Hoşgeldiniz!

kaiser

Garip Afrika Ligi Maçı 02:01
Garip Afrika Ligi Maçı 3.579 izlenme - 4 hafta önce Afrika'da Kaizer Chiesfs ve Platinum Stars isimli iki takım maç yapıyor, maçta futbolcular anlamsız hareketler yapıyor.
Alman İmparatoru Wilhelm İn Çanakkale Ziyareti 1917 06:07
Alman İmparatoru Wilhelm İn Çanakkale Ziyareti 1917 629 izlenme - 1 ay önce 1917 Yılında çekilmiş bu filmde Alman imparatoru Kaiser Wilhelm Çanakkale ziyareti görüntülenmiş .Yavuz zırhlısından buharlı bir çatana ile ayrılan imparator Çanakkale ye ulaşıyor .Hedef Hamidiye tabyası . Hamidiye tabyası adından anlaşılacağı üzere 2. Abdülhamit in yaptırdığı boğazı koruyan tabyalardan biridir . .Alman imparatoru üzerinde muharebe elbisesi giymiş şekilde Yavuz kruvazörünün merdivenlerinden iniyor .İmparator Türk ve Alman subaylarla beraber Yavuz kenarına yanaşmış buharlı çatanaya biniyor .Çatanada silah görünmüyor kıç kısımda Türk bayrağı dalgalanıyor .Orta kısımda bir filika var .Yaklaşık 20 kişi biniyor .Çatananın kıç kısmında 18 numarası var .Çatana hareket ediyor .İmparator Çanakkale de Türk ve Alman subaylara bir sabah kahvaltısı veriyor . geniş bir masada hareket planları gözden geçiriliyor . Kaiser Arıburnu bölgesinde incelemeler yapıyor .Arka tarafta askeri çadırlar görünüyor .Bölgenin güvenliğini nöbet tutan Mehmetçikler sağlıyor .Mehmetçik bu kadar üst rütbeli insan arasında esas duruşta duruyor .Daha sonrasında İmros adasından görüntü alınmış .3.45 te 5. ordu komutanı Liman Von Sanders denize bakıyor .Devamında Kilitbahir de kurulan askeri çadırlardan birinden Alman imparatoru çıkıyor .İmparatorun yanında Cevat paşa var .Bir süre ayaküstü sohbetten sonra imparator kendisini bekleyen üstü açık otomobiline biniyor .Yaverlerinden biri Rüzgar çarpmasın diye İmparatorun dizleri üzerine pardüsüyü battanye gibi örtüyor .Otomobilin sol tarafına takılı kısa namlulu bir mavzer tüfeği görünüyor . .Enteresan araba sağdan direksiyonlu Muhafız şöfürün yanına oturuyor .Filmin son kısmı savaşta harap vaziyette bırakılmış terk edilmiş Kilitbahir köyünün panoramik görüntüsüyle bitiyor .Savaşta bu köy itilaf donanmasından atılan toplarla yerle bir edildi .Burdada 2 Mehmetçik tam tecizat nöbet tutuyorlar .
Sultan Vahideddin (Mehmed VI), Enver Pasha, Kaiser Wilhelm ve Hiddenburg Beraber 00:53
Sultan Vahideddin (Mehmed VI), Enver Pasha, Kaiser Wilhelm ve Hiddenburg Beraber 2.734 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen bir Alman kaydı. Çünkü burası dahil hiç bir Türk kaynağında göremedim. Videoyu da yabancı bir youtube sayfasından aldım. Google çevirisinde 1915 martı olduğunu anladım. Gerçi o zamanlar tahtta Mehmet Reşat (5.mehmet) vardı)Açıklamada denildiğine göre Vahdettin, Kayseri bizzat arabasıyla kalacağı yere bırakmış.
