Hoşgeldiniz!

kafiye

Toygar Işıklı - Kafiye (Orjinal 2013) 04:08
Toygar Işıklı - Kafiye (Orjinal 2013) 5.481 izlenme - 4 yıl önce Toygar Işıklı - Kafiye (Orjinal 2013)
Toygar Işıklı - Kafiye 04:08
Toygar Işıklı - Kafiye 3.636 izlenme - 3 yıl önce Toygar Işıklı - Kafiye
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 02:56
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 1.940 izlenme - 2 yıl önce Nostaljik dizimiz Kaygısızlardan bir sahne. Kader mahkumu olan Kafiye nezarethane de tecavüzden içeri alınmış seri tecavüzcü amma velakin artık bu işleri bırakmayı düşünen abimizle karşılaşacaktır ve de olaylar gelişecektir.
Toygar Işıklı - Kafiye - (2013) 04:08
Toygar Işıklı - Kafiye - (2013) 1.632 izlenme - 4 yıl önce Toygar Işıklı -. Kafiye (2013) - (alisayar)
Toygar Işıklı - Kafiye 04:08
Toygar Işıklı - Kafiye 1.854 izlenme - 4 yıl önce Toygar Işıklı - Kafiye
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 03:17
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 829 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızlar'da mesleği malum 'Havalı Deniz' Memnun'un saftirik karısı Kafiye'ye alışveriş yapmayı öğretmektedir. Tabii alışveriş boyunca Havalı Deniz'in müşteri kitlesi peşini bırakmaz. Alışverişin öne çıkan ürünü ise 'zilli don' olur.
Kaygısızlar - Karışık 04:58
Kaygısızlar - Karışık 956 izlenme - 2 yıl önce Baktım ki bu sıralar Kaygısızlar paylaşımlarına biraz ara verilmiş, bu ara fazla uzamasın diyerekten izlediğim bölümlerden yayınlanmamış birkaç sahneyi keserek tekrar hatırlatmamızı yapalım istedim. Bi Cenk & Erdem bi de bu diziyi sevenler arasında ''şunun neyine gülüyon allaasen'' lakırdları her zaman dönmüştür. Sevenlerini üzmemeniz dileğiyle ...
Kaygısızlar - Yüzsüz  Memnun 03:59
Kaygısızlar - Yüzsüz Memnun 600 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer bir Kaygısızlar videosunu övmeden içeriği yayınlayacağım,zira ''bu diziyi sevemedim gitti'' diyen bir arkadaşın linç edilircesine an itibariyle -46 oyla değerlendirilmesi diziyi yağlamama neden bıraktırmıyor,zaten öve öve de bıkmıştım,videomuzun konusu ise satıcılık yapmak isteyen Memnun Kaygısız'ın seyyar araba almak için yüzsüzleşmesi dahası İsmail'in altın dişiyle aldığı bu arabayla mektepte basılması ve sonrasında yaşananlardan özettir efendim,İyi seyirler...
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 05:05
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 344 izlenme - 2 yıl önce Absürd mizahın efsane dizisi Kaygısızlar'da geçirdikleri bir trafik kazasından sonra Memnun kör olur. Böyle trajik bir konu bile bu dizide mizah doludur. Sahnenin başında taksiden inen kişi sayısını saymak isteyenler boşuna zahmet etmesin, burada sayılmışı var; tamı tamına 16.
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 01:30
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 293 izlenme - 2 yıl önce Türk dizi tarihinde kült mertebesine ulaşmış, dönemin en başarılı absürd mizah dizilerinden olan Kaygısızlar'da, günümüzde halen tartışma konusu olan 'dizilerde mesaj verme kaygısı' ele alınmıştır. Özetle; Dokunduğu kişiyi tedavi ettiği şeklinde inandırılıp dolandırılan Memnun Kaygısız, hasta olan kendi oğluna da dokunmuş, ancak iyileştirememiştir. Bunun üzerine Sabriye, Kafiye ve Zeynep, çocuğu Türk hekimlerinin şefkatli ve şakacı kollarına teslim ederler. Bunu fırsat bilen Türk hekimi ise, alır sazı eline... izliyoruz.
Ceza - Kıraç'a Küfür 00:18
Ceza - Kıraç'a Küfür 441 izlenme - 2 yıl önce Kelimelerini kilometrelerce milimetrik hesaplarla yazan (?) 21. yüzyıl şairi Ceza'nın Kıraç'a konser sırasında doğaçlama (a.k.a freestyle) saydırması... Özellikle sonunu oldukça şairane bitiren Ceza'nın da dediği gibi hatalı rhyme'lar, fatal rhyme'lar çatal olur haa!
