Hoşgeldiniz!

Kafsinkaf Videoları İzle

karşıyaka kaf-kaf yeni beste trip 02:42
karşıyaka kaf-kaf yeni beste trip 33.265 izlenme - 7 yıl önce karşıyakaya hediyem
Karşıyaka 02:34
Karşıyaka 9.200 izlenme - 8 yıl önce alemim kralı karşıyaka
loss- ben seni çook özledim 02:57
loss- ben seni çook özledim 1.193 izlenme - 6 yıl önce kalbim sana açık bilesin
Yeşil Kırmızı Bir Aşk Hikayesi 04:21
Yeşil Kırmızı Bir Aşk Hikayesi 2.710 izlenme - 7 yıl önce Eğer Karşıyaka Taraftarıysanız Bilirsiniz! Yeşil ve Kırmızı Ayrılmaz bir bütün hayatınızın en önemli Anlamıdır.Bu klipde bunu çok iyi anlatmış.
Karşıyaka Taraftarı  Tv Bastı 00:28
Karşıyaka Taraftarı Tv Bastı 3.880 izlenme - 8 yıl önce karşıyaka taraftarının yani bizimkiler tv basıyo ehueuheu
Uşakspor Aşigolar Ev Coşkusu 00:52
Uşakspor Aşigolar Ev Coşkusu 4.905 izlenme - 10 yıl önce Evde Coştuk
Karsıyakam 00:58
Karsıyakam 1.588 izlenme - 9 yıl önce karsıyaka fener macı
Ksk Herkes Rutbesini Bilecek..! 03:48
Ksk Herkes Rutbesini Bilecek..! 1.273 izlenme - 8 yıl önce izmirde ilk kurulan takım bızız akıllı olun
Sonunda İyiler Mutlaka Kazanır(Ksk) 01:24
Sonunda İyiler Mutlaka Kazanır(Ksk) 2.450 izlenme - 9 yıl önce
Karşıyaka - Paok Maçında Müthiş Kareografi 02:46
Karşıyaka - Paok Maçında Müthiş Kareografi 516 izlenme - 2 yıl önce ULEB Avrupa Kupası'nda 2014-2015 sezonu başladı. Bu kupada Karşıyaka ve PAOK'un karşı karşıya geldiği mücadelede, Karşıyaka taraftarları müthiş bir kareografiye imza attılar.
karşıyaka çarşı 03:25
karşıyaka çarşı 1.511 izlenme - 7 yıl önce bİz karşıyakalıyız
Kutsal Topraklardan(Karşıyaka)vapurla Karşıya(İzmi 00:50
Kutsal Topraklardan(Karşıyaka)vapurla Karşıya(İzmi 2.695 izlenme - 9 yıl önce güzel karşıyakamızdan,vapurla malatya maçına gidiş
Kafsinkaf 03:46
Kafsinkaf 938 izlenme - 9 yıl önce yeni bestemiz izmirn agası her zman biziz 35-1/2
Ksk 1912 01:01
Ksk 1912 456 izlenme - 8 yıl önce siz yokken biz sahalardaydık göztepe iyi izle:)
Karşıyakada CHP binası yandı 00:26
Karşıyakada CHP binası yandı 35 izlenme - 1 yıl önce İzmir Karşıyaka çarşıda CHP binası yandı..
Karşıyaka Sizin İçin Ne İfade Ediyor? - Sokak Röportajı 04:00
Karşıyaka Sizin İçin Ne İfade Ediyor? - Sokak Röportajı 42 izlenme - 2 yıl önce Karşıyaka Sizin İçin Ne İfade Ediyor? - Sokak Röportajı İzmir Körfezi'nin kuzeyinde bulunan Karşıyaka, körfezi bir gerdanlık gibi süsler. Eski Karşıyaka'dan günümüze eser kalmasa da, tarihi yalılarından hala ayakta olanları tüm görkemiyle sahil boyunca sizi karşılamaya hazır bekler. Karşıyaka bir efsanedir aynı zamanda ve efsaneye göre Zeus'un; oğlu Tantalos'u Yamanlar Dağı'ndaki bir yarıktan içeri attırarak yarığı kapattığı söylenir. Tantalos'un mezar kalıntıları da Bayraklı sırtlarındadır. Zeus'un Tantalos'u attığı yarığın ise, Karşıyaka'ya 24 kilometre uzaklıktaki Karagöl olduğu söylenir. Karşıyaka, bugünkü adını almadan önce Cordelio olarak anılırdı. Haçlı ordularının baskınları sırasında Aslan Yürekli Richard'ın askerlerinin, komutanlarına olan sevgilerini göstermek için buraya "Cocur de Lion" adını verdikleri, Çakabey döneminde de "Karşı Sahil" anlamında "Karşı - Yaka" haliyle son şeklini aldığı söylenir.
THY Uçağında KSK İmzası 03:25
THY Uçağında KSK İmzası 18 izlenme - 2 yıl önce Sanal simülasyonda kullandığı Türk Hava Yolları(THY) uçağını Karşıyaka renklerine boyayan Yazılım Mühendisi Efe Dağhan’a THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY maketi hediye etti. THY uçağına Karşıyaka logosu tasarımın bazı sitelerde ilgi görmesinin ardından THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, yöneticilere talimat vererek tasarımı yapan Yazılım Mühendisi Efe Dağhan’ı İstanbul’a davet etti.Yeşilköy’deki THY Genel Müdürlüğü’ne yaptığı ziyaretin ardından Atatürk Havalimanı’ndaki basın mensuplarına konuşan Dağhan, taraftarı olduğu Karşıyaka’nın Türkiye basketbol Ligi’nde şampiyonluğa ulaşması ve Turkish Airlines Euroleague turnuvasına katılmasından dolayı THY’nin Airbus A330-300 tipi uçağına bu tasarımı yaptığını belirtti. Efe Dağhan, çocukluğundan beri pilot olmak istediğini anlatarak, "Bu bölümü seçmemdeki yegane sebep de üniversiteden mezun olduktan sonra THY’de pilot olarak işe başlayabilmekti. Boyamayı yaparken işin bu boyutlara gelebileceğini hiç düşünmemiştim" dedi. THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı, Karşıyaka’nın renk ve ambleminin yer aldığı maket uçağı Dağhan’a hediye etti. Dağhan, THY eğitim Merkezi’ni gezerek, simülatörde uçuş yaptı.