Hoşgeldiniz!

kaf suresi

Kaf Suresi - Nasser al Qatami (Yaşayarak okuyor) | fussilet Kuran Merkezi 11:58
Kaf Suresi - Nasser al Qatami (Yaşayarak okuyor) | fussilet Kuran Merkezi 608 izlenme - 2 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Kaf Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kaf Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 4) | fussilet Kuran Merkezi 09:57
Kaf Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 4) | fussilet Kuran Merkezi 1.569 izlenme - 9 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın farklı bir kıraatından hazırlanmış Kaf Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kaf Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 10:33
Kaf Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 962 izlenme - 9 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın farklı bir kıraatından hazırlanmış Kaf Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kaf Suresi Mahir-il Muagli 06:21
Kaf Suresi Mahir-il Muagli 3.564 izlenme - 3 yıl önce Kaf Suresi Mahir-il Muagli
Kaf Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 08:58
Kaf Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 868 izlenme - 10 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın farklı bir kıraatından hazırlanmış Kaf Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kaf Suresi 06:21
Kaf Suresi 3.193 izlenme - 3 yıl önce Kaf Suresi
Ahmet El Acemi Kaf Suresi 09:41
Ahmet El Acemi Kaf Suresi 1.567 izlenme - 3 yıl önce Ahmet El Acemi Kaf Suresi, ahmet el acemi,kaf suresi,Ahmet El Acemi Kaf Suresi,Ahmet El Acemi,Kaf Suresi,
Kaf Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 06:19
Kaf Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 1.671 izlenme - 3 yıl önce Kaf Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir
Kaf Suresi Kuran Ziyafeti 09:10
Kaf Suresi Kuran Ziyafeti 1.189 izlenme - 3 yıl önce Kaf Suresi Kuran Ziyafeti Kurani Kerim Dinle
Kaf Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 08:52
Kaf Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 399 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Kaf Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Salman Al Utaybi Qaf (Kaf) Suresi 16-35  Masaallah. [ Ashabı Kehf ] 04:28
Salman Al Utaybi Qaf (Kaf) Suresi 16-35 Masaallah. [ Ashabı Kehf ] 319 izlenme - 3 yıl önce
Sheikh Al Afasy - Kaf Suresi 08:45
Sheikh Al Afasy - Kaf Suresi 551 izlenme - 3 yıl önce Sheikh Al Afasy - Kaf Suresi
Abdulbasit Abdussamed Hucurat Kaf Suresi Türkçe Meali 24:15
Abdulbasit Abdussamed Hucurat Kaf Suresi Türkçe Meali 766 izlenme - 3 yıl önce Abdulbasit Abdussamed Hucurat Kaf Suresi
Adnan Oktar - Kediciğe Kur'an Okutmak 04:38
Adnan Oktar - Kediciğe Kur'an Okutmak 469 izlenme - 2 yıl önce Yazacak bir şey bulamadım. Okuduğu Kaf Suresi'ni yazayım hadi. Kovulmuş şeytandan Allah'a sığınırım; Kaf Suresi 16 . Andolsun, insanı Biz yarattık ve nefsinin ona ne vesveseler vermekte olduğunu biliriz. Biz ona şahdamarından daha yakınız. 17 . Onun sağında ve solunda oturan iki yazıcı kaydederlerken 18 . O, söz olarak (herhangi bir şey) söylemeyiversin, mutlaka yanında hazır bir gözetleyici vardır. 19 . O, ölüm sarhoşluğu, bir gerçek olarak gelip de, (insana) "İşte bu, senin yan çizip-kaçmakta olduğun şeydir" (denildiği zaman da). 20 . Sur'a da üfürülmüştür. İşte bu, tehdidin (gerçekleştiği) gündür. 21 . (Artık) Her bir nefis, yanında bir sürücü ve bir şahid ile gelmiştir. 22 . "Andolsun, sen bundan gaflet içindeydin; işte Biz de senin üzerindeki örtüyü açıp-kaldırdık. Artık bugün görüş-gücün keskindir." 23 . Onun yakını olan (ve yanından ayrılmayan melek) dedi ki: "İşte bu, yanımda hazır durumda olan şey." 24 . Siz ikiniz (ey melekler), her inatçı nankörü atın cehennemin içine, 25 . Hayra engel olan, saldırgan şüpheciyi, 26 . Ki o, Allah'la beraber başka bir İlah edinmişti. Artık ikiniz, onu en şiddetli olan azabın içine atın. 27 . Onun yakın-dostu (saptırıcı) dedi ki: "Rabbimiz, ben onu kışkırtıp-azdırdım. Ancak kendisi (haktan) uzak bir sapıklık içindeydi." 28 . (Allah buyurur:) "Benim Huzurumda çekişip-durmayın. Ben size daha önce 'kesin bir uyarı' göndermiştim." 29 . "Huzurumda söz değişikliğe uğratılmaz ve Ben kullara zulmedici değilim." 30 . O gün cehenneme diyeceğiz: "Doldun mu?" O da: "Daha fazlası var mı?" diyecek.