Tropheus İkola Kaiser 01:11
Tropheus İkola Kaiser 3.952 izlenme - 5 yıl önce Tropheus İkola Kaiser
Kaiser Chiefs - Ruby 03:29
Kaiser Chiefs - Ruby 1.937 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: (Da da da, da da da) (Da da da, da da da) Let it never be said that the romance is dead 'Cause there's so little else occupying my head There is nothing I need except the function to breathe But I'm not really fussed, doesn't matter to me Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Do ya, do ya, do ya, do ya Aha-aha-aaa Know what ya doing, doing to me? Aha-aha-aaa Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Due to lack of interest, tomorrow is canceled Let the clocks be reset and the pendulums held 'Cause there's nothing at all except the space in between Finding out what you're called and repeating your name Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Do ya, do ya, do ya, do ya Aha-aha-aaa Know what ya doing, doing to me? Aha-aha-aaa Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa-aaa Could it be, could it be that you're joking with me And you don't really see you with me? Could it be, could it be that you're joking with me And you don't really see you with me? Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Do ya, do ya, do ya, do ya Aha-aha-aaa Know what ya doing, doing to me? Aha-aha-aaa Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Do ya, do ya, do ya, do ya Aha-aha-aaa (Da da da, da da da) Know what ya doing, doing to me? Aha-aha-aaa, aaa (Da da da)
satılık tropheus ikola kaiser 00:42
satılık tropheus ikola kaiser 2.737 izlenme - 6 yıl önce
Konya Rap 02:09
Konya Rap 2.073 izlenme - 8 yıl önce konya rap bunda hakaret yok sileni sikerim
Guitar Hero 3 Kaiser Chiefs Ruby 03:24
Guitar Hero 3 Kaiser Chiefs Ruby 1.602 izlenme - 8 yıl önce guzel bi şarkı
Tropheus İkola Kaiser 00:46
Tropheus İkola Kaiser 1.065 izlenme - 5 yıl önce Tropheus İkola Kaiser Antalya
Konya Aymanas 03:21
Konya Aymanas 1.108 izlenme - 7 yıl önce bu rap iidir herkes dinlesin a.q
kaiser chiefs - ruby 03:30
kaiser chiefs - ruby 806 izlenme - 7 yıl önce
Yozel 34 İkola Kaiser 01:08
Yozel 34 İkola Kaiser 617 izlenme - 5 yıl önce Mükemmel İkola Kaiser Koloni
Kaiser Chiefs - Ruby (Canlı) 03:18
Kaiser Chiefs - Ruby (Canlı) 580 izlenme - 5 yıl önce iConcerts - London Live S02 E20 http://www3.iconcerts.com/en/video/kaiser-chiefs-co-london-live-series Recorded in London
Arif Altındal İkola Kaiser 00:53
Arif Altındal İkola Kaiser 602 izlenme - 5 yıl önce Tropheus İkola Kaiser
Hughes H-4 Hercules (1947) 02:27
Hughes H-4 Hercules (1947) 392 izlenme - 3 yıl önce Dünyada şu ana kadar tasarlanan en büyük deniz uçağı H-1 Spruce Goose (Ahşap Kaz) oldu. uçak pek çok kişi tarafından çılgın olarak tanımlanan amerkalı ünlü havacı Howard Hughes tarafından dizayn edilmişti. 8 motoru ve 181 ton ağırlığıyla H-1 Spruce Goose amerikan askerlerini Pasifik'te Japon askerlerine karşı adalara taşıyacaktı. Howard Hughes bu uçak için ünlü gemi inşaatçısı Henry J. Kaiser ile birlikte çalıştı. Ancak üç ayda bitirilmesi istenen proje ancak savaştan sonra 1947'de tamamlanabildi. Uçağın yine ilk test pilotu yine Howard Hughes'tı. 2 kasım 1947'de ilk uçuşunu gerçekleştiren ve denizden yaklaşık 25 metre yükselen şık kaz, 1.5 kilometre uçarak indi. bu H-1 Ahşap Kaz'ın ilk ve tek uçuşu oldu. "Spruce Goose" kanatlari itibariyle bir Airbus a380'den daha genis olsa da, gövdesi daha kisaydi. Karşılaştırma tablosu için: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/96/Giant_Plane_Comparison.jpg Not: Açıklama ekşi sözlükten andrew nicki üyenin entrysinden alınmıştır.
