Hoşgeldiniz!

Kalas Videoları İzle

Erkek Adama Yapılmayacak Şaka 00:45
Erkek Adama Yapılmayacak Şaka 8.343 izlenme - 12 ay önce Başlıkta da yazıldığı gibi erkek adama böyle şaka yapılır mı? İzlerken sanki biz erkeklere yapılmış gibi içimiz cız edecek.
Riski Seven Şoför 01:02
Riski Seven Şoför 12.989 izlenme - 2 yıl önce Galiba dönüş yolu çok uzakta olacak ki ''kim uğraşacak oğlum'' diyerek böyle bir yola girişmişler, değer mi acaba?
Kalas İmalatı 12:14
Kalas İmalatı 1.580 izlenme - 12 ay önce Bir ağacın yetişmesi 200 yıl kesilmesi 20 saniye. Türkiye'de bu teknolojide yok ama bizimde ormanlar bitti. Gelecekte dünya çok farklı bir yer olacak.
Sıcağı Sıcağına - Hırsızın Elllerini Kalaslara Çivilemek  (1994) 03:28
Sıcağı Sıcağına - Hırsızın Elllerini Kalaslara Çivilemek (1994) 1.008 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Sıcağı Sıcağına kesiti ile karşı karşıyayız.Adamın önce ellerini çiviye çakıyor sonra röpartajda alkollü agızla "dinimizde el kesilir, dua etsin elini kesmedim" diyor. Nasıl bir psikopatlıktır lan bu?
Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Tomáš Kalas kimdir? 04:36
Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Tomáš Kalas kimdir? 641 izlenme - 1 yıl önce Devre arasında savunmaya transfer yapmak isteyen Beşiktaş'ın ilk hedefi Çek savunmacı Tomas Kalas. http://www.futbolarena.com/haber/besiktas/223154/38/besiktastan-stoper-transferi-icin-surpriz.html
Erzurum Düğünü - Marangoz 05:46
Erzurum Düğünü - Marangoz 367 izlenme - 2 yıl önce Erzurumlu kardeşlerimizin düğün öncesi gecelerde erkekler arasında oynanan, kendi uydurdukları oyunlardan bi tane daha.Bu oyunumuzda önce ki oyunlarda dayak yemiş yada ezilmiş olan arkadaşımız gelir ve kereste ister, kalas alır.Kalaslar cemaate, yeni katılmış, en pısırık , iç güveys üyelerinden seçilir.Kalaslar kuru kuruya alınmaz tabii oklava ile düzeltme işlemi yapılır, yeri gelir kalaslar üst üste bile konur.Erzurumlu kardeşlerimizin düğün öncesi eğlence anlayışını yadırgamayıp kendilerini alkışlıyoruz.
Bisikletliye Görünmez Kaza 00:45
Bisikletliye Görünmez Kaza 209 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nan Astrahan bölgesinde kamyonun damperinden dışarıya taşan tahta kerestenin yolda ilerleyen bisikletçiye çarptığı anlar, ilginç görüntüler oluşturdu.
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 00:42
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 200 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Şişli’de sokakta yürüyen bir vatandaşın başına bir inşaattan kalas düştü. Vatandaşın ölümle burun buruna geldiği o anlar, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Serkan Baba 00:48
Serkan Baba 370 izlenme - 8 yıl önce serkan kılınç
Kalas mısın Sen? - Nihat Genç 01:07
Kalas mısın Sen? - Nihat Genç 146 izlenme - 2 yıl önce Nihat Genç'in 17 Aralık süreci hakkındaki görüşleri... Benim için videonun en önemli kısmı son 6 saniyedir.
Rus Askerlerinden Sağlam Çıkan Kalas 00:48
Rus Askerlerinden Sağlam Çıkan Kalas 106 izlenme - 3 yıl önce Kemik Kıran Değil Rus Kıran.. 06.12.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Rus Askerlerinden Sağlam Çıkan Kalas' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kereste Vakumlu Kaldırma 01:17
Kereste Vakumlu Kaldırma 119 izlenme - 2 yıl önce Ahşap, Kereste,Kalas,Taşıma ,Vakumlu Kaldırma Cihazı
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 00:42
İstanbul’da Başınıza Her Şey Gelebilir, Kalas Bile 85 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Şişli’de sokakta yürüyen bir vatandaşın başına bir inşaattan kalas düştü. Vatandaşın ölümle burun buruna geldiği o anlar, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Kalas Boylama Makinesi Zirve Palet 08:18
Kalas Boylama Makinesi Zirve Palet 66 izlenme - 3 yıl önce Zirve Palet Kalas Boylama Makinesi
Borçluyu Odunla Kovalayan Teyze 01:48
Borçluyu Odunla Kovalayan Teyze 83 izlenme - 2 yıl önce Ordu'nun Gölköy İlçesi'nde bir kadının kefil olduğu borcu ödemeyen adamı yanında getirdiği sopayla sokak ortasında dövmesi güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Coşkun iskele tanıtım 09:54
Coşkun iskele tanıtım 82 izlenme - 5 yıl önce
When You Wish Upon A Star - Pinokyo Çizgi Film Müziği 03:15
When You Wish Upon A Star - Pinokyo Çizgi Film Müziği 72 izlenme - 2 yıl önce 1883’te İtalyan yazar Carlo Collodi tarafından çocuk romanı karakteri olarak yaratılan ve daha sonra 1939 yılında Walt Disney tarafından film kahramanı yapılarak ünü artan Pinokyo ne yazık ki ülkemizde ‘‘Pinokyo delikanlı olsaydı burnu değil çükü uzardı…’’ gibi sözlere maruz kalmış ünlü bir çizgi film karakteridir. Unutmayan, unutturmayan site alkislarlayasiyorum.com Pinokyo filminin müziğini gururla sunar.
Hhalaybekar kalas 02:24
Hhalaybekar kalas 40 izlenme - 5 yıl önce