Hoşgeldiniz!

kafa tutmak

Plates toppuyla kamyonete kafa tutmak 00:07
Plates toppuyla kamyonete kafa tutmak 182.474 izlenme - 5 yıl önce
Lamborghini Aventador İle Dalga Geçen Toyota Supra 02:00
Lamborghini Aventador İle Dalga Geçen Toyota Supra 29.784 izlenme - 1 yıl önce Milyonluk arabalara kafa tutan supra reyiz. Gece gece gaza getirmeye çalışılmış.
Öküze Kafa Tutan Keçi 02:25
Öküze Kafa Tutan Keçi 11.660 izlenme - 3 yıl önce Pakistan'daki bu keçi yürek yemiş olacak ki, kendinden kat kat büyük öküze kafa tutuyor. Ama şanslı gününde olduğu için öküz keçiyi pek takmıyor.
Ata Kafa Tutan Keçi 00:54
Ata Kafa Tutan Keçi 10.207 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerde, sevimli bir keçi, ahırdan başını dışarıya doğru uzatan ata kafa tutarken görülüyor. Ancak boyu yetişmediği için sevimli keçi, ata tos vurmak için farklı bir yöntem deniyor. Arka ayaklarının üzerine kalkan keçi, ata doğru boynuzlarıyla hamle yapsa da bu teşebbüsünde başarısız oluyor. Adeta ayklarının üzerinde dans eden keçiye atın yaklaşımı ise dostane bir şekilde oluyor. Tüm çabalarına karşın başarısız olan inatçı keçiyle ilgili olarak yorumcular, sevimli hayvanın bir aslan yüreğine sahip olduğunu yazdı.
İneğe Kafa Tutan Oğlak 00:23
İneğe Kafa Tutan Oğlak 3.454 izlenme - 2 yıl önce Boyuna aldırmadan dev ineğe böyle kafa tuttu. Rusya’da kaydedilen görüntülerde bir oğlağın ot yemeye çalışan ineği rahatsız ettiği görülüyor. İneğin karşı koymalarına aldırmayan sevimli hayvan, cüssesine bakmadan rakibine meydan okuyor.
Pitbulla Kafa Tutan Yürek Yemiş Dayı 00:59
Pitbulla Kafa Tutan Yürek Yemiş Dayı 4.250 izlenme - 3 yıl önce Sokakta başı boş olarak pitbull dolaştıran o gerizekalı gencimiz yüzünden olan kediye olmuş maalesef. Yürek yemiş dayımız sahneye çıkmış ve de pitbulla kafa tutarak olay yerinden uzaklaştırmış lakin kedicik maalesef kurtulamamış. kediyi kurtaramasa da çabasına alkış dayının...
İneklere Kafa Tutan Köpeğin Büyük Çaresizliği 00:11
İneklere Kafa Tutan Köpeğin Büyük Çaresizliği 832 izlenme - 3 yıl önce Boyuna bakmadan ineklerin rahatını bozmaya çalışan köpek iyi bir hayat dersi almış olmalı.
Koyuna Kafa Tutan Çoçuk...! 00:21
Koyuna Kafa Tutan Çoçuk...! 2.719 izlenme - 10 yıl önce
Gülen Gözler - Yeter Ulan Düşündüğün Taşındığın 00:47
Gülen Gözler - Yeter Ulan Düşündüğün Taşındığın 636 izlenme - 3 yıl önce Gülen Gözler'in sesli güldüğüm sahnelerinden biri. Temel İsmet'le evlenmek istemektedir fakat babası karşı çıkar; o da düşünür taşınır,taşınır düşünür. Babası İsmet'i ona almazsa evden gidecektir..
İki Sarhoş Gencin Hazin Sonlu Kafa Tutuşu 01:23
İki Sarhoş Gencin Hazin Sonlu Kafa Tutuşu 244 izlenme - 10 ay önce ''Siz ikiniz ben tek'' cümlesinin vücut bulmuş adamını izliyoruz arkadaşlar. Sarhoşsanız ve canınız kavga etmek istiyorsa birbirinizi dövün, güvenliğe sataşıp dayak yemeyin bari.
Polise Kafa Tutan Adam 00:32
Polise Kafa Tutan Adam 861 izlenme - 8 yıl önce delimisin nesin
10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! 01:52
10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! 388 izlenme - 5 yıl önce 10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! Hatun Kizlari Komik Videolari Yeni Yil Salak Gerizekali Atarli Ask.FM Kullanicilari Hatunlari M...
