Hoşgeldiniz!

kahramanları

Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) 06:51
Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) 2.837 izlenme - 3 hafta önce Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) '15 Temmuz kahramanları' türkülerle anıldı 15 Temmuz kahramanları türkülerle anıldı TRT 1'de yayınlanan "15 Temmuz Kahramanları'nın Türkülerini Söylüyoruz" özel konserindeki türküler ağlattı. Şarkı Sözleri: Bugün sen çok gençsin yavrum Hayat ümit neşe dolu Mutlu günler vaad ediyor Sana yıllar ömür boyu Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son
Çizgi Film - Paw Patrol - Rubble ve Chase  Jaguar XF  araba yapıyor 05:51
Çizgi Film - Paw Patrol - Rubble ve Chase Jaguar XF araba yapıyor 18.382 izlenme - 12 ay önce Bu sevimli kahramanlar her zaman göreve ve başı sıkışanlara yardıma hazır! Sevgi. dostluk ve yardımlaşma gibi pozitif temalar işleyen içeriğe sahip oyuncaklarla oynayarak hazırlanmış bir video.Bebetürk ile anne babaların da gözdesi haline geldi.Paw Patrol Kahramanlarının ana karekterlerinden olan Chase ve Rubble araba yapıyorlar.Agresif tavır takınan Rubble Jaguar XF model aracı tek başına yapamayacağını anlıyor. Chase in kendine yönelttiği yardım talebini kabul ederek arabayı birlikte yapıyorlar. Tabiki Rubble yapım aşamasında eğlenceyide ihmal etmiyor. Şasi ve tekerlekleri birleştirerek kay kay yapıyor. Tamamladıkları arabayı hareket ettirmekten keyif alıyorlar.Yardımlaşmanın öneminide biz çocuklara anlatıyorlar. Her kahraman özel - dönüşen sırt çantası ile birlikte. Kahramanın üzerindeki düğmeyi açın, sırt çantasıının kurtarma aracına dönüşsün. Her figürde bir de çocukların takabileceği özel bir rozet geliyor. Çocuklar rozetlerini takıyor ve Paw Patrol takımının bir parçası oluyor... Sevilen çizgi dizi Paw Patrol oyuncakları şimdi Türkiye'de! Bu sevimli kahramanlar her zaman göreve ve başı sıkışanlara yardıma hazır!
İbrahim Kalın & Yavuz Bingöl - Gör Nic Olur (15 Temmuz Kahramanları) 05:46
İbrahim Kalın & Yavuz Bingöl - Gör Nic Olur (15 Temmuz Kahramanları) 294 izlenme - 3 hafta önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve sanatçı Yavuz Bingöl 15 Temmuz şehitleri için düzenlenen etkinlikte sahneye çıkıp sözleri Şah İsmail'e ait "Gör nice olur" türküsünü seslendirdi. Şarkı Sözleri: Melullenme deli gönül Gez bir zaman gör nicolur İndir tahtını yüceden Yık bir zaman gör nicolur Bir iş gelirse başına Bahane bulma komşuna Sefil hırka çek başına Yat bir zaman gör nicolur Şah Hatayım doğan aylar Geçinin yoksullar beyler, ağa beyler Herkes kemalini söyler Konma gönül dur nicolur şah hatayi
Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı 2016 02:27:35
Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı 2016 1.672 izlenme - 4 ay önce Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Tek Parça Full Hd Sansürsüz Izle ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı 2016 (Sansürsüz) Full Hd Izle 7.06.2016 ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı 2016 Sansürsüz Full Tek Parça Hd Izle - Youtube Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Hd Izle | Hd Film Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Tek Parça Izle | : Hd Film Izle ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı 2016 Sansürsüz Full Hd Izle - Film Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Full Hd Izle | Film Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Full Izle | Full Film Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Izle 2016 Full Hd Yerli Film | Online Film Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı , Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Izle, Filmi Full Hd Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Fragman Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Ne Zaman Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Fragmanı Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Full Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Oyuncuları Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Full Izle Hd Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Izle Arşivleri - Hd Film Izle, 1080P Izle ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Izle Arşivleri - Hd ... - Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı 2016 Full Tek Parça Hd Izle | ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Yerli Film - Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Full Izle ` 2016 Filmleri Izle,2015 Filmleri Izle ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı 2016 (Sansürsüz) Full Hd Izle 3.06.2016 - İzle... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı (Intikam) 2016 Fragman Izle Sansürsüz Izle | Full ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı 2016 Full Hd Izle | Oskar Film Izle ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Izle` In Full Hd Film Izle | Scoop.It Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz Izle Archives - Hd Dizi Izle | Hd Film ... Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Fragman Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Ne Zaman Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Fragmanı Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Full Izle Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Oyuncuları Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Full Izle Hd Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Sansürsüz
Sinema Dünyasının Kahramanları 06:18
Sinema Dünyasının Kahramanları 2.064 izlenme - 1 yıl önce Dünya sinema tarihi birçok kahraman gördü. Bunları saymaya kalksak çok azı aklımızda kalmıştır. Sizler için dünya sinema tarihine damga vurmuş film kahramanlarını paylaşıyoruz. İyi seyirler… Muzikler; 1. Zack Hemsey - Mind Heist 2. Swedish House Mafia - Save The World (Knife Party Remix) 3. Zack Hemsey - The Home Of a People -filmi FİLİMDEN ayıran oluşum!
