Hoşgeldiniz!

Kafa Kesme

IŞİD’den Toplu Katliam 00:35
IŞİD’den Toplu Katliam 289.801 izlenme - 2 yıl önce Suriye ve Irak'ta faaliyet gösteren IŞİD terör örgütünün bugün internetteki video paylaşım sitelerine yüklediği görüntülerde, IŞİD tarafından daha önce esir alınan, Esad askeri oldukları iddia edilen aralarında pilot ve subaylarında bulunduğu en az 15 kişilik bir grup rehinenin kafasının kesilerek infaz edildiği görülüyor.
IŞİD'in Kafa Kesme Görüntüleri Stüdyo İşi mi? 01:14
IŞİD'in Kafa Kesme Görüntüleri Stüdyo İşi mi? 68.967 izlenme - 1 yıl önce IŞİD'in kafa keserek infaz ettiği rehinelerin görüntülerinin montaj olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Örgütün Musul'da infaz ettiği peşmerge videosu da montajmış. IŞİD, ilk duyulmaya başladığı andan itibaren 'Nereden çıktı bu adamlar?' sorusunu akıllara getirdi. İnternette birkaç tıklamayla bu örgütün CIA-MOSSAD tarafından yaratılmış bir proje olduğuna ilişkin binlerce yazı okuyabilirsiniz. Komploculara göre, kafa kesme videoları bile stüdyo işi... ABD'NİN SAHTE USAME BİN LADİN VİDEOSU 2010 yılında Washington Post gazetesi komplocuları çok mutlu edecek bir haber yayınladı. Haber CIA'nın 2010'da El Kaide lideri Usame Bin Ladin'e benzer bir aktör ile çektiği sahte videoyu konu alıyordu. Videoda görülen sahte Ladin içki içiyor, erkeklerle seks yapıyordu. CIA, bu videoyu Irak'ta dağıtarak El Kaide içinde bir çatlak oluşturma amacındaydı. Ancak son anda videonun yayınlanmasından vazgeçildi. Amerikan istihbaratının 'amacına ulaşmak için' sahte video ve fotoğraflar yarattığı hep ileri sürülen bir teoriydi ama bunun gerçek olduğunu ilk kez bu gazete haberi ortaya koydu. "ABD VE İSRAİL'İN ORTAYA ÇIKARDIĞI YAPAY ÖRGÜT" Şimdi ise benzer teoriler tüm dünyaya korku salan IŞİD için ortaya atılıyor. Bir anda yüzlerce Toyota arabayla ortaya çıkan bu siyah Bayraklı adamlar nasıl oldu da kendi devletlerini kuracak kadar güçlü bir hale geldi? Örgüt üyelerine ayda 400 dolar verecek kadar büyük finansal Güce nasıl ulaştılar? Tank gibi ağır silahları Esad ordusundan aldılar da bunları kullanmayı nasıl hemen öğrenebildiler? Nasıl dünya medyasıyla yarışır düzeyde ve HD kalitede videolara, dergilere imza atabiliyorlar? İşte bu sorular hep komplo teorisyenlerinin ekmeğine yağ sürdü. IŞİD'in aslında ABD'nin ve İsrail'in Ortadoğu hakimiyetini sağlamak için ortaya çıkarılmış bir yapay örgüt olduğu iddiası dillendirildi.
Kafasını Kesme Sahnesinin Gerçek Yüzü 06:03
Kafasını Kesme Sahnesinin Gerçek Yüzü 23.876 izlenme - 2 yıl önce Filmlerde kafa kesme sahneleri nasıl çekiliyor? Görüntülerde o sahnelerin nasıl çekildiği detaylı bir şekilde anlatılıyor.
