Hoşgeldiniz!

Kafeterya Videoları İzle

Adres Soranlardan Para İsteyen Kafeterya 01:05
Adres Soranlardan Para İsteyen Kafeterya 173.855 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Beşiktaş’ta kendisine ve çalışanlarına adres sorulmasından bunalan bir kafeterya sahibi, çareyi kafeteryanın girişindeki tabelaya 'Adres sormak 1 TL' yazmakta buldu. Gayrettepe’nin en işlek caddelerinden birinde kafeterya işleten bir kişi, çalışanlarının günde yaklaşık 100 kişiye adres tarifi yapmasından bunaldı. Müşteri gibi içeriye girerek daha sonra adres soran vatandaşlardan bıkan işyeri sahibi, çareyi kafeteryanın girişindeki tabelaya “Adres sormak 1 TL” yazmakta buldu. Adres sormak için kafeteryaya girmek isteyen vatandaşlar, işyerinin önündeki tabelayı görünce şaşkına dönüp adres sormaktan vazgeçmeye başladı. Kafeteryanın sahibi ise yazdıkları bu yazıdan sonra adres sormaya gelen vatandaşların azaldığını söyledi. ‘Gelen giden adres soruyor’ diye uyarıyı yazdıklarını belirten işyeri çalışanı Ertuğrul Öztürk, "Çok adres soruyorlar. Mesela Büyükdere Caddesi’ni bile soruyorlar, biz de çok bunaldık. Bu yazıyı gören artık sormuyor. Olayı çözdük" dedi. "İNSANLIK BİTMİŞ YA" O esnada yoldan geçen Muharrem Teslim adındaki bir vatandaş ise, kafeterya çalışanlarından Engin Duman’a, "Ben Point Otel’e gideceğim ama adresi biliyor musunuz?" diye sordu. Çalışan ise vatandaşa; "Şimdi ağabey adres sormak ücretli. 1 lira karşılığında adres tarif ediyoruz" yanıtını verdi. Vatandaş da şaşkınlık içerisinde çalışana, "Yapma ya, adres sormak da mı parayla oldu?" diye tepki gösterdi. İş yeri çalışanı bunun üzerine; “Ağabey biz artık bıktık" deyince, vatandaş da, "Ağabey o zaman insanlık bitmiş ya, valla bitmiş. Başka yere soracağım. Bulabilirsem geze geze bulacağım" diyerek kafeteryadan ayrıldı.
My Little Pony: Equestria Kızlar - Kafeterya Şarkı 02:39
My Little Pony: Equestria Kızlar - Kafeterya Şarkı 17.282 izlenme - 3 yıl önce My Little Pony: Equestria Kızlar - Kafeterya Şarkı
Kokoreç ve Kırmızı Ete Yeni Rakip İşkembe Döner 01:20
Kokoreç ve Kırmızı Ete Yeni Rakip İşkembe Döner 5.611 izlenme - 10 ay önce Çorum'da kafeterya açan emekli doktor Şükrü Tokatlıoğlu, yaklaşık 6 aylık çalışmayla kokoreç ve kırmızı ete alternatif olarak "işkembe döner" üretti.
Sezen Aksu'nun Patates Aşkı 11:54
Sezen Aksu'nun Patates Aşkı 2.536 izlenme - 7 ay önce Patatesi çok seven Sezen tüm işvesini kullanır.Sezen Aksu'yu tüm doğallığıyla yakalayabileceğiniz tek şaka.
Acımasız Kız Kavgası 01:18
Acımasız Kız Kavgası 47 izlenme - 1 ay önce Okul kafeteryasında saç baş yolduran kız kavgası. Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Türkstar - Osman Gençdal 01:42
Türkstar - Osman Gençdal 803 izlenme - 2 yıl önce Türkiyenin yıldız adayı osman gençdaldan da bir şımarık yorumu..bu alininkinden daha eşsiz.çünkü eşsiz dansıyla da bir güzellik katıyor şarkısına..001 ceyms bond da zerrin özerin genel kültürünü yansıtıyor.
His Kafeterya Resimler Video 05:00
His Kafeterya Resimler Video 221 izlenme - 6 yıl önce his kafeterya resimleri www.hiskafeterya.tr.gg
Evinin Terasına Kardan Kafeterya Yaptı 01:30
Evinin Terasına Kardan Kafeterya Yaptı 78 izlenme - 2 yıl önce Evinin terasına kardan kafeterya yaptı Rizeli Turgut Yılmaz, yoğun kar yağışının ardından evinin terasına dolan kardan yaptığı eşyalarla terasına kafeterya görüntüsü verdi.
Vefası Eksik Yarim-Mustafa Serkan Yalçın 03:28
Vefası Eksik Yarim-Mustafa Serkan Yalçın 128 izlenme - 5 yıl önce mustafa serkan yalçın vefası eksik yarim canlı msy fun clap çinimaçin kafeterya canlı
Hem Cinayet Hem İntihar 00:24
Hem Cinayet Hem İntihar 18 izlenme - 2 yıl önce Kafeteryaya baskın yapan adam dehşet saçtı. Elindeki silahla bir kişiyi kurşun yağdıran adam daha sonra silahı kendi başına dayayarak intihar etti.
Kafeteryada Cirit Atan Fareler 00:15
Kafeteryada Cirit Atan Fareler 4 izlenme - 5 ay önce İspanya'nın başkenti Madrid'in en işlek sokağında yer alan bir kafeterya, farelerin saldırısına uğradı. Vitrindeki yiyeceklerin üzerinde gezinen fareler, kafeterya önünden geçen vatandaşlar tarafından görüntülendi.