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 00:24
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 366 izlenme - 2 yıl önce Sırasıyla Kanal D,Star Tv,Kanal 6,Kanal D ve son olarak yine Star Tv'de yayınlanan Kaygısızlar'ın Kanal 6'da yayınlanan son bölümünün fragmanı sizlerle. Şubatta ara verip eylülde Kanal D'de ekranlara dönmüştü stüdyo bölümleriyle. O bölümler eski tadı vermemişti maalesef. Nostaljik değeri fazlası ile olduğundan ve benim için Türk televizyon tarihinin 1 numaralı dizisi olması nedeniyle siz sevgili site sakinleri ile nostalji seven arkadaşlarla paylaşma gereği duydum. İyi seyirler.
baggy barkod feat mrs - kafiye pastam 03:07
baggy barkod feat mrs - kafiye pastam 807 izlenme - 7 yıl önce baggy barkod - kafiye pastam senc1_rappers@hotmail.com www.myspace.com/baggy16 (alper balta)
Kaygısızlar - Tüp Bebek 05:00
Kaygısızlar - Tüp Bebek 334 izlenme - 2 yıl önce Çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisine giren İsmail ve Zeynep'ten alınan sperm ve yumurtalardan embriyo oluşur ancak Kaygısızlar yıllar sonra çocuk sahibi olma şansı yakalayan İsmail ve Zeynep'in embriyolarının olduğu tüpü kırar ve tohumlar yere saçılıyor :) Benim için Türk TV tarihinin en iyi dizisi olması nedeniyle ve tabiki nostalji bir içerik olması nedeniyle beğeninize sunarım efendim. İyi seyirler.
Dj Zalim 00:49
Dj Zalim 545 izlenme - 7 yıl önce cixx yapmışım xd
-G-Punch 01:37
-G-Punch 266 izlenme - 4 yıl önce Yeni yaptığım rapim , çubuk mik
Dürdane - Modern Şiir Akımı 2 (İzdivaç) 01:08
Dürdane - Modern Şiir Akımı 2 (İzdivaç) 283 izlenme - 3 yıl önce Duyduğum zaman, ne hissedeceğimi şaşırdığım bir şiir. Yine bir kadın programı yine değişik bir olay. Yıllarca edebiyat dersinde aruz vezni, hece ölçüsü, uyak şu bu diye yıllarca kafamızı ütülediler. Demek ki en hakikisi serbest nazımmış, dinleyince hak vereceksiniz.
Şifacı Memnunun Maharetleri 01:07
Şifacı Memnunun Maharetleri 151 izlenme - 2 yıl önce Benim için türk TV tarihinin hem en komik hemde 1 numaralı dizisi olan Kaydısızlar da Memnun bu sefer millete şifa dağıtmaya başlar. Bunu duyan yurdum insanı olayı kulaktan kulağa yayarken Memnunun maharetlerini dillere destansı bir şekilde anlatmaya devam ederler. Hem nostaljik bir içerik olması nedeni ile hemde Kaygısızlar'ı yeniden izlemenin vereceği mutluluk nedeni ile paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.
Ümit Besen - Unutmaya Ömrüm Yeter mi? 05:27
Ümit Besen - Unutmaya Ömrüm Yeter mi? 72 izlenme - 2 yıl önce 1997 tarihli Ümit abimizin bir eseri. Ümit Besen severler tarafından bilinmesine rağmen günümüzde gölgede kalmıştır. Bununla birlikte derin anlamlar taşımakla birlikle efkarlı gecelerin olmazsa olmazıdır. Son zamanlarda reklamlarda da boy göstermeye başlamıştır. Hayatın draması varsa, dur lan böyle slogan mı olur? Öldürmez, süründürür bu kafiye sevdası.
Yüksek Sadakat - Kafiye 04:21
Yüksek Sadakat - Kafiye 90 izlenme - 4 yıl önce Yüksek Sadakat - Kafiye
Yalçın Çakır'a Yazılan Mani 00:25
Yalçın Çakır'a Yazılan Mani 36 izlenme - 2 yıl önce Amcamız, Yalçın Çakır'a sevgisini göstermek için yazdığı maniyle o kasvetli ortamda biraz olsun Yalçın abinin yüzünü güldürüyor. Bizlerde Yalçın abiyi çok seviyoruz gayet.
Fatih Ft. Nefi.er - Katır Yükü Kafiye 04:17
Fatih Ft. Nefi.er - Katır Yükü Kafiye 105 izlenme - 6 yıl önce takip et! isimli albümümü indirmek isteyenler http//www.dosya.tc/server3/a3v0sx/fatih-takipet_.rar.html adresinden yararlanabilirler...
Uğur Uysal - Evimden Uzak (Demo) 01:16
Uğur Uysal - Evimden Uzak (Demo) 34 izlenme - 4 yıl önce Çalışmalarına Ara Veren Uğur Uysal'dan Yeni Bir Demo. Parçanın Kaydı Patara Records'ta Alınıp Mix Ve Mastering İşlemlerini Uğur Uysal Kendisi Üstlenmiştir.
Uğur Uysal Ft. Mert Uysal - Sessiz Kafiye 01:34
Uğur Uysal Ft. Mert Uysal - Sessiz Kafiye 16 izlenme - 4 yıl önce Sessiz Kafiye Albüm Kayıt : Patara Records , Mix : Uğur Uysal