Hoşgeldiniz!

kafa tutmak

Plates toppuyla kamyonete kafa tutmak 00:07
Plates toppuyla kamyonete kafa tutmak 182.377 izlenme - 4 yıl önce
İneğe Kafa Tutan Oğlak 00:23
İneğe Kafa Tutan Oğlak 3.355 izlenme - 6 ay önce Boyuna aldırmadan dev ineğe böyle kafa tuttu. Rusya’da kaydedilen görüntülerde bir oğlağın ot yemeye çalışan ineği rahatsız ettiği görülüyor. İneğin karşı koymalarına aldırmayan sevimli hayvan, cüssesine bakmadan rakibine meydan okuyor.
Ata Kafa Tutan Keçi 00:54
Ata Kafa Tutan Keçi 9.816 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerde, sevimli bir keçi, ahırdan başını dışarıya doğru uzatan ata kafa tutarken görülüyor. Ancak boyu yetişmediği için sevimli keçi, ata tos vurmak için farklı bir yöntem deniyor. Arka ayaklarının üzerine kalkan keçi, ata doğru boynuzlarıyla hamle yapsa da bu teşebbüsünde başarısız oluyor. Adeta ayklarının üzerinde dans eden keçiye atın yaklaşımı ise dostane bir şekilde oluyor. Tüm çabalarına karşın başarısız olan inatçı keçiyle ilgili olarak yorumcular, sevimli hayvanın bir aslan yüreğine sahip olduğunu yazdı.
Öküze Kafa Tutan Keçi 02:25
Öküze Kafa Tutan Keçi 10.748 izlenme - 2 yıl önce Pakistan'daki bu keçi yürek yemiş olacak ki, kendinden kat kat büyük öküze kafa tutuyor. Ama şanslı gününde olduğu için öküz keçiyi pek takmıyor.
Pitbulla Kafa Tutan Yürek Yemiş Dayı 00:59
Pitbulla Kafa Tutan Yürek Yemiş Dayı 1.552 izlenme - 2 yıl önce Sokakta başı boş olarak pitbull dolaştıran o gerizekalı gencimiz yüzünden olan kediye olmuş maalesef. Yürek yemiş dayımız sahneye çıkmış ve de pitbulla kafa tutarak olay yerinden uzaklaştırmış lakin kedicik maalesef kurtulamamış. kediyi kurtaramasa da çabasına alkış dayının...
İneklere Kafa Tutan Köpeğin Büyük Çaresizliği 00:11
İneklere Kafa Tutan Köpeğin Büyük Çaresizliği 815 izlenme - 2 yıl önce Boyuna bakmadan ineklerin rahatını bozmaya çalışan köpek iyi bir hayat dersi almış olmalı.
Gülen Gözler - Yeter Ulan Düşündüğün Taşındığın 00:47
Gülen Gözler - Yeter Ulan Düşündüğün Taşındığın 291 izlenme - 1 yıl önce Gülen Gözler'in sesli güldüğüm sahnelerinden biri. Temel İsmet'le evlenmek istemektedir fakat babası karşı çıkar; o da düşünür taşınır,taşınır düşünür. Babası İsmet'i ona almazsa evden gidecektir..
10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! 01:52
10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! 367 izlenme - 4 yıl önce 10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! Hatun Kizlari Komik Videolari Yeni Yil Salak Gerizekali Atarli Ask.FM Kullanicilari Hatunlari M...
Öküze Kafa Tutan Keçi 02:25
Öküze Kafa Tutan Keçi 244 izlenme - 2 yıl önce Pakistan'daki Kaydedilen Görüntülerde Kendinden Büyük Öküze Kafa Tutan İnatçı Keçi.. Sonunda yapacağını yaptı..
Trafikte Her Önüne Gelene Korna Çalıp Kafa Tutmanın Hazin Sonu 00:12
Trafikte Her Önüne Gelene Korna Çalıp Kafa Tutmanın Hazin Sonu 159 izlenme - 2 yıl önce Trafikte Her Önüne Gelene Korna Çalıp Kafa Tutmanın Hazin Sonu
azraile kafa tutmak 00:32
azraile kafa tutmak 689 izlenme - 8 yıl önce bu amca çok cesaretli
Köpeğe Kafa Tutan Horoz 02:20
Köpeğe Kafa Tutan Horoz 196 izlenme - 3 yıl önce Köpeğe Kafa Tutan Horoz
Ayıya Kafa Tutan Kedi 00:37
Ayıya Kafa Tutan Kedi 131 izlenme - 2 yıl önce Evin kapısına yanaşan ayı`ya ilginç bir şekilde bir kedi kafa tutuyor ve zorda olsa Ayıyı Kapının önünden uzaklıştırmayı Başarıyor.
Köpeğe Kafa Tutan Cesur Kuş 00:44
Köpeğe Kafa Tutan Cesur Kuş 109 izlenme - 1 yıl önce Köpeğe Kafa Tutan Cesur Kuş Kuşun kuyruk acısı nedir bilinmez ama kendinden kat kat büyük köpeğe kafa tutan kuş izlenmeye değer.
