Hoşgeldiniz!

kalbini dinle

murat boz - kalbini dinle 03:49
murat boz - kalbini dinle 5.799 izlenme - 9 yıl önce murat boz kalbini dinle
Mc Uslanmaz Feat Candella - Kalbini Dinle 2009 03:22
Mc Uslanmaz Feat Candella - Kalbini Dinle 2009 9.077 izlenme - 8 yıl önce mc uslanmaz feat candella - kalbini dinle 2009
Murat Dalkılıç feat İskerder Paydas - Kalbini Dinle Sen 04:28
Murat Dalkılıç feat İskerder Paydas - Kalbini Dinle Sen 1.477 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Nereden, Nerelerden Geçti Hayat Küçücük Odaların Arası Sırlar Yazılıyor, Çiziliyor Bu Kalbe Dünyalar Sığıyor Önemi Yok, Bugünün Var Zaman Akıyor İnsan Bu Masalsı Yollarda Neye Göre Kime Göre Hayatı Ritminde Yaşıyor Bir Durur Bir Atar Damarlarımızda Her Şey Aşkla Yaratılır Kendine iyi Bak Sen Dünya Küçük Kalbin Büyük Mucize Sensin Değerini Bilirsin istersen Sevmeye Aittir Seven Birileri Duysun istersen Kalbinden Sesler Değerini Bilirsin istersen Sevgiye Aittir Seven Birileri Bilsin istersen Kalbinden Seslen Kalbinden Kalbini Dinlesen Bu şarkı kalp sağlığı için kalbinden seslenen herkesin şarkısı olacak! Kalp sağlığınız için ilk adımı www.kalbinidinlesen.com‘u ziyaret ederek atabilirsiniz. Türk Kardiyoloji Derneği ve Novartis işbirliği ile hazırlanan “KalbiniDinleSen” kampanyasına kalpten destek veren herkese teşekkür ederiz. Kalbini Dinlesen Murat Dalkılıç Söz yazarı: İsra Gülümser Beste & Aranje: İskender Paydaş Kalp seslerini bağışlayarak katkıda bulunanlar: Ali Eyüboğlu - Köşe Yazarı Ayşe Arman - Köşe Yazarı Cem Arslan - Radyo Programcısı Ece Belen Atrek - Haber Spikeri Hakan Hepcan - Sosyal Medya Fenomeni Prof. Dr. Murat Baş - Diyetisyen Nilgün Bodur - Yemek Blogu Yazarı Tan Sağtürk - Bale Sanatçısı
Kalbini Dinle 01:32
Kalbini Dinle 4.379 izlenme - 9 yıl önce kalbini dinle filminden alıntı
Duman Kırmış Kalbini 04:39
Duman Kırmış Kalbini 2.272 izlenme - 5 yıl önce Duman Kırmış Kalbini
murat boz kalbini dinle 03:49
murat boz kalbini dinle 2.068 izlenme - 7 yıl önce murat boz
Murat Boz Kalbini Dinle 03:49
Murat Boz Kalbini Dinle 1.037 izlenme - 6 yıl önce murat boz kalbini dinle
august rush fragmanı 12 02:30
august rush fragmanı 12 828 izlenme - 7 yıl önce yetenekli ve karizmatik irlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist new york'taki washington square'de karşılaşırlar ancak bu sıradan bir gece değildir. büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir küçük bir yetim olan august rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. küçük august yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.
august rush fragmanı 2 00:53
august rush fragmanı 2 423 izlenme - 7 yıl önce yetenekli ve karizmatik irlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist new york'taki washington square'de karşılaşırlar ancak bu sıradan bir gece değildir. büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir küçük bir yetim olan august rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. küçük august yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.
