video... :))
Kadınlar Ne İster? (Matrix İçerir) 02:35
Kadınlar Ne İster? (Matrix İçerir) 41 izlenme - 9 ay önce Kadınları mutlu etmek gerçekten çok mu zor? Sadece sevgi, saygı ve huzur yeterli mi yüzlerinin gülmesi için yoksa biraz para, bol alışveriş ve belki de zengin bir kocanın da hatırı sayılır bir etkisi var mıdır?
Dr Tanju Sürmeli Kadınlar Ne İster Beyin Yapıları Nasıldır TVNet 31:49
Dr Tanju Sürmeli Kadınlar Ne İster Beyin Yapıları Nasıldır TVNet 9 izlenme - 10 ay önce Dr.Tanju Sürmeli, Kadınlar Ne İster, Beyin Yapıları Nasıldır, TVNet harvard mezunu, harvardlı psikiyatrist, harvard sertifikalı http://www.yasamsaglik.com.tr