Hoşgeldiniz!

Kahve Falı Videoları İzle

Binbir Surat Gupse Özay 00:44
Binbir Surat Gupse Özay 1.480 izlenme - 2 yıl önce Başarılı oyuncu Gubse Özay’ın videoları, izleyenleri kahkahalara boğuyor. Ünlü oyuncunun Instagram hesabında yayınladığı kısa videolar, takipçilerini gülme krizine sokuyor. Görüntülerde Özay, astrolog taklidi yaparak burç yorumları yapıyor. Takipçilerinin büyük beğenisini kazanan güzel oyuncu, peruk takarak kılıktan kılığa giriyor.
recep ivedik kahve falı 01:31
recep ivedik kahve falı 2.056 izlenme - 6 yıl önce
Kahve Falı 00:33
Kahve Falı 464 izlenme - 5 yıl önce Bak Bakalım
New York'tan Gelen Alışkanlık 07:20
New York'tan Gelen Alışkanlık 613 izlenme - 7 yıl önce gülşen bir yıl boyunca new york'ta kalmış ve oradaki insanlara kahve falı bakmıştır. şimdi bu deneyimini arkadaşı duygu ile paylaşır.
Kızlar Yurdu - Kahve Falı 08:58
Kızlar Yurdu - Kahve Falı 199 izlenme - 2 yıl önce 1991-1992 yılları arasında , Uzan grubunun Teleon kanalında sadece 26 bölüm yayınlanarak bile samimi diyaloglarıyla bir çok kişinin gönlünde taht kuran dizinin kısa bir kesiti.
kahve falında bir-ilk nette  kahve falı 00:49
kahve falında bir-ilk nette kahve falı 472 izlenme - 7 yıl önce
Kahve Falı - Radyo Tiyatrosu 46:23
Kahve Falı - Radyo Tiyatrosu 254 izlenme - 2 yıl önce Bir pazar sabahı baş başa kahvaltı yapıp haftanın yorgunluğunu atmak isteyen Hakan ve Senem adlı genç çifte adının Siyah olduğunu söyleyen bir adamın ziyaretiyle başlayan gerilim dolu saatler. 2004 yılında TRT istanbul Radyosu tarafından yapılan bu oyun tam bir yıldızlar karması maçı tadında.Sezai Aydın,Sungun Babacan,Toprak Sergen,Ziya Kürküt ve daha yok yok.Kahve falı bakan site Alkışlarla Yaşıyorum keyifli dinlemeler diler.
Annesinin Kahve Falına Bakan  Sevimli Ufaklık 00:46
Annesinin Kahve Falına Bakan Sevimli Ufaklık 268 izlenme - 3 yıl önce Bu sevimli ufaklık annesinin kahve falına bakıyor ve içinden ne geliyorsa söylüyor. Söyledikleri gerçek çıkar mı bilinmez ama, sevimliliğiyle gönülleri fethediyor.
balkon falı 03:24
balkon falı 472 izlenme - 8 yıl önce bizbize palavradan fal bakarken
Fenomenlerin Falcısından Kariyer Falı 02:45
Fenomenlerin Falcısından Kariyer Falı 140 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en sosyal falcısı Fazlı bu sefer de bir beyaz yakalının telvesini yorumluyor. Kızcağızı Linkedin'den kimin ekleyeceğini, ikramiye alıp almayacağını hatta ofiste arkasından dönen WhatsApp dedikodularını bile bir bir ortaya döküyor. Sonra da iPhone'un icadına dair bir tüyo veriyor. İzliyoruz...
