Hoşgeldiniz!

Kalbime Koy Başını Doktor

Bülent Ersoy - Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak 04:06
Bülent Ersoy - Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak 3.093 izlenme - 6 yıl önce
Çiğdem Yarkın - Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak 04:51
Çiğdem Yarkın - Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak 658 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Nurten Demirkol - Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak 05:09
Nurten Demirkol - Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak 335 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Alp Aslan & Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak (HÜZZÂM) 05:00
Alp Aslan & Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak (HÜZZÂM) 136 izlenme - 2 yıl önce Akşam Sefası-15.Ocak.2016 Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Muzaffer İlkar Güfte: Şâyeste Hanım Makam: Hüzzâm Usûl: Curcuna Form: Şarkı *** Kalbime koy başını doktor nabzımı bırak Gülen gözüme değil ağlayan gönlüme bak Bir an yaşa ruhumda gör çaresi ne uzak Gülen gözüme değil ağlayan gönlüme bak.
Gönül Yazar - Kalbime Koy Başını Doktor 03:18
Gönül Yazar - Kalbime Koy Başını Doktor 17 izlenme - 2 hafta önce
Bülent Ersoy -  Kalbime Koy Başını Doktor 04:06
Bülent Ersoy - Kalbime Koy Başını Doktor 2 izlenme - 4 gün önce Türk Sanat Müziği Konseri 2 © 1993 ESEN MÜZİK Kalbime koy başını doktor nabzımı bırak Gülen gözüme değil ağlayan gönlüme bak Bir an yaşa ruhumda gör çaresi ne uzak Gülen gözüme değil ağlayan gönlüme bak. Albümü iTunes'dan satın almak için: http://bit.ly/turk-sanat-muzigi-konseri-2 Albüm CD'sini satın almak için: http://bit.ly/turk-sanat-muzigi-konseri-2-cd -- KALBİME KOY BAŞINI DOKTOR (BÜLENT ERSOY) --- --- --- Bizi takip edin: Facebook: http://facebook.com/esenmuzik Twitter: http://twitter.com/esenmuzik Instagram: http://instagram.com/esenmusic Online Satış: http://www.esenshop.com/
Çiğdem Yarkın- Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak 04:51
Çiğdem Yarkın- Kalbime Koy Başını Doktor Nabzımı Bırak 138 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk Şarkı Sözleri (lyrics): Kalbime koy başını doktor nabzımı bırak Gülen gözüme değil ağlayan gönlüme bak Bir an yaşa ruhumda gör çaresi ne uzak Gülen gözüme değil ağlayan gönlüme bak.
Alp Arslan & Kalbime Koy Başını Doktor 05:07
Alp Arslan & Kalbime Koy Başını Doktor 37 izlenme - 2 yıl önce TRT Müzik-Akşam Sefası-15.Ocak.2016 Hazırlayan:Arzu Selimoğlu ***** Beste: Muzaffer İlkar Güfte: Şâyeste Hanım Makam: Hüzzâm Usûl: Curcuna Form: Şarkı *** Kalbime koy başını doktor nabzımı bırak Gülen gözüme değil ağlayan gönlüme bak Bir an yaşa ruhumda gör çaresi ne uzak Gülen gözüme değil ağlayan gönlüme bak.
Kevser Tanrıkut - Kalbime Koy Başını Doktor 04:16
Kevser Tanrıkut - Kalbime Koy Başını Doktor 85 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk
Mahmut Akagün - Kalbime Koy Başını Doktor 03:31
Mahmut Akagün - Kalbime Koy Başını Doktor 77 izlenme - 5 yıl önce Mahmut Akagün Kalbime Koy Başını Doktor.ekleyen M. Kurtoğlu