Kaiser 04:16
Kaiser 369 izlenme - 8 yıl önce kaiser artser
İkola kaiser yavru 01:14
İkola kaiser yavru 322 izlenme - 6 yıl önce ikola kaiser
Kaiser Chiefs - Everyday İ Love You Less And Less 03:45
Kaiser Chiefs - Everyday İ Love You Less And Less 273 izlenme - 6 yıl önce
Kaiser Chiefs-İstanbul-Seyircilerle İç İçe(Lqemre) 02:17
Kaiser Chiefs-İstanbul-Seyircilerle İç İçe(Lqemre) 352 izlenme - 9 yıl önce
Silkroad unige 02:25
Silkroad unige 179 izlenme - 6 yıl önce Kaiser Sro ücretsiz lik için : http://www.kaisersro.com/ faceook sitemizz :http://www.facebook.com/KaiserSRO
İkola Kaiser 02:51
İkola Kaiser 188 izlenme - 6 yıl önce İkola Kaiser
Reclast (Byrec) League Of Legends Mordekaiser 2 44:32
Reclast (Byrec) League Of Legends Mordekaiser 2 174 izlenme - 4 yıl önce RecLast (ByRec) League Of Legends MordeKaiser 2 Bizi Takip Etmek ve Destek olmak isterseniz ; Abone Ol http://bit.ly/byreclast TwitchTV http://tr.twitch.tv/reclast Sitemiz http://byreclast.net/ Forum http://byreclast.net/forum/ Bloğumuz http://byreclast.wordpress.com/ WebTV http://byreclast.web.tv/ İzlesene www.izlesene.com/byreclast Steam Grubumuz http://steamcommunity.com/groups/ByRecLast FaceBook Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayınız http://www.facebook.com/UmitRecLastEski Facebook Grubumuz https://www.facebook.com/groups/ByRecLast.Net/ Twitter Sayfamızı Takip Etmeyi Unutmayınız https://twitter.com/RecLast67
Kikimoxtwo 04:36
Kikimoxtwo 246 izlenme - 8 yıl önce kikimokoxwto--türkxartser--kaiser
Girls Aloud And Kaiser Chiefs Never Miss A Beat / Sotu 03:34
Girls Aloud And Kaiser Chiefs Never Miss A Beat / Sotu 221 izlenme - 7 yıl önce
İkola Kaiser 00:41
İkola Kaiser 167 izlenme - 5 yıl önce İkola Kaiser
Kaiser Chiefs - Ruby 03:29
Kaiser Chiefs - Ruby 81 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Kaiser chiefs ruby lyrics (Da da daaa, da da daaa) (Da da daaa, da da daaa) Let it never be said, that romance is dead Cos there’s so little else occupying my head There is nothing i need except the function to breathe But i’m not really fussed, doesn’t matter to me Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Do ya, do ya, do ya, do ya Ahaa-ahaa-ahaa Know what ya doing, doing to me? Ahaa-ahaa-ahaa Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Due to lack of interest tomorrow is cancelled Let the clocks be reset and the pendulums held Cos there’s nothing at all except the space in between Finding out what you’re called and repeating your name Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Do ya, do ya, do ya, do ya Ahaa-ahaa-ahaa Know what ya doing, doing to me? Ahaa-ahaa-ahaa Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa, aaaa Could it be, could it be that you’re joking with me And you don’t really see you with me Could it be, could it be that you’re joking with me And you don’t really see you with me [instrumental] Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Do ya, do ya, do ya, do ya Ahaa-ahaa-ahaa Know what ya doing, doing to me? Ahaa-ahaa-ahaa Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Do ya, do ya, do ya, do ya Ahaa-ahaa-ahaa (Da da da, da da da) What ya doing, doing to me? Ahaa-ahaa-ahaa, aaaa (Da da da, da da da)
Turkish Rap 04:18
Turkish Rap 161 izlenme - 8 yıl önce bu pkk yı savunan piclere ders olsun devemi gelicek
The Graham Norton Show -- Zac Efron, Seth Rogen, Matt Leblanc, Kaiser Chiefs (Full Episode) 36:40
The Graham Norton Show -- Zac Efron, Seth Rogen, Matt Leblanc, Kaiser Chiefs (Full Episode) 99 izlenme - 4 yıl önce The Graham Norton Show -- Zac Efron, Seth Rogen, Matt LeBlanc, Kaiser Chiefs (Full Episode) The Graham Norton Show 2014 - 25 APRIL The Graham Norton Show Sea...
İkola Kaiser Koray Baba 00:18
İkola Kaiser Koray Baba 121 izlenme - 5 yıl önce İkola Kaiser Koray Baba
Kaiser Chiefs-İstanbul-(Lqemre) 00:40
Kaiser Chiefs-İstanbul-(Lqemre) 150 izlenme - 9 yıl önce seyircilerle iç içe..