Tomaya Kafa Tutan Eylemci - Taksim Gezi Parkı 00:42
Tomaya Kafa Tutan Eylemci - Taksim Gezi Parkı 473 izlenme - 3 yıl önce
Allah'a Kafa Tutan Geylani! 02:41
Allah'a Kafa Tutan Geylani! 111 izlenme - 2 yıl önce Allah'a Kafa Tutan Geylani!
Cesaretli Mal Olmak 00:47
Cesaretli Mal Olmak 126 izlenme - 2 yıl önce Cesaretli salak arkadaşımız hareket halindeki trene kafa tutuyor, iyi seyirler.
Plates Topu ile Kamyonete Kafa Tutmak 01:05
Plates Topu ile Kamyonete Kafa Tutmak 103 izlenme - 2 yıl önce Ülkelerinde terör, işsizlik gibi sorunları olmayan, dünyanın birçok kaynağı demokrasi götürmek adına sömüren bu hali vakti adamlar pilates topu ile pikapa kafa tutuyor. Sonrasında olanları hep birlikte keyifle seyreyliyoruz efenim.
Dünyanın En Cesur Adamı - İsrail'e Kafa Tutmak 01:36
Dünyanın En Cesur Adamı - İsrail'e Kafa Tutmak 74 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 30 Filistinli işgal askerleri tarafından kontrol edilen yollardan geçmeye çalıştı. Giriş bölgede araçlar durduruldu ve trafikten men edildi.
Boğaya Kafa Tutan Koyun 02:09
Boğaya Kafa Tutan Koyun 75 izlenme - 2 yıl önce Boğaya Kafa Tutan Koyun
Küçük Ve Sevimli Kedi Köpeğe Nasıl Kafa Tutuyor 00:57
Küçük Ve Sevimli Kedi Köpeğe Nasıl Kafa Tutuyor 57 izlenme - 2 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.
Motorsikletliye Kafa Tuttu Ve Sonrasını Seyredin 00:29
Motorsikletliye Kafa Tuttu Ve Sonrasını Seyredin 33 izlenme - 2 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ. çok,futbol,pahalı,en,komik,şaka,uzay,evr­en,bilim,teknoloji,gezegen,messi,ronaldo­,türk,kürt,gündem,sıradışı,ufo,bilinmeye­n,cin,din,kız,erkek,sanat,10,5,20,şey,iz­le,tayyip,akp,chp,asker,vatan,milli,fene­rbahçe,galatasaray,içki,yasak,gerçek,uça­k,güç,yöneten,dünya,mars,beyaz,ne,polis,­gezi,izlenen,konuşuyor,bunu,kavga,dövüş,­hayvan,köpek,ayı,aslan,doğa,cem,yılmaz,ş­ahan,zihin,savaş,abd,güzel,izleyin,çok,h­ız, dövüş, kavga,intikam,nefret,gezegen,atatürk,tür­k,kürt,hayvan,aslan,ayı,psikopat,çarpışm­a,inanılma z,en,çok,dünya,gezegen,din,teknoloji,bil­im,sıradışı,çocuk,sağlık,yemek,isyan,all­ah,cin,mel ek,uçak,adam,kız,seks,sex,asker,gizli,di­zi,film,belgesel,araba,gerçek,hızlı,kork­u,korkunç,komik,şaka,hoca,spor,yumruk, İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ. çok,futbol,pahalı,en,komik,şaka,uzay,evr­en,bilim,teknoloji,gezegen,messi,ronaldo­,türk,kürt,gündem,sıradışı,ufo,bilinmeye­n,cin,din,kız,erkek,sanat,10,5,20,şey,iz­le,tayyip,akp,chp,asker,vatan,milli,fene­rbahçe,galatasaray,içki,yasak,gerçek,uça­k,güç,yöneten,dünya,mars,beyaz,ne,polis,­gezi,izlenen,konuşuyor,bunu,kavga,dövüş,­hayvan,köpek,ayı,aslan,doğa,cem,yılmaz,ş­ahan,zihin,savaş,abd,güzel,izleyin,çok,h­ız, dövüş, kavga,intikam,nefret,gezegen,atatürk,tür­k,kürt,hayvan,aslan,ayı,psikopat,çarpışm­a,inanılma z,en,çok,dünya,gezegen,din,teknoloji,bil­im,sıradışı,çocuk,sağlık,yemek,isyan,all­ah,cin,mel ek,uçak,adam,kız,seks,sex,asker,gizli,di­zi,film,belgesel,araba,gerçek,hızlı,kork­u,korkunç,komik,şaka,hoca,spor,yumruk, çok,en,komik,şaka,uzay,evren,bilim,messi­,ronaldo,türk,kürt,ufo,kız,erkek,10,5,20­,gerçek,adam,kadın,kavga,bunu,hayvan,asl­an,ayı,köpek,kedi,yöneten,izleyin,dövüş,­hızlı,hız,güzel,savaş,seks,sex,dizi,film­,araba,korku,korkunç,spor,yumruk,tamamen­,yok,fenerbahçe,galatasaray,gündem
Bisikletle Yer Çekimine Kafa Tutmak 01:07
Bisikletle Yer Çekimine Kafa Tutmak 46 izlenme - 1 yıl önce bisikletçi Michal Kollbek arizona sedonada white line olarak bilinen alanda bisiklet kullanmış. resmen yer çekimine kafa tutmuş.