Hoşgeldiniz!

kağıt havlu

Yayıncıyı (Jahrein) Öpmeye Çalışıp Get The Fuck Out Of Here Yiyen Çocuk 00:33
Yayıncıyı (Jahrein) Öpmeye Çalışıp Get The Fuck Out Of Here Yiyen Çocuk 6.989 izlenme - 1 ay önce Namı değer Jahrein nicknameli yayıncı olan Ahmet Sonuç'u bir buluşmada öpmeye çalışan arkadaşımızı izliyoruz.
Bay Becerikli Kağıt Havludan Deniz Yıldızı Yapımı 15:57
Bay Becerikli Kağıt Havludan Deniz Yıldızı Yapımı 72.627 izlenme - 4 yıl önce Bay Becerikli Kağıt Havludan Deniz Yıldızı Yapımı Daha Fazlası İçin Abone Olun. Kağıt havludan deniz yıldızı yapmayı hiç denediniz mi daha önce? Bence denemelisiniz ;)
Teknolojinin Yanlış Ellere Geçmesi 00:08
Teknolojinin Yanlış Ellere Geçmesi 266 izlenme - 4 ay önce Yaratıcılık İle sivri zeka arasındaki fark bu olsa gerek,adam otomatik kağıt havluyu veren bir icat yapayım demiş ,icatta belliki bir yerde karışıklık neden olmuş
Canan Karatay Zeytinyağını Peçete İle Silmek Varken  Yüzüne Sürüyor 00:59
Canan Karatay Zeytinyağını Peçete İle Silmek Varken Yüzüne Sürüyor 230 izlenme - 1 yıl önce Bursa Gemlik'te zeytinyağı imalathanesini gezen Canan Karatay bardağa doldurduğu zeytinyağını tek dikişte içti. Gemlik Belediyesi’nin Kent Konseyi ve sivil toplum örgütleriyle birlikte düzenlediği ve bu yıl ikincisi yapılan Uluslararası Zeytin Festivali’nin konuğu olan Prof. Dr. Karatay, dünyanın en sağlıklı meyve suyunun zeytinyağı olduğunu söyledi. "PEÇETEYE SİLECEĞİME YÜZÜME SÜRERİM" Prof. Dr. Canan Karatay yeni sıkılan zeytinyağını bardağa doldurarak içmeyi de ihmal etmedi. Uzatılan peçeteyi kabul etmeyen Prof.Dr. Karatay, kendisine peçete uzatanları kibarca redderken, "Zeytinyağı başlı başına şifadır, elimi silmek ya da yıkamak yerine elime yüzüme sürerim cildime de iyi gelir" dedi.
Tuvalette Kağıt Havlu Uzatan İnsanların Eline Nutella Sürmek - Şaka İçerir 04:03
Tuvalette Kağıt Havlu Uzatan İnsanların Eline Nutella Sürmek - Şaka İçerir 203 izlenme - 3 yıl önce Hooman, tuvaletteki insanlardan kağıt havlu istiyor ve uzatılan kağıt havluyu alırken insanların eline dışkıymış gibi Nutella sürerek onları delirtiyor. İyi seyirler!
Selpak Lütfen Bakar mısınız ? 03:05
Selpak Lütfen Bakar mısınız ? 181 izlenme - 3 yıl önce Günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan kağıt peçete, mendil, havlu vs. ürünleri satın almak istediğimizde genel olarak hep selpak olarak adlandırırız. Aslında bu reklamı izledikten sonra sadece selpak diyip geçmenin haksızlık olduğunu göreceksiniz. Reklamın ana sloganı "lütfen bakar mısınız? ben selpak havlu". Evet konuşan selpaklar ile karşı karşıyayız, üstelik sadece burnumuzu silip attığımızı düşündüğümüz kağıt mendilin solunumu kolaylaştırdığını biliyor muydunuz? Gözden kaçmaması gereken bir ayrıntı da reklamın süresi günümüz reklamları ile kıyaslayınca bir hayli uzun.
Yırtık Adamdan Kağıt Havlu Makineli Ve Çöp Kovalı Müzik 00:27
Yırtık Adamdan Kağıt Havlu Makineli Ve Çöp Kovalı Müzik 168 izlenme - 2 yıl önce Evet tuvalette sanat yapmak isteyen elamanımızdan kağıt havlu makinesi ve çöp kovası ile yaptığı müziği dinliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Islak Mendil 04:04
Islak Mendil 407 izlenme - 7 yıl önce ıslak mendil makinesi imalat kağıt havlu peçete makineleri
Hijyenik Klozet Kapağı 01:17
Hijyenik Klozet Kapağı 181 izlenme - 3 yıl önce Hijyenik Klozet Kapağı, Klozet Poşeti ve diğer Cafe-Restorant-Otel Hijyen Ekipmanları Siparişleriniz için Müşteri Temsilcilerimiz sizi bekliyor.. 0216 675 51 17 (pbx) Kredi kartıyla sipariş vermek için linki tıklayınız http://www.akhijyen.com/default.asp?g...
Selpak 2013 Reklam Filmi - Her Kullanımda Temiz Havlu, Selpak Kağıt Havlu 00:47
Selpak 2013 Reklam Filmi - Her Kullanımda Temiz Havlu, Selpak Kağıt Havlu 115 izlenme - 3 yıl önce Selpak Kağıt Havlu'ya banyonuzda da yer açın!
Selpak Nostaljik Reklamlar 03:05
Selpak Nostaljik Reklamlar 85 izlenme - 3 yıl önce Selpak nostaljik reklamlar
Selpak Paper Towel Cake 20sn Arabic 00:20
Selpak Paper Towel Cake 20sn Arabic 80 izlenme - 3 yıl önce
Selpak Paper Towel Cake 30sn Arabic 00:30
Selpak Paper Towel Cake 30sn Arabic 79 izlenme - 3 yıl önce
Kağıt Havlu 00:04
Kağıt Havlu 95 izlenme - 5 yıl önce Kağıt Havlu
Selpak Paper Towel Cake 20sn English 00:20
Selpak Paper Towel Cake 20sn English 60 izlenme - 3 yıl önce
Kağıt Havlu Mu? El Kurutma Makinesi Mi? 02:38
Kağıt Havlu Mu? El Kurutma Makinesi Mi? 73 izlenme - 2 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bugün sizlerle yeni seri ölümcül ikilemlere başlıyoruz.acaba hangisi.kağıt havlu mu yoksa el kurutma makinesi mi kullanmak sizin daha hijyen ? Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : hakan_kaan Umumi bir tuvaleti kullanıp herhangi bir hastalık kapmadan işi bitirmek istiyorsunuz. Elinizi yıkadıktan sonra kağıt havlu mu yoksa el kurutucuyu mu kullanırsınız ? Peki karar vermenize belki yardımcı olabilirim. Her insanın elinin yüzeyinde 150 çeşit bakteri türü yaşamaktadır. Tuvaleti kullandığınızda bu rakam resmen tavan yapar.orası tam bir mikrop yuvasıdır. Islak eller bakterilerin üremesi için en uygun yerlerden birisidir. İşte tam burası çelişkinin kritik noktası , ellerinizi yıkamanız yetmez kurulamanızda gerekir. En uygunu hangisi , el kurutucu mu , kagıt havlu mu ? belgesel history channel türkçe , national geographic belgesel , belgesel izle
Selpak Paper Towel Cake 30sn English 00:30
Selpak Paper Towel Cake 30sn English 51 izlenme - 3 yıl önce
Selpak SD 01:01
Selpak SD 12 izlenme - 1 yıl önce