Hoşgeldiniz!

kafatası

Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 03:00
Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 8.292 izlenme - 1 yıl önce zombi ağaçkakan olarak da bilinen ve Arizona'da kameralara yakalanmış olan Gila Ağaçkakanı'nın, 2 yavru Matem Güvercini'nin beyinlerini yiyor.
Osman Gökçek - Mimar Sinan'ın Kafatası Mezarında Değil Çıkarmışlar 03:36
Osman Gökçek - Mimar Sinan'ın Kafatası Mezarında Değil Çıkarmışlar 3.254 izlenme - 2 yıl önce Osman Gökçek sözde CHP döneminde Mimar Sinan'ın naaşına yapılan zulmü belgeleri ile anlatmış. Böyle pirim yapmaya çalışan insanlara uyuz oluyorum lütfen sizde bu anlatımlara itibar etmeyin gülüp geçin.buyurun izleyelim.
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı 01:48
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı 10.691 izlenme - 9 yıl önce Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı fragman
Kong Kafatası Adası 2017 Full Hd 02:18
Kong Kafatası Adası 2017 Full Hd 473 izlenme - 8 ay önce Kong Kafatası Adası filmini http://hdfilmevreni.org/kong-skull-island-2017-full-izle.html linkinden izleyebilirsiniz... Kong Kafatası Adası,Kong Kafatası Adası izle,Kong Kafatası Adası Full izle,Kong Kafatası Adası Filmini izle,Kong Kafatası Adası 2017 izle
Bilim Adamlarını Heyecanlandıran Kafatası 01:25
Bilim Adamlarını Heyecanlandıran Kafatası 2.459 izlenme - 4 yıl önce Gürcistan'da Bulunan 1.8 Milyon Yıllık Kafatası Ve Kalıntıların Modern İnsanın Öncüsü Homoerektus'un İlk Örnekleri Olduğu Belirtiliyor.
 Kafatası Olmayan Buzağı Doğdu 01:21
Kafatası Olmayan Buzağı Doğdu 1.250 izlenme - 3 yıl önce Kars'ın Sarıkamış ilçesinde kafatası olmayan buzağı doğdu. Kars'ın Sarıkamış ilçesinde montofon cinsi bir inek kafatası olmayan buzağı doğurdu. AĞZI VE BURNU OLUŞMAMIŞ İlçeye bağlı Mescitli köyünde yaşayan Hasan Yılmaz, montofon cinsi ineğinin doğum sancısı çekmeye başlaması üzerine durumu veteriner hekime bildirdi. Veteriner hekim Necati Kılıç'ın müdahalesiyle sezaryenle gerçekleşen doğumda, kafatası olmayan, ağzı ve burnu oluşmamış buzağı dünyaya geldi. SEZERYAN DOĞUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ Kılıç, hayvan sahibinin müracaatı üzerine köye geldiklerini, yapılan muayenede doğumu yaklaşan inekte olumsuz bir durum olduğunu anlayınca sezaryen doğumu gerçekleştirdiklerini söyledi. "BÖYLE BİR DURUMLA HİÇ KARŞILAŞMADIM" Bölgede 10 yıldır veteriner hekim olarak çalıştığını belirten Kılıç, "Böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmadım. Buzağı şu an canlı. Beyinde oluşan kist, kafatasının oluşmasını engellemiş. Çok büyük bir kist oluşmuş. Burun deliklerinden biri yok. Kafatası kemiği olsaydı ameliyat söz konusu olurdu. Ancak şu an bir operasyon yapamıyoruz" dedi. Kılıç, Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi yetkilileriyle irtibata geçtiklerini, buzağıyı göndermeyi düşündüklerini ifade etti. Köyde yaşayan Hacı Sade Çetin de 70 yıldır hayvancılık yaptığını, bu tür bir durumla hiç karşılaşmadığını kaydetti.
indiana jones  kristal kafatası krallığı türkçe fr 01:45
indiana jones kristal kafatası krallığı türkçe fr 5.173 izlenme - 9 yıl önce indiana jones serisinin son filmi kristal kafatası krallığı pek yakında sinemalarda..
