Hoşgeldiniz!

kadırgalı

Kadırgalı Ali - Serdar Gökhan & Feri Cansel (1971 - 85 Dk) 01:24:47
Kadırgalı Ali - Serdar Gökhan & Feri Cansel (1971 - 85 Dk) 127 izlenme - 1 ay önce Filmde, namını kullanarak suç işleyen adamlardan intikam alan bir kabadayının hikâyesi anlatılır. Kadırgalı Ali son işlediği cinayet yüzünden sürgüne gönderilir. Yıllar sonra Kadırgalı Ali’nin adını kullanarak Kabadayı Nuri ve adamları suç işlemeye başlar. Polis suçları başkasının işlediğinden şüphelendiği için Ali’yi İstanbul’a geri getirir. Nuri ve adamları ise o esnada Ali’nin annesini kaçırırlar. Kendi adı kullanılarak suç işlendiğini duyan Ali, Nuri ve adamlarından intikam alıp annesini bulmaya çalışacaktır. Yönetmen:Kemal Kan Senaryo:Kemal Kan Yapımcı:Kadir Kesemen Görüntü Yönetmeni:Ali Uğur Oyuncular:Serdar Gökhan,Feri Cansel,Hayal Sirer,Kadir Savun,Kazım Kartal,Zeki Tüney,Ertan Başbakkal,Nevin Aypar,Erdoğan Seren,Talia Saltı
Seda Sayan 8. Kez Evlendi 00:36
Seda Sayan 8. Kez Evlendi 3.295 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan 8. Kez Evlendi Kadırgalı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Erkan Çelik'le imam nikahı kıydı. Ancak Sayan'ın oğlu Oğulcan bu evliliğe karşı çıktığı için resmi nikah yapılamamış. Seda Sayan'ın, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Erkan Çelik'le nikah kıydı. Ünlü sanatçının sevgilisinin ailesiyle tanışmak için bir süre önce Antep'e gittiği, daha sonra Çelik'in ailesinin istanbul'a gelip Sayan'ın ailesiyle tanıştığı ve isteme merasiminin gerçekleştirildi. RESMİ NİKAH YOK! ikilinin hâlâ resmi nikah kıymamasının sebebi ise Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan! iddialara göre Oğulcan, annesinin Erkan Çelik'le evlenmesine karşı çıkıyor! Oğlunun rızası olmadan evlenmek istemeyen Seda Sayan da Oğulcan'ı ikna etmek için ailesini devreye sokmuş.
kadırgalı eşref 00:32
kadırgalı eşref 4.701 izlenme - 10 yıl önce
Seda Sayan - Yalanım Yok 04:16
Seda Sayan - Yalanım Yok 1.280 izlenme - 3 yıl önce İçinde geçen "Sana yan bakanın gözlerini oymazsam da mutsuzum" sözüyle zamanında epey konuşulmuş, Seda Sayan şarkısı. Padişah bir bu ikiydi. Şarkı Sözleri (lyrics): El değmemiş bir aşkı yaşıyorum seninle Her akşam karışıyor nefesim nefesinle El değmemiş bir aşkı yaşıyorum seninle Her akşam karışıyor nefesim nefesinle Nasıl mutlu olursun Benim gibi biriyle Bilmiyorum sevgilim Ben kime çektim böyle Ama yalanım yok kıskancım Birazcıkta huysuzum Sana yan bakanın gözlerini Oymazsamda mutsuzum Ama yalanım yok kıskancım Birazcıkta huysuzum Sana yan bakanın gözlerini Oymazsamda mutsuzum Gel diye sallıyorum her gün sana elimi Herkes bana şaşırıyor akıllımı deli mi Gel diye sallıyorum her gün sana elimi Herkes bana şaşırıyor akıllımı deli mi Nasıl mutlu olursun Benim gibi biriyle Bilmiyorum sevgilim Ben kime çektim böyle Ama yalanım yok kıskancım Birazcıkta huysuzum Sana yan bakanın gözlerini Oymazsamda mutsuzum Ama yalanım yok kıskancım Birazcıkta huysuzum Sana yan bakanın gözlerini Oymazsamda mutsuzum Ama yalanım yok kıskancım Birazcıkta huysuzum Sana yan bakanın gözlerini Oymazsamda mutsuzum Ama yalanım yok kıskancım Birazcıkta huysuzum Sana yan bakanın gözlerini Oymazsamda mutsuzum Ama yalanım yok!
Kadırgalı Eşref'ten Kasaplık Dersleri 02:15
Kadırgalı Eşref'ten Kasaplık Dersleri 989 izlenme - 3 yıl önce Şaban ve Ramazan tam işi koymuşken Nigar'ın kabadayı dostu Kadırgalı Eşref içeri dalar. Nigar'a çiçek gönderen adamında yardımıyla Şaban ve Ramazan Eşref'in ciddiyetini anlamıştır. Yeeeeyyyttt!
Seda Sayan - Ya Benim Olursun (1990) 03:53
Seda Sayan - Ya Benim Olursun (1990) 297 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan'ın 1990 yılında çıkarmış olduğu ve albümü ile aynı ismi taşıyan Ya Benim Olursun isimli parçasının eşsiz TRT görüntü kalitesi ve nam-ı diğer kadıgalının sesi ile siz site sakinlerinin ve nostalji seven dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler, iyi dinlemeler.
Seda Sayan'ın Aylin Nazlıaka'ya Reji Üzerinden Ayar Vermeye Çalışması 00:55
Seda Sayan'ın Aylin Nazlıaka'ya Reji Üzerinden Ayar Vermeye Çalışması 165 izlenme - 3 yıl önce Malumunuz, geçenlerde Seda Sayan, katil bir adamı tv'ye çıkarıp, büyük tepki çekmişti. Bu olaydan sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Seda Sayan'ın programına yaptırım yapacağı yazılıp çizilmişti. Aylin Nazlıaka da Seda Sayan'ı sert bir şekilde eleştirmişti. Bunca yılın tecrübesi Bakanlığa ve Bakana tepki gösterecek değildi ya, elbette Nazlıaka'ya tepki gösterdi. İşte bu videoda da Kadırgalı, Nazlıaka ile soğuk savaşına devam ediyor. Pogramın ortasında, muhabbeti bölüp, dilber ay'a telefon bağlama ayağına reji üzerinden Aylin Hanım'a ince (?) ayar veriyor. Bilmeyenler için bir not düşeyim. Nazlıaka meclis konuşmasında malum milletvekillerine hitaben "şu ayakkabımı çıkarıp, suratınıza fırlatayım diyorum ama bir ayakkabıma bakıyorum, bir de sizlere bakıyorum ve değmez diyorum" gibi bir konuşma yapmıştı.