Hoşgeldiniz!

Kağıt Havlu Videoları İzle

Bay Becerikli Kağıt Havludan Deniz Yıldızı Yapımı 15:57
Bay Becerikli Kağıt Havludan Deniz Yıldızı Yapımı 66.812 izlenme - 3 yıl önce Bay Becerikli Kağıt Havludan Deniz Yıldızı Yapımı Daha Fazlası İçin Abone Olun. Kağıt havludan deniz yıldızı yapmayı hiç denediniz mi daha önce? Bence denemelisiniz ;)
Canan Karatay Zeytinyağını Peçete İle Silmek Varken  Yüzüne Sürüyor 00:59
Canan Karatay Zeytinyağını Peçete İle Silmek Varken Yüzüne Sürüyor 220 izlenme - 4 ay önce Bursa Gemlik'te zeytinyağı imalathanesini gezen Canan Karatay bardağa doldurduğu zeytinyağını tek dikişte içti. Gemlik Belediyesi’nin Kent Konseyi ve sivil toplum örgütleriyle birlikte düzenlediği ve bu yıl ikincisi yapılan Uluslararası Zeytin Festivali’nin konuğu olan Prof. Dr. Karatay, dünyanın en sağlıklı meyve suyunun zeytinyağı olduğunu söyledi. "PEÇETEYE SİLECEĞİME YÜZÜME SÜRERİM" Prof. Dr. Canan Karatay yeni sıkılan zeytinyağını bardağa doldurarak içmeyi de ihmal etmedi. Uzatılan peçeteyi kabul etmeyen Prof.Dr. Karatay, kendisine peçete uzatanları kibarca redderken, "Zeytinyağı başlı başına şifadır, elimi silmek ya da yıkamak yerine elime yüzüme sürerim cildime de iyi gelir" dedi.
Kağıt Havlu Rulosundan Oyuncak Yapımı 04:29
Kağıt Havlu Rulosundan Oyuncak Yapımı 795 izlenme - 2 yıl önce Doğaya dost ve çevreci Zeliha Sunal ambalaj atıkları çöp değildir diyor ve bakın neler yapıyor. Geri dönüşüme katkı sağlayacak pet şişelerden, tuvalet kağıdı rulolarından,içec...
Yırtık Adamdan Kağıt Havlu Makineli ve Çöp Kovalı Müzik 00:27
Yırtık Adamdan Kağıt Havlu Makineli ve Çöp Kovalı Müzik 148 izlenme - 1 yıl önce Evet tuvalette sanat yapmak isteyen elamanımızdan kağıt havlu makinesi ve çöp kovası ile yaptığı müziği dinliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuvalette Kağıt Havlu Uzatan İnsanların Eline Nutella Sürmek - Şaka İçerir 04:03
Tuvalette Kağıt Havlu Uzatan İnsanların Eline Nutella Sürmek - Şaka İçerir 139 izlenme - 2 yıl önce Hooman, tuvaletteki insanlardan kağıt havlu istiyor ve uzatılan kağıt havluyu alırken insanların eline dışkıymış gibi Nutella sürerek onları delirtiyor. İyi seyirler!
Hijyenik Klozet Kapağı 01:17
Hijyenik Klozet Kapağı 164 izlenme - 2 yıl önce Hijyenik Klozet Kapağı, Klozet Poşeti ve diğer Cafe-Restorant-Otel Hijyen Ekipmanları Siparişleriniz için Müşteri Temsilcilerimiz sizi bekliyor.. 0216 675 51 17 (pbx) Kredi kartıyla sipariş vermek için linki tıklayınız http://www.akhijyen.com/default.asp?g...
Selpak Lütfen Bakar mısınız ? 03:05
Selpak Lütfen Bakar mısınız ? 118 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan kağıt peçete, mendil, havlu vs. ürünleri satın almak istediğimizde genel olarak hep selpak olarak adlandırırız. Aslında bu reklamı izledikten sonra sadece selpak diyip geçmenin haksızlık olduğunu göreceksiniz. Reklamın ana sloganı "lütfen bakar mısınız? ben selpak havlu". Evet konuşan selpaklar ile karşı karşıyayız, üstelik sadece burnumuzu silip attığımızı düşündüğümüz kağıt mendilin solunumu kolaylaştırdığını biliyor muydunuz? Gözden kaçmaması gereken bir ayrıntı da reklamın süresi günümüz reklamları ile kıyaslayınca bir hayli uzun.