İnek Deviren Taşkafa Koyun 00:15
İnek Deviren Taşkafa Koyun 720 izlenme - 2 yıl önce Koyunu yavrusu için tehlike gören inek saldırıya geçiyor ancak kendisinin 10 da biri kadar olan koyun tek kafa darbesiyle deviriyor ineği. izliyoruz.
indiana jones kafatası krallığı 01:48
indiana jones kafatası krallığı 2.560 izlenme - 9 yıl önce indiana jones kafatası krallığı turkce dublajlı fragman
Vampire Girl vs Frankenstein Girl (Japon Sineması) 08:27
Vampire Girl vs Frankenstein Girl (Japon Sineması) 626 izlenme - 2 yıl önce Japon sinemasının en enteresan kesitlerini içeren bu filmimizde yıllardır aranan soruya cevap bulacaktır. Vampir kız mı, yoksa Frankenstein kız mı, daha güçlüdür. Hep beraber bol ketçap ve domates suyu eşliğinde izliyoruz.
KONG SKULL ISLAND KAMERA ARKASI_sinematv 05:55
KONG SKULL ISLAND KAMERA ARKASI_sinematv 109 izlenme - 5 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Kong Kafatası Adası Türkçe Dublajlı Fragman 02:18
Kong Kafatası Adası Türkçe Dublajlı Fragman 38 izlenme - 3 ay önce https://instagram.com/panzeirr https://ask.fm/Panzeeir #youtube: ismail Kotan __________________________ Efsanevi Kong dev ekranlara kral olarak geri dönüyor. Kong : Kafatası Adası 10 Mart'ta sinemalarda.
indiana jones 4 01:48
indiana jones 4 1.439 izlenme - 9 yıl önce 125 milyon dolar bütçeli %u201cindiana jones 4%u201dün mayıs 2008%u2019de gösterimde...
Siirt'te Kafatasları Etrafa Saçıldı! 01:54
Siirt'te Kafatasları Etrafa Saçıldı! 97 izlenme - 1 yıl önce Siirt’in Şirvan ilçesindeki bir köy mezarlığında, yapılan yol nedeniyle yaşanan heyelan yüzünden yola saçılan başta kafatası olmak üzere insan kemikleri vatandaşları ürpertiyor. Bazı çocukların korkudan okula gitmediği köyde ortaya çıkan manzara, korku filmlerini aratmıyor. Şirvan ilçesine bağlı Cevizlik köyünde, köylülerin Bitlis'in Hizan ilçesine daha rahat ulaşmak için yaptığı başvuru üzerine 2013 yılında başlayan yol çalışmaları 3 yıldır tamamlamadı. Çalışmaların zaman zaman durduğu köyde yolun geçtiği köy mezarlığının altına ise istinat duvarı yapılmadı. Bu yüzden mezarlıkta heyelan yaşanırken, başta kafatasları olmak üzere insan kemikleri yola saçıldı. Söz konusu durum başta çocuklar olmak üzere köylüleri tedirgin ederken, bazı çocukların korkudan okula bile gidemediği belirtildi. Abdulbaki Soya aldı köylü, yaşanan manzaranın kendilerini tedirgin ettiğini belirterek, köy mezarlığının korunması için istinat duvarının yapılmasını talep ettiklerini ifade etti. Soya, "Daha önce köy yolumuz mezarlığın üst bölgesinden geçiyordu. Alternatif ve kestirme olsun diye mezarlığın altından yeni bir yol geçildi. İstinat duvarı ile desteklenmesini istedik. Ancak bir türlü yapılmadı. Sonuç olarak da mezarlıklardaki iskeletler adeta yola saçıldı. Siirt milletvekilimiz bize söz verdi 100 metre istinat duvar çekeceklerdi, çekmedikleri için böyle oldu. Bu sorunu Siirt ve Şirvan ilçemizdeki yöneticilerimizin duyarsızlığına bağlıyoruz. Hem söz veriyorlar bugün yarın yapacağız diye ama bir türlü gelip yapmıyorlar. 60-70 mezar yola kaymış durumda" dedi.