Yasin - Kahve Falı 04:31
Yasin - Kahve Falı 154 izlenme - 3 yıl önce Kahve Falı (Yasin)
Kahve Falı 04:13
Kahve Falı 686 izlenme - 8 yıl önce kahve fali gel seninle tanışalım, uzat bana zeytin dalı. eğer küssen barışalım. vız vız benden sen ver balı. tüm avcılar bana dargın, sen avladın yedim vurgun, yüreğimde sular durgun, bu durgunluk tufan hali. büküp boynun geçip gitme, elmiş gibi gidip yitme, aşk bir derya beni itme, düştüm suya sen ver dalı. yüreğime sen ol yafta, gel duralım tek bir safta, sen gidince biter hafta, sen gelmeden gelmez salı. karakurukıro,kara kuru
Fenomenlerin Falcısından Facebook Falı 02:41
Fenomenlerin Falcısından Facebook Falı 89 izlenme - 3 yıl önce Fenomenlerin falcısı Fazlı kahve telvesinden giriyor Facebook'tan çıkıyor. Mevzubahis fal olunca yine bütün like'ları, fav'ları topluyor. Ortadoğu ve Balkanların eeeeeeen sosyal falcısı Fazlı ile tanışın!
Fenomenlerin Falcısından Twitter Falı 02:47
Fenomenlerin Falcısından Twitter Falı 85 izlenme - 3 yıl önce Fenomenlerin falcısı Fazlı bu sefer de Twitter'ın telvesini attırıyor. iCloud'a, YouTube'a ve Ekşi Sözlük'e bulaşmadan da duramıyor. Ayrıca Hollywood Yıldızı Jennifer Lawrance'ın Acıbadem'de evi olduğunu Jennifer kendisini yemin billah ettirmesine rağmen ağzından kaçıyor. Nasıl mı? İzliyoruz...
Radyo Tiyatrosu - Kahve Falı 46:20
Radyo Tiyatrosu - Kahve Falı 51 izlenme - 3 yıl önce http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Şanlı Türk tarihi, Türkçülük, Turan, Türk Birliği, Tarihe damgasını vuran Türk'ler, Tarihteki Türk imparatorlukları & Devletleri & Hanlıkları, Türkçü Yazarlar ve Eserleri, Türk Destanları, Her Telden Tarih Araştırmaları... Ve Çok Daha Fazlası İçin http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Sitemize Bekleriz...
Kahve Falı Uygulaması Binnaz Abla'nın Hikayesi 23:46
Kahve Falı Uygulaması Binnaz Abla'nın Hikayesi 1 izlenme - 1 hafta önce Teknoloji Her Yerde bu hafta İstanbul sokaklarında teknoloji avına çıktı. Ahmet Can navigasyon uygulamalarını anlatmak için İstanbul taksisi ile büyük yarışa girdi. Klima alırken dikkat etmemiz gerekenleri anlattı, artısıyla eksisiyle son çıkan cep telefonlarını karşılaştırdı. Kahve falı uygulaması Binnaz Abla'nın hikayesini yaratıcısından dinledi.
Yasin - Kahve Falı 04:31
Yasin - Kahve Falı 82 izlenme - 3 yıl önce Sultanlarda Sevmiş (2014) - ŞAHİN ÖZER MÜZİK
Kum Ocağında Kahve Pişirme Yöntemi Monalisa Kafe Beyoğlu Aykut Öğretmen 01:22
Kum Ocağında Kahve Pişirme Yöntemi Monalisa Kafe Beyoğlu Aykut Öğretmen 80 izlenme - 3 yıl önce Türk kahvesi nasıl yapılır? Türk kahvesi nasıl yapılmalıdır? Ya da bir başka deyişle Türk kahvesi en iyi şekilde nasıl yapılabilir? Hiç kuşkusuz ki bu sorunun tek bir yanıtı yok. Kişiye göre en iyi tarif de değişecektir. Ama, aslına bakılacak olursa, Türk kahvesinin yapımı için temel bir yöntem vardır. Kahvenin Çekilmesi Leziz bir Türk kahvesi hazırlamanın ilk adımı kahve çekirdeklerinin çekilmesi ile başlar. Unutmayın ki, Türk kahvesinin en önemli özelliklerinden bir tanesi kahve çekirdeklerinin mümkün mertebe ince çekilmesidir. Türk kahvesi dünyadaki en ince kahvedir!!! İnceliğin kıvamı bebek pudrası kıvamındadır. Bu iş elle çevrilen