Islak Mendil 04:04
Islak Mendil 402 izlenme - 6 yıl önce ıslak mendil makinesi imalat kağıt havlu peçete makineleri
Selpak 2013 Reklam Filmi - Her Kullanımda Temiz Havlu, Selpak Kağıt Havlu 00:47
Selpak 2013 Reklam Filmi - Her Kullanımda Temiz Havlu, Selpak Kağıt Havlu 91 izlenme - 2 yıl önce Selpak Kağıt Havlu'ya banyonuzda da yer açın!
Selpak Nostaljik Reklamlar 03:05
Selpak Nostaljik Reklamlar 74 izlenme - 2 yıl önce Selpak nostaljik reklamlar
Selpak Paper Towel Cake 30sn Arabic 00:30
Selpak Paper Towel Cake 30sn Arabic 71 izlenme - 2 yıl önce
Selpak Paper Towel Cake 20sn Arabic 00:20
Selpak Paper Towel Cake 20sn Arabic 70 izlenme - 2 yıl önce
Kağıt Havlu 00:04
Kağıt Havlu 94 izlenme - 3 yıl önce Kağıt Havlu
Selpak SD 01:01
Selpak SD 6 izlenme - 3 ay önce
Kağıt Havlu Mu? El Kurutma Makinesi Mi? 02:38
Kağıt Havlu Mu? El Kurutma Makinesi Mi? 69 izlenme - 1 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bugün sizlerle yeni seri ölümcül ikilemlere başlıyoruz.acaba hangisi.kağıt havlu mu yoksa el kurutma makinesi mi kullanmak sizin daha hijyen ? Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : hakan_kaan Umumi bir tuvaleti kullanıp herhangi bir hastalık kapmadan işi bitirmek istiyorsunuz. Elinizi yıkadıktan sonra kağıt havlu mu yoksa el kurutucuyu mu kullanırsınız ? Peki karar vermenize belki yardımcı olabilirim. Her insanın elinin yüzeyinde 150 çeşit bakteri türü yaşamaktadır. Tuvaleti kullandığınızda bu rakam resmen tavan yapar.orası tam bir mikrop yuvasıdır. Islak eller bakterilerin üremesi için en uygun yerlerden birisidir. İşte tam burası çelişkinin kritik noktası , ellerinizi yıkamanız yetmez kurulamanızda gerekir. En uygunu hangisi , el kurutucu mu , kagıt havlu mu ? belgesel history channel türkçe , national geographic belgesel , belgesel izle
Kağıt Havluyu Arkadaş Belleyip Küçük Şeylerden Mutlu Olabilen Kuş 01:17
Kağıt Havluyu Arkadaş Belleyip Küçük Şeylerden Mutlu Olabilen Kuş 36 izlenme - 1 yıl önce Bir çok insan kağıt havluyu temizlik için kullanır. Fakat kim bu kağıt havlulara bayılır ki? Tabiki de bu minik kuş. Bir parça kağıt havlu ile eğlencenin dibine duran minik kuşun başka hiçbir kimseye ihtiyacı yok. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kağıt Havlu Nasıl Yapılır? 05:06
Kağıt Havlu Nasıl Yapılır? 29 izlenme - 1 yıl önce Kağıt Havlu Nasıl Yapılır? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Selpak Paper Towel Cake 30sn English 00:30
Selpak Paper Towel Cake 30sn English 49 izlenme - 2 yıl önce
Selpak Paper Towel Cake 20sn English 00:20
Selpak Paper Towel Cake 20sn English 47 izlenme - 2 yıl önce
Kağıt Havlu Makinesi ve Çöp Kovası ile Müzik Yapan Adam 00:27
Kağıt Havlu Makinesi ve Çöp Kovası ile Müzik Yapan Adam 30 izlenme - 1 yıl önce Kağıt Havlu Makinesi ve Çöp Kovası ile Müzik Yapan Adam Tuvalette sanat yapmak isteyen adamın kağıt havlu makinesi ve çöp kovası ile yaptığı müziği dinliyoruz.