çizgi film kahramanları 03:47
çizgi film kahramanları 4.374 izlenme - 6 yıl önce
çanakkale geçilmez 08:47
çanakkale geçilmez 8.149 izlenme - 6 yıl önce çanakkale savaşlarının görsel olarak anlatımını izleyeceksiniz... umarım öğrencilere faydalı olur
Şehrin Kahramanları – Yarış 13:59
Şehrin Kahramanları – Yarış 486 izlenme - 1 yıl önce Şehrin Kahramanları, herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
canakkale 03:59
canakkale 1.846 izlenme - 9 yıl önce canakkale kahramanlari
superman batman public enemies fragman 01:04
superman batman public enemies fragman 1.819 izlenme - 7 yıl önce superman batman public enemies fragmanı
Şehrin Kahramanları Hatalı Kovalamaca 10:29
Şehrin Kahramanları Hatalı Kovalamaca 105 izlenme - 8 ay önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Hatalı Kovalamaca adlı yepyeni bölümü.
Yenilmezler: Dünyanın Kuvvetli Kahramanları - The Avengers: Earth's Mightiest Heroes 02:18
Yenilmezler: Dünyanın Kuvvetli Kahramanları - The Avengers: Earth's Mightiest Heroes 696 izlenme - 1 yıl önce The Avengers, ünlü çizgi roman şirketi Marvel Comics’in, 1922 doğumlu Stan Lee tarafından yaratılan ve birçok süper kahramanın bir arada olduğu bir topluluk. Marvel evreninin birbirinden güçlü süper kahramanları Iron Man, Hulk, Captain America, Wasp, Ant-man , Thor , Black Panther ve Hawkeye yani Kartalgöz'dan oluşan grup, aynı malikanede yaşıyorlardır ve bir kötü çıktığında biraz iç problemde olsa kötüyü hep birlikte yenerler. Yenilmezler (The Avengers) süper kahramanlar topluluğunun gezegenimizi tehlikelerden korumak için atıldığı maceralardır. Kötü güçler, zaman yolcusu fatihleri, uzaylı işgalciler(Kree-Skrul) ve canavarlar gezegeni tehdit edebilir ya da çılgın robotlar(Ultron) Dünya’yı tümden yok etmek istese de Yenilmezler hep birliktedir. (alıntıdır)
Güzel Sunucu Çizgi Kahramanları Anlatıyor :)) 02:09
Güzel Sunucu Çizgi Kahramanları Anlatıyor :)) 1.031 izlenme - 7 yıl önce güzel sunucu çizgi kahramanları anlatıyor
Şehrin Kahramanları – Sevimli Karga 29:09
Şehrin Kahramanları – Sevimli Karga 167 izlenme - 1 yıl önce Şehrin Kahramanları 2 – Tüm bölümler Türkçe! Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
Uyuşturucu Satıcılarına Savaş Açan Rus ve Azeri Gençler 05:56
Uyuşturucu Satıcılarına Savaş Açan Rus ve Azeri Gençler 386 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da uyuşturucuya savaş açan bu gençler, torbacıları yakalayıp bi güzel dövüyor, dövmekle de kalmıyor, satılan uyuşturucuyu satıcıya içiriyor ve sprey boyayla satıcıyı boyuyorlar. Bu arkadaşların bi kaç videosu daha youtube'da mevcut. Bu işi epey kafaya takıktıkları belli.. Bize ellerinize sağlık demek düşer.