Oyuncak Ayının Kafasını Kesen Işid Bebesi 00:30
Oyuncak Ayının Kafasını Kesen Işid Bebesi 9.551 izlenme - 9 ay önce Işid teröristleri sosyal medyayı iyi kullanan sanal teröristleri sayesinde iyi reklam yapıyor.Ama çoğu zaman pislikleride ortaya çıkıyor.Elinde bıçakla odaya dalan ışid teröristinin bebesi oyuncak ayının kafasını kesiyor.Tabi yine tekbirler eşliğinde.Bebenin kafa kesmeyi uygulamalı olarak gördüğün eminim.Bu ve benzeri görüntüler bu eşkiyaların yeni nesli zehirlediği güçlenmeleri durumunda daha vahim olayların ortaya çıkacağını gösteriyor.
kafa kesme 00:39
kafa kesme 68.099 izlenme - 8 yıl önce gerçek kafa kesme mutlakaİzleyin.
Işid Bu Kez Bir İngiliz Rehinenin Başını Kesti 00:29
Işid Bu Kez Bir İngiliz Rehinenin Başını Kesti 16.748 izlenme - 2 yıl önce İki Amerikalı gazeteciyi başlarını keserek katleden IŞİD militanları bu kez İngiliz vatandaşı David Haines benzer şekilde katletti. IŞİD'ın, geçen yıl mart ayında Suriye'deki Atmeh Kampı'ndan kaçırdığı Haines, insani yardım görevlisi olarak çalışıyordu.
El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 02:08
El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 15.553 izlenme - 1 yıl önce Malum terör örgütü el kaide bağlantılı el nusra suriyede kafa kesmeye davam ediyor. Özgür Suriyeye verdiği destekle bilinen örgüt 7 sivilin katledildiği bu görüntülerde kimisinin kafasını kesiyor kimise kurşun yağdırıyor. El kaide bu canavarlığı yaparken eline aldığı kamerayla çoşan kişi ise türkçe konuşup olayı anlatmaya çalışıyor. Kafa keserken atılan tekbirlere de eşlik eden bu türkçe konuşan terörist suriyede kimlerin at koşturduğu belirsiz kılıyor. Videodaki vahşet sahneleri kesilmiştir.
Korkutan Kafa Kesme Şakası 03:02
Korkutan Kafa Kesme Şakası 12.067 izlenme - 2 yıl önce Bu şaka adamı kalpten götürür, sokak ortasında kesilen kafa gördüğünüzde ki hisseleriniz ve tepkiniz ne olurdu?
FBI: Foley'in Başının Kesildiği Görüntüler Gerçek 00:35
FBI: Foley'in Başının Kesildiği Görüntüler Gerçek 14.097 izlenme - 2 yıl önce FBI (Amerikan Federal Soruşturma Bürosu) IŞİD’in sosyal medyada yayınladığı ve Amerikalı gazeteci James Foley’nin başının kesilerek öldürüldüğünü gösteren videonun gerçek olduğunu onayladı. Amerikan ve İngiliz istihbarat uzmanları ise İngiliz aksanıyla konuşan katilin kimliğini tespit etmeye çalışıyor. IŞİD örgütü gazetecinin öldürülmesinin ABD’nin Irak’taki mevzilerine yönelik gerçekleştirdiği hava saldırısının intikamı olduğunu belirtiyor. 40 yaşındaki James Foley Ortadoğu ve genelde çatışma bölgelerinde serbest muhabirlik yapmış bir gazeteciydi.
IŞİD, 21 Mısırlı'yı infaz etti! 01:38
IŞİD, 21 Mısırlı'yı infaz etti! 8.239 izlenme - 1 yıl önce İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya Değerli Takipciler Sitemize Bekliyoruz İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya
Kafa Kesme Hilesi 06:03
Kafa Kesme Hilesi 8.663 izlenme - 1 yıl önce "Boğaz Kesme" Hilesi... Ortalığı velveleye veren kafa kesme videolarının bir çoğunun sahte olduğu kanıtlanmıştır. İşte en basit malzemeyle hazırlanan son derece gerçekçi bir sahne. Bu arada dikkatinizi çekmek isterim; izlediğiniz videonun çözünürlüğü gayet güzel. Buna rağmen çok gerçekçi duruyor. Halbuki nette izlediğiniz bir çok vahşet videosunda görüntü neredeyse piksel-pikseldir. Bu videonun da netliğini biraz bozarsak, gerçek diye herkese yutturulabilir.