Özgecan'ın Katilinin Kafatasının Yarısı Yokmuş 01:04
Özgecan'ın Katilinin Kafatasının Yarısı Yokmuş 191 izlenme - 2 yıl önce Özgecan'ı vahşice öldüren Suphi Altındöken'in geçirdiği trafik kazası sonucu kafatasının yarısının kırıldığı ve ameliyatla alındığı ortaya çıktı. Özgecan Aslan'ı hunharca öldüren Suphi Altındöken'in yakınları ve arkadaşları, annesi Naciye Tan'ın oğlu için "her çocuk melek doğar" dediği bir gencin Türkiye'yi yasa boğan bir canavara dönüşümünü anlattı. Vahşetten utanç duyan Suphi'nin amcası ve kuzenleri, aileyle uzun bir süredir hiç görüşmediklerini anlattı. "İLK BİZ BULSAK ÖLDÜRÜRDÜK" Suphi'nin kuzeni Serkan Altındöken'in sözleri katil zanlısının korkunç kişiliğini özetler nitelikteydi: "Benim elime geçse parçalarım. Amcam Mehmet, polise 'Yakalarsam ilk ben öldüreceğim o şerefsizleri' dedi. Asla hapisten çıkmalarını istemiyoruz. Görüşülecek insanlar değiller. İçleri, dışları pis ve kalpleri kötü. Elini versen kolunu alamazsın. Çok kişiye zararları oldu. Çok ah aldılar. Çok kişiye borç taktılar. Özgecan'ın ailesinin acısını paylaşıyoruz. Utanç içindeyiz." "BAŞIMIZI ÖNE EĞDİLER" Tarsus'ta kuyumculuk yapan amcasının oğlu Serdar Altındöken, tüm sülalenin soyadını değiştirmek için dava açtığını söyledi: "Ailecek onları reddediyoruz. Başımızı öne eğdiler. Tanıdıklarımızdan selamı sabahı kesenler oldu. Facebook'ta arkadaşlıktan çıkarıyorlar. Dükkânlarımızdaki tabelalardan soyadlarımızı kaldırıyoruz. Dün eşi Neslihan, oğlu bu canavarlarla aynı soyadı taşımasın diye mahkemeye başvurdu."
Damat Adayı: Kafatasımız Uyarsa 03:59
Damat Adayı: Kafatasımız Uyarsa 155 izlenme - 2 yıl önce İzdivaç programına katılan damat adayı heyecanlı hareketleri ve ilginç sözleriyle programa damga vurdu. Damat adayının "kafatasımız uyarsa" sözü ise oldukça güldürdü. FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un sunduğu izdivaç programına katılan damat adayı sözleriyle herkesi şaşırttı. "STÜDYOYA ZURNA ÇALARAK GİRDİ" Gelin adayı Kamile Hanım'a talip olarak gelen Himmet Bey, stüdyoya zurna çalarak girdi. Bir anda konuşmaya başlayan damat adayını Esra Erol uzun süre susturamadı. "KAFATASI YAPIMIZ UYSUN ABLAM" Konudan konuya atlayan Himmet Bey, 'kafatası yapımız uysun ablam' deyince Esra Erol da kendini tutamayıp güldü. Himmet Bey'in sözleri bununla da kalmadı. Kendini konuşmaya fazla kaptıran Himmet Bey bir ara gelin adayına 'bacım' dedi.