Murat Boz Kalbini Dinle 03:50
Murat Boz Kalbini Dinle 282 izlenme - 6 yıl önce Murat Boz Kalbini Dinle
Umut Timur - Kalbini Dinle - Onuruna Bırak (2012) Full Albüm 04:01
Umut Timur - Kalbini Dinle - Onuruna Bırak (2012) Full Albüm 203 izlenme - 5 yıl önce
Kozmik Bilinch - Kalbini Dinle 03:01
Kozmik Bilinch - Kalbini Dinle 166 izlenme - 4 yıl önce Varsa Bir Engel, Özüne Dön Gel / Derin Bir Nefes Al, Rapine Yön Ver / Sakin Ol İzle, Sistemi Gözle / Tüm Cevaplar İçin Şimdi Dinle aksar Bazen Hayat Yersin Çelme / Daha Doğrulmadan Bide Sıkı Darbe / yer Tozu Yutmak Bir Hayli Koyar / Kader Denen Gerçek Sanki Oyun Oynar/ kollar Sağı-solu Seni Es Geçer / Çevren Çoktur Ama Hepsi Sırt Döner / gözünü Açmaya Fırsatın Yoktur / Bu Ömürde Yediğin En Sert Yumruktur / ebeveyn Candır Ama Bir Gün Göçer / Sevgilim Dersin O İse Çift Teker / arkadaşların Mutlaka İşi Vardır / Derdine Ortak Yalnız Aynandır / el Uzatsanda Hiç Tutunamazsın / Hep Çabalarsın Ama Başaramazsın / durup Neden Ben Diye De Sorma / Bak K.b Ne Diyor Şimdi Nakaratta / Varsa Bir Engel, Özüne Dön Gel / Derin Bir Nefes Al, Rapine Yön Ver / Sakin Ol İzle, Sistemi Gözle / Tüm Cevaplar İçin Şimdi Beni Dinle önce Relax Hadi Gel Ve Otur / Şimdi De Geçmişi Beyne Doldur / nerde Ne Yapmışız Ona Bakalım / Hatalı Yerlere Bi Göz Atalım / kimseye Asla Bağlı Kalma / Dünyaya Yek Geldin Bunu Unutma / çalış Ve Çabala Sınırları Zorla / Ama Hayal Denizinde Boğulma / akıl İsteme O Her Kulda Vardır / Sadece Benlik Perdeni Kaldır / sen Sana Dön Yeter Herşey Biter / Özdeki Kuvvet Dertleri Def Eder / hadi Şimdi Kalk Bro İleri Bi Bak / Ufuk Çizgisinde Koca Hedef Yak / tökezleme Durumun Olursa Yine / Hatırla Bu Rapimi Kalbini Dinle / Varsa Bir Engel, Özüne Dön Gel / Derin Bir Nefes Al, Rapine Yön Ver / Sakin Ol İzle, Sistemi Gözle / Tüm Cevaplar İçin Kalbini Dinle
august rush fragmanı 8 01:26
august rush fragmanı 8 278 izlenme - 7 yıl önce yetenekli ve karizmatik irlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist new york'taki washington square'de karşılaşırlar ancak bu sıradan bir gece değildir. büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir küçük bir yetim olan august rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. küçük august yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.
Kalbini Dinle 03:56
Kalbini Dinle 145 izlenme - 7 yıl önce kalbim dinle
august rush fragmanı 1 00:33
august rush fragmanı 1 204 izlenme - 7 yıl önce yetenekli ve karizmatik irlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist new york'taki washington square'de karşılaşırlar ancak bu sıradan bir gece değildir. büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir küçük bir yetim olan august rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. küçük august yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.
august rush fragmanı 10 00:30
august rush fragmanı 10 142 izlenme - 7 yıl önce yetenekli ve karizmatik irlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist new york'taki washington square'de karşılaşırlar ancak bu sıradan bir gece değildir. büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir küçük bir yetim olan august rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. küçük august yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.
august rush fragmanı 3 00:21
august rush fragmanı 3 134 izlenme - 7 yıl önce yetenekli ve karizmatik irlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist new york'taki washington square'de karşılaşırlar ancak bu sıradan bir gece değildir. büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir küçük bir yetim olan august rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. küçük august yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.
august rush fragmanı 11 00:30
august rush fragmanı 11 126 izlenme - 7 yıl önce yetenekli ve karizmatik irlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist new york'taki washington square'de karşılaşırlar ancak bu sıradan bir gece değildir. büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir küçük bir yetim olan august rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. küçük august yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.
august rush fragmanı 9 01:16
august rush fragmanı 9 92 izlenme - 7 yıl önce yetenekli ve karizmatik irlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist new york'taki washington square'de karşılaşırlar ancak bu sıradan bir gece değildir. büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir küçük bir yetim olan august rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. küçük august yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.
Murat Boz - Kalbini Dinle 03:45
Murat Boz - Kalbini Dinle 7 izlenme - 1 yıl önce Murat Boz - Kalbini Dinle Albüm: [2007] Murat Boz - Maximum Şarkı Sözleri: Kalbini dinle... Buda mı geldi başıma deme O zaman riske girme Kapa kalbini kimse açma Sonra boşuna göz yaşı dökme..(2) Kor olan ateşi örtme Madem seviyorsun Çekip gitme Sakinleş biraz Gururuna yenilme Öp onu öp hadi öp Kalbini dinle.. Oyuna gelme.. Kalbini dinle.. O hep seninle.. Kalbini dinle.. Kalbini dinle.. Sen sanıyorsun ki, Aşk bir oyuncak Oynada bak gör daha kimler yanacak Çıkmazlara gireceksin Gidecek yolun kalmayacak,, Aşk diye yalvaracaksın Ve bu senin sonun olacak.. Kor olan ateşi örtme Madem seviyorsun Çekip gitme.. Sakinleş biraz, Gururuna yenilme, Öp onu öp hadi öp.. Kalbini dinle..(2) Kalbini dinle.. Oyuna gelme.. Kalbini dinle.. O hep seninle.. Kalbini dinle.. Kalbini dinle..