Güzel Sunucu Çizgi Kahramanları Anlatıyor!! 02:02
Güzel Sunucu Çizgi Kahramanları Anlatıyor!! 780 izlenme - 7 yıl önce güzel sunucu çizgi kahramanları anlatıyor,bu video için arkadaşım nanise tşşkler..
Şehrin Kahramanları – Durmaksızın 49:53
Şehrin Kahramanları – Durmaksızın 108 izlenme - 1 yıl önce Şehrin Kahramanları, herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
Silkroad Legend 5 Alexandria Kahramanları 02:22
Silkroad Legend 5 Alexandria Kahramanları 455 izlenme - 6 yıl önce http//hsilkroad.com/ www.hsilkroad.com/frmwww.videoffline.com
Şehrin Kahramanları – Uçaklar  ve Helikopterler 37:23
Şehrin Kahramanları – Uçaklar ve Helikopterler 113 izlenme - 1 yıl önce Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
Adim yeşil türkiye'nin gerçek kahramanları .. 02:41
Adim yeşil türkiye'nin gerçek kahramanları .. 523 izlenme - 5 yıl önce Adim yeşil türkiye'nin gerçek kahramanları ..http//erdemcansivas.tr.gg
Şehrin Kahramanları Hayalet Araba 13:25
Şehrin Kahramanları Hayalet Araba 46 izlenme - 8 ay önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Hayalet Araba adlı yepyeni bölümü.
Şehrin Kahramanları Yarış 13:29
Şehrin Kahramanları Yarış 46 izlenme - 8 ay önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Yarış adlı bölümü.
Yugioh And Gx Love Couple 03:10
Yugioh And Gx Love Couple 844 izlenme - 7 yıl önce yu gi oh anad gx couples clip
wwe kahramanları 01:55
wwe kahramanları 187 izlenme - 7 yıl önce çok güzel bir video iyi seirler
Şehrin Kahramanları 2 Kahraman Yardımcı 10:36
Şehrin Kahramanları 2 Kahraman Yardımcı 38 izlenme - 8 ay önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Kahraman Yardımcı adlı yepyeni bölümü.
10 Pokemon Kahramanı Kesinlikle Gerçek Hayattan Alınmıştır. | Voov! 06:23
10 Pokemon Kahramanı Kesinlikle Gerçek Hayattan Alınmıştır. | Voov! 13 izlenme - 2 ay önce VooV ! Kanalına Abonene olmayı unutmayın, iyi seyirler: https://www.youtube.com/channel/UCqCr... ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1.numara DROWSY, DROWSY aslında, tabir dir.yani , domuza benzeyen, burunlarının kavrama özelliği olan ve otlanarak beslenen büyük memelilerden oluşan Tapir cinsindeki hayvanların ortak adıdır. Güney ve Orta Amerika ile Güneydoğu Asya'nın cengel ve ormanlık bölgelerinde yaşar. Dört tapir türü de, soyu tehdit altında ya da korunmasız olarak sınıflandırılmıştır. En yakın akrabaları diğer tek toynaklılardan atlar ve gergedanlardır. Tabirin gerçek yaşamda soyları umarız tükenmez,, fakat, pokemonun önemli kahramanı olarak uzun yıllar devam edecek gibi gözüküyor. 2.numara, PICACHU, tartışmasız PICACHU pokemonun en gözde kahramanı, peki PICACHU gerçek yaşamda aslında hangi hayvan, tabiki dağ faresi, her fare gibi kedilerden son derece ko
Türkiye’nin Demokrasi Kahramanları 03:43
Türkiye’nin Demokrasi Kahramanları 16 izlenme - 3 ay önce Türkiye’nin demokrasi kahramanları
Şehrin Kahramanları Yer Değiştirme 10:32
Şehrin Kahramanları Yer Değiştirme 29 izlenme - 8 ay önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Yer Değiştirme adlı yepyeni bölümü.
Fransa/ Paris 07:32
Fransa/ Paris 21 izlenme - 5 ay önce Hayvancılık ve Tarım fuarı, Euro Disney, Paris şehir turunu içeren bir videodur. Disney karakterleri ile birlikte fotoğraf çekimi ve de söyleşiler yaptık.
112 KAHRAMANLARI 05:00
112 KAHRAMANLARI 116 izlenme - 4 yıl önce 112 KAHRAMANLARI