Öküze Kafa Tutan Keçi 02:25
Öküze Kafa Tutan Keçi 274 izlenme - 3 yıl önce Pakistan'daki Kaydedilen Görüntülerde Kendinden Büyük Öküze Kafa Tutan İnatçı Keçi.. Sonunda yapacağını yaptı..
Trafikte Her Önüne Gelene Korna Çalıp Kafa Tutmanın Hazin Sonu 00:12
Trafikte Her Önüne Gelene Korna Çalıp Kafa Tutmanın Hazin Sonu 165 izlenme - 3 yıl önce Trafikte Her Önüne Gelene Korna Çalıp Kafa Tutmanın Hazin Sonu
Plates Topu ile Kamyonete Kafa Tutmak 01:05
Plates Topu ile Kamyonete Kafa Tutmak 220 izlenme - 3 yıl önce Ülkelerinde terör, işsizlik gibi sorunları olmayan, dünyanın birçok kaynağı demokrasi götürmek adına sömüren bu hali vakti adamlar pilates topu ile pikapa kafa tutuyor. Sonrasında olanları hep birlikte keyifle seyreyliyoruz efenim.
Köpeğe Kafa Tutan Horoz 02:20
Köpeğe Kafa Tutan Horoz 198 izlenme - 4 yıl önce Köpeğe Kafa Tutan Horoz
Ayıya Kafa Tutan Kedi 00:37
Ayıya Kafa Tutan Kedi 137 izlenme - 3 yıl önce Evin kapısına yanaşan ayı`ya ilginç bir şekilde bir kedi kafa tutuyor ve zorda olsa Ayıyı Kapının önünden uzaklıştırmayı Başarıyor.
Tomaya Kafa Tutan Eylemci - Taksim Gezi Parkı 00:42
Tomaya Kafa Tutan Eylemci - Taksim Gezi Parkı 474 izlenme - 5 yıl önce
Allah'a Kafa Tutan Geylani! 02:41
Allah'a Kafa Tutan Geylani! 114 izlenme - 3 yıl önce Allah'a Kafa Tutan Geylani!
Köpeğe Kafa Tutan Cesur Kuş 00:44
Köpeğe Kafa Tutan Cesur Kuş 114 izlenme - 3 yıl önce Köpeğe Kafa Tutan Cesur Kuş Kuşun kuyruk acısı nedir bilinmez ama kendinden kat kat büyük köpeğe kafa tutan kuş izlenmeye değer.
Sokak Köpeklerine Kafa Tutan Ufaklık 00:34
Sokak Köpeklerine Kafa Tutan Ufaklık 31 izlenme - 6 ay önce Küçük kız ile çocuk sokakta beraber yürürler iken, bir grup sokak köpeği karşılarına çıkınca, küçük kız arkadaşını köpeklerin arasında bırakarak arkasına bile bakmadan kaçıyor. Köpeklerin arasında tek başına kalan çocuğun cesareti takdire şayan. İzliyoruz. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Cesaretli Mal Olmak 00:47
Cesaretli Mal Olmak 142 izlenme - 3 yıl önce Cesaretli salak arkadaşımız hareket halindeki trene kafa tutuyor, iyi seyirler.
Boğaya Kafa Tutan Koyun 02:09
Boğaya Kafa Tutan Koyun 83 izlenme - 4 yıl önce Boğaya Kafa Tutan Koyun
Dünyanın En Cesur Adamı - İsrail'e Kafa Tutmak 01:36
Dünyanın En Cesur Adamı - İsrail'e Kafa Tutmak 76 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşık 30 Filistinli işgal askerleri tarafından kontrol edilen yollardan geçmeye çalıştı. Giriş bölgede araçlar durduruldu ve trafikten men edildi.
Bisikletle Yer Çekimine Kafa Tutmak 01:07
Bisikletle Yer Çekimine Kafa Tutmak 80 izlenme - 2 yıl önce bisikletçi Michal Kollbek arizona sedonada white line olarak bilinen alanda bisiklet kullanmış. resmen yer çekimine kafa tutmuş.
Küçük Ve Sevimli Kedi Köpeğe Nasıl Kafa Tutuyor 00:57
Küçük Ve Sevimli Kedi Köpeğe Nasıl Kafa Tutuyor 60 izlenme - 3 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.