!! İste döner bıcagıyla kafa kesme sahnesı!!! 00:15
!! İste döner bıcagıyla kafa kesme sahnesı!!! 63.589 izlenme - 9 yıl önce
ırak kafa kesme 00:11
ırak kafa kesme 23.392 izlenme - 8 yıl önce ele geçirilen adam böle kafası kesildi işte :d:d
kurtler vadisi 01:36
kurtler vadisi 29.040 izlenme - 10 yıl önce kurtlar vadisi kafa kesme sahnesi
polat alemdar 00:35
polat alemdar 15.077 izlenme - 8 yıl önce
kafa kesme izle ve kitlen 00:44
kafa kesme izle ve kitlen 12.002 izlenme - 10 yıl önce konuşmalara dikkat et Kama
Fatih Dizisinde Kafa Kesme Sahnesi 01:49
Fatih Dizisinde Kafa Kesme Sahnesi 4.093 izlenme - 3 yıl önce Yeni Dizi Fatih'in İlk Bölümüne Bu Sahne Damgasını Vurdu.
Kafa Kesme 00:20
Kafa Kesme 7.453 izlenme - 7 yıl önce ercan bahadır ümit
Diriliş 07:03
Diriliş "Ertuğrul" - Gümüştekinin Kelle kesme sahnesi 148 izlenme - 2 ay önce Televizyon kanalına abone olun: http://goo.gl/no13Az 1080P Tam Bölüm Yüksek Kalite Diriliş "Ertuğrul" 53.Bölüm - Gümüştekinin Kellesi
Halk Önünde Giyotinle Yapılan Son İdam (Fransa 1939) 00:54
Halk Önünde Giyotinle Yapılan Son İdam (Fransa 1939) 918 izlenme - 9 ay önce http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Dosya:Giyo2.jpg|filetimestamp=20060203200804 Giyotin, idam mahkumunun başını kesmek amacıyla geliştirilmiş bir çeşit idam aracıdır. Giyotin ilk kez 1792 yılında Jacques Nicholas Pelletier adlı bir hırsızı idam etmek için kullanılmıştır. Alet, adını mucidi Joseph-Ignace Guillotin'den alır. Bir doktor olan Guillotin aynı zamanda bir meclis üyesidir. İdam cezalarını infaz etmek için bir makine tasarlar. Amaç daha "insancıl" ve eski rejimden daha modern, daha devrimsel bir idam cezası uygulamaktır. Fransa'da giyotinden önce soylular genellikle kılıçla ya da baltayla idam ediliyordu. Bunun yanında asılma da yaygın bir idam biçimiydi. Tüm bunların yanında çok acı veren yakılma ve eziyet içeren cezalar da bulunuyordu. Bu, giyotine göre eski ve geri kalmış yöntemlerde idam bir anda gerçekleşmiyor, acı verici bir süreç oluyordu. Hatta bu dönemde, ölüm acısız ve hızlı olsun diye kurbanın ailesi cellatlara para bile teklif ediyordu. Tüm bu şartlar altında devrimini gerçekleştiren Fransa, ölüm cezalarını da modernleştirmeliydi, bunlarla birlikte 20 Mart 1792'de giyotin resmi olarak Fransa'nın idam aleti haline geldi. 1939'da kullanımı durduruldu fakat Fransa'nın 1981'de idam cezasını kaldırmasına dek resmi idam aleti olarak kalmayı sürdürdü. Bu döneme dek idamlar ya giyotinle ya da kurbanlara tüfekle ateş edilerek infaz edilirdi. Halka açık son idam mahkumu, 6 cinayet işlemiş Eugene Weidmann'dı. 17 Haziran 1939'da şu an Adalet Sarayı olan, fakat o zaman hapishane olarak kullanılan bir binada kafası kesildi. Fransa'daki son idam mahkumu Hamida Djandoubi'dir ve 10 Eylül 1977'de cezası infaz edilmiştir. Fransa'da idam cezası 1981 yılında kaldırıldı.