Kong: Kafatası Adası/Kong: Skull Island Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Kong: Kafatası Adası/Kong: Skull Island Türkçe Altyazılı Fragman 64 izlenme - 8 ay önce Kong: Kafatası Adası/Kong: Skull Island Türkçe altyazılı yeni fragman yayınlandı. Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures, bir Legendary Pictures Prodüksiyonu olan “Kong: Kafatası Adası”nı sunar. Film, 2D, 3D ve Imax seçenekleriyle 10 Mart 2017’de sinemalarda.
ındiana jones and the kingdom of the crystal skull 7 fragmanı 01:50
ındiana jones and the kingdom of the crystal skull 7 fragmanı 613 izlenme - 6 yıl önce dış ilişkiler konseyi kutsal hazine için ilk maceranın başladığı topraklara yeniden geri döner. ancak 'herşeyi gören 12 değerli taş' içinde hipnotik bir güce sahip olan 'ephod' taşına ihtiyaçları vardır. konseydekilerin bu fikrini öğrenen ındiana jones onları takip eder. çünkü eğer biri ephod'u ele geçirirse onun gücüne dayanamayacak ve kişilik değiştirerek dünyayı yönetme gücüne sahip olacaktır. ephod armageddon savaşı'nı yeniden başlatacak güce sahiptir.
Bulunmuş Kafatası Fosilleri ile İnsanın Evrimi 02:04
Bulunmuş Kafatası Fosilleri ile İnsanın Evrimi 217 izlenme - 2 yıl önce Bulunmuş kafatası fosilleri ile insanın evrimini görüyoruz.Evrimin insan yaşamına göre çok yavaş gerçekleştiği aşikar.İlk kafatası ile son kafatası arasında epey farklılıklar var ama bunları evrimsel sırasına koyduğunuzda ortaklıkları daha net farkediyorsunuz. İlk kafatası: Austrolopithecus africanus İkinci kafatası: Australopithecus afarensis Üçüncü kafatası: Homo habilis Dördüncü kafatası: Homo erectus Beşinci kafatası: Homo sapiens
Grup Şık Leke - Mıncıklama 06:06
Grup Şık Leke - Mıncıklama 93 izlenme - 2 yıl önce Hatırlayan azdır bu şarkıyı ama benim için çok önemli bu parça direkt 8. sınıf hatırıma gelir... Lise hazırlığın stresini bunun dansıyla atardık. Hala bu şarkıyla eğlenirim ama biraz da buruk... Vakit ne çabuk geçmiş.
Bal(a)tayı Taşa Vurmak 01:16
Bal(a)tayı Taşa Vurmak 175 izlenme - 2 yıl önce Doğru infonun asistanlarca yanlış dikte edilmesi sonucu ortaya çıkan ve canlı yayında hemencecik geçiştirilen gaf.
Kafatası Olmayan Buzağı Doğdu! 01:21
Kafatası Olmayan Buzağı Doğdu! 111 izlenme - 3 yıl önce Kars'ın Sarıkamış İlçesinde Montofon Cinsi Bir İnek Kafatası Olmayan Buzağı Doğurdu.
ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı 00:51
ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı 62 izlenme - 2 yıl önce ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı..
