Hoşgeldiniz!

Kahramanları Videoları İzle

Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) 06:51
Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) 26.176 izlenme - 9 ay önce Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) '15 Temmuz kahramanları' türkülerle anıldı 15 Temmuz kahramanları türkülerle anıldı TRT 1'de yayınlanan "15 Temmuz Kahramanları'nın Türkülerini Söylüyoruz" özel konserindeki türküler ağlattı. Şarkı Sözleri: Bugün sen çok gençsin yavrum Hayat ümit neşe dolu Mutlu günler vaad ediyor Sana yıllar ömür boyu Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son
Çizgi Film - Paw Patrol - Rubble ve Chase  Jaguar XF  araba yapıyor 05:51
Çizgi Film - Paw Patrol - Rubble ve Chase Jaguar XF araba yapıyor 23.641 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli kahramanlar her zaman göreve ve başı sıkışanlara yardıma hazır! Sevgi. dostluk ve yardımlaşma gibi pozitif temalar işleyen içeriğe sahip oyuncaklarla oynayarak hazırlanmış bir video.Bebetürk ile anne babaların da gözdesi haline geldi.Paw Patrol Kahramanlarının ana karekterlerinden olan Chase ve Rubble araba yapıyorlar.Agresif tavır takınan Rubble Jaguar XF model aracı tek başına yapamayacağını anlıyor. Chase in kendine yönelttiği yardım talebini kabul ederek arabayı birlikte yapıyorlar. Tabiki Rubble yapım aşamasında eğlenceyide ihmal etmiyor. Şasi ve tekerlekleri birleştirerek kay kay yapıyor. Tamamladıkları arabayı hareket ettirmekten keyif alıyorlar.Yardımlaşmanın öneminide biz çocuklara anlatıyorlar. Her kahraman özel - dönüşen sırt çantası ile birlikte. Kahramanın üzerindeki düğmeyi açın, sırt çantasıının kurtarma aracına dönüşsün. Her figürde bir de çocukların takabileceği özel bir rozet geliyor. Çocuklar rozetlerini takıyor ve Paw Patrol takımının bir parçası oluyor... Sevilen çizgi dizi Paw Patrol oyuncakları şimdi Türkiye'de! Bu sevimli kahramanlar her zaman göreve ve başı sıkışanlara yardıma hazır!
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Geri Dönüşüm Kahramanları   13:01
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Geri Dönüşüm Kahramanları 506 izlenme - 1 ay önce Mutlu Oyuncak Dükkanı - Geri Dönüşüm Kahramanları Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İbrahim Kalın & Yavuz Bingöl - Gör Nic Olur (15 Temmuz Kahramanları) 05:46
İbrahim Kalın & Yavuz Bingöl - Gör Nic Olur (15 Temmuz Kahramanları) 2.231 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve sanatçı Yavuz Bingöl 15 Temmuz şehitleri için düzenlenen etkinlikte sahneye çıkıp sözleri Şah İsmail'e ait "Gör nice olur" türküsünü seslendirdi. Şarkı Sözleri: Melullenme deli gönül Gez bir zaman gör nicolur İndir tahtını yüceden Yık bir zaman gör nicolur Bir iş gelirse başına Bahane bulma komşuna Sefil hırka çek başına Yat bir zaman gör nicolur Şah Hatayım doğan aylar Geçinin yoksullar beyler, ağa beyler Herkes kemalini söyler Konma gönül dur nicolur şah hatayi
Sinema Dünyasının Kahramanları 06:18
Sinema Dünyasının Kahramanları 2.103 izlenme - 2 yıl önce Dünya sinema tarihi birçok kahraman gördü. Bunları saymaya kalksak çok azı aklımızda kalmıştır. Sizler için dünya sinema tarihine damga vurmuş film kahramanlarını paylaşıyoruz. İyi seyirler… Muzikler; 1. Zack Hemsey - Mind Heist 2. Swedish House Mafia - Save The World (Knife Party Remix) 3. Zack Hemsey - The Home Of a People -filmi FİLİMDEN ayıran oluşum!