kafa kesme 00:34
kafa kesme 4.019 izlenme - 8 yıl önce kumar borcu
Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar 01:06
Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar 1.510 izlenme - 3 yıl önce Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar
Ateistleri Kesmek İsteyen Gençler 03:39
Ateistleri Kesmek İsteyen Gençler 878 izlenme - 1 yıl önce bu videoda izlenebilecek korkunçlu video. benim kanım dondu beyler :( tarladaki buğday gibi işidcikler yetişiyor malesef.
Çocuklara Nasıl Kafa Kesilir Öğretmek 00:14
Çocuklara Nasıl Kafa Kesilir Öğretmek 920 izlenme - 2 yıl önce Çocukların beynine tecavüz ediyorlar..Kafa kesmeyi öğretiyorlar. Şimdi oyuncak bebek kafası gelecekte insan kafası!
Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir 00:28
Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir 1.023 izlenme - 2 yıl önce Daha önce "hac" boykot edilmelidir ve Recep Tayyip Erdoğan imamlık etmedikçe cuma namazının farz olduğunu düşünmüyorum diye açıklamalar yapan Fatih Tezcan şimdi de ösö El Nusra ve El Kaide'nin yaptığı acımasız infazları haklı çıkarmak için kafa kesmenin "sünnet" olduğunu söyledi. Fatih Ttezcan: "Hz. Muhammed de kafa kesti. Sen şimdi peygamberini terörist mi demek istiyorsun".
IŞİD'den Savaş Fragmanı - Savaşın Alevleri 00:52
IŞİD'den Savaş Fragmanı - Savaşın Alevleri 743 izlenme - 1 yıl önce IŞİD'in Suriye ve Irak’ta ele geçirdikleri topraklara saldırılarda bulunulması halinde buranın Amerikan askerlerine mezar olacağı mesajının verildiği "Flames of War" fragmanı yayınlandı. Fragmanın sonunda ise "Çok yakında"(Coming Soon) ibaresi beliriyor.
Racon Kesmiyorum Sakal Kesiyorum - Nerox Jilet Reklamı 01:03
Racon Kesmiyorum Sakal Kesiyorum - Nerox Jilet Reklamı 680 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar vadisinin etkisinden çıkamayan zihinler ne yapsak ne etsek diye düşünüp duruyorlar.Kafa kesme sahnesini kendilerince reklama uyarlamışlar.Lan o değilde aklıma nazar sakız reklamı geldi.Onlarda çakma reklam yapmıştı jilet firmaları böyle senaryoyla çekselermiş daha mantıklı olurdu.
biber kesme topa biber 01:08
biber kesme topa biber 272 izlenme - 8 ay önce topa biberlerin koçanlarının alınması, ikiye veya dörde bölünmesi için kullanılır. biberlerin temizlenmesi, saplarının alınması ve kesilmesi için kullanılır.
Ramil Seferov'un Macaristan'daki Duruşmada Yaptığı Savunma 04:46
Ramil Seferov'un Macaristan'daki Duruşmada Yaptığı Savunma 367 izlenme - 1 yıl önce NATO'nun Barış İçin Ortaklık programı dahilinde kurs gördüğü Budapeşte'de Gurgen Markaryan adlı Ermeni subayı öldürmekten ömür boyu hapis cezasına mahkum edilen Azerbaycanlı subaydır. Karardan sekiz yıl sonra 31 Ağustos 2012 tarihinde Azerbaycan'a iade edilmiş ve aynı gün içerisinde Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev tarafından hakkında af kararı çıkartılmıştır. Kaynak: vikipedi
Işidli Fenerlilerden Tslilere Uyarı 00:07
Işidli Fenerlilerden Tslilere Uyarı 201 izlenme - 8 ay önce Akşam ki maçı fener almazsa bunun sorumlusu Kafir Ts yönetimidir. Allah Akbar!