Hoşgeldiniz!

kadirizm

best of kadir inanır ... deli divane sahneleriyle ... deli kadir 05:15
best of kadir inanır ... deli divane sahneleriyle ... deli kadir 13.085 izlenme - 6 yıl önce best of kadir inanır ... deli divane sahneleriyle ...
Sibel Turnagöl ve Kadirizmin Çöküşü 03:45
Sibel Turnagöl ve Kadirizmin Çöküşü 3.415 izlenme - 3 yıl önce Mayolu Sibel Turnagöl meyve suyu reklamında ateşiyle meyve sularını kaynatıyor. Hapisten yeni çıkmış dolu fişek Kadir abimiz bakakalıyor kalakalıyor, şaşı bakıp şaşırıyor.
Taksi Şoförü - Kadir İnanır Atarlanması (Üleyn İçerir) 05:02
Taksi Şoförü - Kadir İnanır Atarlanması (Üleyn İçerir) 1.286 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Şerif Gören senaristliğini Safa Önal'ın üstlendikleri, başrollerini Kadir İnanır ve Banu Alkan'ın paylaştığı Taksi Şoförü filminden kesitler. Kadir abimizi "Bir araba, bir ev bir de Sibel... Vay beee!" repliğiyle tanıdıgımız bu filmi isteyen, soran olursa yükleyebilirim.
Kadir İnanır ile Fikir Teatisi 00:43
Kadir İnanır ile Fikir Teatisi 1.149 izlenme - 3 yıl önce Politikaya atılmayı kafasına koyan Bülent,konuyu dostu Deli Kadir'e açar. Bu fikre pek sıcak bakmayan Kadir, kendi usulünce düşüncesini açıklar.Ancak,unutulmamalıdır ki Kadir'le mutabık olamamak kalp ve damar sağlığı için sakıncalı bir durumdur.
Kadir Tapucu 05:53
Kadir Tapucu 780 izlenme - 8 yıl önce ha kiyamet kopmus ha sen gitmissin
Bizim Sevgimizde Tezahürat Yoktur (Aşırı Dozda Küfür İçerir) 01:13
Bizim Sevgimizde Tezahürat Yoktur (Aşırı Dozda Küfür İçerir) 506 izlenme - 3 yıl önce En romantik anında yan masadaki dallamaların küfürlü konuşmalarına şahit olan ve ambiansı bozulan Ali'nin sigortaları atar ve bundan sonra agresif, tokatçı bir kişiliğe bürünür. Tabancayı namlusundan yakalayan, hasmını delilikle şaşırtan bir kişiliktir o artık. Kadırgalı Ali Silvan'dır. "Bizim sevgimizde tezarühat yoktur"
Kelime Oyunu - Aşırı Özgüven Sahibi Yarışmacı 01:00
Kelime Oyunu - Aşırı Özgüven Sahibi Yarışmacı 498 izlenme - 3 yıl önce Sorumuz "Yeşilçam'ın efsanevi aktörlerinden birinin yarattığı akım?" . E madem soru akımlar ile ilgili ben de sonu -izm ile biten bildiğim kelimeleri söyleyeyim kafasındaki mimik ustası yarışmacının sosyalizmden feminizme yolculuğunda fazla özgüvenin zararlarına bir kez daha tanıklık edeceğiz.
Yayla Çorbası İstiyorum! Bol Naneli Olacak 01:51
Yayla Çorbası İstiyorum! Bol Naneli Olacak 381 izlenme - 3 yıl önce Kadirizm yeri geldiğinde tokadı çakma, yeri geldiğinde erkek, kadın, yaşlı, çocuk ayırmadan ayarın kralını verebilme ve aynı bünyede kimi zaman melankolikliğin kimi zaman da psikopatlığın zirve yapmasına imkan sağlayabilme sanatıdır. Bütün bu nitelikleri bünyesinde toplayan Kadirizm'in en nadide örnekleriden birisi de "Dila Hanım" isimli filmde geçen bu sahnede yer almakta. Büyüksün Kadir Inanır. Saygıyla eğildim, alkışlarla yaşattım.
Uzaktaki Kadirzm Yakındaki Romantizm 08:51
Uzaktaki Kadirzm Yakındaki Romantizm 591 izlenme - 6 yıl önce Uzaktaki Kadirzm Yakındaki Romantizm
Sahte Viskinin Kadirizm Libidosuna Etkileri 01:44
Sahte Viskinin Kadirizm Libidosuna Etkileri 143 izlenme - 3 yıl önce Randevuevindeki hazırlık telaşı, Deli Kadir'in teşrifi içindir. Ne var ki, köşedeki bakkaldan alınan sahte Coni Volkır, Kadir abimizin ruh dengesini alt üst edecek, libidosunun ince ayarını bozacaktır. Sahte alkolden sakınınız.
Kadirizmde Sosyalist Açılımlar 07:19
Kadirizmde Sosyalist Açılımlar 248 izlenme - 3 yıl önce Meclis toplantılarında koalisyon iktidarının ittifakla aldığı her türlü karara, muhalefet edip oldukça etkili argumanlar kullanan ve kararların uygunlanmasını engelleyen ana muhalefet lideri Kadir abi, başbakan Abdo’yu canından bezdirmiştir.Özellikle işçilerin toplu iş sözleşmelerinin görüşüldüğü meclis oturumundaki yılmaz muhalif tavrı iktidarı köşeye sıkıştırmıştır. Tam bir makyavelist olan meclis başkanı Avukat, uzlaşmacı bir tavır takınıp, tarafsız görünse de aslında kapitalist iktidar partisinin destekçisidir. En sonunda artık canına tak eden başbakan Abdo ‘ulan iktidar olduk gün yüzü göstermedi hırbo’ diyerek , demokratik yollardan Kadirizmi çökertemeyeceğini anlar ve yargıyı siyasallaştırarak Kadir abiye bir kumpas kurarak, ana muhalefet liderini hapishaneye yollar ancak Kadirizmin sarsılmaz ilkelerinden asla taviz vermeyen Kadir abi mapus damında da ‘alayına isyan ulan’ diyerek hapishanede ki iktidarın sembolü müdüre karşı muhalif tavrını, baskılara, işkencelere rağmen sürdürür.
Koptu Geliyor - Kadirizm 02:58
Koptu Geliyor - Kadirizm 168 izlenme - 6 yıl önce Koptu Geliyor - Kadirizm (Kadir Çöpdemir Talk Show)