ya da elektrikli otomatik bir değirmen kullanabilirsiniz. Ama günümüzde, artık hemen herkes hazır kavrulmuş ve çekilmiş kahve kullanmaktadır. Kaliteli bir markanın kullanıma hazır Türk kahvesini satın alarak kahvenin çekilmesi adımını atlayabilirsiniz. Kahvenin Pişirilmesi Türk kahvesinin bir diğer kendine has özelliği ise pişirilmesi esnasında ortaya çıkar: kahveyi kayanatarak pişirmek! Türk kahvesi diğer kahve türleri arasında kaynatılarak hazırlanan tek kahvedir... Kahvenin lezzetinde önemli olan ilk unsur yukarıda anlatıldığı üzere kaliteli bir kahve kullanmaktadır. Sonraki unsur ise kullanılacak suyun kalitesidir. Kesinlikle musluk suyu kullanmayın. Musluk suyundaki klor kahvenizin tadını bozabilir... Kahve fincanınızı ağzına kadar soğuk içme suyu ile doldurup, suyu cezveye boşaltın. Her bir fincan için iki çay kaşığı kahve (bu yaklaşık olarak 5 gram kahve demektir) ekleyin cezveye. Eğer şeker ilave edeceksiniz bu aşamada arzunuza göre ilave edin. Esmer şeker daha sağlıklı olsa da Türk kahvesinde beyaz şeker daha iyi köpük elde etmenizi sağlar. Bu arada, kahvenizi mümkün olduğu kadar az şekerler için ki kahve tadını daha güçlü olarak alın. Kısık ateşte kahve ve şekeri iyice karıştırın. Sakın yüksek ateşte çabuk pişirmeye çalışmayın. Yaklaşık bir dakika içerisinde köpüğünüzün oluştuğunu göreceksiniz. Bu köpüğü fincana alıp kaynatmaya devam edin. Oluşan köpüğü tekrar fincana alın. Bu köpürt-köpüğü al işlemini tercihan 1 ya da 3 kez tekrar edin. Son olarak, kalan kahveyi bir taşım daha pişirin ve fincanlara boşaltın. Kahvenin İçilmesi Türk kahvesi hazırlanması olduğu kadar içilmesi ile de özel bir kahvedir. Diğer kahve türlerinde olduğu gibi acele içinde, bir yerlere koştururken elinize karton bir kutu ile alıp içebilceğiniz bir kahve değildir! Türk kahvesi sükunet içinde yudumlanması gereken bir keyif kahvesidir! Kahveyle beraber su servis edebilirsiniz. Ama bu su, kahveden önce içilmelidir ki ağızdaki diğer aromaların temizlenmesine yardım etsin... Afiyet olsun! :) Türk kahvesi dışındaki diğer kahvelerin nasıl yapılacağı konusunda Kahve Cini'ni ziyaret edebilirsiniz. Türk kahvesi nasıl yapılır?
Yasin İlhan - Kahve Falı 04:34
Yasin İlhan - Kahve Falı 75 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Sultanlarda Sevmiş Çıkış Tarihi: 10.01.2014 Türkçe Pop
balkon falı 2 02:23
balkon falı 2 108 izlenme - 8 yıl önce saçmadan seçmeler
Yasin Kahve Falı 04:31
Yasin Kahve Falı 26 izlenme - 3 yıl önce Sultanlarda Sevmiş (2014) - Şahin Özer Müzik
Yasin - Kahve Falı 04:31
Yasin - Kahve Falı 34 izlenme - 3 yıl önce Sultanlarda Sevmiş (2014) - ŞAHİN ÖZER MÜZİK
Kahve Falı Uygulaması Binnaz Abla'nın Hikayesi - Teknoloji Her Yerde 17.06.2017 Cumartesi 23:46
Kahve Falı Uygulaması Binnaz Abla'nın Hikayesi - Teknoloji Her Yerde 17.06.2017 Cumartesi 0 izlenme - 1 hafta önce Teknoloji Her Yerde bu hafta İstanbul sokaklarında teknoloji avına çıktı. Ahmet Can navigasyon uygulamalarını anlatmak için İstanbul taksisi ile büyük yarışa girdi. Klima alırken dikkat etmemiz gerekenleri anlattı, artısıyla eksisiyle son çıkan cep telefonlarını karşılaştırdı. Kahve falı uygulaması Binnaz Abla'nın hikayesini yaratıcısından dinledi.