Hoşgeldiniz!

kalbim senin

Azap Hg - Kalbim Senin 04:43
Azap Hg - Kalbim Senin 160.553 izlenme - 4 yıl önce Azap Hg - Kalbim Senin Şarkı Sözleri; Kalbim senin ellerinde. Seni seviyorum her şeyinle. Yokluğun çok zor meleğim. Yanımda sen yokken. Beni benden aldın. Sonsuza dek senin bu adam. Yanımda yoksan bil ki. Ölmüşüm o zaman. Yalan değil yazdıklarım. Dudakların dudaklarıma dokunsun lütfen. Mutluluk sensin kadınım . Anladım. Buldum işte buldum seni. Ömür boyu aradığım gerçeği. Sana yazdığım en içten adın. Bende gizli iki hece. Aşkı tattım senin sayende. Bırakma beni gitme sende. Yokluğun soğuk bir gece. Üşüyorum hadi gelsene. Gözlerinde kayboldum ben. Ellerinde ısındı ellerim. Özledim seni özledim. Seni çok seviyorum herşeyim.
Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala (2015 Yepyeni) 04:21
Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala (2015 Yepyeni) 39.961 izlenme - 3 yıl önce Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala (2015 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Serkan Kaya Gönül Bahçem (2015) Albümü Albümdeki Eserler: Mesele Vatan Gönül Bahçem Kalakaldım Onursuz Olmasın Aşk Benden Adam Olmaz Paşa Gönlüm Kalbim Senin Hala Ezo Gelin Hım Hım Yar Mesele feat. Deniz Sujana ( Akustik Versiyon ) Mesele ( Club Versiyon )
İlker - Zaten Git 03:42
İlker - Zaten Git 4.288 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Geçtiğim tüm yollarda Ayak izlerini aradım Geceye gündüze sorup Ardından çok ağladım Demişsin ki aramasın sormasın beni Demişsin ki ben çoktan unuttum ismini Boş ver dedim görmeyince Konuşuyordur o böyle İnanma kalbim kimseye Seviyorsan delice Demişsin ki benim için baharmışım geçmişim Demişsin ki fırtınayla yok olup gitmişim Offf Sevemem artık bitti diyorsan Dokunamam asla olmaz diyorsan Yapamam artık yok diyorsan Git zaten git İlker'in, İda & Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Kalbim Senin" albümünde yer alan "Zaten Git" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Azap Hg Kalbim Senin Veda 2011 03:03
Azap Hg Kalbim Senin Veda 2011 10.524 izlenme - 6 yıl önce azap hg kalbim senin veda http//www.facebook.com/kodistik
Azap Hg Kalbim Senin Arif 2012 02:15
Azap Hg Kalbim Senin Arif 2012 8.347 izlenme - 5 yıl önce Azap Hg Kalbim Senin Arif 2012
Azap HG Kalbim Senin ( Part 3 ) LİVE 03:37
Azap HG Kalbim Senin ( Part 3 ) LİVE 6.541 izlenme - 6 yıl önce
Her Zaman Kalbim  Senin Ve Seninle 04:56
Her Zaman Kalbim Senin Ve Seninle 11.517 izlenme - 9 yıl önce her zaman kalbİm senİn ve senİnle
Bilal Sonses- İki Kelime 03:45
Bilal Sonses- İki Kelime 3.241 izlenme - 2 yıl önce Gel kırma beni, oldum bak deli.. Dünyalara bedeldir, saçının tek teli.. İki kelimemden biri sensin, düşünebilirmisin beni sensiz Sana olan aşkımı bir görsen inanmazsın ki deli dersin..
:( Kalbin Ömürlük Bende Emanet :( 02:18
:( Kalbin Ömürlük Bende Emanet :( 4.128 izlenme - 8 yıl önce seni seviyorum...
