Hoşgeldiniz!

kadrolu

İsmini Vermek İstemeyen Kadrolu Flash Tv Çalışanı 2 04:33
İsmini Vermek İstemeyen Kadrolu Flash Tv Çalışanı 2 615 izlenme - 3 yıl önce Aslında bu videoda arayan karakterlerin Flash TV çalışanı olduğu daha aşikar gibi. Diğer adam gibi tecrübeli değil bu bayan sanırım. Yani bu sürekli bağlanan karakterler dışarıdan birileri değil bana sorarsanız .Bu tabi ki memleket meselesi de değil ,eğlenmek için giriyoruz siteye. İlk video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/98905/ismini-vermek-istemeyen-kadrolu-flash-tv-calisani Dipnot: Bu videoları hazırlayan ben değilim oğlum, brni iyice psikopat yaptınız.
İsmini Vermek İstemeyen Kadrolu Flash Tv Çalışanı 2 04:30
İsmini Vermek İstemeyen Kadrolu Flash Tv Çalışanı 2 339 izlenme - 5 yıl önce İsmini Vermek İstemeyen Kadrolu Flash Tv Çalışanı 2
Kadrolu Dilenci 02:29
Kadrolu Dilenci 278 izlenme - 10 yıl önce izle kopcaksın yerinde duramazsın...
Kadrolu Eşeklere Isıtıcı Jesti 01:57
Kadrolu Eşeklere Isıtıcı Jesti 219 izlenme - 5 yıl önce Mardin Belediyesi'nde, çöp toplama işlerinde kullanılan 40 kadrolu eşek, dondurucu soğuğa karşı elektrikli sobalarla ısıtılıyor.
Kadrolu Eşeklere Mesai Düzenlemesi 00:48
Kadrolu Eşeklere Mesai Düzenlemesi 83 izlenme - 6 yıl önce Kadrolu Eseklere Mesai Düzenlemesi
Genel Sekreter S.Burçin POYRAZ (2.bölüm ) 06:51
Genel Sekreter S.Burçin POYRAZ (2.bölüm ) 173 izlenme - 8 yıl önce tüm eğitim çalışanları sendikası
Mozart Dinleyen Kadrolu Eşekler 02:19
Mozart Dinleyen Kadrolu Eşekler 5 izlenme - 4 ay önce Mardin’in merkez Artuklu ilçesinde belediye bünyesinde çöp toplama işlerinde kullanılan kadrolu eşekler, Mozart dinleyerek, işbaşı yapıyor. Artuklu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Kadri Toparlı, eşeklerin müzik dinledikten sonra daha verimli çalıştığını belirtti. Mardin’in merkez Artuklu ilçesinin “Yukarı Mardin” olarak adlandırılan tarihi bölgesinde sokakların dar olması nedeniyle İlçe Belediyesi bünyesinde çöp toplama işlerinde kadrolu olarak kullanılan 40 eşek, Mozart dinleyerek işbaşı yapıyor. Belediye görevlileri tarafından sürekli bakımları yapılan ve veteriner hekim kontrolünde tutulan eşeklere, 2012’den bu yana klasik müzik dinletiliyor. Eşeklerin müzik dinletildikten sonra daha uysal ve verimli bir şekilde çalıştığı belirtiliyor. “Sanat müziği de dinletiyoruz” Artuklu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Kadri Toparlı, klasik müziğin eşeklerin performansını arttırdığını belirterek, müzik dinledikten sonra daha verimli çalıştıklarını ifade etti. Hayvanların 06.00’da işbaşı yaptığını anlatan Toparlı, “İşbaşı yaptırmadan önce 15-20 dakikalık Mozart müziği dinletiyoruz. Hayvanların kulakları müziğe duyarlı ve bir de sakinleşiyorlar. Zaman zaman sanat müziği de dinlettiriyoruz. Bu sayede mahalle aralarında çok sakin davranıyorlar” dedi.
Genel Sekreter S.Burçin POYRAZ (1.bölüm ) 07:00
Genel Sekreter S.Burçin POYRAZ (1.bölüm ) 157 izlenme - 8 yıl önce tüm eğitim çalışanları sendikası
25mart Büyük Ankara Eylemi (2) 04:24
25mart Büyük Ankara Eylemi (2) 67 izlenme - 8 yıl önce Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası
25Mart Büyük Ankara Eylemi (7) 02:21
25Mart Büyük Ankara Eylemi (7) 53 izlenme - 8 yıl önce tüm eğitim çalışanları sendikası