çizgi film kahramanları 03:47
çizgi film kahramanları 4.522 izlenme - 7 yıl önce
Çanakkale Geçilmez 08:47
Çanakkale Geçilmez 8.331 izlenme - 6 yıl önce çanakkale savaşlarının görsel olarak anlatımını izleyeceksiniz... umarım öğrencilere faydalı olur
Şehrin Kahramanları – Yarış 13:59
Şehrin Kahramanları – Yarış 536 izlenme - 2 yıl önce Şehrin Kahramanları, herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
canakkale 03:59
canakkale 1.846 izlenme - 10 yıl önce canakkale kahramanlari
superman batman public enemies fragman 01:04
superman batman public enemies fragman 1.819 izlenme - 8 yıl önce superman batman public enemies fragmanı
Uyuşturucu Satıcılarına Savaş Açan Rus ve Azeri Gençler 05:56
Uyuşturucu Satıcılarına Savaş Açan Rus ve Azeri Gençler 786 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da uyuşturucuya savaş açan bu gençler, torbacıları yakalayıp bi güzel dövüyor, dövmekle de kalmıyor, satılan uyuşturucuyu satıcıya içiriyor ve sprey boyayla satıcıyı boyuyorlar. Bu arkadaşların bi kaç videosu daha youtube'da mevcut. Bu işi epey kafaya takıktıkları belli.. Bize ellerinize sağlık demek düşer.
Yenilmezler: Dünyanın Kuvvetli Kahramanları - The Avengers: Earth's Mightiest Heroes 02:18
Yenilmezler: Dünyanın Kuvvetli Kahramanları - The Avengers: Earth's Mightiest Heroes 995 izlenme - 2 yıl önce The Avengers, ünlü çizgi roman şirketi Marvel Comics’in, 1922 doğumlu Stan Lee tarafından yaratılan ve birçok süper kahramanın bir arada olduğu bir topluluk. Marvel evreninin birbirinden güçlü süper kahramanları Iron Man, Hulk, Captain America, Wasp, Ant-man , Thor , Black Panther ve Hawkeye yani Kartalgöz'dan oluşan grup, aynı malikanede yaşıyorlardır ve bir kötü çıktığında biraz iç problemde olsa kötüyü hep birlikte yenerler. Yenilmezler (The Avengers) süper kahramanlar topluluğunun gezegenimizi tehlikelerden korumak için atıldığı maceralardır. Kötü güçler, zaman yolcusu fatihleri, uzaylı işgalciler(Kree-Skrul) ve canavarlar gezegeni tehdit edebilir ya da çılgın robotlar(Ultron) Dünya’yı tümden yok etmek istese de Yenilmezler hep birliktedir. (alıntıdır)
Türk Kızılayı Bilim Kahramanları Turnuvası Sona Erdi 02:15
Türk Kızılayı Bilim Kahramanları Turnuvası Sona Erdi 493 izlenme - 3 yıl önce Türk Kızılayı' nın tema destekçisi olduğu Bilim Kahramanları Turnuvası sona erdi. İstanbul'da düzenlenen final turnuvasında dereceye giren 7 takım ülkemizi u...
Esat Kabaklı - Bil Oğlum (15 Temmuz Kahramanlarının Türkülerini Söylüyoruz) 05:51
Esat Kabaklı - Bil Oğlum (15 Temmuz Kahramanlarının Türkülerini Söylüyoruz) 148 izlenme - 9 ay önce Esat Kabaklı - Bil Oğlum (15 Temmuz Kahramanlarının Türkülerini Söylüyoruz) Şarkı Sözleri: gün gidende ay gelende gel oğlum cihan yanar sen gülende gül oğlum bir yol vardır hakk yoludur bul oğlum yeri bilmek göğü bilmek bil oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! senden gider sonsuzluğa yol oğlum dört bir yana salmalısın kol oğlum ekmeğini aç olanla böl oğlum haram yeme, hakk uğruna öl oğlum.! çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum hain gezen şu dağlarda gez oğlum gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! zulum dolu saltanattan in oğlum zalimlere duymalısın kin oğlum nefis kibir mantık yutan dev oğlum mağrur olma insanları sev oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum hain gezen şu dağlarda gez oğlum gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum söz ver bana geç karşıma söz oğlum.!