Azap Hg- Kalbim Senin Part 3 04:43
Azap Hg- Kalbim Senin Part 3 3.817 izlenme - 4 yıl önce Bu Aşkla Harbim,sıkıntıdan Mı Derdin bana Ömür Derdin, Gittin Ben Her Günümde Eridim. derimin Altındaki Hücrelerim Ölürken,yeni Bir Sigara Yaktım Tekrardan Delirdim. hayır Başkasının Olamazsın Benimdin.birkerecik Çağırsaydın O An Yanına Gelirdim.yolculuk Öncesi Fazlasıyla Gerildim Çünkü rotamız Mutluluktu Sensizlik Değildi. suların Derindi Her Dalışta Battım. ah Kara Bahtım 2 Göze Neden Böyle Taptın ? beyaz Bi Atkı Doladım Gittiginden Beri, kefene Hazırlık Olsun Yeri Geldiginde Kalmam,giderim. yanlızlıga İterim,yüzümü Birdaha Görme Diye zor Oluyo Fakat Sabret Biraz Daha Diren kalbe Sen Değil Dumanla Dolu İnen her Gün Aynı Hikaye Anlar Hala Aşkı Bilen. bu Parça Senin Bana En Nadidel Armağanın aylardır Görmedigim Gül Yüzüne Hala Hayranım. ağrıların Nedeni Harmanlığın Gözlerine Ve Eminimki Hala Beni Oralardan Gözledigine. özledigine Şüphem Yokta Niye Bu Israrın ? Tüm Satırlar Sevgiye Kağıtlarca İsyanım. ve Her Cümlesi Doğru,kalpte İspatı.yıkık Dökük Gönlüme Gecekondu İnşaatı. hepsedin Bulutlara Beni Unutmadan Söyliyim Unutmam Seni ! hani Nerde O Güzel Eli ? Size Soruyorum Döner Mi Birgün Geri ? içimde Yaşayan Bi Sen Kaldın.aşk Bir Meyve Peki Neden Bu Kadar Hamdın ? istedigini Aldın Kalbim Yok Benim.çünkü Hala İnanmasanda Minik Kalbim Senin. sen Onu Öperken Ben Gibi Sakin Olmamı Mı İstiyosun Aynı Sen Gibi. yüzünü Asıp Defol Git Hüseyin Der Gibi Bakma Nolur Çağlayanlar Gözlerimde Sel Gibi. aynı Ben Gibisin Fazlasıyla Kırılgan Ve Nolur Günün Birinde Kalbimden Biraz Kımılda. temennim Bu Yönde Değil Sakın Ha Alınma.canım Yanıyo Çünkü Geçmişimdeki Tonla Anımla. şuan Sızlatıyor Ayrılığın Busesi. güçlü Görünmek İçin Bak Hala Gür Sesim. resimlerinden Farklı Gelir Yüz Hatlarım.çünkü Her Kıvrımı Kalbimin Derinliklerinde Benle Esir. notolar Besin.bugünde Karnım Doydu Rabbim.6 Mayıs Cuma Geçip Gidiyo Hızla Takvim. hiçbir Koltuk Senin Yanın Kadar Rahat Değil.birazdan Gidicem Kalmadıki Burda Fazla Vaktim ! üzülüyorum.belki Sallamadıgın İçin Beni.yoldum Derimi Asıl Yaramı Görmedin Bu Yeni. bir Kaç Gün Oldu Biraz Toparlandım Korkma Fakat Rüyalardan Uzanırken Onun İpekten Eli.. nasıl Sakin Olabilirim ? Senin Dışında Tüm Kalpleri Ellerimle Oyabilirim. ölüyorum Bu Gecede Geçmişime Dönüp Güzel Anılarımı Tazeliyim Dakika Başı Yanıp,sönüp. hepsedin Bulutlara Beni Unutmadan Söyliyim Unutmam Seni ! hani Nerde O Güzel Eli ? Size Soruyorum Döner Mi Birgün Geri ? içimde Yaşayan Bi Sen Kaldın.aşk Bir Meyve Peki Neden Bu Kadar Hamdın ? istedigini Aldın Kalbim Yok Benim.çünkü Hala İnanmasanda Minik Kalbim Senin.
Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala ( Official Audio ) 04:21
Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala ( Official Audio ) 504 izlenme - 7 ay önce Albümü Satın Almak İçin Tıklayınız ( Buy Album from iTunes ): https://itunes.apple.com/tr/album/gonul-bahcem/id973138206?l=tr Kalbim Senin Hala - Serkan Kaya ( Gönül Bahçem / 2015 )
Azap Hg - Kalbim Senin 4 ( Sözleriyle ) 03:38
Azap Hg - Kalbim Senin 4 ( Sözleriyle ) 2.396 izlenme - 4 yıl önce Azap Hg - Kalbim Senin ..4
Ben Seni Yasaklarda Sevdim Şiir 03:22
Ben Seni Yasaklarda Sevdim Şiir 3.567 izlenme - 8 yıl önce ali fatih özdemir psyko_fatih@hotmail.com
Azap Hg - Kalbim Senin 03:38
Azap Hg - Kalbim Senin 654 izlenme - 4 yıl önce bunu bir tane arkadaşim önerdi tşk ederim :)))
Hayata3nokta - Kalbim Senin Olsun Kara Sevda 03:57
Hayata3nokta - Kalbim Senin Olsun Kara Sevda 1.376 izlenme - 8 yıl önce hayata3nokta kara sevda
erol budan - kalbim senin kölen mi ? 18 2 10 merdi 02:50
erol budan - kalbim senin kölen mi ? 18 2 10 merdi 1.996 izlenme - 8 yıl önce
Azap Hg - Kalbim Senin Veda ( Sözleriyle ) 03:03
Azap Hg - Kalbim Senin Veda ( Sözleriyle ) 557 izlenme - 4 yıl önce
her yerde kar var_nilüfer_klip ilkay onay 03:11
her yerde kar var_nilüfer_klip ilkay onay 1.189 izlenme - 7 yıl önce her yerde kar var_nilüfer_klip ilkay onay
Azap Hg - Kalbim Senin Değil 05:50
Azap Hg - Kalbim Senin Değil 347 izlenme - 4 yıl önce Azap HG - Kalbim Senin Değil
Coşkun Sabah - Kalbim Senin Olsun 05:04
Coşkun Sabah - Kalbim Senin Olsun 626 izlenme - 6 yıl önce
Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala 04:21
Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala 50 izlenme - 7 ay önce
Azap Hg - Kalbim Senin 3 ( Sözleriyle ) 04:43
Azap Hg - Kalbim Senin 3 ( Sözleriyle ) 309 izlenme - 4 yıl önce
Coşkun Sabah - Kalbim Senin Olsun 05:01
Coşkun Sabah - Kalbim Senin Olsun 106 izlenme - 3 yıl önce sana bir sözüm var beni dinlermisin Sende gözüm var gönül verirmisin Bir şey var şuramda anlatamıyorum Aşkmı sevgimi bu bende bilmiyorum İşte kalbim al senin olsun Ver gönlünü aşkımla dolsun Bitsin sevgilim özlem Sevmek andımız olsun Gözlerim peşinde adın hep dilimde Bir sevdasın içimde Sen hep benimlesin aldığım nefessin Sevmesende sevsende baktığım yerdesin Sevgiyle yürüsün bitmesin yolumuz Yıllar yılı sürsün gelmesin sonumuz
emsalsiz rapçı kalbim senin 02:25
emsalsiz rapçı kalbim senin 178 izlenme - 6 yıl önce
Azatra -Kalbım Senin 1 Kalbım Senın 2 Live 05:11
Azatra -Kalbım Senin 1 Kalbım Senın 2 Live 134 izlenme - 6 yıl önce Azat RA -KalBım Senın 1 Kalbım Senın 2 Live
Kalbım Senın Lıve Azat Ra 05:11
Kalbım Senın Lıve Azat Ra 156 izlenme - 6 yıl önce Daha Fazlası Icın www.facebook.com/azatraa
Emsalsiz Rapçı - Kalbim Senin 02:25
Emsalsiz Rapçı - Kalbim Senin 149 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/pages/e
Coşkun Sabah - Kalbim Senin Olsun 05:04
Coşkun Sabah - Kalbim Senin Olsun 149 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Haberin Var Mı Çıkış Tarihi: 22.05.1991 Arabesk Şarkı Sözleri: sana bir sözüm var beni dinlermisin Sende gözüm var gönül verirmisin Bir şey var şuramda anlatamıyorum Aşkmı sevgimi bu bende bilmiyorum İşte kalbim al senin olsun Ver gönlünü aşkımla dolsun Bitsin sevgilim özlem Sevmek andımız olsun Gözlerim peşinde adın hep dilimde Bir sevdasın içimde Sen hep benimlesin aldığım nefessin Sevmesende sevsende baktığım yerdesin Sevgiyle yürüsün bitmesin yolumuz Yıllar yılı sürsün gelmesin sonumuz
Dj Kral 03:23
Dj Kral 182 izlenme - 8 yıl önce
Senın Eserın 04:25
Senın Eserın 53 izlenme - 7 yıl önce senın esern