Hoşgeldiniz!

Kahvemin Tadı Videoları İzle

TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 13:40
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 135 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı TRT 1'de Esra Harmanda’nın "iyi Fikir" programına katıldı. Canlı yayından birbirinden lezzetli kahveler yapan Yunus Çakmak, Gümüşhane'nin yöresel kahvesi pestilli kahve, dondurmalı soğuk kahve, bol köpüklü portakallı bitter çikolatalı Türk kahvesi ile izleyicilerin beğenisini topladı.
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 22:09
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 80 izlenme - 2 yıl önce Yunus Çakmak bugün Derya Baykal'ın konuğu oldu. Derya'nın Dünyası programına çıkan Çakmak, Baykal'la beraber kahve pişirdi, izleyicilerle kahve pişirmenin püf noktalarını paylaştı.
TRT 1 Esra Harmanda'nın İyi Fikir programı 10:48
TRT 1 Esra Harmanda'nın İyi Fikir programı 58 izlenme - 2 yıl önce Yunus Çakmak TRT 1'de Esra Harmanda'nın "iyi Fikir" programında kahve yapmanın püf noktalarını Paylaştı.
TRT HABER Yunus ÇAKMAK 02:25
TRT HABER Yunus ÇAKMAK 41 izlenme - 2 yıl önce Yunus ÇAKMAK Türk Kahvesinin inceliklerini,meyveli ve dondurmalı kahvenin nasıl yapacağını TRT haberle paylaştı
Kahvemin Tadında TRT 1 Hürrem Sultan Kahvesi 01:22
Kahvemin Tadında TRT 1 Hürrem Sultan Kahvesi 47 izlenme - 2 yıl önce Tarihin derinliğinde unutulmuş bir lezzet : Hürrem Sultan Kahvesi, Yunus ÇAKMAK tarafından yeniden gün yüzüne çıkartıldı.
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 13:40
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 42 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı Yunus Çakmak TRT 1'de Esra Harmanda’nın "iyi Fikir" programına katıldı. Canlı yayından birbirinden lezzetli kahveler yapan Çakmak, Gümüşhane'nin yöresel kahvesi pestilli kahve, dondurmalı soğuk kahve, bol köpüklü portakallı bitter çikolatalı Türk kahvesi ile izleyicilerin beğenisini topladı.
Kanal D Kahvemin Tadı meyan köklü zencefilli ıhlamur çayı nasıl demlenmesiyle ilgili bilgiler verdi. 03:11
Kanal D Kahvemin Tadı meyan köklü zencefilli ıhlamur çayı nasıl demlenmesiyle ilgili bilgiler verdi. 33 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK Gribe karşı ıhlamur çayı nasıl demlenmesiyle ilgili bilgiler verdi. Havaların bir anda değişmesi, sıcaklığın aniden düşüp çıkması ile grip virüsü de hızla yayılmaya başladı. Çevre gripli insanlar ile doldu. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için Yunus ÇAKMAK gribe karşı meyanköklü, zencefilli, ıhlamur çayının bol bol tüketilmesini öneriyor. Zencefilli meyanköklü ıhlamur çayını demlerken nelere dikkat edeceksiniz. Demleme süresi ne kadar olacak? Kahvemin Tadı ÇAKMAK konuyla ilgili “Çayı demlerken, bir bardak kaynamış sıcak suya Ihlamur, taze dilimlenmiş zencefil ve bir parça meyan kökü konur. Bardağın ağzı demlenme sürecinde kapatılır. 10 dakika kadar demlendikten sonra bir bardak içinde yarım limon ve bir çay kaşığı bal ile karıştırılıp tüketilmelidir”
Kahvemin Tadı, Kahve Dükkanı, Eğitim Merkezi, Kafe 02:16
Kahvemin Tadı, Kahve Dükkanı, Eğitim Merkezi, Kafe 32 izlenme - 2 yıl önce Uzun emekler sonucu artık hayata geçen kahve dükkanımızı "Kahvemin Tadı" adıyla bizler için başka bir serüven, başka hayat, başka bir tecrübe anlamı taşıyan Kahvemin Tadı, Kahve Dükkanı, Eğitim Merkezi, Kafe Bakırköy'de Hizmetinizde
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 02:21
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 36 izlenme - 2 yıl önce Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Halil Can Çiftçi ve Umut Yılmaz Genç Bitirme tezinde alanında marka olan Kahvemin Tadı ismini ele aldı. Markanın yaratıcısı ve uzman barista Yunus Çakmak’ın da görüşlerine yer verildi. Çakmak, Kahvemin Tadı’nın nasıl oluştuğunu ve kahve yapmanın püf noktalarını anlattı.
Kanal 24 TV Kahvemin Tadı meyan köklü zencefilli ıhlamur çayı demlenmesiyle ilgili bilgiler verdi. 06:27
Kanal 24 TV Kahvemin Tadı meyan köklü zencefilli ıhlamur çayı demlenmesiyle ilgili bilgiler verdi. 21 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK Gribe karşı ıhlamur çayı nasıl demlenmesiyle ilgili bilgiler verdi. Havaların bir anda değişmesi, sıcaklığın aniden düşüp çıkması ile grip virüsü de hızla yayılmaya başladı. Çevre gripli insanlar ile doldu. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için Yunus ÇAKMAK gribe karşı meyanköklü, zencefilli, ıhlamur çayının bol bol tüketilmesini öneriyor. Zencefilli meyanköklü ıhlamur çayını demlerken nelere dikkat edeceksiniz. Demleme süresi ne kadar olacak? Kahvemin Tadı ÇAKMAK konuyla ilgili “Çayı demlerken, bir bardak kaynamış sıcak suya Ihlamur, taze dilimlenmiş zencefil ve bir parça meyan kökü konur. Bardağın ağzı demlenme sürecinde kapatılır. 10 dakika kadar demlendikten sonra bir bardak içinde yarım limon ve bir çay kaşığı bal ile karıştırılıp tüketilmelidir”
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 05:25
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 25 izlenme - 2 yıl önce 4’üncü Esnaf Şurası için hazırlanan" Esnaf Tanıtım" filminde sanatkarlığını kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, çok sayıda bakan ve esnaf temsilcisinin da katıldığı esnaf şurası açılışında gösterilen film büyük beğeni topladı.
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 02:15
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 20 izlenme - 2 yıl önce Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Halil Can Çiftçi ve Umut Yılmaz Genç Bitirme tezinde alanında marka olan Kahvemin Tadı ismini ele aldı. Markanın yaratıcısı ve uzman barista Yunus Çakmak’ın da görüşlerine yer verildi. Çakmak, Kahvemin Tadı’nın nasıl oluştuğunu ve kahve yapmanın püf noktalarını anlattı.
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 05:25
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 8 izlenme - 2 yıl önce 4’üncü Esnaf Şurası için hazırlanan" Esnaf Tanıtım" filminde sanatkarlığını kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, çok sayıda bakan ve esnaf temsilcisinin da katıldığı esnaf şurası açılışında gösterilen film büyük beğeni topladı.