Atapuerca Kafatası Nedir? Tek Cümlede Evrim 00:33
Atapuerca Kafatası Nedir? Tek Cümlede Evrim 85 izlenme - 3 yıl önce ABONE OLUN Atapuerca Kafatası Hakkında Bilgi Öğrenmek İstiyorsanız Mutlaka Bu Videoyu İzleyin. Bu Videoda Sizlere Büyük Varoluş Zinciri Hakkında Bilgiler Vereceğiz. Evrim Teorsinin Çöküşü Hakkında Hazırladığımız "Atapuerca Kafatası" İsimli Videoda Önemli Bir Bilgi Öğreneceksiniz. Atapuerca Kafatası Hakkında Bilgi Öğrendikten Sonra Bilim Konusunda ve Evrim Konusunda Kendinizi Geliştirmiş Olacaksınız. Atapuerca Kafatası Konulu Video, Biyoloji Bilimi Hakkında Sizlere Önemli Bilgiler Kazandıracak Atapuerca Kafatası hakkında bilgi Atapuerca Kafatası hakkında bilgi nereden öğrenebilirim Atapuerca Kafatası hakkında kesin bilgi Atapuerca Kafatası ve bilim Atapuerca Kafatası ve evrim Atapuerca Kafatası ve evrim teorisi Atapuerca Kafatası ve biyoloji Atapuerca Kafatası nedir Atapuerca Kafatası hakkında kısa bilgi
ındiana jones and the kingdom of the crystal skull 8 fragmanı 01:46
ındiana jones and the kingdom of the crystal skull 8 fragmanı 387 izlenme - 6 yıl önce dış ilişkiler konseyi kutsal hazine için ilk maceranın başladığı topraklara yeniden geri döner. ancak 'herşeyi gören 12 değerli taş' içinde hipnotik bir güce sahip olan 'ephod' taşına ihtiyaçları vardır. konseydekilerin bu fikrini öğrenen ındiana jones onları takip eder. çünkü eğer biri ephod'u ele geçirirse onun gücüne dayanamayacak ve kişilik değiştirerek dünyayı yönetme gücüne sahip olacaktır. ephod armageddon savaşı'nı yeniden başlatacak güce sahiptir.
Bulunmuş Kafatası Fosilleri İle İnsanın Evrimi 02:04
Bulunmuş Kafatası Fosilleri İle İnsanın Evrimi 82 izlenme - 3 yıl önce Bulunmuş kafatası fosilleri ile insanın evrimini görüyoruz.Evrimin insan yaşamına göre çok yavaş gerçekleştiği aşikar.İlk kafatası ile son kafatası arasında epey farklılıklar var ama bunları evrimsel sırasına koyduğunuzda ortaklıkları daha net farkediyorsunuz. İlk kafatası: Austrolopithecus africanus İkinci kafatası: Australopithecus afarensis Üçüncü kafatası: Homo habilis Dördüncü kafatası: Homo erectus Beşinci kafatası: Homo sapiens
Kafatası Sarsıtıcı 01:00
Kafatası Sarsıtıcı 92 izlenme - 3 yıl önce Çok Eğlenceli Sarsan Bir Alettir Ağzımı Kapatamadım Bundan Sonra Daha Çok Hızlanıyor.arkadaşlar Eğer Lunaparka Gidecekseniz Tavsiye Ederim.
Kong Skull Island Full Official Trailer 2017 Monster Movie Hd 05:05
Kong Skull Island Full Official Trailer 2017 Monster Movie Hd 20 izlenme - 7 ay önce Vizyon tarihi 10 Mart 2017 Yönetmen Jordan Vogt-Roberts Oyuncular: Tom Hiddleston, Brie Larson, John Goodman ... Tür Macera, Fantastik, Aksiyon Ülke Abd
Cenk Erdem Cover 2 02:25
Cenk Erdem Cover 2 69 izlenme - 2 yıl önce Daha önce yayınladıkları şarkılarla müzik dünyasında üst sıralara yerleşen Cenk Erdem Beyler, bu serinin devamını getirmişlerdir. Bu içerik Zorro, Kara Köprü, Onun Kafatası Var, Tribünü Bastım şarkılarından oluşmaktadır. İyi dinlemeler.
EEG nedir, nasıl uygulanır? 00:41
EEG nedir, nasıl uygulanır? 64 izlenme - 2 yıl önce EEG beynin elektrik boşalımlarının kafatası deriine takılan elektrotlar kanalıyla yazdırılması şeklinde uygulanır. EEG can acıtan bir yöntem değildir. Epilepsi teşhisinde mutlaka uygulanması gereken bir yöntemdir.