Güzel Sunucu Çizgi Kahramanları Anlatıyor :)) 02:09
Güzel Sunucu Çizgi Kahramanları Anlatıyor :)) 1.031 izlenme - 8 yıl önce güzel sunucu çizgi kahramanları anlatıyor
Şehrin Kahramanları – Sevimli Karga 29:09
Şehrin Kahramanları – Sevimli Karga 264 izlenme - 2 yıl önce Şehrin Kahramanları 2 – Tüm bölümler Türkçe! Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
Şehrin Kahramanları Hatalı Kovalamaca 10:29
Şehrin Kahramanları Hatalı Kovalamaca 132 izlenme - 1 yıl önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Hatalı Kovalamaca adlı yepyeni bölümü.
Şehrin Kahramanları Hayalet Araba 13:25
Şehrin Kahramanları Hayalet Araba 131 izlenme - 1 yıl önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Hayalet Araba adlı yepyeni bölümü.
Güzel Sunucu Çizgi Kahramanları Anlatıyor!! 02:02
Güzel Sunucu Çizgi Kahramanları Anlatıyor!! 780 izlenme - 8 yıl önce güzel sunucu çizgi kahramanları anlatıyor,bu video için arkadaşım nanise tşşkler..
Şehrin Kahramanları – Durmaksızın 49:53
Şehrin Kahramanları – Durmaksızın 164 izlenme - 2 yıl önce Şehrin Kahramanları, herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
Silkroad Legend 5 Alexandria Kahramanları 02:22
Silkroad Legend 5 Alexandria Kahramanları 455 izlenme - 7 yıl önce http//hsilkroad.com/ www.hsilkroad.com/frmwww.videoffline.com
Adim yeşil türkiye'nin gerçek kahramanları .. 02:41
Adim yeşil türkiye'nin gerçek kahramanları .. 531 izlenme - 5 yıl önce Adim yeşil türkiye'nin gerçek kahramanları ..http//erdemcansivas.tr.gg
Yugioh And Gx Love Couple 03:10
Yugioh And Gx Love Couple 851 izlenme - 7 yıl önce yu gi oh anad gx couples clip
Şehrin Kahramanları – Uçaklar  ve Helikopterler 37:23
Şehrin Kahramanları – Uçaklar ve Helikopterler 155 izlenme - 2 yıl önce Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
wwe kahramanları 01:55
wwe kahramanları 187 izlenme - 8 yıl önce çok güzel bir video iyi seirler
Şehrin Kahramanları Yer Değiştirme 10:32
Şehrin Kahramanları Yer Değiştirme 62 izlenme - 1 yıl önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Yer Değiştirme adlı yepyeni bölümü.
Türk Kızılayı Bilim Kahramanları Turnuvası 01:25
Türk Kızılayı Bilim Kahramanları Turnuvası 164 izlenme - 3 yıl önce Türk Kızılayı' nın tema destekçisi olduğu Bilim Kahramanları Turnuvası sona erdi. İstanbul'da düzenlenen final turnuvasında dereceye giren 7 takım ülkemizi u...
Şehrin Kahramanları Yarış 13:29
Şehrin Kahramanları Yarış 55 izlenme - 1 yıl önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Yarış adlı bölümü.
Denizlerin Süper Kahramanları! 04:08
Denizlerin Süper Kahramanları! 218 izlenme - 4 yıl önce Flyboarding, sporculara kendilerini Süpermen gibi hissettiriyor. 2011 yılında Fransa'da tasarlanan Flyboard, sporcuların ayaklarına takılan bir düzenekten oluşuyor. Bir ucu jetskiye, diğer ucu ise sporcuların ayağına takılı su hortumunun yarattığı basınçla, hem metrelerce yüksekte uçabiliyor hem de suyun altında fişek gibi yüzebiliyorsunuz.
112 KAHRAMANLARI 05:00
112 KAHRAMANLARI 116 izlenme - 5 yıl önce 112 KAHRAMANLARI