Hoşgeldiniz!

kalas

Erkek Adama Yapılmayacak Şaka 00:45
Erkek Adama Yapılmayacak Şaka 8.576 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta da yazıldığı gibi erkek adama böyle şaka yapılır mı? İzlerken sanki biz erkeklere yapılmış gibi içimiz cız edecek.
Riski Seven Şoför 01:02
Riski Seven Şoför 13.071 izlenme - 3 yıl önce Galiba dönüş yolu çok uzakta olacak ki ''kim uğraşacak oğlum'' diyerek böyle bir yola girişmişler, değer mi acaba?
Kalas İmalatı 12:14
Kalas İmalatı 1.584 izlenme - 2 yıl önce Bir ağacın yetişmesi 200 yıl kesilmesi 20 saniye. Türkiye'de bu teknolojide yok ama bizimde ormanlar bitti. Gelecekte dünya çok farklı bir yer olacak.
İşçilerin İnsan Gücüyle Çalışan Mekanizma Kurması 01:21
İşçilerin İnsan Gücüyle Çalışan Mekanizma Kurması 149 izlenme - 3 ay önce Ankara'da 2 metrelik kalaslar işçilerin bulduğu dahiyane fikirler bir apartmanın çatısına böyle çıkartılmış.
Sıcağı Sıcağına - Hırsızın Elllerini Kalaslara Çivilemek  (1994) 03:28
Sıcağı Sıcağına - Hırsızın Elllerini Kalaslara Çivilemek (1994) 1.291 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Sıcağı Sıcağına kesiti ile karşı karşıyayız.Adamın önce ellerini çiviye çakıyor sonra röpartajda alkollü agızla "dinimizde el kesilir, dua etsin elini kesmedim" diyor. Nasıl bir psikopatlıktır lan bu?
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 00:42
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 1.105 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Şişli’de sokakta yürüyen bir vatandaşın başına bir inşaattan kalas düştü. Vatandaşın ölümle burun buruna geldiği o anlar, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Tomáš Kalas kimdir? 04:36
Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Tomáš Kalas kimdir? 659 izlenme - 2 yıl önce Devre arasında savunmaya transfer yapmak isteyen Beşiktaş'ın ilk hedefi Çek savunmacı Tomas Kalas. http://www.futbolarena.com/haber/besiktas/223154/38/besiktastan-stoper-transferi-icin-surpriz.html
Erzurum Düğünü - Marangoz 05:46
Erzurum Düğünü - Marangoz 397 izlenme - 3 yıl önce Erzurumlu kardeşlerimizin düğün öncesi gecelerde erkekler arasında oynanan, kendi uydurdukları oyunlardan bi tane daha.Bu oyunumuzda önce ki oyunlarda dayak yemiş yada ezilmiş olan arkadaşımız gelir ve kereste ister, kalas alır.Kalaslar cemaate, yeni katılmış, en pısırık , iç güveys üyelerinden seçilir.Kalaslar kuru kuruya alınmaz tabii oklava ile düzeltme işlemi yapılır, yeri gelir kalaslar üst üste bile konur.Erzurumlu kardeşlerimizin düğün öncesi eğlence anlayışını yadırgamayıp kendilerini alkışlıyoruz.
Bisikletliye Görünmez Kaza 00:45
Bisikletliye Görünmez Kaza 217 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nan Astrahan bölgesinde kamyonun damperinden dışarıya taşan tahta kerestenin yolda ilerleyen bisikletçiye çarptığı anlar, ilginç görüntüler oluşturdu.
Serkan Baba 00:48
Serkan Baba 372 izlenme - 9 yıl önce serkan kılınç
Kalas mısın Sen? - Nihat Genç 01:07
Kalas mısın Sen? - Nihat Genç 159 izlenme - 3 yıl önce Nihat Genç'in 17 Aralık süreci hakkındaki görüşleri... Benim için videonun en önemli kısmı son 6 saniyedir.
Rus Askerlerinden Sağlam Çıkan Kalas 00:48
Rus Askerlerinden Sağlam Çıkan Kalas 107 izlenme - 4 yıl önce Kemik Kıran Değil Rus Kıran.. 06.12.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Rus Askerlerinden Sağlam Çıkan Kalas' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kereste Vakumlu Kaldırma 01:17
Kereste Vakumlu Kaldırma 133 izlenme - 3 yıl önce Ahşap, Kereste,Kalas,Taşıma ,Vakumlu Kaldırma Cihazı
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 00:42
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 85 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Şişli’de sokakta yürüyen bir vatandaşın başına bir inşaattan kalas düştü. Vatandaşın ölümle burun buruna geldiği o anlar, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Kalas Boylama Makinesi Zirve Palet 08:18
Kalas Boylama Makinesi Zirve Palet 69 izlenme - 4 yıl önce Zirve Palet Kalas Boylama Makinesi
Coşkun iskele tanıtım 09:54
Coşkun iskele tanıtım 86 izlenme - 6 yıl önce
Borçluyu Odunla Kovalayan Teyze 01:48
Borçluyu Odunla Kovalayan Teyze 87 izlenme - 3 yıl önce Ordu'nun Gölköy İlçesi'nde bir kadının kefil olduğu borcu ödemeyen adamı yanında getirdiği sopayla sokak ortasında dövmesi güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
When You Wish Upon A Star - Pinokyo Çizgi Film Müziği 03:15
When You Wish Upon A Star - Pinokyo Çizgi Film Müziği 81 izlenme - 2 yıl önce 1883’te İtalyan yazar Carlo Collodi tarafından çocuk romanı karakteri olarak yaratılan ve daha sonra 1939 yılında Walt Disney tarafından film kahramanı yapılarak ünü artan Pinokyo ne yazık ki ülkemizde ‘‘Pinokyo delikanlı olsaydı burnu değil çükü uzardı…’’ gibi sözlere maruz kalmış ünlü bir çizgi film karakteridir. Unutmayan, unutturmayan site alkislarlayasiyorum.com Pinokyo filminin müziğini gururla sunar.
Hhalaybekar kalas 02:24
Hhalaybekar kalas 40 izlenme - 6 yıl önce