Hoşgeldiniz!

Kadri Gürsel Videoları İzle

Nagehan Alçı'dan Vatan Hainleri Çıkışı 02:13
Nagehan Alçı'dan Vatan Hainleri Çıkışı 650 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Kadri Gürsel'in yayın yasağı getirilen ses kaydı hakkındaki açıklamalarına oldukça sinirlenen Nagehan Alçı, adeta çileden çıktı. İnternete düşen ses kaydıyla ilgili Kadri Gürsel, Cumhuriyet gazetesinin RTÜK yasağı hakkındaki açıklamasını okudu. Nazlı Ilıcak, bu açıklamayı alkışladı. Nagehan Alçı 'Ben bu programda vatan hainleri ile birlikte olmaktan çok büyük bir esef duyuyorum. Siyaset yapın ama artık güvenliğimiz üzerinden bu kadar çirkin şeylerin aleti olmanız kabul edilemez, ne derseniz deyin. Devlet bugün büyük bir tehdit altındadır. Utanmazsanız! O çok beğendiğiniz batıda ki uygulamalara bakın' dedi.
Kadri Gürsel : Türkiye Bir  Serseri Devlet Olma Yolunda Gidiyor 02:27
Kadri Gürsel : Türkiye Bir Serseri Devlet Olma Yolunda Gidiyor 65 izlenme - 11 ay önce Kadri Gürsel Kimdir? 1986 yılında gazeteciliğe başlayan Gürsel, Ankara'da bulunan Yeni Gündem adlı haber dergisinde çalıştı. Daha çok dünyadan haberler ve dış politikayla ilgili konularla ilgilendiği derginin 1988 yılında yayın hayatı sona erdi. Kadri Gürsel, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşanan patlama sonrası kişisel twitter hesabı üzerinden yazdığı yazılar nedeniyle Milliyet Gazetesi tarafından işinden çıkarıldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kendi mastürbasyonunuzu yapmaya devam edin! 01:30
Kendi mastürbasyonunuzu yapmaya devam edin! 213 izlenme - 3 yıl önce CNN Türt'te yayınlanan Dört Bir Taraf programına Nagehan Alçı'nın, Kadri Gürsel'e sarf ettiği söz damga vurdu.
Aziz Babuşçu ile Ayar Keyfi - Ahmet Hakan 13:42
Aziz Babuşçu ile Ayar Keyfi - Ahmet Hakan 109 izlenme - 2 yıl önce AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına katılıyor. Belli ki partinin yönetim katından "ara konuş" diye emir gelmiş. "Seçim büromuz taşlandı" diye klasik mağdur edebiyatından yürür giderim, programın içine ederim diye düşünmüş. Fakat dünya ayar tarihine altın harflerle kazınacak gaflet dolu anlat yaşamış. akp'yi savunsun diye oraya konan hüseyin yaman'dan da ayar yiyince hüzünlendim, gözümden yaş aktı. lütfen esmalar ölmesin. pardon azizler ayar yemesin.
Tarafsız Bölge -  10 Ekim 2015 03:15:31
Tarafsız Bölge - 10 Ekim 2015 101 izlenme - 2 yıl önce Başkent’te, barış mitingi öncesinde patlamalar yaşandı… Onlarca kişi öldü, yüzlerce kişi yaralı… Bombalı terör saldırısı nasıl gerçekleştirildi? Güvenlik ve istihbarat zafiyeti var mı? Ahmet Hakan sordu, Faruk Bildirici, İsmail Saymaz, Prof. Dr. Atilla Sandıklı, Murat Yetkin, Kadri Gürsel ve Doç. Dr. Mehmet Şahin Tarafsız Bölge Özel’de tartıştı.
Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı 07:31
Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı 170 izlenme - 3 yıl önce Dört Bir Taraf programında yaşanan tartışma sonrası kanal yönetimi sürpriz bir karar aldı, program erken veda etti.
Nagehan Alçı'dan Kadri Gürsel'i şaşırtan çıkış! 02:04
Nagehan Alçı'dan Kadri Gürsel'i şaşırtan çıkış! 93 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Dört Bir Taraf programında Twitter yasağı tartışıldı. Nagehan Alçı ile Kadri Gürsel arasında yaşanan tartışma ise geceye damgasını vurdu. Kadri Gürsel'in " Twitter'ın kapatılmasını savunuyorsun" sözlerine Nagehan Alçı, "Siz Türkiye'yi okumayarak kendi mastürbasyonunuzu yapmamaya devam edin" dedi.
Ne Oluyor -  3  Eylül 2015 02:42:29
Ne Oluyor - 3 Eylül 2015 41 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi tezkereye evet diyor... Erken seçimden ne bekliyor? 1 Kasım sonrasına nasıl bakıyor? CHP Genel SekreteriKadri Gürsel, Rahim Er Gürsel Tekin ve Gazeteciler Kadri Gürsel, Rahim Er ve İsmail Saymaz Ne Oluyor'da tartıştı.
Nazlı Ilıcak'ın Şangay Beşlisi İsyanı 10:24
Nazlı Ilıcak'ın Şangay Beşlisi İsyanı 71 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'te Nazlı Ilıcak, Kadri Gürsel, Altan Öymen Ve Nagehan Alçı'nın Gündemi Değerlendirdiği Dört Bir Taraf Programında, Başbakan Erdoğan'ın Şangay Beşlisi Hakkındaki Sözleri Masaya Yatırıldı. şangay Beşlisi'yle İlgili Tartışmanın Uzaması Nedeniyle "başka Konular Da Var" Uyarısı Yapan Nazlı Ilıcak, Polemik Devam Edince Sonunda Dayanamayıp Şaka Yollu "şangay Beşlisi Kadar Başınıza Taş Düşsün" Diyerek Konunun Kapanmasında Israr Etti.
Akıl Çemberi  - 17 Ağustos 2015 02:52:38
Akıl Çemberi - 17 Ağustos 2015 31 izlenme - 2 yıl önce Hükümet arayışlarında AK Parti - MHP görüşmesi... Erdoğan'ın açıklamalarında sistem tartışması... Erken seçim olasılığı ve artan terör olayları... Başak Şengül gündemin önemli başlıklarını sordu, Prof. Dr. Ersin Kalaycıoğlu, Gazeteci Kadri Gürsel, Doç. Dr. Erdinç Yazıcı, MHP’den Uygar Aktan, GENAR'dan İhsan Aktaş ve Gazeteci İsmail Saymaz Akıl Çemberi'nde tartıştı...
Ne Oluyor  - 25 Ağustos 2015 02:31:33
Ne Oluyor - 25 Ağustos 2015 18 izlenme - 2 yıl önce Türkiye yeniden seçime gidiyor... Seçim hükümeti nasıl kurulacak? Hangi isimler seçim hükümetinde yer alacak? Şirin Payzın sordu; CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Akademisyen Erdinç Yazıcı, Gazeteci Kadri Gürsel, Avukat Rıza Saka ve Siyasetçi-Yazar Ufuk Uras Ne Oluyor?'da yanıtladı
Ne Oluyor - 7 Ekim 2015 02:31:26
Ne Oluyor - 7 Ekim 2015 14 izlenme - 2 yıl önce Terör olayları, Ortadoğu'daki kriz, beyannameler, asgari ücret vaatleri, özgürlükçü başkanlık sistemi ve 1 Kasım tahminleri...Etyen Mahçupyan, Vahap Coşkun ve Kadri Gürsel Ne Oluyor?da gündemi ve gündemdeki tüm maddeleri tartıştı
Her Şey -  8 Ekim 2015 01:09:11
Her Şey - 8 Ekim 2015 1 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.