Ebubekir Şatıri    Kaf Suresi 09:40
Ebubekir Şatıri Kaf Suresi 543 izlenme - 7 yıl önce ebubekir şatıri kaaf suresi
Kaf Suresinden Çok Güzel Bir Bölüm (Mansour Mohieddine Surah Qaf) 16-35 L 04:20
Kaf Suresinden Çok Güzel Bir Bölüm (Mansour Mohieddine Surah Qaf) 16-35 L 166 izlenme - 3 yıl önce
Kaf Suresi Kabe İmamı Sudais Türkçe Altyazılı Mealli 06:53
Kaf Suresi Kabe İmamı Sudais Türkçe Altyazılı Mealli 463 izlenme - 3 yıl önce Kaf Suresi Kabe İmamı Sudais Türkçe Altyazılı Mealli
Müthiş Bir Kıraat - Kaf Suresi 03:55
Müthiş Bir Kıraat - Kaf Suresi 137 izlenme - 3 yıl önce Müthiş Bir Kıraat - Kaf Suresi
Kaf Suresi Ebubekir Şatıri  Muhteşem Bir Ses 04:27
Kaf Suresi Ebubekir Şatıri Muhteşem Bir Ses 14 izlenme - 3 ay önce şaban yavuz
Kaf Suresi Mükemmel Kıraat 05:40
Kaf Suresi Mükemmel Kıraat 136 izlenme - 3 yıl önce KAF SURESİ MÜKEMMEL KIRAAT kadınlar da ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun video mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözleri: com
Mahmut Toptaş Hoca - Kaf Suresi (Tefsir Dersleri) 29:56
Mahmut Toptaş Hoca - Kaf Suresi (Tefsir Dersleri) 164 izlenme - 4 yıl önce Mahmut Toptaş Hoca - Kaf Suresi
Ahmet El Acemi - Kaf Suresi 09:41
Ahmet El Acemi - Kaf Suresi 187 izlenme - 3 yıl önce Ahmet El Acemi Kaf Suresi
Kaf Suresi’nin 2. Ayeti Hz. Mehdi (As)’ın Acip Bir Şahıs Olduğuna İşaret Etmektedir. 01:46
Kaf Suresi’nin 2. Ayeti Hz. Mehdi (As)’ın Acip Bir Şahıs Olduğuna İşaret Etmektedir. 19 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar’ın 24 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/241489/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Kaf-Suresi’nin-2-ayeti-Hz-Mehdi-(as)’in-acip-bir-sahis-olduguna-isaret-etmektedir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Nasser al Qatami İçin İçin Ağlıyor... (Ölmeden Önce Mutlaka İzleyin!) 07:57
Nasser al Qatami İçin İçin Ağlıyor... (Ölmeden Önce Mutlaka İzleyin!) 36 izlenme - 1 yıl önce Nasser al Qatami Kaf Suresini (16-35.Ayet) Ağlamaktan okuyamıyor! Mutlaka İzleyin! Allah Azze ve Celle onu Cennetiyle Mükafatlandırsın! HATIRLATMA; Videolarımızın hiç birinden maddi, manevi; Dünyalık bir beklentimiz yoktur! Bu yüzden paylaşmayı ihmal etmeyelim İnşaAllah. Bizi sosyal ağlardan Takip edin! Facebook: https://www.facebook.com/RahmanKuranM... Twitter : https://twitter.com/RahmanKuranM
Nasser al Qatami - Kaf Suresi (16-35) ve Meali (Ramazan 2015) 08:14
Nasser al Qatami - Kaf Suresi (16-35) ve Meali (Ramazan 2015) 57 izlenme - 2 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo https://twitter.com/ozkulersin Meal tercihi olarak Diyanet mealleri ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur; bu yüzden sizler de paylaşmayı ihmal etmeyin. Ayrıca bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip üzerinde değişiklik yapmadan paylaşabilirsiniz.
Kaf Suresi ( 16 ile 30 Arası Ayetler ) 04:00
Kaf Suresi ( 16 ile 30 Arası Ayetler ) 126 izlenme - 5 yıl önce
Mishari Rashid al Afasy - Kaf Suresi (20-30) ve Meali (Ramazan 2015)  720p 02:47
Mishari Rashid al Afasy - Kaf Suresi (20-30) ve Meali (Ramazan 2015) 720p 55 izlenme - 2 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo https://twitter.com/ozkulersin Meal tercihi olarak Diyanet mealleri ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur; bu yüzden sizler de paylaşmayı ihmal etmeyin. Ayrıca bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip üzerinde değişiklik yapmadan paylaşabilirsiniz.
Saad Al Ghamidi - 50 - Kaf Suresi ve Meali (Ok Takipli)      07:31
Saad Al Ghamidi - 50 - Kaf Suresi ve Meali (Ok Takipli) 7 izlenme - 2 ay önce Saad Al Ghamidi - 50 - Kaf Suresi ve Meali (Ok Takipli) Allah, (c.c.), Hz. Muhammed, (s.a.v.), Namaz Sureleri, Namaz süreleri, sure, süre, islam, islamiyet, kuran dinle, kuran izle, ayet, iman, koran, namaz, Kuran, kuran, Namaz Duaları, Dua, oruc, quran, coran, iman, cennet, cehennem, melek, resulullah, resulallah, mohammed, namaz duaları, Süresi, Nasr Suresi Süresi, Nasr suresi Suresi, Nasr Suresi Suresi dinle, Nasr Suresi Suresi izle, ok takipli Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Nasr Suresi Türkçe Mealli Ok Takipli
Ahmed Nufays - Kâf Sûresi  ve Meali [Ramazan 2016] 11:29
Ahmed Nufays - Kâf Sûresi ve Meali [Ramazan 2016] 22 izlenme - 1 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruh-ül Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin
Kaf Suresi ( 16 İle 30 Arası Ayetler ) 04:00
Kaf Suresi ( 16 İle 30 Arası Ayetler ) 63 izlenme - 3 yıl önce Kaf Suresi ( 16 ile 30 Arası Ayetler )